Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej dziewczyny mam pytanko was tez tak bok boli? mi jak dlug siedze w jednym miejscu lub jak dlugo chodze tak mnie prawy bok boli ze wytrzymac nie idzie 😞


jak prawa strona to ucisk na watrobę , mi tak gin mówił ... masz takie tępe nieprzyjemne bóle ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
tak tez mam ten apel nie lubie czytac o chorych dzieciach a jak takie programy widze odrazu przelaczam kobiety w ciazy nie powinny sie zamartwiac

Ja uważam że dobrze, że tu się taki apel pojawił, zawsze jest szansa na pomoc, a czytać nie trzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ja chyba dzisiaj się przemęczyłam, bo brzusio taki napięty mam, ale już się położyłam grzecznie do wyra i odpoczywam


leż kopytkami do góry 🙂 ja też mykam się wykąpać i też się pomału będę pakować w wyro ale wcześniej zajrzę do Was 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ja chyba dzisiaj się przemęczyłam, bo brzusio taki napięty mam, ale już się położyłam grzecznie do wyra i odpoczywam


leż kopytkami do góry 🙂 ja też mykam się wykąpać i też się pomału będę pakować w wyro ale wcześniej zajrzę do Was 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
ja teraz jeszcze na takie cudo trafiłam.. wiadra nie pobije ale też ciekawe... http://allegro.pl/medela-zestaw-sns-tanio-1630-i1678544361.html

A to akurat jest dobre, bo dziecko ssie pierś i dodatkowo pokarm modyfikowany leci mu do buzi jeśli pokarm jest za mało treściwy... Mojej przyjaciółce położna to poleciła ale ta oczywiście zapomniała kiedy przyszło do karmienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Zocha napisał(a):
ja teraz jeszcze na takie cudo trafiłam.. wiadra nie pobije ale też ciekawe... http://allegro.pl/medela-zestaw-sns-tanio-1630-i1678544361.html

A to akurat jest dobre, bo dziecko ssie pierś i dodatkowo pokarm modyfikowany leci mu do buzi jeśli pokarm jest za mało treściwy... Mojej przyjaciółce położna to poleciła ale ta oczywiście zapomniała kiedy przyszło do karmienia...

normalnie jak mleczarnia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chusteczki nawilżające w dwupaku 160szt tej niemieckiej firmy baby... cos tam one sa dobre bo siostra je polecała za 8zł u mnie..
no i ogólnie do dziecka kosmetyki po przeceniane po 4 zł nawet na jednym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski ,szpyknęłam na lipcowki i...tam już dużo ma Malenstwa przy sobie, a tu czerwiec jeszcze się nie skończyl...Naprawdę trzeba się sprężać z tymi przygotowaniami, bo różnie może być 🙂

i tego właśnie się obawiam... a ja tak niewiele jeszcze mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski ,szpyknęłam na lipcowki i...tam już dużo ma Malenstwa przy sobie, a tu czerwiec jeszcze się nie skończyl...Naprawdę trzeba się sprężać z tymi przygotowaniami, bo różnie może być 🙂

i tego właśnie się obawiam... a ja tak niewiele jeszcze mam

damy rade, trochę czasu jeszcze zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dziewczyny czytałyscie co przydarzyło sie jednej z dziewczyn z sierpnia? tragedia 😞 aż sie boje bo moja nadia też spokojna od 3 dni 😞 tylko że czuje ją jak sie rozpycha i jka ma czkawke.. 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...