Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
gadałam właśniez Kuba 🙂 🙃po głosie słychac ze jest mega zadowolony nawet jakis szant mi zaśpiewał co sie dzisiaj uczylli powiedział ze poznał fajnych kolegów i ze jest super ojej mówie wam jak ja sie cieszę 🙂 🤪 😁 🙂 🙃


No widzidz mamuska !!!! a mowilysmy Ci ze wszsytko ok !!! chyba dumna jestes ze swojej pociechy co ???
A ile Kubus ma lat ????


jestem z niego dumna i to bardzo 🙂w listopadzie 9 lat skończy 🙂tak ze to spory kawaler 🙂

tez listopad??heh ktorego? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
zakupilam wkoncu te wyprawke 🙂hehe taka o,a jeszcze u tego samego sprzedawcy niedrapki za 2zl tez 🙂Wzor pierwszy z kaczka -Kamisia wybierala ,a mi sie ta zyrafa tez widziala 😁 😁 😁ale stanelo na kaczuche http://allegro.pl/wyprawka-5-czesciowa-nowosc-roz-62-i1668792692.html

fajne , fajne .....wysłałas Jedru do pracy ????????

tak,mala mi goraczkuje ..kurde przrewialo Ja ...
Ale bym strzelila cus z gazem...najlepiej zimniutka Wareczke kurde ...bede snila .....za nawet bezalko bym oddala dziewictwo dzis-...................gdybym je miala 😉 😉 😜 😜 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

podczytałam Was, mykam lulu, a na dobranoc znalezione w sieci:
http://bebzol.com/pl/Klon.9676.html

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 dobrej nocki dziewczynki ,ja zanim Was doczytalam to poszly spac...Was nie dogoniet!!! 🙂 Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/body-62-nowa-kolekcja-lato-2011-z-super-napisami-i1680487288.html domowilam u tego goscia jeszcze bodziaki,wzor nr7 ,hehe dla Andru bedzie niespodzianka ,a niech chlop zaciesza,ze taki madry i wogole...hehhe 😉 😉 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobudka!!
no co wy jeszcze spicie? ja z mała bawię sie już od 5 rana 😉 liczyłam jej ruchy przez godzine i naliczyłam 20 wiec mysle że jest ok.. normalnie szaleje ostatnio na tym punkcie..
a że nie ma nikogo na forum to zagram sobie w herosa a co:P
aa dzisiaj jest reggae u mnie w ostrowie na piaskach wiem że nic wam ta nazwa nie mówi ale od czego sa google 😁
naprawdę świetne miejsce na wypoczynek mamy plaże park linowy i mnóstwo atrakcji ,,,
no i zobaczę mojego kamila bednarka powiedziałam już mężowi jak wstawał dzis do pracy że nawet sie dokulam ale go zobacze 😜
pogoda brzydka jak sie odwale i deszcz mnie zastanie to bedzie nieciekawy widok.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To i ja sie melduje 😁 nie śpie od 5 😁 Śniadanie zjedzone..krokiety ze śmietaną 😲 😁 Małej chyba smakowało,bo przed śniadaniem siedziała cicho..a po śniadaniu dała czadu 🙂 Ide jeszcze poleżakować z Mężusiem 🙂 później na zakupy i sprzątanko 🙂

