Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Laseczki ratujcie!! Walczę z ciuszkami i niestety dużo mam bez metek więc nie wiem jaki to rozmiar... Kiedyś któraś z Was wrzuciła taką fajną tabelkę z rozmiarami i długościami ciuszków...


ja tez mam sporo bez metek.
Wiesz jak mozesz zrobic? jesli masz bodziak z metką i bez to połóż boziak na boziak, jak będą pokrywały sie rozmiary to prawopodobnie ten sam, jesli nie to przypisz do więkzego albo mniejszego rozmiaru. Często ciuszek od innego producenta rózni sie wielkoscią.

Tak właśnie robiłam 🙂
Niestety okazało się że mamy mało ciuszków 😞 Na 56 coś się znajdzie ale z większymi rozmiarami klops...Czyli od jutra zaczynam rajdy po sklepach.


ja mam najwięcej 62 , a 56 dosłownie garstkę i parę doslownie 50 po wcześniaku kuzynki ale te to juz takie maciupkie że szok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Murzynek mówił że widać że dużo odpoczywam heh 🤪 nie wiedziałam że z tej strony można zobaczyć jaki tryb życia się prowadzi heheh 🙃 😁 😁 😁 😁

Przeczytałam mojemu Michałowi to zdanie, mało się nie udławił kolacją 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja wlasnie od kumpeli wrocilam cala siatke ciuszkow mi dala a jakie sliczne szok ciotka tez dwie siatki ma te najadniejsze powybieram 🙂


fajnie 🙂 dużo ubywa jak się tak podostaję po ludziach a takie maluszki tak szybko rosną że nie zdążą tego zedrzeć i te ciuszki są jak nowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Murzynek mówił że widać że dużo odpoczywam heh 🤪 nie wiedziałam że z tej strony można zobaczyć jaki tryb życia się prowadzi heheh 🙃 😁 😁 😁 😁

Przeczytałam mojemu Michałowi to zdanie, mało się nie udławił kolacją 🤪


heheh 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
idę zadbać o kwiatuszki na balkonie a tak tego nie lubię... trzeba poucinać kwiatki przekwitłe...


oj a ja tam lubię się pobawić z kwiatuszkami 🙂 mam do tego rękę tak mówią 😜 (ale ze mnie skromna osoba wyszła 😜 )moja chrzestna gada do kwiatków a ma takie okazy że naprawdę do pozazdroszczenia 🤪 ja póki co nie gadam ale jak odziedziczyłam to po cioci to za 30 lat będę z nimi rozmawiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
DO DZIEWCZYN Z CUKRZYCĄ ILE WY MACIE JAK SOBIE MIERZYCIE?

ja na czczo mam tak 68-90 a po posilku to 90-112 dwa razy zdazylo mi sie ponad 120 ale ogolnie wydaje mi sie ze jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem po wizycie 🙂
z szyjką nie jest gorzej ale dalej krótka i mięka 🥴 Murzynek mówił że widać że dużo odpoczywam heh 🤪 nie wiedziałam że z tej strony można zobaczyć jaki tryb życia się prowadzi heheh 🙃 😁 😁 😁 😁 , krew elegancka z moczem wzorowo i hbs ujemny tzn.dobrze 🙂
Na koniec zrobił mi USG 😁 Tymon waży już 1767 gram 🤪 🙂 🙂 🙂 kawał Urwiska 🙂 nie chciał się bidulek dać pomierzyć heh bo kopał jak szalony i chował nóżkę i był mały problem z zmierzeniem kości udowej ale się udało . Ciśnienie miałam słabe bo jadąc w aucie zrobił się taki ukrop na polu że nie było czym oddychać a ja siedziałam jak dętka 😮 Najważniejsze że z Młodym ok 🙂
a i mam dokończyć opakowanie tej luteiny dopochwowej i koniec z tym wpychaniem leków 😜
ale się rozpisałam heh 😲 😉 następna wizyta za 2 tygodnie bo wtedy mi się kończy L4

