Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No nadrobiłam. A tutaj pusto się zrobiło...
Doris może faktycznie się spotkamy w tym Unieściu 🙂 oczywiście jak mojego da się wyciągnąć nad morze a to nie lada wyczyn 🙂 Będziesz się wtedy mogła pocieszyć że nie ty jedna niepijąca 🙂
Gadałyście o rozstępach no niestety ja smarowałam, cudowałam i duuupa mam właśnie tak pocięty brzuch jak wszystkie się obawiacie.Normalnie depresja na miejscu....i to tylko jedna noc wystarczyła i jak rano wstałam to już prawie wszystkie były...muszę wypróbować ten pharmaceris co któraś wrzucał to może coś pomoże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
ANIULKA25 dobrze zrobił ten Twój obrońca normalnie dziwka z tej starej raszpli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale faktycznie jak kahlik pisze znieczulica na kobiety ciezarne taka ze szok 😮ostatnio jechałam zatłoczonym autobusem to ani facet ani baba nie ustapiła mi miejsca po 5 min taka jedna jak zobaczyła ze nikt sie nie rusza to chyba zmusiła sie do ustapienia mi miejsca ale cóż są ludzie i ludziska

Zgadza się, że znieczulica... My im rodzimy dzieci, które będą zarabiały na ich emerytury a tu nic zero wsparcia!!
Ostatnio z uśmiechem numer pięć: czyt. zabujczy stanęłam przed dłuuugą kolejką w Auchanie i powiedziałam tym wszystkim ludkom (około 10), że TA kasa jest dla MNIE i wypakowałam swoje zakupy - objętościowo mało ale każde skarpetki i gatki miały inny kod 🙂
A dzisiaj w aptece pani w wieku mojej babci zaproponowała mi bym usiadła sobie i jak będzie moja kolej (3 osoby przede mną) to ona mnie zawoła, więc chyba jednak nie jest tak źle na tym naszym świecie?
Laski walczmy o swoje - http://www.youtube.com/watch?v=FpeqYnt8jIc&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
No nadrobiłam. A tutaj pusto się zrobiło...
Doris może faktycznie się spotkamy w tym Unieściu 🙂 oczywiście jak mojego da się wyciągnąć nad morze a to nie lada wyczyn 🙂 Będziesz się wtedy mogła pocieszyć że nie ty jedna niepijąca 🙂
Gadałyście o rozstępach no niestety ja smarowałam, cudowałam i duuupa mam właśnie tak pocięty brzuch jak wszystkie się obawiacie.Normalnie depresja na miejscu....i to tylko jedna noc wystarczyła i jak rano wstałam to już prawie wszystkie były...muszę wypróbować ten pharmaceris co któraś wrzucał to może coś pomoże...


ojej fajnie by było ja bysmy sie spotkały 🙂namawiaj swojego 🙂zacznij smarowac te rozstepy jak najszybciej bo jak sa swierze to najłatwiej je zminimalizowac moja kolezanke kilka godzin przed porodem tak pochlastało tak ze kazda z nas może jeszcze je miec ale mam nadzieje ze jednak mnie to ominie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
No nadrobiłam. A tutaj pusto się zrobiło...
Doris może faktycznie się spotkamy w tym Unieściu 🙂 oczywiście jak mojego da się wyciągnąć nad morze a to nie lada wyczyn 🙂 Będziesz się wtedy mogła pocieszyć że nie ty jedna niepijąca 🙂
Gadałyście o rozstępach no niestety ja smarowałam, cudowałam i duuupa mam właśnie tak pocięty brzuch jak wszystkie się obawiacie.Normalnie depresja na miejscu....i to tylko jedna noc wystarczyła i jak rano wstałam to już prawie wszystkie były...muszę wypróbować ten pharmaceris co któraś wrzucał to może coś pomoże...

