Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej ! Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka z małym prezencikiem,dostałam śpioszki w żyrafy..mmmmiodzio normalnie to chyba już mój 5 ciuszek do kolekcji,normalnie szaleje 😁 Nie moge sie doczekac końca lipca,wkońcu zacznie sie szał zakupowy 🙃
Byłam z teściową za jakąś sukienką na wesele ale nic dla siebie nie znalała więc dzisiaj ciąg dalszy poszukiwań,pogoda sie spartoliła trzeba bedzie sie ciepło ubrać nie ma co.
Wczoraj musielismy jeszcze zaliczyc ostatnie spotkanie w poradni przedmałżeńskiej,kur** 2 h siedzieliśmy słuchając o antykoncepcji i rozwiozując ćwiczenia dotyczace cyklów menstruacyjnych,myśalam ze tam jajo zniose co za bzdury..tykich rzeczy powinni uczuc juz w podstawowce i gimnazjum a nie dorosłych ludzi,dzieciakom bardziej sie to przyda a potem słyszy sie ze dzieci zachodzą w ciaze nie wiedzac z kim bo grały w
słoneczko Dzisiaj idziemy do spowiedzi,niech sie dzieje co ma być...trza sie tylko uzbroić w cierpliwość i trzymac nerwy na wodzy bo z tymi ksiezulkami to różnie bywa 😠
Jutro odwiedzam fryzjerke robie już pasemka do ślubu.
Hania już w miare regularnie się budzi,tak co 3/4 godz daje o sobie znać,mojemu S juz czasami jest mnie szkoda bo mała tak wali w brzuch a ja jak jestem padnieta to spie jak suseł 😁 Dzisiaj juz rano dała popis,przeciagała sie pod zebrami az w pewnym momencie mnie zemdliwo musiala tez żoładek mi skopać 🙂

Chciałam troche zmienić temat moim nudnym postem,teraz na brzusku niefajna atmosfera,smutno. Jeśli sie nie pogniewacie to wrzuciłabym zdjecie dziewczyny która pare dni temu zagineła,na portalach dla fotografów i modelek równiez juz zamiescili wiec pomyślalam ze moze i tutaj wrzuciłabym zdjecie,kazda z nas jest z innego kranca Polski nóż widelec moze któraś z was widziała ta dziewczyne. Najwyżej pan Piotr zablokuje mi już reszte rzeczy na brzuszku
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/88900b.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9233/88900b.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was, wczoraj byłam u ginia i jest ok., mały jest już bardzo nisko główką na dole ale szyjka trzyma to jest ważne. Malutki waży 1210 i dziwi mnie to , bo z Asią mamy ten sam termin na 16.09. i jej Tymonek waży pół kilo więcej i ponoc mówią, że dzieci z cukrzycą są duużże co się nie sprawdza, narazie.
Dzisiaj na 12.45 idę do diabetologa i prawdopodobnie zostane na 4 dni, nawet ginio dał mi skierowanie, plus taki, że mały będzie z każdej strony zbadany.
Przestraszyłam się z tą dziewczyną z sierpniówek, bo na początku myślałam, że to leer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane!!
U mnie noc raczej z przygodami: a to śniły mi się pierdoły - pewnie przez Kaśkę ---> śniło mi się że wylądowała w szpitalu i nie miała ubranek w rozmiarze 50 😞 To pewnie przez Twoje schizy wczorajsze 😠 😠 😠 A to mała się kokosiła, potem uwalił się na mnie kot - waży 5 kg, więc już wiem jak się będę czuła pod koniec ciąży 🙂 Przerwa na siku, a to głodna w środku nocy, ehhh...
A dzisiaj święto w domu, M. ma urodziny, więc wieczorkiem jakiś grill będzie. Chciałam upiec jakieś ciacho, ale nie wiem na co mam ochotę 😞 Pomożecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny , co za masakryczna pogoda 😠 zimno jak diabli i leje ... się zapowiada piękne weekend tak jak i zapowiadają tak pewnie będzie brzydko 🤢
Z sikaniem masakra co chwilę latałam heh nabiłam sporo metrów w nocy 😜
Ja niestety nie pomogę z ciastem bo mam dwie lewe ręce do pieczenia 🙃 za to cukierniczek u nas na forum dość tylko się zwleką z łóżek i podadzą Ci pomysł 🙂
najlepszego dla męża od ciężarówek wrześniowych 🙂 i brzuszków oczywiście 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
COS NA DOBRANOC , ALE SIE NASMIAŁAM 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Pewnego razu na porodówkę przyjechał Facet bez Żony...
Otóż zaczęła się cała akcja, Mąż poleciał do samochodu, czekał na Żonę,
ona przyszła do samochodu, otworzyła tylne drzwi, włożyła torbę i je zatrzasnęła...
chcąc usiąść z przodu samochodu...
ale nie zdążyła bo Mąż odjechał przekonany, że Żona już siedzi z tyłu...
Dopiero na parkingu pod szpitalem zorientował się, że jest sam 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 😁 😁 😁 😁 ja słyszam motyw na chrzcinach jak się ubierali w domu przed chrzcinami , dziecko już było przyszykowane i sobie spało a jego rodzice się ubierali i ktoś rzucił na to dziecko jakieś ubranie i je przykrył ... jak się ubrali tak wybiegli do auta i pojechali , zorientowali się przy kościele że mały/mała śpi w domu 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , co za masakryczna pogoda 😠 zimno jak diabli i leje ... się zapowiada piękne weekend tak jak i zapowiadają tak pewnie będzie brzydko 🤢
Z sikaniem masakra co chwilę latałam heh nabiłam sporo metrów w nocy 😜
Ja niestety nie pomogę z ciastem bo mam dwie lewe ręce do pieczenia 🙃 za to cukierniczek u nas na forum dość tylko się zwleką z łóżek i podadzą Ci pomysł 🙂
najlepszego dla męża od ciężarówek wrześniowych 🙂 i brzuszków oczywiście 🙂 😁

