Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
n0vika napisał(a):
wogóle , nie wiem czy zauważyłyście ale ten weekend jakis pechowy strasznie. u mnie w Pruszkowie gaz w bloku wywalił , no normalnie ja mieszkam ok 10 km od tego miejsca a slyszalam w domu .... przerażające.... wypadki nie wypadki , karambole , nawałnica - tyle przecież zalało , te ślimaki co wszystko zjadają , ta kobieta w ciąży ...

dokładnie pechowy wczoraj mój szwagier zmarł zostawił 3 dzieci i zone...

Przykro mi ... 😞
nienawidze takich informacji 😞


Najgorsze,że człowiek nie ma na to wpływu..
Mój Tato przed śmiercią Nas zapewniał,że nie umrze że silny jest że Nas nie zostawi..chociaż wiedział że z rakiem i to złośliwym mało kto wygrywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
n0vika napisał(a):
wogóle , nie wiem czy zauważyłyście ale ten weekend jakis pechowy strasznie. u mnie w Pruszkowie gaz w bloku wywalił , no normalnie ja mieszkam ok 10 km od tego miejsca a slyszalam w domu .... przerażające.... wypadki nie wypadki , karambole , nawałnica - tyle przecież zalało , te ślimaki co wszystko zjadają , ta kobieta w ciąży ...

dokładnie pechowy wczoraj mój szwagier zmarł zostawił 3 dzieci i zone...


o kurcze 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Właśnie dostałam przegląd prasy branżowej, czytaj sklepową makulaturę, i tak:
- w realu chusteczki nawilżane pampers 4x64 lub 4x 56 szt za 19,49,
- płatki kosm. dla dzieci Kindi 60 szt za 4,89,
- patyczki dla dzieci 60 szt za 2,09,
- pieluchy pampers jumbo pack za 44,99
- krem bambino 75ml za 3,99
Pytanie: co warto kupić, bo kompletnie nie orientuje się w cenach?


warto, dobre ceny za to wszystko, ja płaciłam o kilka złotych drożej bez promocji. ale co do pampersów, to zdarzały sie promocje po 42,99. Powinna byc w realu jezcze promocja na huggisy, jumbo pack za 29,90 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale laski sie pirzgłam porządnie w ten palec rano;/ myślałam że przejdzie a on zrobił mi sie taki spuchnięty jak kiełbaska wygląda;/ nie moge stanąć na nodze a nawet jak mam w górze to mnie ciągnie;/ mam nadzieje że sobie go nie wybiłam bo jak sie uderzyłam to słyszałam takie chrupniecie jakby kosci mi strzeliły;/ jeszcze tego by mi brakowało;/
a dzis jade do bloku bo przychodzi facet od tapety i robi pokój nadii 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ale laski sie pirzgłam porządnie w ten palec rano;/ myślałam że przejdzie a on zrobił mi sie taki spuchnięty jak kiełbaska wygląda;/ nie moge stanąć na nodze a nawet jak mam w górze to mnie ciągnie;/ mam nadzieje że sobie go nie wybiłam bo jak sie uderzyłam to słyszałam takie chrupniecie jakby kosci mi strzeliły;/ jeszcze tego by mi brakowało;/
a dzis jade do bloku bo przychodzi facet od tapety i robi pokój nadii 🤪


Leer - piękne zdjęcia 😉
a co do palca , to żeby się nie okazało że złamany ... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Powiedzcie mi czy któraś z Was chodzi na basen albo czy Wasi lekarze coś na ten temat wspominali?


hej ja chodze na basen tak 3 razy w tyg, pytalam sie polożnej i powiedziala ze jak nie ma żadnych infekcji to można chodzi do konca ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Powiedzcie mi czy któraś z Was chodzi na basen albo czy Wasi lekarze coś na ten temat wspominali?


hej ja chodze na basen tak 3 razy w tyg, pytalam sie polożnej i powiedziala ze jak nie ma żadnych infekcji to można chodzi do konca ciazy


