Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
niektorzy faceci nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuacji...np ostatnio ja bylam u mojej rodziny on u swojej i kazal mi pociagiem przyjechac...godzine i 20min sie jedzie...ale moja mama nie pozwolila na to dala na paliwo i moj brat mnie do niego zawiozl to wiecie jaki byl zly...mowil ze to przesad a ze co pociagiem nie moglam przyjechac? eh

ja tam nie jestem jakas paniusia czy cos..ale np mama mnie rozumiala ze sie stresuje ze 7miesiac ciazy to ryzyko tak pociagiem jechac..bala sie o mnie...
no pewnie Marta! ja mam do lekarza ok 20km..i moj mnie tez nie puszcza same autobusem ,cala ciaze jezdzize mna ,roznie moze byc ,a tym bardziej w pociagu


No moj zdal nawet prawo jazdy za 1 razem ze strachu 😁 zebym nie marudzila ze sama sie musze zawiesc do porodu ehhehe 😁 😁 😁

no mozesz byc dumna ,a ja mojego za cholere nie moge nagaic na samochod ...kuzwa ,nie chce ,on motory-to jego zywiol..i tez mam na niego nerwa ,bo kurna jeszcze mnie motorami bedzie wozil do porodu i w pologu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Wrzuce wam coś na poprawę nastroju !!!
🙂
Moja kolezanka namalowała to w 25 godzin w pokoiku dla swojej siostrzenicy 🙂) Mnie rozwaliło na atomy 🙂 Poleca sie jak by co 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/kubusu.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8636/kubusu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


super 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asiaaa spokojnie bo ty dostaniesz zaraz wylewu !!! Moze my tam pojedziemy i wyladujemy to.... na jednym takim :P

buahahaha 🙂 no widzisz Luizka ,tak by my se choc zimniutkim zlagodzily emocje a tu dupa blada ..oby tylko pazurow nie pogrysc z nerwow,bo jak my tam na tej porodowce bedziemy sie prezentowac 😉 😉 😉

Ja juz od nog zaczynam 😁
ALe on dziala zdecydowanie lepiej niz jablecznik co? Obysmy nie urodzily wszytskie z tych nerwow hurtem. Biedna Marta poszla teraz walczyc z tymi wiatrakami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Dzisiaj odbieramy nowy plastik 😁 Mezus peka z dumy, a mnie czeka przejazdzka z nowym kierowcą , jak bym nie pisala do 21:00 to znaczy ze mnie wykonczyl nerwowo wysiadlam i wracam piechotą
😁 😁 😁

hahahaha ale bedzie sie prężył i pawił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪super pogratuluj mu raz jeszcze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzisiaj odbieramy nowy plastik 😁 Mezus peka z dumy, a mnie czeka przejazdzka z nowym kierowcą , jak bym nie pisala do 21:00 to znaczy ze mnie wykonczyl nerwowo wysiadlam i wracam piechotą
😁 😁 😁

hahahaha ale bedzie sie prężył i pawił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪super pogratuluj mu raz jeszcze !


Ehh no duma rozsadzi moja małe autko 😁 Juz nawet obiecalam ze z tej okazji zmienimy na wieksze bardziej mięskie 😁 ale tak po cichu mnie sie marzy duze juz :P:P ale co okazja dobra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Wrzuce wam coś na poprawę nastroju !!!
🙂
Moja kolezanka namalowała to w 25 godzin w pokoiku dla swojej siostrzenicy 🙂) Mnie rozwaliło na atomy 🙂 Poleca sie jak by co 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/kubusu.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8636/kubusu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
wow!!!ale zdolna bestyja! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry

Nadgoniłam ja Was kochane ...
Marta- no chłop to chłop nic nie rozumie ... brak słów ... ale taki nasz los ... ale ja mysle tak samo jak dziewczyny ... Ty i dzidzia jestescie teraz najważniejsze i Wasze poczucie bezpieczeństwa .... ja się kurka juz troche obawiam wyjazdów do rodziców 30 km , jak by co się zaczeło dziac , rodzic w innym szpitalu ... sama ehh , ale 400 km olaboga ....
My z Wojciechem spali do 9,30 ... normalnie spioszek z mojego synka heee ... mi się dziś śniło że leciałamsamolotem do USA heee ach sen o Ameryce ..... co za bzdury ....
Standardowo brzuchol mnie dziwnie pobolewal i pobolewa, nie wiem o co kaman ? ale może tak ma byc! 🤢 🤢 🤢
A tak to standardowo kaska boli ale chyba na koniu do tej Ameryki smigalam a nie samolotem...heee 😜 😜 😜
No a teraz to trzeba się odrobine ogarnąc ... i czekam na kuriera aż bo myslę że kombinezonik dziś bedzie
Po południu tatuś mój przyjedzie to na zakupy pojedymy co bym nosic nie musiała ... wiec fajnie ...
I już zaczełam odliczac z utęsknieniem bo mojego marynarza nie ma już miesiac ... i serduszko już sie smuta ...ale już coraz bliżej wrzesień ...ufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzisiaj odbieramy nowy plastik 😁 Mezus peka z dumy, a mnie czeka przejazdzka z nowym kierowcą , jak bym nie pisala do 21:00 to znaczy ze mnie wykonczyl nerwowo wysiadlam i wracam piechotą
😁 😁 😁

