Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

ANIA100 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ania 100 my pamietamy o zdjeciu a TY?????


Zrobiłam i już pokazuję i tłumaczę:
http://imageshack.us/photo/my-images/215/tnp7283844.jpg/
to są makarony , bąbelki które chciałaś zobaczyć 🙂
http://imageshack.us/photo/my-images/27/tnp7283846.jpg/
A to jest szafa o której pisałam, że kiedyś będzie łóżkiem dla Emilki, 😁, na tym zdjęciu jest zamknięta czyli rolety opuszczone 😁
http://imageshack.us/photo/my-images/856/tnp7283831.jpg/
A tu otwarta szafa.
Poniżej kilka zdjęć pokoiku małej z wózkiem i przewijakiem:
http://imageshack.us/photo/my-images/12/tnp7283833.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/13/tnp7283834.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/109/tnp7283840.jpg/
Nie umiem robić zdjęć są takie jakie są. 🙂
Aneczko ,przecudnie ma Emilka ..jestem zachwycona,az sie chcialoby byc dzieciaczkiem 🤪 🤪 🤪
Brawo za pomyslowosc,ten schowek(szafa)no rozwiazanie bombowe 🤪


No jedna która dostrzegła moją kreatywność 😁 😁 😁, i pomysły szafowe 😁, taką samą szafę tylko z półkami i rurami na ubrania wiszące mamy w sypialni a za nią jeszcze pawlacz, nie marnujemy, wolnej przestrzeni. Ta szafa nam się bardzo sprawdziła dlatego kontynuacja pomysłu 🙂. U Emilki nie robimy jednak półek na stałe zakupiłam takie wieszaki na kółkach coś jak sklepowe i w ten sposób mam wiszące rurki 🙂,bo jak się małej jak będzie starsza pomysł nasz spodoba na łóżko w szafie to będzie miała więcej miejsca a i bałagan szybko posprzątany bo tylko myk roleta w dół 😁 😁 😁

Wiesz,ze naprawde fajny pomysl 🙂Anusia wrzuc na watek z fotkami ,co bysmy nie szukaly 🙂Jak moj wroci to mu sie pochwale Twoją pomyslowoscia 🤪 Moze kiedy zgapie pomysla,bo dla mnie byloby to ekstra rozwiazanie 🤪,tym bardziej,ze jak juz wspominalam miejsca nie mam duzo,a co za tym idzie...-odwieczny bajzel,a tak myk i po sprawie,mozna gosci przyjmowac 😁


Te rolety wyglądają bardzo elegancko, naprawdę zdjęcia tego nie oddają, a są to niskie koszty 🙂 i łatwy montaż. Wieczorkiem postaram się zrobić zdjęcia szafy z półkami , a te stojaki na kółkach kupiłam za 17 zł, i uważam że to też super rozwiązanie. Zresztą są takie szafy materiałowe duże w castoramie po 70 zł i można coś takiego pod roletę wsadzić, dla mnie są na skosy jednak za wysokie, ale pojedyńcze półki np. zakupiłam do łazienki 🙂, i mam tam ręczniki, miałam mało miejsca bo tylko 30 cm szerokości i szafka by mi żadna tam nie wlazła a tak mam wiszącą materiałówkę i wygląda super, wieczorkiem też trzasnę zdjęcie. 🙂

wiec czekamy 🤪
Aneczka -pomyslowa dziewczynka i zaprawia sloiki jak wiewiorka na zime gromadzi zapasy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie jest źle, rano na czczo miałam 90 (to rekord w obniżaniu na czczo 🙂 ), a po posiłkach mieszczę się do 120, po śniadanku dziś miałam 100, ale teraz już czuję głoda, czekam do 11 i będę szamać super drugie śniadanie - jogurt naturalny z cynamonem i dwa chrupki, normalnie żyć i nie umierać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny ...
Biedna Lerr nacierpisz się bidulko , niech twój M może wymasuje szyjke maśc z sadła świstaka fajnie rozgrzewa , a na gardełko można popłukac dentoseptem ....
Kamisia moje cukry też sa do dupy ... juz nie wiem czy biore 4 czy 7 jednostek jest tak samo .... szaleja nam te hormony i pewnie dla tego taka niestabilnośc 🤪 🤪 🤪 🤪
A ja nie ma nadal dobrego samopoczucia bo nie mialam kontaktu z moim M ... tylko tyle ze w nocy czytal co pisałam a odpisał sms i jest zdziwiony ze ja moglam pomyślec że on mógł przytachac to świnstwo ... Wiec nic nie wiem i tak ryczec mi się chce 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Nie jest źle, rano na czczo miałam 90 (to rekord w obniżaniu na czczo 🙂 ), a po posiłkach mieszczę się do 120, po śniadanku dziś miałam 100, ale teraz już czuję głoda, czekam do 11 i będę szamać super drugie śniadanie - jogurt naturalny z cynamonem i dwa chrupki, normalnie żyć i nie umierać 🤢

oj wspolczuje serdecznie 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
nie wiem czy to cos pomoże, bo nie tyle co gardło mnie boli a szyja, jkby cos mnie ugryzło.. sama juz nie wiem.. patrze w lustro i nic nie ma..

