Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do chrzcin to ja też nie planują alku, chcemy chrzest robić po świętach, żeby był mój brat i tata (bo pracują w Irlandii) i robimy chrzciny u rodzicow moich, mała impra...będą moi rodzice, rodzice Tomka, moi dziakowie, chrzestniGabrysi (czyli moj brat i Tomka siostra) i to wszystko...czyli w sumie i tak koło 15 osób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiuZG tu masz info na temat kociego aidsa http://www.vetopedia.pl/article66-1-Koci_Aids_%28FAIDS_FIV%29.html a tu o białaczce http://www.vetopedia.pl/article23-1-Bialaczka_kotow.html
Dzwoniłam o 13 do lekarza, ale jeszcze nie miał opisanych wyników, mówił tylko że mam bardzo mało krwinek i mam zadzwonić po 18.15 i wtedy coś więcej się dowiem. Trzeci dzień mam do dupy i mam napady płaczu, bo mnie bardzo boli to że się Stwór tak rozchorował... A w styczniu byłam z nim u weta na badaniach i nic nie wykazały oprócz tasiemca 😞
Biorę zaraz listę Kasi i wezmę się za ciuszki dla małej, może oderwę się myślami od całej tej sytuacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Asiu mój w sumie chciał dobrze, chciał mnie obronić jak wszyscy na mnie najechali. Potem jeszcze dostał ode mnie za to!! ☺️ ☺️

a to tak zwykle jest teraz ,ze naszym chlopom sie na koniec oberwie 😁 😁 😁 Bedzie co wspominac ..caly ten okres naszej ciazy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie objadłam laski..
dzis na obiadek miałam kotlety z młodymi ziemniaczkami i gotowana kapustka a na deser zrobiłam placek bezowo - śmietankowo- czekoladowy hehe taki mix z 3 placków bo na te 3 akurat miałam ochotę jednoczesne 😜 ale wyszedł nie powiem- dobry. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiuZG tu masz info na temat kociego aidsa http://www.vetopedia.pl/article66-1-Koci_Aids_%28FAIDS_FIV%29.html a tu o białaczce http://www.vetopedia.pl/article23-1-Bialaczka_kotow.html
Dzwoniłam o 13 do lekarza, ale jeszcze nie miał opisanych wyników, mówił tylko że mam bardzo mało krwinek i mam zadzwonić po 18.15 i wtedy coś więcej się dowiem. Trzeci dzień mam do dupy i mam napady płaczu, bo mnie bardzo boli to że się Stwór tak rozchorował... A w styczniu byłam z nim u weta na badaniach i nic nie wykazały oprócz tasiemca 😞
Biorę zaraz listę Kasi i wezmę się za ciuszki dla małej, może oderwę się myślami od całej tej sytuacji...

Iwonka ,to Twoj Kot taki chory???? Ale taki kici kici ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
AsiuZG tu masz info na temat kociego aidsa http://www.vetopedia.pl/article66-1-Koci_Aids_%28FAIDS_FIV%29.html a tu o białaczce http://www.vetopedia.pl/article23-1-Bialaczka_kotow.html
Dzwoniłam o 13 do lekarza, ale jeszcze nie miał opisanych wyników, mówił tylko że mam bardzo mało krwinek i mam zadzwonić po 18.15 i wtedy coś więcej się dowiem. Trzeci dzień mam do dupy i mam napady płaczu, bo mnie bardzo boli to że się Stwór tak rozchorował... A w styczniu byłam z nim u weta na badaniach i nic nie wykazały oprócz tasiemca 😞
Biorę zaraz listę Kasi i wezmę się za ciuszki dla małej, może oderwę się myślami od całej tej sytuacji...

Iwonka ,to Twoj Kot taki chory???? Ale taki kici kici ???