No i chyba już nie poleżakuje 😁 Myszka mnie atakujeeeeee 😜

Lece na żywioł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.brzuszek.net/forum,mamusie_i_dziciatka_pazdziernika_2011_tabelka,335,832975.html,str=0#839060 patrzajcie dziewczatka tu nawet maja wage sprzed ciazy ,wage sprzed porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki widzę że na forum póki co spokój 🙂 Poczytałam was ciut do tyłu i widzę, że było o pasie poporodowym. Ja się nie zdecyduję, położna w szkole rodzenia mówiła, że to może zrobić jeszcze gorzej, bo mięśnie brzucha się odzwyczajają od pracy i rezultat jest taki, że w pasie się wygląda super, ale bez pasa jest masakra. Także ja stawiam na ćwiczenia, ćwiczyć można zacząć zaraz po porodzie (tylko nie ćwiczenia oporowe), u mnie w szpitalu jest dostępny ponoć taki zestaw ćwiczeń do wglądu, na początku robi się wszystkie na leżąco.
A co do biustonoszy do karmienia to też się zastanawiałam jak to zrobić, bo mi się miska nie zmieniła prawie, za to obwód mam jak u słonia 😞 Styłam się zwyczajnie 😞
A co do nacinania krocza to też się dowiedziałam, że najczęściej się zdarza w porodach w pozycji leżącej, wtedy jest ono najbardziej obciążone, bo siła ciężkości nie pomaga a przeszkadza, a i główka nie jest ustawiona optymalnie. Najlepiej to chyba rodzić na krześle porodowym (poznałam taką jedną kobitkę co już ma syna w szkole rodzenia i mówiła że super sprawa) albo w wodzie, bo wtedy tkanki się rozluźniają. Moja szwagierka rodziła tam gdzie ja teraz będę i nie miała nacinania ani pęknięcia, więc liczę na to, że mnie też ominie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Pobudka!!
no co wy jeszcze spicie? ja z mała bawię sie już od 5 rana 😉 liczyłam jej ruchy przez godzine i naliczyłam 20 wiec mysle że jest ok.. normalnie szaleje ostatnio na tym punkcie..
a że nie ma nikogo na forum to zagram sobie w herosa a co:P
aa dzisiaj jest reggae u mnie w ostrowie na piaskach wiem że nic wam ta nazwa nie mówi ale od czego sa google 😁
naprawdę świetne miejsce na wypoczynek mamy plaże park linowy i mnóstwo atrakcji ,,,
no i zobaczę mojego kamila bednarka powiedziałam już mężowi jak wstawał dzis do pracy że nawet sie dokulam ale go zobacze 😜
pogoda brzydka jak sie odwale i deszcz mnie zastanie to bedzie nieciekawy widok.. 🤢

dzień dobry mamusie 🙂 🙂 🙂
co chwile sie budziłam nie wygodnie mi spać na boku marze o połozeniu sie na brzuchu no ale to jeszcze troszke , cala noc poduszka uciekała mi z pomiedzy nóg i ja szukałam po omacku od 5 nie spie bo mój łukaszek wstawał do pracy od 3 czułam głód ale jaki!! ale postanowiłam nie jeść w nocy 🙂 jakos dałam radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,mamusie_i_dziciatka_pazdziernika_2011_tabelka,335,832975.html,str=0#839060 patrzajcie dziewczatka tu nawet maja wage sprzed ciazy ,wage sprzed porodu 🙂


Hahaha u mnie nie ma się czym chwalić :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,mamusie_i_dziciatka_pazdziernika_2011_tabelka,335,832975.html,str=0#839060 patrzajcie dziewczatka tu nawet maja wage sprzed ciazy ,wage sprzed porodu 🙂


Hahaha u mnie nie ma się czym chwalić :P:P


Ja też podziękuje ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,mamusie_i_dziciatka_pazdziernika_2011_tabelka,335,832975.html,str=0#839060 patrzajcie dziewczatka tu nawet maja wage sprzed ciazy ,wage sprzed porodu 🙂


Hahaha u mnie nie ma się czym chwalić :P:P


Ja też podziękuje ☺️ 😜


hehe i ja wolę naszą tabelkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski .....
Wstałam po 9 , raz w nocy sie budziłam na siusiu , ale ja nie mam problemow jeszcze ze snem - całe szczescie .....
Asik - czyzby nie podobała Ci sie moja tabelka???????przez kolano i po chudej dupie natrzepie.....jak ja tam wpisze swoja wage to mnie z brzuszka wyrzucą hihi .....
NO w koncu odezwała sie kolezanka od Tadeo .....juz sie martwiłysmy .....
Ja wiem ze czasmi tak jest ze dziewczyny nas podczytuja , albo nie maja czasu sie odezwac .....ale postawcie chociaz kropke ze wszytsko jest ok .....PLISSSSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,mamusie_i_dziciatka_pazdziernika_2011_tabelka,335,832975.html,str=0#839060 patrzajcie dziewczatka tu nawet maja wage sprzed ciazy ,wage sprzed porodu 🙂


Hahaha u mnie nie ma się czym chwalić :P:P


Ja też podziękuje ☺️ 😜


hehe i ja wolę naszą tabelkę 😁

dzieki Asik , wodki Ci trza hi hi .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja sie melduję z kawka 🙂wstałam po 9 bo mój mnie obudzł zebym mu kanapki zrobiła bo na cały dzień pojechał do naszego nowego mieszkania tak wiec dzisiaj mam samotny dzien no chyba ze kolezanka mnie nawiedzi ale watpie ze jej bedzie sie chciało dupsko ruszyc w taka pogode bo u mnie jest zimno 😞
ja za tabelke z waga też podziękuje wolę nasza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...