Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Louisedg napisał(a):
Wszystkie hormony mi zaszalały i bym je wyladowala gdzies.....


nie stresujcie sie kobity przeze mnie....musialam sie wygadac nie chcew as stresowac pamietajcie ze tez dzidzie macie a stres szkodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Louisedg napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dobra tez ide spac. Jeszcze tylko cwiczenia, zeby Pawelek zmienil pozycje, prysznic , misie tulisie z mezem , ( tylko tulisie , bo co do reszty mam zakaz ) i aaaaaa..........

Słodkich snow zycze : 😘


jak to mowia, sex na dwa misie, dupa do dupy i spi sie 🙂


hahaha 😁 to cos jw stylu jak to ze" Rumianek jest najlepszy na grype - Rum do brzuszka Janek do łożka - wyrypie i po grypie
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 dobre!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Wszystkie hormony mi zaszalały i bym je wyladowala gdzies.....


nie stresujcie sie kobity przeze mnie....musialam sie wygadac nie chcew as stresowac pamietajcie ze tez dzidzie macie a stres szkodzi

Ale musimy sie wspierac i razem przezywac nasze problemy, zeby bylo lżej i masz wsparcie, ja tez sie do was tak pozno przykleilam i ciesze sie ze czasem moge postekac 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dobra tez ide spac. Jeszcze tylko cwiczenia, zeby Pawelek zmienil pozycje, prysznic , misie tulisie z mezem , ( tylko tulisie , bo co do reszty mam zakaz ) i aaaaaa..........

Słodkich snow zycze : 😘


jak to mowia, sex na dwa misie, dupa do dupy i spi sie 🙂


hahaha 😁 to cos jw stylu jak to ze" Rumianek jest najlepszy na grype - Rum do brzuszka Janek do łożka - wyrypie i po grypie
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 dobre!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Jeny ale bym se tego rumianka teraz..... wrrrrr a tu zakaz szlaban i chu,,,, 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
idę podminowana do pracy.... Martuś jesteśmy z Tobą całym serduszkiem!


dzieki naprawde nie spodziewalam sie ze poznam takei mile osoby ktore zawsze pomoga ktore potrafia lzy w usmiech zamienic 🙂 dziekuje z calego serca 🙂 mala kopie zgadza sie z mamusia 🙂 ciotki to fajne bedzie miala 🙂

tez mykam zrobic sobie sniadanko w sumie juz drugie a co mala trzeba nakarmic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta 🙂
Zjadlam śniadanie i wchodzę obowiązkowo na brzuszka 🙂
W nocy brzuch zaczal mnie swędzieć,jak podrapałam to Gabi zaczęła tak szaleć,że myślałam, że wyjdzie przez pępek 🙂ale jakoś zasnęła w końcu...
Poza tym bólu Kachy ciąg dalszy 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Idę nadrabiać co naskrobałyście od wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta 🙂
Zjadlam śniadanie i wchodzę obowiązkowo na brzuszka 🙂
W nocy brzuch zaczal mnie swędzieć,jak podrapałam to Gabi zaczęła tak szaleć,że myślałam, że wyjdzie przez pępek 🙂ale jakoś zasnęła w końcu...
Poza tym bólu Kachy ciąg dalszy 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Idę nadrabiać co naskrobałyście od wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Ten jest rewelacyjny i duzo tanszy niz z ikei i Klupś
http://allegro.pl/przewijak-regal-nakladka-do-przwijania-gratis-i1748708813.html
Ktoras brzuchatka jeszcze taki ma w swoim dzieciecym pokoiku i zapomnialam ktora :/ nieladnie 😜 😜

Leer chyba dla Nadii nabyla 🙂
A co z Nia???
a tak wogole DZIEN OBRY BARDZO WSZYSTKIM LASECZKOM I IM KLUSECZKOM W BRZUSIU 😘 🙂
mam nadz. ze Anusiak sie odezwie,bo od wczoraj rana cisza...pojechala z siostrą na przymiarki sukni i dupa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ten jest rewelacyjny i duzo tanszy niz z ikei i Klupś
http://allegro.pl/przewijak-regal-nakladka-do-przwijania-gratis-i1748708813.html
Ktoras brzuchatka jeszcze taki ma w swoim dzieciecym pokoiku i zapomnialam ktora :/ nieladnie 😜 😜

Leer chyba dla Nadii nabyla 🙂
A co z Nia???
a tak wogole DZIEN OBRY BARDZO WSZYSTKIM LASECZKOM I IM KLUSECZKOM W BRZUSIU 😘 🙂
mam nadz. ze Anusiak sie odezwie,bo od wczoraj rana cisza...pojechala z siostrą na przymiarki sukni i dupa!!!