Dzięki przekażę 🙂
No to czekam aż śpioszki wstaną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to sobie pojechałam do lekarza 😠 nie przyjechała kolejka , później do domu musiałam wracać i przed 17 znów muszę się wybrać bo na 18 przełożyłam 😠 i znając życie lekarz będzie robił jakieś problemy , bo każdy mówi co innego i każdy najmądrzejszy ...
ech ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , co za masakryczna pogoda 😠 zimno jak diabli i leje ... się zapowiada piękne weekend tak jak i zapowiadają tak pewnie będzie brzydko 🤢
Z sikaniem masakra co chwilę latałam heh nabiłam sporo metrów w nocy 😜
Ja niestety nie pomogę z ciastem bo mam dwie lewe ręce do pieczenia 🙃 za to cukierniczek u nas na forum dość tylko się zwleką z łóżek i podadzą Ci pomysł 🙂
najlepszego dla męża od ciężarówek wrześniowych 🙂 i brzuszków oczywiście 🙂 😁

Dzięki przekażę 🙂
No to czekam aż śpioszki wstaną...

niestety z ciastem też nie pomogę bo nigdy nie robiłam ... ale coś czuje że niedługo nadejdzie ten mój pierwszy raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka u mnie też pada ale ja akurat lubie taka pogode 🙂
my z mała własnie wstałyśmy i po śniadanku szybkim 😉
dzisiaj jade do bloku przypilnować remontu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
no to sobie pojechałam do lekarza 😠 nie przyjechała kolejka , później do domu musiałam wracać i przed 17 znów muszę się wybrać bo na 18 przełożyłam 😠 i znając życie lekarz będzie robił jakieś problemy , bo każdy mówi co innego i każdy najmądrzejszy ...
ech ...

Ja tak miałam ostatnio z neurologiem... Tłukłam się 20 km tylko po to żeby usłyszeć że skoro jestem w ciąży to nie mogą mi zrobić ani tomografii ani rezonansu magnetycznego... No i wróciłam do domu i mam wrócić po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski ....
Nie mogłam spac w nocy ...cały czas myslałam o tej dziewczynie z sierpnia.....
Co do ciasta to wkleje link ostatnio robiłam , pychotka ....a dla M najserdeczniejsze zyczenia 🙂 🙂 🙂,
http://www.smaczny.pl/forum/index.php?/topic/1885-labedzi-puch/
Pogoda do dupy ...miałam prac ubrnka i lipa na maxa .....nic nie wyschnie , ale juz domek posprzatany ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski ....
Nie mogłam spac w nocy ...cały czas myslałam o tej dziewczynie z sierpnia.....
Co do ciasta to wkleje link ostatnio robiłam , pychotka ....a dla M najserdeczniejsze zyczenia 🙂 🙂 🙂,
http://www.smaczny.pl/forum/index.php?/topic/1885-labedzi-puch/
Pogoda do dupy ...miałam prac ubrnka i lipa na maxa .....nic nie wyschnie , ale juz domek posprzatany ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ale za to w nocy sie wymęczyłam.. za nic nie mogłam zasnąc mąż spi chrapie jak zawsze a ja nic.. oczy jak 5zł i do widzenia śnie...

Znam to, niestety... Ale mój już się nauczył i reaguje przez sen na hasła: "nie chrap" i "przewróć się na bok" 🙂 Ktoś kiedyś powiedział, że ten co chrapie zasypia pierwszy i budzi się ostatni... Święte słowa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witam mamuski ....
Nie mogłam spac w nocy ...cały czas myslałam o tej dziewczynie z sierpnia.....
Co do ciasta to wkleje link ostatnio robiłam , pychotka ....a dla M najserdeczniejsze zyczenia 🙂 🙂 🙂,
http://www.smaczny.pl/forum/index.php?/topic/1885-labedzi-puch/
Pogoda do dupy ...miałam prac ubrnka i lipa na maxa .....nic nie wyschnie , ale juz domek posprzatany ....