Biedna kicia...fatalne to jest, jak zwierzaczki chorują... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja mam cukier po posilakach dobry ale na czczo nie wyglada to dobrze, jezeli za tydzien nie bedzie poprawy to za tydzien dostane rowniez insuline.

po posilach mam okolo 130 czasami 125 czasami 135 ale na czczo mam 100 i 105 a musi byc 95 najwiecej

a co mowi twoj lekarz, jaki mialas cukeir na czczo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Chcę poruszyć z wami pewien temat. Otóż ostatnio mój miał urodziny zjechało się sporo ludzi i w trakcie rozmowy, ktoś poruszył temat Chrzcin. Oczywiście chodziło o alkohol na Chrzcinach. Ja oświadczyłam, że na Chrzcie mojego dziecka alkoholu nie zobaczą, a tu nagle wielka obraza majestatu. Wszyscy naskoczyli na mnie, że co to za Chrzciny bez alkoholu, że jeszcze takiego nie widzieli, że głupio i wogóle. Wściekłam się niemiłosiernie, bo w końcu to ja robię tę uroczystość a nie oni i to chyba moja prywatna sprawa. Mój, żeby nie gadali powiedział, że alkohol będzie, ale nie na stole, tylko jak to się mówi "w garażu"( u nas tak często jest np. na I Komunii, że aby dziecku nie było przykro pije się w garażu ). No i chciałam się zapytać czy wy będziecie stawiać alkohol?Mam o to nerwa, co za pijacki naród! Jest chyba tysiąc innych okazji do moczenia mordy. Nawet to, że np. dziś jest środa.Mogą sobie pić do bólu jak ja urodzę. A to nie jest odpowiednia uroczystość. W końcu to ja przygotowuję tę imprezę i to ja wydaję kasę. Nie będę rozpieprzać pieniędzy tylko dlatego, że inni chcą się nachlać i zrobić z uroczystości bibę. Co o tym myślicie? Nie jestem przeciwniczką alkoholu, ale nie lubię jak ktoś za mnie podejmuje decyzje. Nie myślcie też, że jestem jakąś dziwaczką, bo też czasem lubię sobie wypić, ale nie tym razem.... Czekam na wasze opinie na ten temat.


Ja na chrzcinach Grzesia ( robilismy potrójne chrzciny razem z 2 córeczkami męża sióstr, było tylko wino postawione w sumie do ciasta. Wódki nie było.

Uważam, ze goście nie powinni mówic co ma byc na stole a czego nie. To Ty robisz uroczystosc i to T decydujesz. Nawet możesz samo ciasto postawić i nie maja prawa się za to burzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
AsiuZG tu masz info na temat kociego aidsa http://www.vetopedia.pl/article66-1-Koci_Aids_%28FAIDS_FIV%29.html a tu o białaczce http://www.vetopedia.pl/article23-1-Bialaczka_kotow.html
Dzwoniłam o 13 do lekarza, ale jeszcze nie miał opisanych wyników, mówił tylko że mam bardzo mało krwinek i mam zadzwonić po 18.15 i wtedy coś więcej się dowiem. Trzeci dzień mam do dupy i mam napady płaczu, bo mnie bardzo boli to że się Stwór tak rozchorował... A w styczniu byłam z nim u weta na badaniach i nic nie wykazały oprócz tasiemca 😞
Biorę zaraz listę Kasi i wezmę się za ciuszki dla małej, może oderwę się myślami od całej tej sytuacji...

Iwonka ,to Twoj Kot taki chory???? Ale taki kici kici ???

Tak Asiu taki kici kici... Mój ukochany kastrat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=1678366102&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130
ta jest fajniutka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
AsiuZG tu masz info na temat kociego aidsa http://www.vetopedia.pl/article66-1-Koci_Aids_%28FAIDS_FIV%29.html a tu o białaczce http://www.vetopedia.pl/article23-1-Bialaczka_kotow.html
Dzwoniłam o 13 do lekarza, ale jeszcze nie miał opisanych wyników, mówił tylko że mam bardzo mało krwinek i mam zadzwonić po 18.15 i wtedy coś więcej się dowiem. Trzeci dzień mam do dupy i mam napady płaczu, bo mnie bardzo boli to że się Stwór tak rozchorował... A w styczniu byłam z nim u weta na badaniach i nic nie wykazały oprócz tasiemca 😞
Biorę zaraz listę Kasi i wezmę się za ciuszki dla małej, może oderwę się myślami od całej tej sytuacji...