Mnie rozstęp zaatakował na biodrze, początkowo były bliźniaki a teraz jest model rodziny 2+3... Cholera nie mogą pójść do sąsiada?? Próbkę pharmacerisu dostałam od położnej, ale niestety nie dała mi do tego lecytyny bym pamiętała. Ja całe ciałko lecę oliwką bambino, bez żadnych specyfików i pewnie stąd ten efekt 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Letka Kochana jak Ty sie czuje ????

noi ja sie smaruje tera zoliwka na rozstepy wczesniej kremem ale oliwka lepiej sie wchłania 🙂polecam z rossmana w różowym opakowaniu

Głos czasem przypomina ludzki, raz na jakiś czas niezauważalnie uda mi się przełknąć ślinę, od półtorej godziny nie śpię i mniej się pocę - sukces jakich mało. Tylko żeby jeszcze literki mi wskakiwały pod palce te co ja chcę a nie jakieś przypadkowe to by było git. A tak poza tym to rewelacja. Chmury nad domem jak cholera, okna pozamykane by nic mnie nie przewiało, mąż w pracy, pranie zdało by się wstawić ale przy pochylaniu zauważyłam że to co mi zostało z mózgu galopem przesuwa się w stronę czoła a to trochę boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też brzuch i boczki jadę oliwką praktycznie od trzeciego miesiąca i tak sobie lekko podszczypuję skórę żeby krażenie poprawić ale niestety nic to nie dało no cóż takie ciało.nogi to mam zmasakrowane po okresie dojrzewania bo byłam wtedy unieruchomiona no i szybko przytyłam...ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ANIULKA25 dobrze zrobił ten Twój obrońca normalnie dziwka z tej starej raszpli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale faktycznie jak kahlik pisze znieczulica na kobiety ciezarne taka ze szok 😮ostatnio jechałam zatłoczonym autobusem to ani facet ani baba nie ustapiła mi miejsca po 5 min taka jedna jak zobaczyła ze nikt sie nie rusza to chyba zmusiła sie do ustapienia mi miejsca ale cóż są ludzie i ludziska

Zgadza się, że znieczulica... My im rodzimy dzieci, które będą zarabiały na ich emerytury a tu nic zero wsparcia!!
Ostatnio z uśmiechem numer pięć: czyt. zabujczy stanęłam przed dłuuugą kolejką w Auchanie i powiedziałam tym wszystkim ludkom (około 10), że TA kasa jest dla MNIE i wypakowałam swoje zakupy - objętościowo mało ale każde skarpetki i gatki miały inny kod 🙂
A dzisiaj w aptece pani w wieku mojej babci zaproponowała mi bym usiadła sobie i jak będzie moja kolej (3 osoby przede mną) to ona mnie zawoła, więc chyba jednak nie jest tak źle na tym naszym świecie?
Laski walczmy o swoje - http://www.youtube.com/watch?v=FpeqYnt8jIc&feature=youtu.be

rewelacyjne 🙂 powinni to w tv dawać bo takto to mało kto zobaczy 😞
ja w sklepach to się rozglądam czy jest kasa pierwszeństwa dla ciężarnych i jak jest to przeciskam się na początek kolejki- której jak dotychczas nigdy nie było nikogo z pierwszeństwem- i grzecznie pytam kasierkę- "czy mogę skorzystać z pierwszeństwa?" ona zawsze odpowiada "tak oczywiście" a w kolejce pojawia się oburzenie aż w końcu ktoś zauważa znaczek nad kasą- normalnie za każdym razem jest tak samo !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Letka Kochana jak Ty sie czuje ????

noi ja sie smaruje tera zoliwka na rozstepy wczesniej kremem ale oliwka lepiej sie wchłania 🙂polecam z rossmana w różowym opakowaniu

Głos czasem przypomina ludzki, raz na jakiś czas niezauważalnie uda mi się przełknąć ślinę, od półtorej godziny nie śpię i mniej się pocę - sukces jakich mało. Tylko żeby jeszcze literki mi wskakiwały pod palce te co ja chcę a nie jakieś przypadkowe to by było git. A tak poza tym to rewelacja. Chmury nad domem jak cholera, okna pozamykane by nic mnie nie przewiało, mąż w pracy, pranie zdało by się wstawić ale przy pochylaniu zauważyłam że to co mi zostało z mózgu galopem przesuwa się w stronę czoła a to trochę boli...


współczuje ci naprawde!!!!!!!!!!!lepiej nic nie rób pranie moze poczekac 🙂odpoczywaj i kuruj sie jak najszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
no ja też brzuch i boczki jadę oliwką praktycznie od trzeciego miesiąca i tak sobie lekko podszczypuję skórę żeby krażenie poprawić ale niestety nic to nie dało no cóż takie ciało.nogi to mam zmasakrowane po okresie dojrzewania bo byłam wtedy unieruchomiona no i szybko przytyłam...ech...