Aniulka pisala po powrocie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczynki dużo naskrobałyście i przyznaje sie bez bicia,że Was nie nadrobie..może jakiś skrót dnia mi napiszecie??ciężki dzień za mną..najpierw byłyśmy na przymiarce sukni..później na zakupach kupiłam sobie 2 koszule do szpitala i szlafrok..a Malutkiej spodenki takie milusie i fajny komplecik :bodziaki-półśpiochy-bluza-czapeczka..no i miałam zamiar kupić reszte potrzebnych rzeczy ale dostalismy telefon,że Babcia umiera..i wróciliśmy do domu mnie zostawili w domu a Siostra ze Szwagrem i Mamą pojechali do Babci..wiecie co..dziwny zbieg okoliczności akurat dokładnie dzisiaj jest 3 rocznica śmierci mojego Tata i Babcia też dzisiaj chce Nas opuścić 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
W rossmanie od jutra w promocji podkłady do przewijania http://promobaby.pl/promocja-3430.html Macałam je na SR i są bardzo fajne - milutkie z jednej strony a z drugiej ceratka nieprzemakalna. Jak się coś wyleje to do śmieci a jak przewijanie udało się na sucho to z powrotem do torby 🙂
tanio,ja mam te seni,one kosztowaly prawie 9zl za 5szt...a tu super 10szt, 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczynki dużo naskrobałyście i przyznaje sie bez bicia,że Was nie nadrobie..może jakiś skrót dnia mi napiszecie??ciężki dzień za mną..najpierw byłyśmy na przymiarce sukni..później na zakupach kupiłam sobie 2 koszule do szpitala i szlafrok..a Malutkiej spodenki takie milusie i fajny komplecik :bodziaki-półśpiochy-bluza-czapeczka..no i miałam zamiar kupić reszte potrzebnych rzeczy ale dostalismy telefon,że Babcia umiera..i wróciliśmy do domu mnie zostawili w domu a Siostra ze Szwagrem i Mamą pojechali do Babci..wiecie co..dziwny zbieg okoliczności akurat dokładnie dzisiaj jest 3 rocznica śmierci mojego Tata i Babcia też dzisiaj chce Nas opuścić 😞

Boze Ana tak mi przykro..ale taka kolej rzeczy..jedni sie rodza....inni... postaraj sie nie stresowac,choc wiem co czujesz.... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
Martuś stanowczo musisz sie postawic,powiedziec ze jest Ci za cięzko na takie wojaze,ze nie wyobrazasz sobie zacząc rodzic w trasie,ze teraz to w kazdej chwili cos sie moze zacząc,poza tym jechanie kilkuset kilometrow w jedna strone w pozycji siedzacej to straszna męczarnia dla Ciebie i Malutkiej
tak jak radzą dziewczyny bez łez bez okazywania słabości spokojnie ale stanowczo
trzymam kciuki za Ciebie oby do męza dotarło ze najwazniejsza jest rodzina a to Wy jestescie teraz najwazniejsza częścia jego rodziny !!!!!!!
tez mnie nerw bierze jak cos takiego słysze
uszy do góry jestesmy z Tobą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
wiecie co moj maz wymyslil zalatwil sobie wolny piatek i dlugi weekend ma i chce do swojej mamy jechac 😞 malo tego za dwa tygodnie jego taty urodziny i tez chce jechac wyobrazcie sobie ponad 300km w jedna strone i tak 4razy jechac 😞 ja nie chce, tlumaczylam ze boje sie ze roznie bywa czasami jakis skurcz czy cos zlapie a on na to ze po drodze kilka szpitali bedzie nie zdaje sobie sprawy z tego co moze sie stac 😞


no comment ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam....
ANIU wspołczuję bardzo...trzymaj się kochana...jesteśmy z Tobą 😘
MARTA nie wiem co napisać...moje zdanie już znasz na temat zachowania Twojego męża...I wspołczuję,bo to nie będzie łatwe takiego egoistę zmienić...On widać myśli tylko o sobie...ja bym go w zad kopnęła i bym powiedziała, że ma wybrać albo Mamusia,albo ja. No kurcze przegina facet naprawdę. Postaw się i koniec,powiedz że Ty się nigdzie nie wybierasz,a jeśli już to do swojej mamy i tam zostajesz do porodu...i niech on się martwi. Ja tak bym zrobiła.
I chyba zaczęłabym się poważnie zastanawiać, czy chcę być z takim facetem i męczyć się przez całe życie...bo jak tak jest teraz,to co Cię poźniej czeka z takim typem.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂

Jak pomyślę, że dziś znów mnie noc czeka to jestem załamana, wczoraj to aż płakałam z niemocy tak mnie bolało wsjo, nogi, krzyż midnica spojenie, kacha, pachwiny, ze nie szlo sie dzwignac z wyra ani obrocic, masakra jakas czulam sie jak stara... i bez kitu sie rozryczalam z tej bezsilnosci mowiac ze juz przede mna bialy tunel tyle ze strasznie pod gore... no hormony sa the best.
Maga - nie wiedzialam ze on sie tak nazywa ten szpital, uhm to bylam tam u kolezanki zaraz jak urodzila malenstwo swoje, to rzeczywiscie estetycznie tam i elegansio - rewelka jak w prywatnym albo w hotelu jakim trzeba przyznac ze warunki sa bardzo ok.
Aniulka- Trzymaj sie, daj znac co z Babcia, oby wszystko bylo dobrze, daj znac po USG 3D

Luiza ja to samo staram sie byc dzielna,ale niekiedhy czlowiek pęka ,bonawet lozka sobie nie mozna poprawic,czy podciagniac z niego albo przekrecic na bok ,bo to mega wyczyn! ach jeszcz troszke Kochane !!damy rade !myślę se !leci sie!!!! 🤪 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
wiecie co moj maz wymyslil zalatwil sobie wolny piatek i dlugi weekend ma i chce do swojej mamy jechac 😞 malo tego za dwa tygodnie jego taty urodziny i tez chce jechac wyobrazcie sobie ponad 300km w jedna strone i tak 4razy jechac 😞 ja nie chce, tlumaczylam ze boje sie ze roznie bywa czasami jakis skurcz czy cos zlapie a on na to ze po drodze kilka szpitali bedzie nie zdaje sobie sprawy z tego co moze sie stac 😞

przepraszam, ale uważam że Twój mąż przegina, jego postawa i zachowanie są bynajmniej dziwne... ja napewno nie pojechałabym. Kto jest dla niego ważniejszy - Ty i dziecko czy rodzice z którymi może spotkać się kiedy indziej? Chce żebyś wcześniej urodziła???


normalnie ryczec mi sie chce! no niby mowi ze dla dziadka to robi ze w szpitalu chce go odwiedzic to mu mowilam zeby np jechal dzisiaj i jutro wrocil ale on mowi ze ma wolne do poniedzialku i chce to wolne wykozystac 😞 najgorzej ze ja tutaj nikogo nie mam 😞 sama jestem...tutaj tez bede sie stresowala 😞 nie wiem nie wiem co robic 😞

z calego serca i szacunku wspolczuje malzona! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
wiecie co moj maz wymyslil zalatwil sobie wolny piatek i dlugi weekend ma i chce do swojej mamy jechac 😞 malo tego za dwa tygodnie jego taty urodziny i tez chce jechac wyobrazcie sobie ponad 300km w jedna strone i tak 4razy jechac 😞 ja nie chce, tlumaczylam ze boje sie ze roznie bywa czasami jakis skurcz czy cos zlapie a on na to ze po drodze kilka szpitali bedzie nie zdaje sobie sprawy z tego co moze sie stac 😞

przepraszam, ale uważam że Twój mąż przegina, jego postawa i zachowanie są bynajmniej dziwne... ja napewno nie pojechałabym. Kto jest dla niego ważniejszy - Ty i dziecko czy rodzice z którymi może spotkać się kiedy indziej? Chce żebyś wcześniej urodziła???


normalnie ryczec mi sie chce! no niby mowi ze dla dziadka to robi ze w szpitalu chce go odwiedzic to mu mowilam zeby np jechal dzisiaj i jutro wrocil ale on mowi ze ma wolne do poniedzialku i chce to wolne wykozystac 😞 najgorzej ze ja tutaj nikogo nie mam 😞 sama jestem...tutaj tez bede sie stresowala 😞 nie wiem nie wiem co robic 😞


"wolne do poniedzialku i chce to wolne wykozystac" - to mnie przeraza.... Jasna nie daj sie to jest skrajny egoizm, moze jesszcze grusze niech wezmie i na 14 dni na urlop jedzie
😞 😞 Wspolczuje naprawde , musisz zdecydowanie z tym walczyc
Moj maz wszelkie wolne poswieca na pomoc mi w domu i sprzatanie i przygotowania na przybycie maluszka
bo tak powinno byc ..wielkie wydarzenie przed Wami kurna ..Marta ja bym za cholere nie ulegla,bo ten typ widze tak ma ze sie przyzwyczail,jego zdanie na wierchu..a tu ni chuchu ,bym powiedziala ,"chciales dziecko,zone to tu jest twoje miejsce,a jak sie nie podoba to spadaj i nie wracaj !tyle..."
znowu mnie ponieslo... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
najgorsze jest to Martuśka że mu łzy nie raz pokazałaś i wie że może robić z tobą co chcę 🥴 i nic na niego nie działa ... straszne ale powiem Ci że jeszcze jest czas żeby go troszeczkę wychować 🥴 🤢