bardzo ładny pokoik 🙂


na moje oko to przewianie, mi zawsze nasmarowanie amolem pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania 100 czekamy na zdjecia wieczorkiem , a pokoj Emilki super ...ja za okna nie zagladam , zadnego basenu nie widziałam hi hi ...., czekamy na wiesci po wizycie...
Ja dzisiaj po sniadaniu 95- 2 chlebki chrubkie z plastrem serka ziołowego i ogoreczke i 2 jaja na twardo z mało iloscia majonezu ....nie jem zadnego chleba razowego , bo mam taka zgage ...
Leginsik super ze idziesz jeszcze raz zobaczyc i na pewno wyjdzie ze wszytsko dobrze i tylko nie potrzebne nerwy cała dobe ...Hania jest malutka i drobniutka po mamusi i do tego przestawianie tych tyg.....zgubne....bo niepotrzebny stres....
A VIOLKA sie nie odzywała.....ciekawe jak tam po wizycie ,,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Cześc dziewczyny ...
Biedna Lerr nacierpisz się bidulko , niech twój M może wymasuje szyjke maśc z sadła świstaka fajnie rozgrzewa , a na gardełko można popłukac dentoseptem ....
Kamisia moje cukry też sa do dupy ... juz nie wiem czy biore 4 czy 7 jednostek jest tak samo .... szaleja nam te hormony i pewnie dla tego taka niestabilnośc 🤪 🤪 🤪 🤪
A ja nie ma nadal dobrego samopoczucia bo nie mialam kontaktu z moim M ... tylko tyle ze w nocy czytal co pisałam a odpisał sms i jest zdziwiony ze ja moglam pomyślec że on mógł przytachac to świnstwo ... Wiec nic nie wiem i tak ryczec mi się chce 😞 😞 😞

oj Kochana uszy w gore !moze doktorek Cie uspokoi,bo z drugiej str.oskarzyc najprosciej....
fakt ,ze swoje robi to ze zyjecie na odleglosc..pewnie w przecdiwnym ukladzie bys nie miala odrazu tak czarnych wizji..choc niekoniecznie,ale napewno sie to wszystko nalozylo...sam zwiazek na odleglosc to powod do trosk,domyslow i innych czarnych scenariuszy,a tu jeszcze takie cos Ci wykryli...Wcale sie nie dziwic ze tak pomyslalas..
Mam nadz.ze skonczy sie to omyklowym wspomnieniem..tego Wam zycze tylko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę nasmaruje czyms rozgrzewającym i założę arafatkę zobaczymy czy pomoże..
normalnie mam dosc! jak modliłam sie żeby jeszcze nie urodzić kiedy lekarz mnie straszył tak teraz modle sie aby to juz nastąpiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc dziewczyny ...
Biedna Lerr nacierpisz się bidulko , niech twój M może wymasuje szyjke maśc z sadła świstaka fajnie rozgrzewa , a na gardełko można popłukac dentoseptem ....
Kamisia moje cukry też sa do dupy ... juz nie wiem czy biore 4 czy 7 jednostek jest tak samo .... szaleja nam te hormony i pewnie dla tego taka niestabilnośc 🤪 🤪 🤪 🤪
A ja nie ma nadal dobrego samopoczucia bo nie mialam kontaktu z moim M ... tylko tyle ze w nocy czytal co pisałam a odpisał sms i jest zdziwiony ze ja moglam pomyślec że on mógł przytachac to świnstwo ... Wiec nic nie wiem i tak ryczec mi się chce 😞 😞 😞

