Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leer napisał(a):
a głupi mi zapytac co to sa śpiochy? jak wyglądają..? bo z tej tabelki tylko to mnie ciekawi... ☺️

też sie nad tym ostatnio zastanawiałam... i śpiochy mają nogawki ale nie mają rękawków a pajacyki to takie śpiochy z rękawkami od razu..

Hej!Widzę, że nie tylko ja mam problem z nazewnictwem garderoby maluszka... Wczoraj się zamotałam w śpiochach i pajacykach, do tego rampersy i półśpiochy...Eh, za dużo tego 🙂
U mnie pogoda jakaś do kitu się robi, bo dopiero otworzyłam oczka, oczywiście całą noc śniła mi się wyprawka dla małej 🤢 Idę po kawkę, coś wciągnę na ruszt i biorę się do działania. Miłego dnia Brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
A ja mam pytanie laski odnośnie tych podkładów poporodowych:
1. gdzie je dostanę?? ( czy tylko w aptece, czy w sklepie też)
2. Czy one są tylko w jednym rozmiarze że tak powiem, a jeśli nie to jakie duże trzeba kupić??
3. Ile trzeba tego mieć???
4.Czy słyszałyście coś które są najlepsze itp?? (bo podejrzewam, że kilka firm je robi )
I jeszcze odnośnie tych gaci:
-czy lepsze są takie zwykle w ksztalcie gaci, czy takie jakby z nogawką?/ Bo widziałam i takie i takie.... 🤢

z tego co wiem te gacie sa własne takie z nogawka i zwykle ....jak widziałam u dziewczyn miały te zwykłe ....wiesz goroca i w ogole ....idziesz do apteki i kupujesz , mowisz rozmar i one ci daja , co do podkładów to sa takie w szpitalach ....wyglada to jak długasna podpaska ....
http://allegro.pl/podklady-poporodowe-absorgyn-najtaniej-i1674767662.html takie daja w szpitalu , a widziałam ze laski miały takie
http://allegro.pl/higieniczne-podklady-poporodowe-dla-kobiet-bella-i1671570850.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leer napisał(a):
a głupi mi zapytac co to sa śpiochy? jak wyglądają..? bo z tej tabelki tylko to mnie ciekawi... ☺️

też sie nad tym ostatnio zastanawiałam... i śpiochy mają nogawki ale nie mają rękawków a pajacyki to takie śpiochy z rękawkami od razu..

Hej!Widzę, że nie tylko ja mam problem z nazewnictwem garderoby maluszka... Wczoraj się zamotałam w śpiochach i pajacykach, do tego rampersy i półśpiochy...Eh, za dużo tego 🙂
U mnie pogoda jakaś do kitu się robi, bo dopiero otworzyłam oczka, oczywiście całą noc śniła mi się wyprawka dla małej 🤢 Idę po kawkę, coś wciągnę na ruszt i biorę się do działania. Miłego dnia Brzusie


hej 🙂
a rampersy to co to ??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leer napisał(a):
a głupi mi zapytac co to sa śpiochy? jak wyglądają..? bo z tej tabelki tylko to mnie ciekawi... ☺️

też sie nad tym ostatnio zastanawiałam... i śpiochy mają nogawki ale nie mają rękawków a pajacyki to takie śpiochy z rękawkami od razu..

Hej!Widzę, że nie tylko ja mam problem z nazewnictwem garderoby maluszka... Wczoraj się zamotałam w śpiochach i pajacykach, do tego rampersy i półśpiochy...Eh, za dużo tego 🙂
U mnie pogoda jakaś do kitu się robi, bo dopiero otworzyłam oczka, oczywiście całą noc śniła mi się wyprawka dla małej 🤢 Idę po kawkę, coś wciągnę na ruszt i biorę się do działania. Miłego dnia Brzusie


hej 🙂
a rampersy to co to ??? 😮

CÓŚ takiego http://allegro.pl/rampers-z-nadrukiem-rozm-86-promocja-niebieski-i1671211138.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to już wiem co to śpiochy i zaliczyłam to do pajacyków głupia 😁
a termometr do dziecka jaki będziecie kupowały? w smoczku czy do uszka zwykły lub do pupy?
rampersy też mam pare sztuk i tez zaliczyłam do body ale na k. rekaw :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leer napisał(a):
a głupi mi zapytac co to sa śpiochy? jak wyglądają..? bo z tej tabelki tylko to mnie ciekawi... ☺️

też sie nad tym ostatnio zastanawiałam... i śpiochy mają nogawki ale nie mają rękawków a pajacyki to takie śpiochy z rękawkami od razu..

