Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://pychotka.pl/drinki/nalewki.html

ja mam z gazety ale jest duzo na necie,

dzis zrobilam z wisni

2 kg wisni zalalam 0,5 l spirytusu i 1 l wodki

za dwa tygodnie odleje alkohol, wisnie zasypie cukrem potem przecedze i polacz sok z alkoholem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
iza131313 napisał(a):
hej ja tez bede chyba miala wskazana cesarke

mam problem z tarczyca cukrzyca i prawdopodobnie lozysko bedzie przodujace (na razie mam nisko schodzace) od poczatku ciazy maly i lozysko mi sie nie podnioslo,

na dodatek mama stan zapalny i jakies bakterie, ale to sie jeszcze okaze czy mi pani doktor zleci.

iza daj przepisy na te swoje nalewki plisss

zachciewajki na naleweczki hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no szalone jak nic 🤪 hehe co nadrobie to następne 15-20 stron do poczytania 🤪 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 ja piorę oststnią partię ciuszków i wsio tylko uprasować ale to za pewne wieczorkiem 😜 chyba że polegnę 🙃
Gosia nie łam się tą CC , lekarze wiedzą co robić i nie myśl że Ci za wcześnie malucha wyciągną bo tak nie będzie na pewno ! głowa do góry 🙂 wkońcu wrześniówa jesteś to nie ma co się łamać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dorci kochana gdzie TY sie wybierasz do jakiegos Piaseczna , ja juz pedze tym rowerem do Ciebie....fryz zrobiony , makijaz toze , Katazrynka zaczesana .....a Ty gdzie.... 🙂


Dorcia ludzi wyzapraszała a teraz emigruje z domu 🤪 😁 😁 😁 no ładnie a tu człowiek już jambo jeta odpala co by do stolicy ruszyć na bibkę 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorci kochana gdzie TY sie wybierasz do jakiegos Piaseczna , ja juz pedze tym rowerem do Ciebie....fryz zrobiony , makijaz toze , Katazrynka zaczesana .....a Ty gdzie.... 🙂


Dorcia ludzi wyzapraszała a teraz emigruje z domu 🤪 😁 😁 😁 no ładnie a tu człowiek już jambo jeta odpala co by do stolicy ruszyć na bibkę 🙃 😁


Kochana zanim wy dojedziecie to ja juz będę na was czekała z otwartymi ramionami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorcia wszystkiego najlepszego!!!
Aśka ja gram zielone imperium hoduje roślinki ale powoli mnie już nudzi a powiem że śmigam z tym już 1.5roku
witaj Tynia
heheh też lubię ogladać galimatias kogiel mogiel itp 🙃
Przypomniałyście mi ze mam inkę i mlekojeszcze 🙂
Anulka po 1.5 godz byś miała puree fasolę się gotuje tyle dlatego ze jest sucha ja bób max 30min gotuje zawsze wyjmuje jedno sprawdzam miekkosc
właśnie zezrałam swoją porcję bobu 😁

Doris ja już lece do Ciebie tyż na imprę 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://nk.pl/#profile/40436861 to ja też wrzucam linka i zapraszać kobiety 🙂 szykuje się do lekarza... Katarzyna już gładka hehe muszę być z pół godz wcześniej bo zawsze do położnej najpierw wchodze... Dziś o wiele lepiej się czuje tylko kurcze ten brzuch opuszczony mnie martwi... no ale "za chwile" się dowiem czemuż to tak.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Dorcia wszystkiego najlepszego!!!
Aśka ja gram zielone imperium hoduje roślinki ale powoli mnie już nudzi a powiem że śmigam z tym już 1.5roku
witaj Tynia
heheh też lubię ogladać galimatias kogiel mogiel itp 🙃
Przypomniałyście mi ze mam inkę i mlekojeszcze 🙂
Anulka po 1.5 godz byś miała puree fasolę się gotuje tyle dlatego ze jest sucha ja bób max 30min gotuje zawsze wyjmuje jedno sprawdzam miekkosc
właśnie zezrałam swoją porcję bobu 😁

Doris ja już lece do Ciebie tyż na imprę 😜




Zapraszam Izunia 🙂
uwazaj z ilościa bobu bo on rozdyma a ja w tym roku dosłownie 4 bobki zjadłąm i wogóle mnie do niego nie ciagnie ale dzisaij znowu mnie mdli zauwazyłam ze jak zjem czeresnie to tak mam ale jak sa to jem bo szkoda mi wyrzycic czy czekac az sie zepsuja :ppije herbatke to moze mi cosik pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
"Twoj Pawelek,w garniturze do baranow" 😁 😁 😁 😁

