Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

hej laski...
jak humorki? ja własnie od rana nastawiam sie bojowo na rozmowę z teściowa.. dzisiaj musimy znów tam jechac bo bartka brat ma urodziny w sobote a że wyjeżdża w sobote to dzis mamy przyjechać bo cos tam robia.. ale sie ciesze..
a co do nastawienia to az sie cała gotuje na sama mysl o wizycie , znowu bedzie głupio gadac ale tym razem powiedziałam że koniec jak ona cos powie głupiego to jak jej nie odpowiem to jej kapcie spadną .. normalnie nastawiam sie na najgorsze ( ma oddac nam kase a zawsze jak pytamy sie o zwrot pieniędzy to ona z tekstem.. na co znowu potrzebujecie dopiero Bartek wypłatę miał a już nie macie.. jakby nam łaske robiła że ma oddac nam nasze pieniądze! mężowi sie oberwało juz za to że w ogóle jej pożyczył bez mojej wiedzy bo pożyczki dla jego rodziców zawsze sa bez zwrotne a sami mamy 4500 długu w banku... eh znów sie zdenerwowałam.. ) napisze wam jutro czy obyło sie bez pięści 😁
Novika
dokładnie mam tak samo, ile bysmy im nie pozyczyli kasy bez zwrotu to zawsze słyszymy że ciagle od nich bierzemy az w koncu sie wkurw* i powiem jej pare słów..
co do mieszkania to mieszkac bedziemy w bloku który oni nam udostepnili jako niby prezent slubny ale ciagle słysze jej słowa,, to moje mieszkanie i nikt mi nie zabroni tam wchodzic kiedy zechce" - to apropo tego jak mój M sie pytał co ona robi w tym mieszkaniu jak nas tam nie ma i z jakiej okazji tam włazi..
wiec powiedziałam już mojej mamie że jak to sie nie zmieni to mój m zamieszka sobie z mamusia w bloku a ja zostane u rodziców i tyle dobrego.

szostka
ja sama nie wierze że ten czas tak leci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nasz tabelka poprawiona , dodałam ja rowniez do wrzesien fasolki .....jest nas 51 hi hi , tylko zeby jeszcze wszytskie dawały znak ze wszytsko ok ....
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/wrzesniowki.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8233/wrzesniowki.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, u mnie wsio ok., leżę i leże i końca nie widac.
Dołączyła do mnie dziś dziewczyna, której jutro robią cc ale ma fajnie i jej zazdroszczę, że to już.
Leer widzę, że jesteś bojowo nastawiona może niepotrzebnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, u mnie wsio ok., leżę i leże i końca nie widac.
Dołączyła do mnie dziś dziewczyna, której jutro robią cc ale ma fajnie i jej zazdroszczę, że to już.
Leer widzę, że jesteś bojowo nastawiona może niepotrzebnie.

a leż Kochana aby wszystko git było. I dobrze że Leer bojowo nastawiona dla mnie to przegina od młodego małżenstwa kasę pozyczać kuźwa.ojj mojemu też mama dała na wesele 2.5tys z czego 1.5tys musiał oddać bo to było niby babci na pogrzeb odłożone 🤔 nie wierze do tej pory wkurwiło mnie to strasznie bo w końcu chciałam i ja oddać mojej mamie z tysiaka bo biedna jak coś to całą emeryturę prawie oddaje na kredyt. No ale przynajmniej zawsze moja teściowa da jakieś obiadki, 300zl dała nam po truskawkach także git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie się pustki zrobiły , rano jak w ulu nie szło Was nadrobić 😜 a teraz mało kto jest heh
ja po drzemce ... troszkę przegiełam dziś z robotą i skutek taki że musiałam się położyć i zostwić wsio bo brzunio się stawiał i ogólnie ta prawa strona mnie męczy , ale po krótkim śnie jest ok 🙂 już nie robię nic dzisiaj 🙂 prasowania trochę mam co prawda ale to pomalutku i po trochę sie uprasuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, u mnie wsio ok., leżę i leże i końca nie widac.
Dołączyła do mnie dziś dziewczyna, której jutro robią cc ale ma fajnie i jej zazdroszczę, że to już.
Leer widzę, że jesteś bojowo nastawiona może niepotrzebnie.