Hej!Widzę, że nie tylko ja mam problem z nazewnictwem garderoby maluszka... Wczoraj się zamotałam w śpiochach i pajacykach, do tego rampersy i półśpiochy...Eh, za dużo tego 🙂
U mnie pogoda jakaś do kitu się robi, bo dopiero otworzyłam oczka, oczywiście całą noc śniła mi się wyprawka dla małej 🤢 Idę po kawkę, coś wciągnę na ruszt i biorę się do działania. Miłego dnia Brzusie


hej 🙂
a rampersy to co to ??? 😮

CÓŚ takiego http://allegro.pl/rampers-z-nadrukiem-rozm-86-promocja-niebieski-i1671211138.html



🙃 😁 😁 😁 😁 aaaaa to mam takie ja na to ogrodniczki z krótką nogawką mówię 😜 hehehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
no tak to już wiem co to śpiochy i zaliczyłam to do pajacyków głupia 😁
a termometr do dziecka jaki będziecie kupowały? w smoczku czy do uszka zwykły lub do pupy?
rampersy też mam pare sztuk i tez zaliczyłam do body ale na k. rekaw :P


a te rtęciowe produkują jeszcze ? bo ja nad takim myślałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Trzeba sobie robic zastrzyki naokoło brzucha ale nie w okolice pępka, ponoc ta igła nie dosięga dzidzi ale i tak okropne uczucie, po insulinie dzisiaj po śniadaniu po 1h i tak miałam 145, więc i tak nie rozumiem o co chodzi.

biedna...ale jeszcze troche i bedzie po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulko z ZG 🙂 ile racuchów wychodzi z Twojego przepisu ?????????????????

Mało. Lepiej rób z dwóch porcji, bo są przepyszne i szybko znikają z talerza 🙂


heh no na 4 osoby , tak myślałam że nie za dużo wyjdzie 😜

Kochana ja robiłam na dwie osoby i na ostatniego racucha oboje się z mężem czailiśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulko z ZG 🙂 ile racuchów wychodzi z Twojego przepisu ?????????????????

Mało. Lepiej rób z dwóch porcji, bo są przepyszne i szybko znikają z talerza 🙂


heh no na 4 osoby , tak myślałam że nie za dużo wyjdzie 😜

Kochana ja robiłam na dwie osoby i na ostatniego racucha oboje się z mężem czailiśmy...


hehehe to zrobie potrójne a co 😁 jak szaleć to szaleć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Czesć Laseczki!!!
Widziałam, że znów ogóry małosolne na tapecie 🙂 MNIAM!!!!!!!!!!!!!!!
u mnie z ochłodzenia nici-upał jaki był ,taki jest...z drugiej strony taki urok lata 🙂
Idę z Majeczką do lasu póki jeszcze aż taki ża r się nie leje z niebia.
A moja Gabrysia dziś spokojniutka jest, chyba też te upały dają jej się we znaki 🙂
Lecę ,bo Ruda już czeka 🙂 będę niebawem 😘 😘
Aaaa co do mleka to ja kupię Bebilon, moje 3 kumpele używały i obyło się bez kolek itp (chociaż to zalezy od dziecka, tak jak z tymi pieluchami). acha i coraz bardziej się skłaniam jednak do karmienia cycem...wygodniej i szybciej...chociaż nadal jestem zdania, że to jest indywidualna sprawa matki i jej wybór...niestety w moim szpitalu uważają inaczej i jak nie chce sie karmić to zaraz przychodzi psycholog,psychiatra i bog wie kto jeszcze,i traktują Cie jak zwyrodnialca!Dla mnie to jest chore i zacofane...ale co zrobić 🙂
Więc postanowiłam, że spróbuję karmić i zobaczymy co dalej...w domu będą mogli mi naskoczyć, a może tak mi się karmienie spodoba, że będe karmić cycem....w sumie fajne uczucie jest chyba, jak się czuje to swoje szczęście tak blisko...ehhhh aż się wzruszyłam 🙂
No to idę w końcu...bo Rudaśna patrzy na mnie tymi swoimi brązowymi oczętami i marzy żeby polatać po lesie...
😘

Agatka coz za przemiana !!!! 🤪 🤪 🤪Tak fajnie to napisalas ,ze czytajac jokery strzelalam do ekranu 🙂fajnie ,ze sprobujesz ,mysle ,ze Ci sie spodoba ,a Tys uczuciowa kobita ,jeszcze nie bedziesz chciala od cyca odstawic 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulko z ZG 🙂 ile racuchów wychodzi z Twojego przepisu ?????????????????

