Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
oczywiście zapraszam Kochane do Warszawy zrobimy imprezkę taka jakiej nie przerzył nikt ,gdzie sąsiedzi walą, walą do drzwi 😁 🤪 🤪 😁 🙃 🙃

jak masz botwine i czereśnie to ja jade , bo chyba Aski juz u Ciebie siedza .....szybko dotarły .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
a ja Paddyego 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 http://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU ZONIA DLA CIEBIE 🤪 😘
aż łzy w oczach... że też nie było you tube.... człowiek dałby sie wtedy pokroić za te wszystkie teledyski... chociaż zdobywanie tych wszystkich kaset VHS z koncertów i z nagranymi wywiadami też miało swój urok... ehh.. nawet mama mi w pracy organizowałą jakieś nagrania...
i chyba jedyny mój moment w życiu kiedy włosy miałam do pasa... 🙂
dzięki Asiu 😘

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Kasiu jako doświadczona mama może mi powiesz jaka jest różnica miedzy taką gruszką do nosa a aspiratorem np. frida, który ma tez wkłady(na długo one starczają i jak to działa) Nie za bardzo kumam o co w tym wszystkim chodzi 😮 należy zakupić obie rzeczy?


wiesz co ja od początku z Grzesiem miałam tylko gruszkę. Nigdy nie miałam styczności z tym aspiratorem. Aspirator ponoc dobrze wyciąga wszystko z noska ( tak slyszałam ). Ale nic wiecej nie moge powiedziec o tym urządzeniu 😞 Ja zostaję przy gruszce, jakoś do mnie bardziej przemawia mimo wszystko 🙂
moze inne mamuski miały z tym stycznosc to jeszcze cos powiedzą.
Jak Grześ miał katarek to najpierw psikałam jemu do noska np. afrin puresea, albo nasivin w kropelkach dawałam, to trochę rozrzedzało wydzieline i mogłam odciągnąć gruszką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂
wchodze na forum a tu Katarzyna na tapecie 😁

Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
Ja się golę na leżąco...kładę wielki ręcznik na łóżko dupkę na niego lusterko ustawiam i jadę.inaczej nie dawałam już rady...straszne wiem. Ale skuteczne.



My sobie wstawiliśmy drzwi z zamkiem i spokój jest w psychice 😉
Dobra metoda..u mnie nie przejdzie,bo zawsze ktoś w domu jest..nie wyobrażam sobie,że leże z katarzyną wywalona i wchodzi mój Siostrzeniec 😮 albo Mama.. 😲albo co gorsza Szwagier 🤢


ja tam lecer na czuja w wannie podczas kapieli. Próbowałam z lusterkiem ale mi nie wychodzi więc zostałam przy starej metodzie 🙂

eh 😮 własnie moje pomysłowe dziecię wzięło sobie z kuchni kostki rosołowe i wkłada łyżeczką do bagażnika autka 😮 😁

Dlatego dziękuję bogom że mam drzwi zamykane na zamek 😁


ja tam jade z lusterkiem 😁 póki co daje rade 🙂 hehe

Ja właśnie zamka w pokoju nie mam..niby pukają jak mają zamiar wejść..ale to i tak prywatności brak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
oczywiście zapraszam Kochane do Warszawy zrobimy imprezkę taka jakiej nie przerzył nikt ,gdzie sąsiedzi walą, walą do drzwi 😁 🤪 🤪 😁 🙃 🙃

jak masz botwine i czereśnie to ja jade , bo chyba Aski juz u Ciebie siedza .....szybko dotarły .....


Agus mam 😁czeresnie na balkonie a botwina w kodówce wieec 30 min i jest gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
[color=red]NOVIKA,ASIA Z KRAKOWA, MARIOLA, AGA,ANIA100,AGATA1982,ASIULENKA,AGAMU,LEER dziękuje za Zyczenia[/color] 🙂
Aga a co do seksu to powiem Ci w tajemnicy ze dzisiaj było super 😜 🙂

wiedziałam ze cos tam było hi hi ...pare fikołków ....szalency hi hi 😜 😜


ej no 😞 zazdroszcze .. u mnie do konca post ;( przez ten krążek. Radzimy sobie inaczej ☺️