tylko ile tego czasu 😞 teraz jestem w ciazy to mogly odpuscic 😞

szkoda mi Cie ,ale postaw sie Marta,daj mu odczuc ,niech wkoncu przejrzy co jest dla niego najwazniejsze ,,kurde zimny prysznic ,inaczej calkowicie Cie pozbadnie,nie bedzie sie liczyl z Twoim zdaniem..Ja bym do mamy pojechala jak mowisz ,a do niego sie nie odzywala do samego chyba porodu gdyby cza bylo..az sam by po Was przyjechal do mamy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
najgorsze jest to Martuśka że mu łzy nie raz pokazałaś i wie że może robić z tobą co chcę 🥴 i nic na niego nie działa ... straszne ale powiem Ci że jeszcze jest czas żeby go troszeczkę wychować 🥴 🤢


tylko ile tego czasu 😞 teraz jestem w ciazy to mogly odpuscic 😞


Bo ja coś czuję że ty jak potulny baranek jesteś ... co karze i powie to Ty lecisz i robisz , więc najwyższy czas by pokazać pazura , zarzucić focha , krzyknąć i nie odzywać się i nie robić nic w domu ... wtedy może przejrzy na oczy że nie jesteś jego kurą domową tylko żoną która potrzebuje wyrozumiałości , pomocy i wsparcia

PIEKNIE ASIEK TO UJĘLAS!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
wiecie co moj maz wymyslil zalatwil sobie wolny piatek i dlugi weekend ma i chce do swojej mamy jechac 😞 malo tego za dwa tygodnie jego taty urodziny i tez chce jechac wyobrazcie sobie ponad 300km w jedna strone i tak 4razy jechac 😞 ja nie chce, tlumaczylam ze boje sie ze roznie bywa czasami jakis skurcz czy cos zlapie a on na to ze po drodze kilka szpitali bedzie nie zdaje sobie sprawy z tego co moze sie stac 😞

przepraszam, ale uważam że Twój mąż przegina, jego postawa i zachowanie są bynajmniej dziwne... ja napewno nie pojechałabym. Kto jest dla niego ważniejszy - Ty i dziecko czy rodzice z którymi może spotkać się kiedy indziej? Chce żebyś wcześniej urodziła???


normalnie ryczec mi sie chce! no niby mowi ze dla dziadka to robi ze w szpitalu chce go odwiedzic to mu mowilam zeby np jechal dzisiaj i jutro wrocil ale on mowi ze ma wolne do poniedzialku i chce to wolne wykozystac 😞 najgorzej ze ja tutaj nikogo nie mam 😞 sama jestem...tutaj tez bede sie stresowala 😞 nie wiem nie wiem co robic 😞


"wolne do poniedzialku i chce to wolne wykozystac" - to mnie przeraza.... Jasna nie daj sie to jest skrajny egoizm, moze jesszcze grusze niech wezmie i na 14 dni na urlop jedzie
😞 😞 Wspolczuje naprawde , musisz zdecydowanie z tym walczyc
Moj maz wszelkie wolne poswieca na pomoc mi w domu i sprzatanie i przygotowania na przybycie maluszka
bo tak powinno byc ..wielkie wydarzenie przed Wami kurna ..Marta ja bym za cholere nie ulegla,bo ten typ widze tak ma ze sie przyzwyczail,jego zdanie na wierchu..a tu ni chuchu ,bym powiedziala ,"chciales dziecko,zone to tu jest twoje miejsce,a jak sie nie podoba to spadaj i nie wracaj !tyle..."
znowu mnie ponieslo... ☺️





mój tez chciał mnie wyciągnąc 340 km w jedną strone, do jego rodziców niedosc ze to kasa idzie na to paliwo a wole cos za to małemu kupić ale sie nie dałam chociaz on ma dalej nadzieje ze w sob wyjedzie nic z tego !! podróz jest męcząca i stresująca ja dziekuje urodzić gdzieś na warmi i mazurach przy jeziorze , nie ma mowy jego tez nie odwiedzaja i pow mu ze nie pojedzie dopoki jego nie przyjada koniec kropka chyba zrozumiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
O losie.. 400 ... ale jak mialabnys tam pojechac raz i juz ozstac do porodu i tak lepsze rozwiazanie niz zostawiac tu sama tyle czasu w tym stanie albo wozic sie na wycieczki....
i moze rzeczywiscie takei psotawienie sprawy na ostrzu cos da do myslenia w koncu


lepiej w jedną stronę i niech tam zostanie a nie faktycznie bujanie sie tam i z powrotem po tyle kilosów 😮 🤢

Tez tak mysle.... zdecydowanie jechac do mamy i tam zostac

MARTA,A JAK ON POJEDZIE BEZ CIEBIE TO CZY BYLABY MOZLIWOSC ZEBY KTOS Z TWOJEJ RODZINY PO CIEBIE PRZYJECHAL???? bo ja niewiem czy bym chciala nawet zeby mnie wiozl .. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...