Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Laski 🙂 co Was próbuję nadrobić to mi prąd wyłączają 😠 😜 ... na złość ciężarnej oj nie ładnie 😜
Po nocy ok , spałam z kopytami w górze więc rano nogi i łapy w normie 🙂 ochłodziło się u nas więc myśle że ta wczorajsza mega opuchlizna była spowodowana upałem ! obserwować się będę i w razie co podjadę gdzieś i zapytam co jest grane ...

co do prania ja płukałam 2 razy a prałam w lovelli 🙂
co do laktatorów to uważam że po porodzie jest czas zakupić bo nie wiadomo co będzie z pokarmem , ja mam po siorze która kupiła przed porodem i nie używała .

DORIS witaj Kochana 😘 😘 😘 pisaj co u Was 🙂 dobrze że jesteś !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Dorcia fajnie zazdroszcze tego wypoczynku niby ja nie pracuje ale w domku to sie tak nie odpocznie
Aga ja bede rodzila w wojewodzkim nawet nie wiem czy jakies kosmetyki dla malego trzeba ale popytam a Ty co z kosmetykow dla dziecka bierzesz?
Ania 100 ja tez normalne plukanie w pralce nie plukalam wiecej razy a ciuszki prałam w Jelpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie

zjadłam normalnie śniadanie o 9,40 , a teraz zrobiło mi się zle ... i skonczyło się na uściskaniu muszli klozetowej ...coś mogło mi zaszkodzic ... co zjadłam może coś bylo nie świeże ... czy to mogło dzidzi zaszkodzic ... ze ona też się biedna zle czuje !!!! czy to jakaś moja schiza ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej Dorcia fajnie zazdroszcze tego wypoczynku niby ja nie pracuje ale w domku to sie tak nie odpocznie
Aga ja bede rodzila w wojewodzkim nawet nie wiem czy jakies kosmetyki dla malego trzeba ale popytam a Ty co z kosmetykow dla dziecka bierzesz?
Ania 100 ja tez normalne plukanie w pralce nie plukalam wiecej razy a ciuszki prałam w Jelpie

kochana do miejskiego nic nie trzeba z kosmetyków , a co do wojewdzkiegego to nie wiem , jutro idziesz tak jak ja do szpitala to sie wszytskiego dopytaj , a pozniej daj znac jak było ....bo ja bede pozno, bo o 13.30 do poradni diabetalogicznej i do wojewodzkiego zrobic badania.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski i brzusie .....
Dorcia ....super ze jestes z nami kochana.....w sumie co sie działo ....lewatywy, jedzenie , pakowanie , porod....Karolcia i Ania była w szpitalu , ale wszytsko zakonczyło sie o k....nie przybyło maluszkow , to bardzo dobrze , sierpniowki juz prawie wszystkie rozpakowane , maja moc jabłecznika hi hi ....juz ten jabłecznik jest u nas na forum przepisy....i my od 15 zaczyna piec , moze bedzie miał tez taka moc jak u sierpniowek.....Ty lepiej wklej nam jakies zdjecie , co bysmy mogły troszku pozazdroscic ....
Agata ....wydaje mi sie ze jeszcze do tej torby dopakuj recznik dla małej.....niedrapki , skarpetki i z 2 pieluszki flanelowe co mogłabys podłozyc pod taki materacyk w łozeczkach szpitalnych ....i nie wiem czy nie musisz kometykow , bo u nas nie trzeba , a i czapeczki...
Co do laktatora i podgrzewacza jak narazie nie kupuje , dopiero po urodzeniu zobaczymy jak to bedzie ...Podgrzewacza na pewno nie kupie , bo dla mnie szkoda kasy ....
Co do kołderki i poduszki wietrze na balkonie , ale chyba na koniec wypiore w szybkim praniu z 30 min .....
Ja piore wszytski ciuszki w persil sensitiv i uzywam silana sensitiv, nie nastawiam na zadne 2 płukanie .....na 40 stopni normalne pranie ....

Aguś to wszystko o czym piszesz będę miała w tej drugiej torbie dla Małej...nie wiem tylko czy można swoich ciuszków używać,nie chce mi się dzwonić i dopytywać,wezmę a w razie wu Tomek zabierze do domu 🙂 A kosmetyków nie muszę mieć swoich ani ręcznika,tyle wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Dziewczyny mam pytaie

zjadłam normalnie śniadanie o 9,40 , a teraz zrobiło mi się zle ... i skonczyło się na uściskaniu muszli klozetowej ...coś mogło mi zaszkodzic ... co zjadłam może coś bylo nie świeże ... czy to mogło dzidzi zaszkodzic ... ze ona też się biedna zle czuje !!!! czy to jakaś moja schiza ...