Ty sie kochana uspokoj i nie wyj ,,,,,bo tak jak Ci pisalismy moze miałas juz to wczesniej a teraz sie uaktywniło , ktos robił Ci wymaz z pochwy na poczatku ciazy zeby wykluczyc bakternie na pewno nie ....wiec nie wiesz od kiedy to masz , a M ducha winny ,....nie stresuj sie bo to szkodzi Tobie i małemy.....zjedz sobie cosik dobrego jakies lody .....poprawi Ci sie humor , pamietaj ze gdyby było cos nie tak na pewno by zostawili Cie w szpitalu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc dziewczyny ...
Biedna Lerr nacierpisz się bidulko , niech twój M może wymasuje szyjke maśc z sadła świstaka fajnie rozgrzewa , a na gardełko można popłukac dentoseptem ....
Kamisia moje cukry też sa do dupy ... juz nie wiem czy biore 4 czy 7 jednostek jest tak samo .... szaleja nam te hormony i pewnie dla tego taka niestabilnośc 🤪 🤪 🤪 🤪
A ja nie ma nadal dobrego samopoczucia bo nie mialam kontaktu z moim M ... tylko tyle ze w nocy czytal co pisałam a odpisał sms i jest zdziwiony ze ja moglam pomyślec że on mógł przytachac to świnstwo ... Wiec nic nie wiem i tak ryczec mi się chce 😞 😞 😞

Ty sie kochana uspokoj i nie wyj ,,,,,bo tak jak Ci pisalismy moze miałas juz to wczesniej a teraz sie uaktywniło , ktos robił Ci wymaz z pochwy na poczatku ciazy zeby wykluczyc bakternie na pewno nie ....wiec nie wiesz od kiedy to masz , a M ducha winny ,....nie stresuj sie bo to szkodzi Tobie i małemy.....zjedz sobie cosik dobrego jakies lody .....poprawi Ci sie humor , pamietaj ze gdyby było cos nie tak na pewno by zostawili Cie w szpitalu....


podpisuję się ... nie ma co się na zapas zamartwiać , wiem łatwo powiedzieć ale ja bym poczekała do wizyty i co gin Ci powie . A jak masz możliwość to do niego zadzwoń i spytaj .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
wezmę nasmaruje czyms rozgrzewającym i założę arafatkę zobaczymy czy pomoże..
normalnie mam dosc! jak modliłam sie żeby jeszcze nie urodzić kiedy lekarz mnie straszył tak teraz modle sie aby to juz nastąpiło...


no teraz możesz śmiało rodzić 🙂 już 37T 🤪 wow !
a z tą szyją to może faktycznie Cię zawiało 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wiklinowe regaly Asi fajniusie,ale u mnie to chyba za duzo by nie wlazlo,a nastawialabym tego wszystkiego to mogloby nie ciekawie wygladac...jak kupimy nowe lozko dla nas (bo mamy sofe ,co jak sie rozlozy ,to na pol pokoju normalnie)to i trza bedzie jaka komode zakupic dla Oli ..czlowiek sie chyba nie oszuka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂hej , 🙂hej 🙂
witajcie laseczki zasiadłam własnie z kawusia 😉
niesiadalam wczoraj bo zanim wrócilismy z dziewczynami od tesciów to była prawie 20 zanim je do spania i kolacja to troche czasu zesżło a i ja padnieta już byłam 😮
po wizycie wszystko oki od strony dolnej pozamykane wszystko jak nalezy 😉
na usg troche poogladalismy mala wazy juz 2200g wiec duza ,ale co tu sie dziwic moje dzieciaczki spore sie rodzą 😜 tak wiec i teraz sie spodziewam co najmniej 4000 kg
ogólnie wszysko podobno jest dobrze za dwa tyg mam powtórzyc morfologie i badanie ogolne moczu i ten cały posiew tez mam miec robiony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc dziewczyny ...
Biedna Lerr nacierpisz się bidulko , niech twój M może wymasuje szyjke maśc z sadła świstaka fajnie rozgrzewa , a na gardełko można popłukac dentoseptem ....
Kamisia moje cukry też sa do dupy ... juz nie wiem czy biore 4 czy 7 jednostek jest tak samo .... szaleja nam te hormony i pewnie dla tego taka niestabilnośc 🤪 🤪 🤪 🤪
A ja nie ma nadal dobrego samopoczucia bo nie mialam kontaktu z moim M ... tylko tyle ze w nocy czytal co pisałam a odpisał sms i jest zdziwiony ze ja moglam pomyślec że on mógł przytachac to świnstwo ... Wiec nic nie wiem i tak ryczec mi się chce 😞 😞 😞