no własniwe tak naprawde to wszytstko zalezy od rozciagliwosci naszej skóry 🤔czemu byłaś unieruchomiona??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Boże byłam na chwile w mieście a wy juz tyle naskrobałyście 🤪 😜

Kupiłam już proszek do prania "Dzidziuś" i płyn do kolorów z Lovela,troche sie zdziwiłam bo za płyn dałam 26 zł stwierdziłam ze nie bede kupowac drugiego specjalnie do białego w tym wypiore.

w tamtym tygodniu chyba w piątek kupiłam te płyny lovela w biedronce po 13 zł sztuka 🙂

co my bysmy bez tej naszej Biedronki poczely ???hi hi
przyszla wyprawka i lapki niedrapki i body dla Olenki 🙂 🤪 🤪 🤪cudne to jejciu 🙂
a dla mnie kremik na rozstepy Gerberek prosto z Krakowa oczywiscie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mam nadzieję że od ostatniej wizyty u gina wiele nie przytyłam, chyba jakieś 2 kg... dzisiaj się okaże... dziś przegląd a jutro usg, już nie mogę się doczekać 🙂
na obiadek mężuś ma schabowego a ja sobie pierdyknę jaja 🙂 do tego najprawdopodobniej pomidorki ze śmietaną i ziemniaczki z koperkiem 🙂


na którą idziesz ? to czekamy na wieści 🙂 oczywiście będą same dobre 🙂

na 15,30 a potem na 18 do szkoły rodzenia, ależ pracowity dzionek 🙂

ochoho to sie kolezanka bedzie wychwalac nam ,ze hej! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Boże byłam na chwile w mieście a wy juz tyle naskrobałyście 🤪 😜

Kupiłam już proszek do prania "Dzidziuś" i płyn do kolorów z Lovela,troche sie zdziwiłam bo za płyn dałam 26 zł stwierdziłam ze nie bede kupowac drugiego specjalnie do białego w tym wypiore.

no ceny są fatalne.. ja się ciesze bo mi się wczoraj udało i w selgrosie kupiłam proszek lovela 3,6 kg za 24 pln 🙂 ciekawe na ile to wystarczy....

no patrz...a byłam w sobote w selgrosie ale nie przyszło mi do głowy aby zobaczyć za proszkami i płynami,kupowaliśmy wódke na wesele i inne trunki,270 butelek 😮

hehhehe wodecznosc to podstawa!!! 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Boże byłam na chwile w mieście a wy juz tyle naskrobałyście 🤪 😜

Kupiłam już proszek do prania "Dzidziuś" i płyn do kolorów z Lovela,troche sie zdziwiłam bo za płyn dałam 26 zł stwierdziłam ze nie bede kupowac drugiego specjalnie do białego w tym wypiore.

no ceny są fatalne.. ja się ciesze bo mi się wczoraj udało i w selgrosie kupiłam proszek lovela 3,6 kg za 24 pln 🙂 ciekawe na ile to wystarczy....


spoko na troche wystarczy przeciez nie wali sie pół kg poroszku na jedno pranie 🙂

fakt ale ja planuje pieluchy tetrowe więc i prań będzie spooooro



ojj to faktycznie troche sobie popierzesz i pogotujesz szczególnie po kupach 🙂

zna sie ten bol ..hehehe co nie Dorcia???Ja tez bylam na tetre nastawiona przy Kamisi ,ale tak przemyslalam ,ze woda,prad,proszek ,moje biedne sily i pampersy wygraly bez zadnego ale tam nawet! 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
wiecie co25.07 jade nad morze i najgorsze jest to ze wszysscy tam beda sie raczyli drineczkami i piwkiem a ja bede sie tyko oblizywała i zapewne nerwa bede łapała na swojego M bo jak teraz nie pije to mnie strasznie wkurza jak on wypije wiecej niz ja sobie zazycze az czasami to sobie mysle ale wredna zołza ze mnie a tak naparwde to mój M mało pije 🙂

ja mam to samo hehehe,staram sie towarzyszyc,tocze rozmowe ,smieje sie i zagaduje,ale szybko "gasne"bo mnie zaczyna towarzycho wkurzac ,tymi samymi paplaniami co sprzed 5minut....nawracanie jednego i ogolnie taki misz masz w atmosferze ...mimo ,ze ja czlowiek co pic nie musze i sie zawsze dobrze bawie,a jak juz trabne,to sie dzieje dopiero 😁 dlugo z pijaczkami na trzezwo nie da rady 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Boże byłam na chwile w mieście a wy juz tyle naskrobałyście 🤪 😜