dobra, trzeba niedługo Grzesia połozyc a potem prasowanie na mnie czeka. ;/

narazie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
kurcze tak mi przypomniałyście Kelly Family że siedzę w necie i próbuję odszukać urywek z koncertu na którym byłam- mam z niego kostkę do gitary którą Paddy dosłownie włożył mi w rękę... może znajdę gdzieś ten fragment???? fajnie by było... 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=1viSfRzI8to ja za tym szalalam 😁
a mas http://www.youtube.com/watch?v=rbr9wWNDQO4&feature=related 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
n0vika napisał(a):
achm napisał(a):
z oddychaniem to może być też problem przez dzidzię bo już jest co raz wyżej więc płucom ciężej pracować


wiem , ale podejrzewam że to nie jest to ... ostatnio mam sporo nerwów, oczywiście próbuje się nie denerwować bo to nie dobrze dla dziecka , ale niestety ( tutaj znów się pożalę) mam nienormalną teściową , która mnie denerwuje i gó*no ją niestety obchodzi chyba to że jestem w ciąży 🤢

WIESZ CO JEST NAJLEPSZE KOCHANA NA TWOJE DOLEGLIWOSCIE PIERDOLNOC TESCIOWA W ŁEP 🤪 🤪....TYLKO TO POZOSTAJE ....CO ZA DURNA BABA.....


heheh , dzięki za rade 😉
z chęcią bym to zrobiła , ale niestety/stety jestem za dobrze wychowana. czasem żałuje że nie jestem zbuntowana babą co to mówi co ślina na język przyniesie. ale w sumie tak po chwili zastanowienia , to własnie to daje mi nad nią przewage 😉

nadrabiam was , zaraz powróce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Witam 😘
Ja jużna nogach..dzisiaj coś mnie głowa napierdziela 😮 jakieś bzdury mi sie śniły,że do szkoły miałam chodzić 🤪 i w ciąży byłam i z wózkiem musiałam jeździć codziennie autobusem 🤪 masakra 😁

Ps. Wszystkiego Naj Dorotko 😘
Ps.2 czy moge i ja powysyłać Wam zaproszenia na nk 😁 ??? 😜
to Ty mnie zaprosila???? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
oczywiście zapraszam Kochane do Warszawy zrobimy imprezkę taka jakiej nie przerzył nikt ,gdzie sąsiedzi walą, walą do drzwi 😁 🤪 🤪 😁 🙃 🙃

jak masz botwine i czereśnie to ja jade , bo chyba Aski juz u Ciebie siedza .....szybko dotarły .....


Agus mam 😁czeresnie na balkonie a botwina w kodówce wieec 30 min i jest gotowa 🙂

kusisz kochana jak diabli .....bo jeszcze przyjade hi hi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witam 😘
Ja jużna nogach..dzisiaj coś mnie głowa napierdziela 😮 jakieś bzdury mi sie śniły,że do szkoły miałam chodzić 🤪 i w ciąży byłam i z wózkiem musiałam jeździć codziennie autobusem 🤪 masakra 😁

Ps. Wszystkiego Naj Dorotko 😘
Ps.2 czy moge i ja powysyłać Wam zaproszenia na nk 😁 ??? 😜
to Ty mnie zaprosila???? 🙂


NO JAK NIE JAK TAK 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doczytałam ....
Kamisia ja wszytskie ubranka piore w 40 .....
Novika ....wez TY pogadaj z ta swoja tesciowa bo to przekracza wszytskie jej mozliwoscie to co ona gada i w ogole.....a co na to Twoj M?????
Asik z Krakowa fajnie ze doszłysmy o co nam chodzi ....


niestety nie da się z nią dojść do porozumienia.
próbowałam kilka miesięcy temu , to teraz wykorzystala wszystko przeciwko mnie , wszystko co sobie powiedziałyśmy. zachowała się jak jakas 15 latka co to w gniewie wszystko wykrzyczy ;/
a mój stary to jest za mną i też nie daje z nią rady , więc dlatego się pakujemy i stąd wynosimy. jedyne sensowne rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doczytałam ....
Kamisia ja wszytskie ubranka piore w 40 .....
Novika ....wez TY pogadaj z ta swoja tesciowa bo to przekracza wszytskie jej mozliwoscie to co ona gada i w ogole.....a co na to Twoj M?????
Asik z Krakowa fajnie ze doszłysmy o co nam chodzi ....