Karolinka myśl pozytywnie i przede wszystkim teraz o Wojtusiu, wiem, że łatwo powiedzieć ale zamartwianie nic nie da. Ja Cie podziwiam bo dzielna z Ciebie dziewczyna, nie jest łatwo być w małżeństwie gdzie drugiej osoby przez tyle czasu nie ma i trzeba samemu sobie ze wszystkim radzić a wiadomo, że w niektórych sytuacjach obecność drugiego człowieka najwięcej znaczy. Ja chylę przed Tobą czoło- jesteś wielka 🙂 Pierś do przodu, cyce w górę i pozytywne nastawienie!! Będzie dobrze 😁 a jak będzie źle to dawaj znaka, na brzuszku są specjalistki od rozbawiania i rozkręcania imprezek 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
🙂hej , 🙂hej 🙂
witajcie laseczki zasiadłam własnie z kawusia 😉
niesiadalam wczoraj bo zanim wrócilismy z dziewczynami od tesciów to była prawie 20 zanim je do spania i kolacja to troche czasu zesżło a i ja padnieta już byłam 😮
po wizycie wszystko oki od strony dolnej pozamykane wszystko jak nalezy 😉
na usg troche poogladalismy mala wazy juz 2200g wiec duza ,ale co tu sie dziwic moje dzieciaczki spore sie rodzą 😜 tak wiec i teraz sie spodziewam co najmniej 4000 kg
ogólnie wszysko podobno jest dobrze za dwa tyg mam powtórzyc morfologie i badanie ogolne moczu i ten cały posiew tez mam miec robiony 🙂

Violus,ale dorodek Ci rosnie 🤪 🤪 🤪wow! super 🙂
a kaweczke tez mam ,wiec celebrujmy te chwile 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
🙂hej , 🙂hej 🙂
witajcie laseczki zasiadłam własnie z kawusia 😉
niesiadalam wczoraj bo zanim wrócilismy z dziewczynami od tesciów to była prawie 20 zanim je do spania i kolacja to troche czasu zesżło a i ja padnieta już byłam 😮
po wizycie wszystko oki od strony dolnej pozamykane wszystko jak nalezy 😉
na usg troche poogladalismy mala wazy juz 2200g wiec duza ,ale co tu sie dziwic moje dzieciaczki spore sie rodzą 😜 tak wiec i teraz sie spodziewam co najmniej 4000 kg
ogólnie wszysko podobno jest dobrze za dwa tyg mam powtórzyc morfologie i badanie ogolne moczu i ten cały posiew tez mam miec robiony 🙂


no i pięknie 😁 🙃 oby tak do końca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
🙂hej , 🙂hej 🙂
witajcie laseczki zasiadłam własnie z kawusia 😉
niesiadalam wczoraj bo zanim wrócilismy z dziewczynami od tesciów to była prawie 20 zanim je do spania i kolacja to troche czasu zesżło a i ja padnieta już byłam 😮
po wizycie wszystko oki od strony dolnej pozamykane wszystko jak nalezy 😉
na usg troche poogladalismy mala wazy juz 2200g wiec duza ,ale co tu sie dziwic moje dzieciaczki spore sie rodzą 😜 tak wiec i teraz sie spodziewam co najmniej 4000 kg
ogólnie wszysko podobno jest dobrze za dwa tyg mam powtórzyc morfologie i badanie ogolne moczu i ten cały posiew tez mam miec robiony 🙂

Violus,ale dorodek Ci rosnie 🤪 🤪 🤪wow! super 🙂
a kaweczke tez mam ,wiec celebrujmy te chwile 😎


i wszystkie SN urodzone??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki,a Doris do kiedy tam siedzi nad tym morzem???


chyba jeszcze tydzień ... 🤔

No wiecie co!!! tozto rozboj w bialy dzien 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
🙂hej , 🙂hej 🙂
witajcie laseczki zasiadłam własnie z kawusia 😉
niesiadalam wczoraj bo zanim wrócilismy z dziewczynami od tesciów to była prawie 20 zanim je do spania i kolacja to troche czasu zesżło a i ja padnieta już byłam 😮
po wizycie wszystko oki od strony dolnej pozamykane wszystko jak nalezy 😉
na usg troche poogladalismy mala wazy juz 2200g wiec duza ,ale co tu sie dziwic moje dzieciaczki spore sie rodzą 😜 tak wiec i teraz sie spodziewam co najmniej 4000 kg
ogólnie wszysko podobno jest dobrze za dwa tyg mam powtórzyc morfologie i badanie ogolne moczu i ten cały posiew tez mam miec robiony 🙂

Violus,ale dorodek Ci rosnie 🤪 🤪 🤪wow! super 🙂
a kaweczke tez mam ,wiec celebrujmy te chwile 😎

a no rośnie rośnie 🤪oby nie za duzo hihihi
no ja własnei z kawusia posiedze troszku z Wami i potem brykam pomału chacjende ogarniac bo zanim z moimi zapedami sie pozbieram to troche czasu minie ,a musze ogarnąć bo jutro mam urodzinki mojej Amelci i gosci sie spodziewamy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki,a Doris do kiedy tam siedzi nad tym morzem???


chyba jeszcze tydzień ... 🤔


coś mi się obija po głowie, że chyba do 7-go

no taka to pozyje...choc weekenda bym sobie poczlapala po brzegu ! ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...