No to super Asia!! A Tymonek juz naprawdę duży chlopak 🙂 🙂 🙂


niech rośnie ile się da i jak najszybciej bo kij wie ile ta moja szyjka wstrzyma 🥴
ulżyło mi po tej wizycie i jestem dużo spokojniejsza 🙂

super Aśka ze z malym wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem po wizycie 🙂
z szyjką nie jest gorzej ale dalej krótka i mięka 🥴 Murzynek mówił że widać że dużo odpoczywam heh 🤪 nie wiedziałam że z tej strony można zobaczyć jaki tryb życia się prowadzi heheh 🙃 😁 😁 😁 😁 , krew elegancka z moczem wzorowo i hbs ujemny tzn.dobrze 🙂
Na koniec zrobił mi USG 😁 Tymon waży już 1767 gram 🤪 🙂 🙂 🙂 kawał Urwiska 🙂 nie chciał się bidulek dać pomierzyć heh bo kopał jak szalony i chował nóżkę i był mały problem z zmierzeniem kości udowej ale się udało . Ciśnienie miałam słabe bo jadąc w aucie zrobił się taki ukrop na polu że nie było czym oddychać a ja siedziałam jak dętka 😮 Najważniejsze że z Młodym ok 🙂
a i mam dokończyć opakowanie tej luteiny dopochwowej i koniec z tym wpychaniem leków 😜
ale się rozpisałam heh 😲 😉 następna wizyta za 2 tygodnie bo wtedy mi się kończy L4

No to super Asia!! A Tymonek juz naprawdę duży chlopak 🙂 🙂 🙂


niech rośnie ile się da i jak najszybciej bo kij wie ile ta moja szyjka wstrzyma 🥴
ulżyło mi po tej wizycie i jestem dużo spokojniejsza 🙂

super Aśka ze z malym wszystko ok 🙂

🙂 najważniejsze że z nim ok a i inkubator w dość dobrej formie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzinka dba 🙂 czasami daje sie skusic na cos slodkiego i nawet wtedy cukier mam w normie 🙂 lekarz chyba sie pomylil 🙂 znowu zaczelam tyc z tego akurat sie ciesze bo mala az mocniej kopie najedzona jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
rodzinka dba 🙂 czasami daje sie skusic na cos slodkiego i nawet wtedy cukier mam w normie 🙂 lekarz chyba sie pomylil 🙂 znowu zaczelam tyc z tego akurat sie ciesze bo mala az mocniej kopie najedzona jest 🙂


może nie miałaś aż tak dużego tego cukru i dał żebyś kontrolowała na bieżąco jak sprawa wygląda 🙂 żeby się nie pogorszyło po prostu , to dobrze niech dbają o Was jak najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny o tych pieluchach dada , to te z biedronki tak .....
Chce Wam cos powiedziec odnosnie szpitala....wczoraj byłam u dziewczyn w szpitalu odwiedzic je i doznałam szoku ......Tak mi było przykro, ze laska sie tak meczy ze szok , nie mogła karmic małego cycem , dostała zapalenia i miała strasznie pogryzione sutki ....szok za kazdym razem jak wsadzała cyca mu do buzi wyła , taki bol ze szok , mowi ze porod przy tym to nic .....Wiem ze zakazany jest smok , butelka ze sztucznym mlekiem w szpitalu , ale ja na wszytsko bede przygotowana ....smoki na pewno bede , a mleko i butelki zostawie dla M zeby mi dowoził , a i najwazniejsze kupcie sobie te nakładki czy sie przydadza czy nie lepiej je miec .....nie chciałabym doznac takiego bolu jak ona..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ja mam sporo bodziaków z dł rekawem na 68 i 74 nowe sztuki kupiłam ich sporo bo kolezanka sklep likwiduje i po 7 zł za sztuke płaciłam tak ze cena naprwde dobra 🙂

ja to cieszki jak narazie to kupuje 62 68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nakladki to i ja miałam tyle ze kupiłamza duze bo myslałam ze do sutka sie dopasowuje rozmiar i dupa blada Kuba nie był w stanie ich ojac malutkimi usteczkami takz e kupujcie jak najmniejszy rozmiar 🙂pieuchy Dada są super ale to mi kolezanka mówiła ze nawet lepiej chłona niż Pampersy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...