Iwonka ,to Twoj Kot taki chory???? Ale taki kici kici ???

Tak Asiu taki kici kici... Mój ukochany kastrat...

biedny ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Llaski 🙂
troche mnie nie było ale zaganiana jestem wczoraj od rana na nogach bo kupowaismy jeszcze zaprawe płyty pilsniowe kibelek podwieszany itd a potem pojechałam do cioci i tez na zakupach byłysmy ale tylko jedna bluzke sobie kupiłam .Dzisiaj od rana podpisywałam Kubie ubrania i ogólnie pakowanie bo jutro jedzie na swój pierwszy obóz i to na 16 dni !!!!!!!!!!cała jestem w nerwach czy bedzie sie tam odpowiednio do pogody ubierał i czy wróci z ubraniami bo wiadomo chłopaki to takie szałaputy hi hi no ale w kadrze bedzie moja b.dobra znajoma więc może tak źle nie bedzie a Kuba sie usamodzielni 🙂

Kurcze nie mam kiedy was nadgonic bo jutro rano Kuby wyjazd a po poludniu jade na poty do kolezanki i dopiero w piątek bede z wami tak juz na spokojnie 🙂bo normalnie bez was jak bez ręki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia słodka ta wyprawka 🙂 🙂 🙂

A co z AGĄ i DORCIĄ??
Zaginęły w akcji....???????????


jestem Agatko 😘

No, my już tu się martwimy o Ciebie 🙂 Dobrze, że jesteś...no to pierwszy wyjazd synusia macie, ciekawe kto bardziej będzie tęsknił-mama czy Kubus ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia słodka ta wyprawka 🙂 🙂 🙂

A co z AGĄ i DORCIĄ??
Zaginęły w akcji....???????????


jestem Agatko 😘

No, my już tu się martwimy o Ciebie 🙂 Dobrze, że jesteś...no to pierwszy wyjazd synusia macie, ciekawe kto bardziej będzie tęsknił-mama czy Kubus ?? 🙂

coś mi się wydaje że mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia słodka ta wyprawka 🙂 🙂 🙂

A co z AGĄ i DORCIĄ??
Zaginęły w akcji....???????????


jestem Agatko 😘

No, my już tu się martwimy o Ciebie 🙂 Dobrze, że jesteś...no to pierwszy wyjazd synusia macie, ciekawe kto bardziej będzie tęsknił-mama czy Kubus ?? 🙂



mam nadzieję ze Kubuś nie będzie bardzo tęsknił 🙂bo ja to juz tęsknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia słodka ta wyprawka 🙂 🙂 🙂

A co z AGĄ i DORCIĄ??
Zaginęły w akcji....???????????


jestem Agatko 😘

No, my już tu się martwimy o Ciebie 🙂 Dobrze, że jesteś...no to pierwszy wyjazd synusia macie, ciekawe kto bardziej będzie tęsknił-mama czy Kubus ?? 🙂