eh no nic przyjemnego takie leżenie 🥴 Dobrze że chociaż masz towarzystwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malex po takich przeżyciach co ja z nimi miałam po tylu obelgach co usłyszałam bez powodu zupełnie tez nie szłabyś z kwiatkiem do nich a raczej z donica aby przyłożyć raz a porządnie..
jedyne co mnie sprowadza do nich to mój maż którego mi szkoda bo jest do nich cholernie przywiazany.. gdyby nie to nie zobaczyliby ani mnie ani wnuczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
witajcie ponownie, ale naskrobałyście 🙂 poprzyjmowałam zaproszenia na nk 🙂 normalnie siedzieć nie mogę bo Szymek wojny w brzuchu urządza, więc leżę, ale tak to znowu niewygodnie pisać na laptopie...


Pewnie Chłopak sobie myśli : Mamusiu nie ma siedzenia!! musisz chodzić i mnie kołysać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie ponownie, ale naskrobałyście 🙂 poprzyjmowałam zaproszenia na nk 🙂 normalnie siedzieć nie mogę bo Szymek wojny w brzuchu urządza, więc leżę, ale tak to znowu niewygodnie pisać na laptopie...


Pewnie Chłopak sobie myśli : Mamusiu nie ma siedzenia!! musisz chodzić i mnie kołysać 😁 😁

dziś się już trochę nachodziłam, chyba aż nadto, bo jak wstaję to aż kachę czuję 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha jak fajnie Cie zobaczec ....jeszcz letka mogłaby sie ujawnic hi hi .....w ogole inaczej człowiek sobie Was wyobrazał ...chyba najwieksze zdziwienie dla mnie to Leginsik ....taka lacha ze szok ....i do tego taka młoda , ja byłam pewna ze Ty masz z 27 lat .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
witajcie ponownie, ale naskrobałyście 🙂 poprzyjmowałam zaproszenia na nk 🙂 normalnie siedzieć nie mogę bo Szymek wojny w brzuchu urządza, więc leżę, ale tak to znowu niewygodnie pisać na laptopie...

hee to tak jak ja nie mogę pozycjji znalezc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Malex po takich przeżyciach co ja z nimi miałam po tylu obelgach co usłyszałam bez powodu zupełnie tez nie szłabyś z kwiatkiem do nich a raczej z donica aby przyłożyć raz a porządnie..
jedyne co mnie sprowadza do nich to mój maż którego mi szkoda bo jest do nich cholernie przywiazany.. gdyby nie to nie zobaczyliby ani mnie ani wnuczki!


Kochana zawsze jest wyjście z sytuacji 🙂 jak mała podrośnie to Twój będzie sam z nią jeżdził do rodziców , szczerze podziwiam Cię bo gdybym ja usłyszała jakąś obelgę w moim kierunku od teściów tak by mnie już nie zobaczyli a mój jakby chciał to proszę bardzo niech bierze dziecko i jedzie . Ja zaraz po ślubie długo nie mogłam dojść do porozumienia z moim bo był tez mocno do nich przywiązany ale moje gadki i uświadamianie coś dały i jest światło w tunelu bo zaczyna dostrzegać kto tak na prawdę nam pomaga i że to niestety nie jego rodzina , dlatego czasu mu daj i próbuj z nim rozmawiać i mu zapowiedz że jak jeszcze raz coś usłyszysz "za darmo" to tam się nie pokażesz i niech się bujają . Ja bym tak zrobiła a Ty musisz pomyśleć co i jak zrobić żeby było ok , szkoda Twoich nerwow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...