Dzięki Aguś za przepis, ale nie mam ochoty na takie ciasto. Szukam dalej... Fajnie to brzmi: chcę upiec ciasto Michałowi, a nie wiem na jakie mam ochotę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe mój tez zna te hasła:P
tylko że on może spac na jednym boku a konkretnie lewym bo zawsze jest tyłem do mnie i tak bardzo tego nie słychac 😜
a jak kłade sie w nogi bo juz wytrzymać nie mogę tro zawsze jak mówie na bok to sie obraca a wczoraj patrze a on idzie do mnie i znowu dupa.. :P

czarna
czy nasza tabelka bedzie urozmaicona w dane po porodzie i o porodzie?
czy nie planujemy takiego przedsięwzięcia? 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witam mamuski ....
Nie mogłam spac w nocy ...cały czas myslałam o tej dziewczynie z sierpnia.....
Co do ciasta to wkleje link ostatnio robiłam , pychotka ....a dla M najserdeczniejsze zyczenia 🙂 🙂 🙂,
http://www.smaczny.pl/forum/index.php?/topic/1885-labedzi-puch/
Pogoda do dupy ...miałam prac ubrnka i lipa na maxa .....nic nie wyschnie , ale juz domek posprzatany ....

Dzięki Aguś za przepis, ale nie mam ochoty na takie ciasto. Szukam dalej... Fajnie to brzmi: chcę upiec ciasto Michałowi, a nie wiem na jakie mam ochotę :P

to napisz na jakie masz ,chec bedziemy szukały ....najszybciej biszkopt , na wierzch galetka i truskawki i po krzyku ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hehehe mój tez zna te hasła:P
tylko że on może spac na jednym boku a konkretnie lewym bo zawsze jest tyłem do mnie i tak bardzo tego nie słychac 😜
a jak kłade sie w nogi bo juz wytrzymać nie mogę tro zawsze jak mówie na bok to sie obraca a wczoraj patrze a on idzie do mnie i znowu dupa.. :P

czarna
czy nasza tabelka bedzie urozmaicona w dane po porodzie i o porodzie?
czy nie planujemy takiego przedsięwzięcia? 🙂 😁

chciałam to zrobic w swoim czasie , ale chyba juz trzeba dopisac , bo nie wiadomo jak to bedzie .....wszytskim mamusia zycze rozpakowania w terminie ...., albo tylko 2 tyg przed....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witam mamuski ....
Nie mogłam spac w nocy ...cały czas myslałam o tej dziewczynie z sierpnia.....
Co do ciasta to wkleje link ostatnio robiłam , pychotka ....a dla M najserdeczniejsze zyczenia 🙂 🙂 🙂,
http://www.smaczny.pl/forum/index.php?/topic/1885-labedzi-puch/
Pogoda do dupy ...miałam prac ubrnka i lipa na maxa .....nic nie wyschnie , ale juz domek posprzatany ....

Dzięki Aguś za przepis, ale nie mam ochoty na takie ciasto. Szukam dalej... Fajnie to brzmi: chcę upiec ciasto Michałowi, a nie wiem na jakie mam ochotę :P

to napisz na jakie masz ,chec bedziemy szukały ....najszybciej biszkopt , na wierzch galetka i truskawki i po krzyku ......

I chyba na takim stanie... Tylko że zamiast truskawek wywalę ananasa z puszki odsączonego - zimno i wieje, więc nie wychodzę z domu. No i może trochę kakao do biszkoptu. Czy masz jakiś sprawdzony sposób na biszkopt? Bo mi zawsze wychodzi a jak robię na urodziny to zawsze cholercia klapnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie chce sie powtarzac , ale wszytskie nr tel zbiera Agata i chciałybysmy zeby chociaz połowa z nas miała do siebie jakis kontakt .,....bo to na serio sie przydaje dziewczyny( np akcja szpital ) ....nikt do nikogo nie pisze , ani nie wydzwania , nie ma co sie obawiac i te nr tel nie beda na forum , bo ja tez mam do paru dziewczyn i nigdy je w tabelce nie pokazje na forum , ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witam mamuski ....
Nie mogłam spac w nocy ...cały czas myslałam o tej dziewczynie z sierpnia.....
Co do ciasta to wkleje link ostatnio robiłam , pychotka ....a dla M najserdeczniejsze zyczenia 🙂 🙂 🙂,
http://www.smaczny.pl/forum/index.php?/topic/1885-labedzi-puch/
Pogoda do dupy ...miałam prac ubrnka i lipa na maxa .....nic nie wyschnie , ale juz domek posprzatany ....

Dzięki Aguś za przepis, ale nie mam ochoty na takie ciasto. Szukam dalej... Fajnie to brzmi: chcę upiec ciasto Michałowi, a nie wiem na jakie mam ochotę :P

to napisz na jakie masz ,chec bedziemy szukały ....najszybciej biszkopt , na wierzch galetka i truskawki i po krzyku ......

I chyba na takim stanie... Tylko że zamiast truskawek wywalę ananasa z puszki odsączonego - zimno i wieje, więc nie wychodzę z domu. No i może trochę kakao do biszkoptu. Czy masz jakiś sprawdzony sposób na biszkopt? Bo mi zawsze wychodzi a jak robię na urodziny to zawsze cholercia klapnie...

kochana jezeli chodzi o biszkopty zawsze mama mi robi , a ja reszte ....tez zawsze mi opada jakis dziwny hihi ....takze nie podpowiem .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...