hahahaha ale bedzie sie prężył i pawił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪super pogratuluj mu raz jeszcze !


Ehh no duma rozsadzi moja małe autko 😁 Juz nawet obiecalam ze z tej okazji zmienimy na wieksze bardziej mięskie 😁 ale tak po cichu mnie sie marzy duze juz :P:P ale co okazja dobra 😁

rozwojowa rodzina,odrazu busa!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzisiaj odbieramy nowy plastik 😁 Mezus peka z dumy, a mnie czeka przejazdzka z nowym kierowcą , jak bym nie pisala do 21:00 to znaczy ze mnie wykonczyl nerwowo wysiadlam i wracam piechotą
😁 😁 😁

hahahaha ale bedzie sie prężył i pawił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪super pogratuluj mu raz jeszcze !


Ehh no duma rozsadzi moja małe autko 😁 Juz nawet obiecalam ze z tej okazji zmienimy na wieksze bardziej mięskie 😁 ale tak po cichu mnie sie marzy duze juz :P:P ale co okazja dobra 😁

rozwojowa rodzina,odrazu busa!!! 🤪 🤪

No mini vanik mi sie marzy,.... a co przeciez jeszcze bedziemy zaciążać się to po co potem znow zmieniac na wieksze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zmieniając temat na jedzenie robię dzis cukinię faszerowaną Dorci 🙂
myśle ze cukru mi nie podniesie 🙂 a co do pizzy to cukier wczoraj powyzej 150 skoczyl a drugi pomiar to 160 wiec nie mierzylam za 3cim,zmierzylam tylko po 2 godzinach to wracal do normy (trosze ponad 120)

wlasnie co z Leer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzisiaj odbieramy nowy plastik 😁 Mezus peka z dumy, a mnie czeka przejazdzka z nowym kierowcą , jak bym nie pisala do 21:00 to znaczy ze mnie wykonczyl nerwowo wysiadlam i wracam piechotą
😁 😁 😁

hahahaha ale bedzie sie prężył i pawił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪super pogratuluj mu raz jeszcze !


Ehh no duma rozsadzi moja małe autko 😁 Juz nawet obiecalam ze z tej okazji zmienimy na wieksze bardziej mięskie 😁 ale tak po cichu mnie sie marzy duze juz :P:P ale co okazja dobra 😁

rozwojowa rodzina,odrazu busa!!! 🤪 🤪

No mini vanik mi sie marzy,.... a co przeciez jeszcze bedziemy zaciążać się to po co potem znow zmieniac na wieksze 😁
😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A co u naszej Leer ??? dziwne ze się nie odzywa , może już ją rozpakowali ????
🤨


no co ...

cisza ...a tylko Asia ma Jej nr...
ide si chlapac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A co u naszej Leer ??? dziwne ze się nie odzywa , może już ją rozpakowali ????
🤨


no co ...

cisza ...a tylko Asia ma Jej nr...
ide si chlapac


Nie tylko Asia, w tej tabelce co mam ja jest jej nr... Możnaby do niej napisać, ale z drugiej strony jak obiecała, że da znać to pewnie w dogodnej chwili da, może po prostu coś działają z nią i nie ma kiedy, może też nie ma siły...

Asiulka, wysłałam Ci tą tabelkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A co u naszej Leer ??? dziwne ze się nie odzywa , może już ją rozpakowali ????
🤨


no co ...

cisza ...a tylko Asia ma Jej nr...
ide si chlapac


Nie tylko Asia, w tej tabelce co mam ja jest jej nr... Możnaby do niej napisać, ale z drugiej strony jak obiecała to napisze, może po prostu coś działają z nią i nie ma kiedy, może też nie ma siły...

Jest jest jej nr w tabelce 🙂 jeszcze poczekajmy, mówiła że się odezwie to trzymamy za slowo. A jakby nie,to po południu sie do niej szrajbnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...