niestety nie da się z nią dojść do porozumienia.
próbowałam kilka miesięcy temu , to teraz wykorzystala wszystko przeciwko mnie , wszystko co sobie powiedziałyśmy. zachowała się jak jakas 15 latka co to w gniewie wszystko wykrzyczy ;/
a mój stary to jest za mną i też nie daje z nią rady , więc dlatego się pakujemy i stąd wynosimy. jedyne sensowne rozwiązanie.

a do Twoich rodziców nie mozecie ?????bo wiesz wynajecie to wydatek ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
oczywiście zapraszam Kochane do Warszawy zrobimy imprezkę taka jakiej nie przerzył nikt ,gdzie sąsiedzi walą, walą do drzwi 😁 🤪 🤪 😁 🙃 🙃

jak masz botwine i czereśnie to ja jade , bo chyba Aski juz u Ciebie siedza .....szybko dotarły .....


Agus mam 😁czeresnie na balkonie a botwina w kodówce wieec 30 min i jest gotowa 🙂

kusisz kochana jak diabli .....bo jeszcze przyjade hi hi ....


dawaj Kochana zapraszam 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
oczywiście zapraszam Kochane do Warszawy zrobimy imprezkę taka jakiej nie przerzył nikt ,gdzie sąsiedzi walą, walą do drzwi 😁 🤪 🤪 😁 🙃 🙃

jak masz botwine i czereśnie to ja jade , bo chyba Aski juz u Ciebie siedza .....szybko dotarły .....


Agus mam 😁czeresnie na balkonie a botwina w kodówce wieec 30 min i jest gotowa 🙂

kusisz kochana jak diabli .....bo jeszcze przyjade hi hi ....


dawaj Kochana zapraszam 🙂 😘

kochana wsiadam na rower i jade .....na pewno spotkamy sie w szpitalu na porodówce hi hi .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
n0vika napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doczytałam ....
Kamisia ja wszytskie ubranka piore w 40 .....
Novika ....wez TY pogadaj z ta swoja tesciowa bo to przekracza wszytskie jej mozliwoscie to co ona gada i w ogole.....a co na to Twoj M?????
Asik z Krakowa fajnie ze doszłysmy o co nam chodzi ....


niestety nie da się z nią dojść do porozumienia.
próbowałam kilka miesięcy temu , to teraz wykorzystala wszystko przeciwko mnie , wszystko co sobie powiedziałyśmy. zachowała się jak jakas 15 latka co to w gniewie wszystko wykrzyczy ;/
a mój stary to jest za mną i też nie daje z nią rady , więc dlatego się pakujemy i stąd wynosimy. jedyne sensowne rozwiązanie.

a do Twoich rodziców nie mozecie ?????bo wiesz wynajecie to wydatek ????



NOVIKA najlepiej zrobicie jak sie wyprowadzicie trudno bedzie Wam troche ciezej ale dacie rade i to okropne babsko nie bedziue zatruwac Wam zycia a jak sie maleństwo urodzi to tylko bedziesz wiekszego nerwa łapać bo bedzie sie wtracac na maksa a zero pomocy znałam kiedys taka podła babe toczka w toczke taka sama jak ta twoja i powiem Ci ze nie było lepiej tylko tam to szło pożxniej na "noże" i był płacz i ogólnie do dupy atmosfera !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
oczywiście zapraszam Kochane do Warszawy zrobimy imprezkę taka jakiej nie przerzył nikt ,gdzie sąsiedzi walą, walą do drzwi 😁 🤪 🤪 😁 🙃 🙃
sztuczne ognie niech sie pala pala a Ty tancz i BROWAR PIJ -NIECH CALY WIRUJE SWIAT !!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ANULCIA Ty jestes Ania R?????????????????tak ???????????


TAK 🙂


Laska z Ciebie ze ho ho naprawde 🙂


A Dziękuje 😘
Laską może i byłam ale "TROSZKE" utyłam 😁 😁



ale to chwilowe 🙂tak ze jeszcze pare m-cy i znowu bedziesz świecic piękna figurellą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...