Kupiłam już proszek do prania "Dzidziuś" i płyn do kolorów z Lovela,troche sie zdziwiłam bo za płyn dałam 26 zł stwierdziłam ze nie bede kupowac drugiego specjalnie do białego w tym wypiore.

no ceny są fatalne.. ja się ciesze bo mi się wczoraj udało i w selgrosie kupiłam proszek lovela 3,6 kg za 24 pln 🙂 ciekawe na ile to wystarczy....


spoko na troche wystarczy przeciez nie wali sie pół kg poroszku na jedno pranie 🙂

fakt ale ja planuje pieluchy tetrowe więc i prań będzie spooooro



ojj to faktycznie troche sobie popierzesz i pogotujesz szczególnie po kupach 🙂

zna sie ten bol ..hehehe co nie Dorcia???Ja tez bylam na tetre nastawiona przy Kamisi ,ale tak przemyslalam ,ze woda,prad,proszek ,moje biedne sily i pampersy wygraly bez zadnego ale tam nawet! 😎 😉

ja nie chcę tetry dla oszczędności- bo ta raczej znikoma , ale tak z przekonania...
a jak zobaczyłam na szkole rodzenia zdjęcia małych dupinek z uczuleniem na pampersy i odparzeniami po pampersach to jeszcze się w tej decyzji utwierdziliśmy z mężuśkiem... po tetrze się takie uczulenia nie robią... ale wiem, ze to marginalne raczej i pewnie żadna z Was nie zobaczy nigdy takiej czerwonej dupci jak nam pokazywali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha tak jak w tetrze trzeba pilnowacc zeby czesto wymieniac tak i w pampersie no wiadomo nie tak czesto bo mocz zatrzymuje na dłuzej ale takie tylki odparzone to nie doplnowanie rodziców a my jestesmy w dobrej sytuacji bo na zime te pieluchy wiec mniejsze prawdopodobienstwo odparzenia niz latem poprostu trzeba pilnowac i juz 🙂zdarza sie ze dzidzia ma bardziej wrazliwa dupinke ale mozna i wietrzyc małego dupalka myc woda z mydłem a nie chusteczkami wtedy przecierac i smarowac kremami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asia ja to o tetrze wcale nawet nie myslałam a teraz to tym bardziej nie ma bata żebym sie męczyła 🙂szkoda mi czasu ,proszku,pradu,wody he he
ta je!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Boże byłam na chwile w mieście a wy juz tyle naskrobałyście 🤪 😜

Kupiłam już proszek do prania "Dzidziuś" i płyn do kolorów z Lovela,troche sie zdziwiłam bo za płyn dałam 26 zł stwierdziłam ze nie bede kupowac drugiego specjalnie do białego w tym wypiore.

no ceny są fatalne.. ja się ciesze bo mi się wczoraj udało i w selgrosie kupiłam proszek lovela 3,6 kg za 24 pln 🙂 ciekawe na ile to wystarczy....


spoko na troche wystarczy przeciez nie wali sie pół kg poroszku na jedno pranie 🙂

fakt ale ja planuje pieluchy tetrowe więc i prań będzie spooooro



ojj to faktycznie troche sobie popierzesz i pogotujesz szczególnie po kupach 🙂

zna sie ten bol ..hehehe co nie Dorcia???Ja tez bylam na tetre nastawiona przy Kamisi ,ale tak przemyslalam ,ze woda,prad,proszek ,moje biedne sily i pampersy wygraly bez zadnego ale tam nawet! 😎 😉

ja nie chcę tetry dla oszczędności- bo ta raczej znikoma , ale tak z przekonania...
a jak zobaczyłam na szkole rodzenia zdjęcia małych dupinek z uczuleniem na pampersy i odparzeniami po pampersach to jeszcze się w tej decyzji utwierdziliśmy z mężuśkiem... po tetrze się takie uczulenia nie robią... ale wiem, ze to marginalne raczej i pewnie żadna z Was nie zobaczy nigdy takiej czerwonej dupci jak nam pokazywali...