Mało. Lepiej rób z dwóch porcji, bo są przepyszne i szybko znikają z talerza 🙂


heh no na 4 osoby , tak myślałam że nie za dużo wyjdzie 😜

Kochana ja robiłam na dwie osoby i na ostatniego racucha oboje się z mężem czailiśmy...


hehehe to zrobie potrójne a co 😁 jak szaleć to szaleć 😜

Na zimno też są pyszne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 😘 ale u nas w nocy burza przeszła szok 😮 jak mnie obudziła tak potem spać nie mogłam i się kręciłam pół nocy na wyrze 😮 do tego zalało mi pranie 😠 zapomniałam z tych wrażeń wysłać mojego na wieczór żeby wyzbierał i muszę je włączyć na krótkie pranie żeby mi deszczem nie śmierdziało .
Ja też jestem zdania że to sprawa kobiety czy chcę karmić czy nie , zacofane to troche dla mnie takie nakłanianie 😮 .
Co do nakładek to ja kupiłam Canpolu rozmiar S bo ponoć się najmniejsze kupuje żeby maluch objął ustkami a i kupiłam w kształcie kuleczek bo takiego też mam smoczka i ponoć powinno się kształtami dobierać 🙃 tak mi w sklepie kobita mówiła więc pisze Wam 🙂

A te naklady bede musiala sprawic sobie,a ktore najlepsze???Nie znam sie,dobrze ,ze juz wiemy ze najmniejsze ,Dorcia tu tez pisala 🙂
Asia daj znac ..wiesz ,bo to dzis nie??? 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulko z ZG 🙂 ile racuchów wychodzi z Twojego przepisu ?????????????????

Mało. Lepiej rób z dwóch porcji, bo są przepyszne i szybko znikają z talerza 🙂


heh no na 4 osoby , tak myślałam że nie za dużo wyjdzie 😜

Kochana ja robiłam na dwie osoby i na ostatniego racucha oboje się z mężem czailiśmy...


hehehe to zrobie potrójne a co 😁 jak szaleć to szaleć 😜

Na zimno też są pyszne 😜


podejrzewam że nie zdążą wystygnąć hehe 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 😘 ale u nas w nocy burza przeszła szok 😮 jak mnie obudziła tak potem spać nie mogłam i się kręciłam pół nocy na wyrze 😮 do tego zalało mi pranie 😠 zapomniałam z tych wrażeń wysłać mojego na wieczór żeby wyzbierał i muszę je włączyć na krótkie pranie żeby mi deszczem nie śmierdziało .
Ja też jestem zdania że to sprawa kobiety czy chcę karmić czy nie , zacofane to troche dla mnie takie nakłanianie 😮 .
Co do nakładek to ja kupiłam Canpolu rozmiar S bo ponoć się najmniejsze kupuje żeby maluch objął ustkami a i kupiłam w kształcie kuleczek bo takiego też mam smoczka i ponoć powinno się kształtami dobierać 🙃 tak mi w sklepie kobita mówiła więc pisze Wam 🙂

A te naklady bede musiala sprawic sobie,a ktore najlepsze???Nie znam sie,dobrze ,ze juz wiemy ze najmniejsze ,Dorcia tu tez pisala 🙂
Asia daj znac ..wiesz ,bo to dzis nie??? 🙂 😘


napisze Ci choć myśle że się wycofał tak coś czuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiaaa222 napisał(a):
Witam was dziewczyny! Melduję się i ja od rana, co do zaopatrzenia o którym piszecie to przyznam wam się szczerze że pampersów kosmetyków dla malucha i dla siebie jeszcze nic niemam ;/ teraz planuje na początku lipca kupywać kurcze bo miałam przez 3 miesiące prawie zblokowane pieniądze z Zusu bo miałam kontrole 😮... Ale jeśli chodzi o ciuszki,butelki, smoczki to już mam 🙂 ciuszki oczywiście "darowane" bo dla mnie głupotą jest kupywać wszystkie nowe, ale to jest moje zdanie tylko.... 😜

hehe no fajnie tak dostac,tym bardziej,ze dziecko nie przenosi zwykle wszystkiego ciuszki sa zadbane jak nowe..no chyba ,ze trafi sie jaka fleja ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
no tak to już wiem co to śpiochy i zaliczyłam to do pajacyków głupia 😁
a termometr do dziecka jaki będziecie kupowały? w smoczku czy do uszka zwykły lub do pupy?
rampersy też mam pare sztuk i tez zaliczyłam do body ale na k. rekaw :P


a te rtęciowe produkują jeszcze ? bo ja nad takim myślałam 🥴


Hejka,
ja kupiłam wszystkie rodzaje, w Lidlu były w bardzo dobrej cenie takie z gietką końcówką do pupy np, kupiłam tez taki do ucha i mam swój rtęciowy ale taki to niebezpieczny przy dziecku i mierzy tylko pod pachą a to podobno u dzieci się nie sprawdza. W pracy mam też taki co do czoła w małej odległości się przystawia i za kazdym razem inny jest pomiar więc taki odradzam.

A co do tej wody ZUBER co jedna z koleżanek polecała, dziś ją zakupiłam w Kauflandzie, faktycznie śmierdzi ale po rozcięńczeniu pół na pół ze zwykłą daje radę no i odpukac ale zgagi nie ma 🙂) jest tez ta woda polecana dla cukrzyków- obniża poziom cukru więc te laski które mają ckurzycę może tez powinny pomyśleć o tej wodzie, nie zaszkodzi a może pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...