nie panikuj, gorzej jakbys miała przeczyszczenie któryś dzień z rzędu a tak to raczej nie ma problemu. albo coś zaszkodziło albo akurat Wojtuś coś ucisnął i wycisnął ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w srodę jade z moja siostra na pierwsze zakupy bo oczywiscie jestem w lesie !!!!!!!moja mama kupiła kilka kaftaników i śpichów na 56 cm bo mój synek napewno wiecej nie bedzie miał no i w zasadzie to wszystko co mam .Wiadomo obiecane mam u kolezanek ale jak nie mam w garsci to jest dla mnie równo znbaczne z tym ze nie mam nic 😞ale w tym tyg podzwonie i sie upomne 🙂Laktator mam po siostrze ,kocyki ,wkład do wózka i jakies inne pierdoły ale to w srode bedziemy buszowałly u niej na strychu 🙂
Która Ania była w szpitalu??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Dziewczyny mam pytaie

zjadłam normalnie śniadanie o 9,40 , a teraz zrobiło mi się zle ... i skonczyło się na uściskaniu muszli klozetowej ...coś mogło mi zaszkodzic ... co zjadłam może coś bylo nie świeże ... czy to mogło dzidzi zaszkodzic ... ze ona też się biedna zle czuje !!!! czy to jakaś moja schiza ...

mi sie wydaje ze dzidzia naciska na zoładek i cie zemdlilo.....wiec nie masz co sie obawiac ze małemu cos nie tak ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Dziewczyny mam pytaie

zjadłam normalnie śniadanie o 9,40 , a teraz zrobiło mi się zle ... i skonczyło się na uściskaniu muszli klozetowej ...coś mogło mi zaszkodzic ... co zjadłam może coś bylo nie świeże ... czy to mogło dzidzi zaszkodzic ... ze ona też się biedna zle czuje !!!! czy to jakaś moja schiza ...

mi sie wydaje ze dzidzia naciska na zoładek i cie zemdlilo.....wiec nie masz co sie obawiac ze małemu cos nie tak ....


No to dobrze ... uff a swoją drogą jak za dawnych czasów kiedy to sie spędzało sporo czasu przy tej muszli ... bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
ja w srodę jade z moja siostra na pierwsze zakupy bo oczywiscie jestem w lesie !!!!!!!moja mama kupiła kilka kaftaników i śpichów na 56 cm bo mój synek napewno wiecej nie bedzie miał no i w zasadzie to wszystko co mam .Wiadomo obiecane mam u kolezanek ale jak nie mam w garsci to jest dla mnie równo znbaczne z tym ze nie mam nic 😞ale w tym tyg podzwonie i sie upomne 🙂Laktator mam po siostrze ,kocyki ,wkład do wózka i jakies inne pierdoły ale to w srode bedziemy buszowałly u niej na strychu 🙂
Która Ania była w szpitalu??????

no to jakby Ci wytłumaczyc , nie te Anki od Emilki , tylko ta od Pawełka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
ja w srodę jade z moja siostra na pierwsze zakupy bo oczywiscie jestem w lesie !!!!!!!moja mama kupiła kilka kaftaników i śpichów na 56 cm bo mój synek napewno wiecej nie bedzie miał no i w zasadzie to wszystko co mam .Wiadomo obiecane mam u kolezanek ale jak nie mam w garsci to jest dla mnie równo znbaczne z tym ze nie mam nic 😞ale w tym tyg podzwonie i sie upomne 🙂Laktator mam po siostrze ,kocyki ,wkład do wózka i jakies inne pierdoły ale to w srode bedziemy buszowałly u niej na strychu 🙂
Która Ania była w szpitalu??????

no to jakby Ci wytłumaczyc , nie te Anki od Emilki , tylko ta od Pawełka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris, witamy witamy, również domagam się fotek! 🙂

Karolinecka, mi się tak raz zdarzyło po śniadaniu, jadłam płatki z mlekiem, jak zawsze, potem też te płatki jadłam i się nie powtórzyło, więc myślę, że jak to jest jednorazowe to się nie ma co stresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie

zjadłam normalnie śniadanie o 9,40 , a teraz zrobiło mi się zle ... i skonczyło się na uściskaniu muszli klozetowej ...coś mogło mi zaszkodzic ... co zjadłam może coś bylo nie świeże ... czy to mogło dzidzi zaszkodzic ... ze ona też się biedna zle czuje !!!! czy to jakaś moja schiza ...