mam nadzieję ze Kubuś nie będzie bardzo tęsknił 🙂bo ja to juz tęsknie

Biedna Mamusia 😘Tak to już jest, że rodzice często bardziej tęsknią niż dzieciaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem padnieta !!!!!!!! o dziwo dzisiaj ten skwar mi nie przeszkadzał,cały dzien latałam po miescie to i słonce mnie troche przysmażyło. Jutro sie bycze cały dzien,nigdzie tyłka nie rusze 😎 tydzien czasu szły mi legginsy,baba wyslala niby kurierem to przyszły dopiero dzisiaj w dodatku dwie pary w kolorze czarnym a ja zamawialam jedna pare czarnych i jedna szarych...poszeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po wizycie 🙂
z szyjką nie jest gorzej ale dalej krótka i mięka 🥴 Murzynek mówił że widać że dużo odpoczywam heh 🤪 nie wiedziałam że z tej strony można zobaczyć jaki tryb życia się prowadzi heheh 🙃 😁 😁 😁 😁 , krew elegancka z moczem wzorowo i hbs ujemny tzn.dobrze 🙂
Na koniec zrobił mi USG 😁 Tymon waży już 1767 gram 🤪 🙂 🙂 🙂 kawał Urwiska 🙂 nie chciał się bidulek dać pomierzyć heh bo kopał jak szalony i chował nóżkę i był mały problem z zmierzeniem kości udowej ale się udało . Ciśnienie miałam słabe bo jadąc w aucie zrobił się taki ukrop na polu że nie było czym oddychać a ja siedziałam jak dętka 😮 Najważniejsze że z Młodym ok 🙂
a i mam dokończyć opakowanie tej luteiny dopochwowej i koniec z tym wpychaniem leków 😜
ale się rozpisałam heh 😲 😉 następna wizyta za 2 tygodnie bo wtedy mi się kończy L4
aaaa i od początku 11kg na plus 😮 😮 😮 w 2 tygodnie przytyłam coś ponad 0,5kg więc ok , mam nadzieje że na 15kg się zakończy moje tycie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jestem po wizycie 🙂
z szyjką nie jest gorzej ale dalej krótka i mięka 🥴 Murzynek mówił że widać że dużo odpoczywam heh 🤪 nie wiedziałam że z tej strony można zobaczyć jaki tryb życia się prowadzi heheh 🙃 😁 😁 😁 😁 , krew elegancka z moczem wzorowo i hbs ujemny tzn.dobrze 🙂
Na koniec zrobił mi USG 😁 Tymon waży już 1767 gram 🤪 🙂 🙂 🙂 kawał Urwiska 🙂 nie chciał się bidulek dać pomierzyć heh bo kopał jak szalony i chował nóżkę i był mały problem z zmierzeniem kości udowej ale się udało . Ciśnienie miałam słabe bo jadąc w aucie zrobił się taki ukrop na polu że nie było czym oddychać a ja siedziałam jak dętka 😮 Najważniejsze że z Młodym ok 🙂
a i mam dokończyć opakowanie tej luteiny dopochwowej i koniec z tym wpychaniem leków 😜
ale się rozpisałam heh 😲 😉 następna wizyta za 2 tygodnie bo wtedy mi się kończy L4

No to super Asia!! A Tymonek juz naprawdę duży chlopak 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem po wizycie 🙂
z szyjką nie jest gorzej ale dalej krótka i mięka 🥴 Murzynek mówił że widać że dużo odpoczywam heh 🤪 nie wiedziałam że z tej strony można zobaczyć jaki tryb życia się prowadzi heheh 🙃 😁 😁 😁 😁 , krew elegancka z moczem wzorowo i hbs ujemny tzn.dobrze 🙂
Na koniec zrobił mi USG 😁 Tymon waży już 1767 gram 🤪 🙂 🙂 🙂 kawał Urwiska 🙂 nie chciał się bidulek dać pomierzyć heh bo kopał jak szalony i chował nóżkę i był mały problem z zmierzeniem kości udowej ale się udało . Ciśnienie miałam słabe bo jadąc w aucie zrobił się taki ukrop na polu że nie było czym oddychać a ja siedziałam jak dętka 😮 Najważniejsze że z Młodym ok 🙂
a i mam dokończyć opakowanie tej luteiny dopochwowej i koniec z tym wpychaniem leków 😜
ale się rozpisałam heh 😲 😉 następna wizyta za 2 tygodnie bo wtedy mi się kończy L4

No to super Asia!! A Tymonek juz naprawdę duży chlopak 🙂 🙂 🙂


niech rośnie ile się da i jak najszybciej bo kij wie ile ta moja szyjka wstrzyma 🥴
ulżyło mi po tej wizycie i jestem dużo spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...