Przypomniało mi sie ja Solska kapuche gotowała..i mam smaka na kapustke kiszoną ☺️
a to stara zeszloroczna kapucha -smierdzi jak diabli!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny te co nie dawały nr tel i chciałyby dac to podaje swojego maila
[email protected], lub do Agaty wysyłajcie ( Agata wczoraj podawała namiary, a tak w ogole sa u niej w profilu)

Leginsik wysłałam do Ciebie cosik na maila

Dzieki Czarnulko,zaraz cie znajde na nk 😜 i wysle ci smsa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
[color=red]NOVIKA,ASIA Z KRAKOWA, MARIOLA, AGA,ANIA100,AGATA1982,ASIULENKA,AGAMU,LEER dziękuje za Zyczenia[/color] 🙂
Aga a co do seksu to powiem Ci w tajemnicy ze dzisiaj było super 😜 🙂

wiedziałam ze cos tam było hi hi ...pare fikołków ....szalency hi hi 😜 😜


ej no 😞 zazdroszcze .. u mnie do konca post ;( przez ten krążek. Radzimy sobie inaczej ☺️

dobra, trzeba niedługo Grzesia połozyc a potem prasowanie na mnie czeka. ;/

narazie

a mnie juz chcica na mojego pepita poszla gdzies w sina dal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ANULCIA Ty jestes Ania R?????????????????tak ???????????


TAK 🙂


Laska z Ciebie ze ho ho naprawde 🙂


A Dziękuje 😘
Laską może i byłam ale "TROSZKE" utyłam 😁 😁

Ania bajecznie wygladalas w dniu slubu !!! Ładna dziolcha z Ciebie nooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
kurcze tak mi przypomniałyście Kelly Family że siedzę w necie i próbuję odszukać urywek z koncertu na którym byłam- mam z niego kostkę do gitary którą Paddy dosłownie włożył mi w rękę... może znajdę gdzieś ten fragment???? fajnie by było... 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=1viSfRzI8to ja za tym szalalam 😁
a mas http://www.youtube.com/watch?v=rbr9wWNDQO4&feature=related 🙂

no First Time też uwielbiałam bo i can't to klasyka i nie jedna przepłakana chwila .. ehh.. a First Time uwielbiałam teledysk i ten ostatni krzyk Angelo.. piękny teledysk 😉
a przed chwilą panowie mi komodę dla Zosi dostarczyli 🙂 w sumie dobrze że mnie Angelo nie chciał bo gdzie ja bym ją w tym autobusie postawiła???? no gdzie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc zrobiłam dzisiaj porządki i spisałam ile czego mam.

Rajtuzy
56-62/ 6, 62-68/ 5
Skarpetki/ 10
Spodnie
56/2, 62/ 2, 68/ 4
Półśpiochy
62/ 3, 68, 2, 86/ 1, 74/ 2, 98/ 1
Spodenki dresowe
56/ 2, 62/ 2
Sukienki
56/ 1, 62/ 2, 68/ 2
Body z długim rękawem
62-68/ 3, 70/ 2, 72/ 2
Body z krótkim rekawem
62/ 3, 68/ 3, 74/ 3
Kaftaniki
62/ 1, 68/ 7
Bluzka z krótkim rekawem
68/ 2, 74/ 2, 80/ 1
Bluzki z długim rekawem
68/ 2, 74 3
Kombinezon na zime- 1
kurtki/ 2
Czapki
wełniane/ 2
cienkie/ 2
na dwór/ 2
opaski na uszka/ 2
Swetry/ 4
Buciki/ 4

Troche rzeczy do kupienia z listy ubedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
eh widze ze nikt mi ne chce nic pomuc


ja Ci Kochana nie pomoge bo nic nie wiem na temat cc 😞


cc to nic strasznego 🙂 miałam cięcie po nieskutecznym wywołaniu. Jeśli chodzi o znieczulenie to jego podanie nie boli, jedynie w momencie wbijania igły czujesz ucisk i coś w rodzaju (hmmm jak to ująć...) rosnącego ciśnienia w krzyżu. Znieczulenie zaczyna działać prawie natychmiast, nie czujesz nóg i brzucha. Pozostajesz w pełni świadoma, sam zabieg trwa kilka minut. Wyjmują dzieciaczka, możesz go przytulić, a następnie zabierają dzidzię do zbadania a ciebie szyją. Ja miałam cesarkę przed południem, po jakiś 6 godzinach znieczulenie "puszcza" i w zależności od tego jak się czujesz i jakie są w danym szpitalu zasady możesz spróbować wstać i się wykąpać, ogarnąć. Pierwsza doba do najprzyjemniejszych nie należy, ale ból jest do zniesienia, tym bardziej, że możesz korzystać ze środków przeciwbólowych. Najlepiej jak najwcześniej po cc zacząć się ruszać... Za znieczulenie przy cc, ani dodatkowe środki przeciwbólowe po - nic się nie płaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...