ja nie chodzę , bo nic nie mogę ogólnie robić ... ale z chęcią bym popływała ...
wcześniej chodziłam na fitness dla ciężarówek , teraz , gdy już ponad grubo miesiąc nie chodzę to to odczuwam , czuje się jak stara baba , wszystko mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki novika.
mam nadziej ze nie złamany.. normalnie tak boli że szok ;/
kasia ja byłam raz bo myślałam że mi pomoze i złapałam infekcje chyba, bo znów czuje swędzenie mam wizytę w czwartek to powiem ginowi..
a ostrzegał mnie że ide na własne ryzyko i że na takim etapie ciąży moge załapać cos , a poza tym dusiłam sie okropnie we wodzie jak zawsze uwielbiałam pływać. a tak wyszłam z wody szybciej niż weszłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema mamuski i brzusie....
WSTAŁAM jak zwykle o 9, sniadanko z M , OGARNEŁAM chałupe i pojechałam do kumpeli....znowu dostałam reklamowke ciuszkow...., przyjechałam od niej zrobiłam obiad - cukinia nadziewana mieskiem mielonym i przy okazji zrobiłam pranie ....UWAGA JEST SZANSA ZE WYSCHNIE HI HI.....
A teraz was podczytam , mam nadzieje ze zadnej sensacji nie było wszystkie spokojnie czekamy do wrzesnia......Bo szczerze mowiac boje sie tego sierpnia ....12 albo 13 sierpniowek rozpakowało sie w lipcu .....wiec na nas jest czas we wrzesniu.....PAMIĘTAJCIE....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema mamuski i brzusie....
WSTAŁAM jak zwykle o 9, sniadanko z M , OGARNEŁAM chałupe i pojechałam do kumpeli....znowu dostałam reklamowke ciuszkow...., przyjechałam od niej zrobiłam obiad - cukinia nadziewana mieskiem mielonym i przy okazji zrobiłam pranie ....UWAGA JEST SZANSA ZE WYSCHNIE HI HI.....
A teraz was podczytam , mam nadzieje ze zadnej sensacji nie było wszystkie spokojnie czekamy do wrzesnia......Bo szczerze mowiac boje sie tego sierpnia ....12 albo 13 sierpniowek rozpakowało sie w lipcu .....wiec na nas jest czas we wrzesniu.....PAMIĘTAJCIE....


Czarnulko ja mam jakieś przeczucie że i u nas się ruszy wszystko w miesiąc przed 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema mamuski i brzusie....
WSTAŁAM jak zwykle o 9, sniadanko z M , OGARNEŁAM chałupe i pojechałam do kumpeli....znowu dostałam reklamowke ciuszkow...., przyjechałam od niej zrobiłam obiad - cukinia nadziewana mieskiem mielonym i przy okazji zrobiłam pranie ....UWAGA JEST SZANSA ZE WYSCHNIE HI HI.....
A teraz was podczytam , mam nadzieje ze zadnej sensacji nie było wszystkie spokojnie czekamy do wrzesnia......Bo szczerze mowiac boje sie tego sierpnia ....12 albo 13 sierpniowek rozpakowało sie w lipcu .....wiec na nas jest czas we wrzesniu.....PAMIĘTAJCIE....


Czarnulko ja mam jakieś przeczucie że i u nas się ruszy wszystko w miesiąc przed 😉

Asik ja sie w ogole nie zdziwie ,,,,,tylko nie na poczatku jak cos to pod koniec ok kobity....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiula twój Jędras to na prawdę super chłop , mojego jak bym wysłała po takie zakupy to nie wiem czy by coś dobrego z tego wyszło 😜 pewnie kupiłby wsio inne 😜 😉
Powiedz mi tą kalię to w jakiej cenie kupowałaś ? bo mi mówili o tantum rosa i nie wiem teraz co kupić ... bo ponoć też jest dobra do gojenia ...

Asiek tez slyszalam o Tantum ..ale sprawdzona przeze mnie kalia wziela gore 🙂 Asiek ponad 5zl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny swędzi Was brzuch ??? ja normalnie się czuję jakby mnie pchły nawiedziły 😮 w nocy jak wstawałam siku to musiałam się balsamem potraktować bo myślałam że szału dostanę 😮
Uwazaj Kochana,bo skora sie naciaga i latwo o rozstepy ,smaruj ile i czym wlezie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema mamuski i brzusie....
WSTAŁAM jak zwykle o 9, sniadanko z M , OGARNEŁAM chałupe i pojechałam do kumpeli....znowu dostałam reklamowke ciuszkow...., przyjechałam od niej zrobiłam obiad - cukinia nadziewana mieskiem mielonym i przy okazji zrobiłam pranie ....UWAGA JEST SZANSA ZE WYSCHNIE HI HI.....
A teraz was podczytam , mam nadzieje ze zadnej sensacji nie było wszystkie spokojnie czekamy do wrzesnia......Bo szczerze mowiac boje sie tego sierpnia ....12 albo 13 sierpniowek rozpakowało sie w lipcu .....wiec na nas jest czas we wrzesniu.....PAMIĘTAJCIE....


Czarnulko ja mam jakieś przeczucie że i u nas się ruszy wszystko w miesiąc przed 😉

Asik ja sie w ogole nie zdziwie ,,,,,tylko nie na poczatku jak cos to pod koniec ok kobity....


po 15stym ruszamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...