jakby było nie swieze to skonczylo by sie to raczej biegunka. chyba malej nie posmakowalo,mi sie zdazylo w 25 tyg zwymiotowac po batonie 😜 albo tak jak Czarnulka pisze,zoladek jest uciskany i to sa tego efekty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski i brzusie .....
Dorcia ....super ze jestes z nami kochana.....w sumie co sie działo ....lewatywy, jedzenie , pakowanie , porod....Karolcia i Ania była w szpitalu , ale wszytsko zakonczyło sie o k....nie przybyło maluszkow , to bardzo dobrze , sierpniowki juz prawie wszystkie rozpakowane , maja moc jabłecznika hi hi ....juz ten jabłecznik jest u nas na forum przepisy....i my od 15 zaczyna piec , moze bedzie miał tez taka moc jak u sierpniowek.....Ty lepiej wklej nam jakies zdjecie , co bysmy mogły troszku pozazdroscic ....
Agata ....wydaje mi sie ze jeszcze do tej torby dopakuj recznik dla małej.....niedrapki , skarpetki i z 2 pieluszki flanelowe co mogłabys podłozyc pod taki materacyk w łozeczkach szpitalnych ....i nie wiem czy nie musisz kometykow , bo u nas nie trzeba , a i czapeczki...
Co do laktatora i podgrzewacza jak narazie nie kupuje , dopiero po urodzeniu zobaczymy jak to bedzie ...Podgrzewacza na pewno nie kupie , bo dla mnie szkoda kasy ....
Co do kołderki i poduszki wietrze na balkonie , ale chyba na koniec wypiore w szybkim praniu z 30 min .....
Ja piore wszytski ciuszki w persil sensitiv i uzywam silana sensitiv, nie nastawiam na zadne 2 płukanie .....na 40 stopni normalne pranie ....

Aguś to wszystko o czym piszesz będę miała w tej drugiej torbie dla Małej...nie wiem tylko czy można swoich ciuszków używać,nie chce mi się dzwonić i dopytywać,wezmę a w razie wu Tomek zabierze do domu 🙂 A kosmetyków nie muszę mieć swoich ani ręcznika,tyle wiem 🙂

aha to spoko .....nie chciałam Ci tylko przypomniec zebys nie zapomniała, bo te niedrapki to słyszałam ze rzecz swieta , bo nie mozna w szpitalu obcinac paznokci i musza byc te niedrapki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzwonilam do mojego szpitala w sprawie szkoly rodzenia,jutro po 20 mam dryndac to pogadam z babka ktora to prowadzi i mi powie czy jest jeszcze szansa aby sie zapisac. Bo jest w sumie 6 spotkan a baba powiedziala ze od 30 tyg mozna sie zapisywac,to kurde nie moja wina ze lekarz mi wyskoczyl z dwoma tyg do przodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie

zjadłam normalnie śniadanie o 9,40 , a teraz zrobiło mi się zle ... i skonczyło się na uściskaniu muszli klozetowej ...coś mogło mi zaszkodzic ... co zjadłam może coś bylo nie świeże ... czy to mogło dzidzi zaszkodzic ... ze ona też się biedna zle czuje !!!! czy to jakaś moja schiza ...


Karola pewnie gdzieś ucisk miałaś i temu ta akcja 🤢 😮 jak jednorazowa to nie ma co panikować ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
słuchajcie a gdzie Asik z K....ona zawsze sie z nami witała ....mam nadzije ze wszytsko ok u niej....


Czarnulko wywołałaś mnie 😘 😜

juz chciałam pisac Asik sms ....bo jakos mnie zaniepokoiłas tym ze Ty zawsze rano a tu lipa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja w srodę jade z moja siostra na pierwsze zakupy bo oczywiscie jestem w lesie !!!!!!!moja mama kupiła kilka kaftaników i śpichów na 56 cm bo mój synek napewno wiecej nie bedzie miał no i w zasadzie to wszystko co mam .Wiadomo obiecane mam u kolezanek ale jak nie mam w garsci to jest dla mnie równo znbaczne z tym ze nie mam nic 😞ale w tym tyg podzwonie i sie upomne 🙂Laktator mam po siostrze ,kocyki ,wkład do wózka i jakies inne pierdoły ale to w srode bedziemy buszowałly u niej na strychu 🙂
Która Ania była w szpitalu??????

no to jakby Ci wytłumaczyc , nie te Anki od Emilki , tylko ta od Pawełka.....


to wytłumaczyła hehehe 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny czy na hib, hbs i cos tam jeszcze na h...to trzeba byc na czczo , czy mozna sobie isc o ktorej chce po jedzeniu....???

Ja robiłam na czczo, bo wszystkie te krwiste badania miałam od razu ...i chyba z 4 fiolki wtedy mi upuścili...i pamiętam że chyba ze 250 zł zapłaciłam wtedy za wszystko i byłam zła jak cholera 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja w srodę jade z moja siostra na pierwsze zakupy bo oczywiscie jestem w lesie !!!!!!!moja mama kupiła kilka kaftaników i śpichów na 56 cm bo mój synek napewno wiecej nie bedzie miał no i w zasadzie to wszystko co mam .Wiadomo obiecane mam u kolezanek ale jak nie mam w garsci to jest dla mnie równo znbaczne z tym ze nie mam nic 😞ale w tym tyg podzwonie i sie upomne 🙂Laktator mam po siostrze ,kocyki ,wkład do wózka i jakies inne pierdoły ale to w srode bedziemy buszowałly u niej na strychu 🙂
Która Ania była w szpitalu??????

no to jakby Ci wytłumaczyc , nie te Anki od Emilki , tylko ta od Pawełka.....


to wytłumaczyła hehehe 🤪 😁 😁

fajowo hi hi .....a jak miałam wytłumaczyc ....mądralo zrob to lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...