oj Kochana po tetrze niekiedy gorsze odparzenia jak po pampersie-wiem co prawie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Zocha tak jak w tetrze trzeba pilnowacc zeby czesto wymieniac tak i w pampersie no wiadomo nie tak czesto bo mocz zatrzymuje na dłuzej ale takie tylki odparzone to nie doplnowanie rodziców a my jestesmy w dobrej sytuacji bo na zime te pieluchy wiec mniejsze prawdopodobienstwo odparzenia niz latem poprostu trzeba pilnowac i juz 🙂zdarza sie ze dzidzia ma bardziej wrazliwa dupinke ale mozna i wietrzyc małego dupalka myc woda z mydłem a nie chusteczkami wtedy przecierac i smarowac kremami 🙂

odparzenia to jedno ale uczulenia to coś strasznego- cała dupka z przodu i z tyłu czerwona dokładnie w tych miejscach gdzie pampers dotyka 😲 przerażające mówie Wam!!! dlatego nie ma co chyba szaleć z zapasami pampersów bo nie wiadomo czy maluchowi podpasują...
a w tetrze maluch na uczulenie właściwie szansy nie ma i co dla mnie najważniejsze szybciej będzie dawała mała znać ze ma coś w pieluszce i nie bedzie mi w tym leżała moja mała księżniczka 🙂 ale fakt faktem, że nudziła sie nie będę.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zocha tak jak w tetrze trzeba pilnowacc zeby czesto wymieniac tak i w pampersie no wiadomo nie tak czesto bo mocz zatrzymuje na dłuzej ale takie tylki odparzone to nie doplnowanie rodziców a my jestesmy w dobrej sytuacji bo na zime te pieluchy wiec mniejsze prawdopodobienstwo odparzenia niz latem poprostu trzeba pilnowac i juz 🙂zdarza sie ze dzidzia ma bardziej wrazliwa dupinke ale mozna i wietrzyc małego dupalka myc woda z mydłem a nie chusteczkami wtedy przecierac i smarowac kremami 🙂

odparzenia to jedno ale uczulenia to coś strasznego- cała dupka z przodu i z tyłu czerwona dokładnie w tych miejscach gdzie pampers dotyka 😲 przerażające mówie Wam!!! dlatego nie ma co chyba szaleć z zapasami pampersów bo nie wiadomo czy maluchowi podpasują...
a w tetrze maluch na uczulenie właściwie szansy nie ma i co dla mnie najważniejsze szybciej będzie dawała mała znać ze ma coś w pieluszce i nie bedzie mi w tym leżała moja mała księżniczka 🙂 ale fakt faktem, że nudziła sie nie będę.... 😉


Kochana zobaczysz szybko tetra Ci przejdzie 😜
no chyba ze Twoja cora bedzie potulna jak baranek i bedziesz miała siły i czas 🙂he he
ale nie odwodze Cie od Twojego zamierzenia a nawet Cie podziwiam za takie checi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zocha tak jak w tetrze trzeba pilnowacc zeby czesto wymieniac tak i w pampersie no wiadomo nie tak czesto bo mocz zatrzymuje na dłuzej ale takie tylki odparzone to nie doplnowanie rodziców a my jestesmy w dobrej sytuacji bo na zime te pieluchy wiec mniejsze prawdopodobienstwo odparzenia niz latem poprostu trzeba pilnowac i juz 🙂zdarza sie ze dzidzia ma bardziej wrazliwa dupinke ale mozna i wietrzyc małego dupalka myc woda z mydłem a nie chusteczkami wtedy przecierac i smarowac kremami 🙂

odparzenia to jedno ale uczulenia to coś strasznego- cała dupka z przodu i z tyłu czerwona dokładnie w tych miejscach gdzie pampers dotyka 😲 przerażające mówie Wam!!! dlatego nie ma co chyba szaleć z zapasami pampersów bo nie wiadomo czy maluchowi podpasują...
a w tetrze maluch na uczulenie właściwie szansy nie ma i co dla mnie najważniejsze szybciej będzie dawała mała znać ze ma coś w pieluszce i nie bedzie mi w tym leżała moja mała księżniczka 🙂 ale fakt faktem, że nudziła sie nie będę.... 😉


Kochana zobaczysz szybko tetra Ci przejdzie 😜
no chyba ze Twoja cora bedzie potulna jak baranek i bedziesz miała siły i czas 🙂he he
ale nie odwodze Cie od Twojego zamierzenia a nawet Cie podziwiam za takie checi 🙂

mam nadzieję, ze nie przejdzie... ale zobaczymy...
a co spokojnego dziecka to chyba jestem bez szans.. ten mały wiercioch cały czas coś robi... nieraz nawet 3 godziny wariuje cały czas 🤪 nie wiem skad Ona ma na to siły... godzina no max 2 przerwy między kolejnymi wariacjami to wszystko.. nawet w nocy mnie budzi.. więc jeśłi słuchać tych co mówią że to jak i kiedy dziecko jest ruchliwe w brzuszku to i tak jest aktywne po narodzinach to raczej nic dobrego dla mnie to nie wróży 😉

aktualnie mam małą czkaweczke w brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kochane, jestem w domku cała i zdrowa, cukier narazie w porzo, mam już dosyc szpitali, wróciłam do domku i niewiem za co się wziąc najpierw, pranie, sprzątanie, na obiad zrobiłam gołąbki, nie mogę się nacieszyc domkiem i wszystko robiłabym na raz, trochę Was podczytałam ale klikacie jak szalone.
Narazie idę dalej do pracy w domu, bo mi sie drugie już pranie wyprało, idę powiesic i wstawic następne.
Będę do Was zaglądac, narazie pozdrawiam, pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zocha tak jak w tetrze trzeba pilnowacc zeby czesto wymieniac tak i w pampersie no wiadomo nie tak czesto bo mocz zatrzymuje na dłuzej ale takie tylki odparzone to nie doplnowanie rodziców a my jestesmy w dobrej sytuacji bo na zime te pieluchy wiec mniejsze prawdopodobienstwo odparzenia niz latem poprostu trzeba pilnowac i juz 🙂zdarza sie ze dzidzia ma bardziej wrazliwa dupinke ale mozna i wietrzyc małego dupalka myc woda z mydłem a nie chusteczkami wtedy przecierac i smarowac kremami 🙂

odparzenia to jedno ale uczulenia to coś strasznego- cała dupka z przodu i z tyłu czerwona dokładnie w tych miejscach gdzie pampers dotyka 😲 przerażające mówie Wam!!! dlatego nie ma co chyba szaleć z zapasami pampersów bo nie wiadomo czy maluchowi podpasują...
a w tetrze maluch na uczulenie właściwie szansy nie ma i co dla mnie najważniejsze szybciej będzie dawała mała znać ze ma coś w pieluszce i nie bedzie mi w tym leżała moja mała księżniczka 🙂 ale fakt faktem, że nudziła sie nie będę.... 😉


Kochana zobaczysz szybko tetra Ci przejdzie 😜
no chyba ze Twoja cora bedzie potulna jak baranek i bedziesz miała siły i czas 🙂he he
ale nie odwodze Cie od Twojego zamierzenia a nawet Cie podziwiam za takie checi 🙂

mam nadzieję, ze nie przejdzie... ale zobaczymy...
a co spokojnego dziecka to chyba jestem bez szans.. ten mały wiercioch cały czas coś robi... nieraz nawet 3 godziny wariuje cały czas 🤪 nie wiem skad Ona ma na to siły... godzina no max 2 przerwy między kolejnymi wariacjami to wszystko.. nawet w nocy mnie budzi.. więc jeśłi słuchać tych co mówią że to jak i kiedy dziecko jest ruchliwe w brzuszku to i tak jest aktywne po narodzinach to raczej nic dobrego dla mnie to nie wróży 😉

aktualnie mam małą czkaweczke w brzuchu 🙂


oj mogło by sie to sprawdzic bo mój maluszek jest dosyc leniwy i parwie całe dnie przesypia 🙂rano daje znac o sobie i na wieczór 🙂ale u mnie to tez moze byc złudne bo mam łozysko na przodzie brzucha i moze amortyzowac słabsze kopniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...