Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Leer napisał(a):
asia z zielonej już odpowiadam:
nie mam zielonego pojęcia.. 😁 😁 ja cały czas tam jadłam i leżałam czyli to cały sukces mojego spadu wagi
a tak na serio to podobno normalne przy końcówce ciąży?: 🙂

nie pamietam 😮 😮 😮 😮 ja chyba nie chudlam,a trzymalam linie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale winszuje 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
asia z zielonej już odpowiadam:
nie mam zielonego pojęcia.. 😁 😁 ja cały czas tam jadłam i leżałam czyli to cały sukces mojego spadu wagi
a tak na serio to podobno normalne przy końcówce ciąży?: 🙂


i dieta szpitalna 🤢 na pewno swoje zrobiła .... też by mi pasowało z 5kg schudnąć 🤪 😁 😜

marzenie... 🤨 🤪 jeszcze troche i bedziem chudly 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
asia z zielonej już odpowiadam:
nie mam zielonego pojęcia.. 😁 😁 ja cały czas tam jadłam i leżałam czyli to cały sukces mojego spadu wagi
a tak na serio to podobno normalne przy końcówce ciąży?: 🙂

nie pamietam 😮 😮 😮 😮 ja chyba nie chudlam,a trzymalam linie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale winszuje 🤪 🤪 🤪 🤪

ja też nie chudłam a przydało bys sie chociaz 5 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
ALEŻ JESTEM DUMNA!!! Mój mąż właśnie wystąpił w Radio Kraków i opowiadał o Nocy Cracovia Sacra!!! 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😎 😎 😎
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 gratulejszyn,masz slawnego meza,a wspomnial o Was cos ? 😉


trzeba było się chwalić wcześniej to posłuchałybyśmy 🙃

no wlasnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobili dzisiaj rano i dlatego jestem w domku, szyjka skrócona główkę juz czuć paluchami 🤪 ale brak rozwarcia wiec sio do domku..
a mi tam pasuje bo już dostawałam do głowy leżeć tam i patrząc jak co chwile któraś rodzi a ja wciąż nic i nic i nic...wrócę dopiero z rozwarciem 🤪 czyli planuje tak moze w przyszłym tyg 😜
ale powiem wam że aż mnie ciary przechodziły jak u mnie w pokoju było słychać noworodki jak plączą zaraz po porodzie normalnie cudo 🙂
ale powiem wam że cc jest teraz tyle że az strach przez mój 4 dniowy pobyt 10 lasek urodziło z czego 9 miało cc a jedna to nie wiem bo jej wody odeszły dzis rano..
a co do wagi ciesze się też ale w szoku też byłam 🙂 mam nadzieje że juz nie nadrobię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
ALEŻ JESTEM DUMNA!!! Mój mąż właśnie wystąpił w Radio Kraków i opowiadał o Nocy Cracovia Sacra!!! 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😎 😎 😎
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 gratulejszyn,masz slawnego meza,a wspomnial o Was cos ? 😉


Nic 😮 😮 🤢 Ale może dlatego, że ja nie mam 800 lat ja te niektóre eksponaty w klasztorze Dominikanów 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
ALEŻ JESTEM DUMNA!!! Mój mąż właśnie wystąpił w Radio Kraków i opowiadał o Nocy Cracovia Sacra!!! 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😎 😎 😎
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 gratulejszyn,masz slawnego meza,a wspomnial o Was cos ? 😉


trzeba było się chwalić wcześniej to posłuchałybyśmy 🙃


Za bardzo byłam przejęta 😁 😁 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
asia z zielonej już odpowiadam:
nie mam zielonego pojęcia.. 😁 😁 ja cały czas tam jadłam i leżałam czyli to cały sukces mojego spadu wagi
a tak na serio to podobno normalne przy końcówce ciąży?: 🙂

nie pamietam 😮 😮 😮 😮 ja chyba nie chudlam,a trzymalam linie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale winszuje 🤪 🤪 🤪 🤪

ja też nie chudłam a przydało bys sie chociaz 5 kg 🙂


Nooo, ja to już mam +20kg, aż wstyd 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
tak zrobili dzisiaj rano i dlatego jestem w domku, szyjka skrócona główkę juz czuć paluchami 🤪 ale brak rozwarcia wiec sio do domku..
a mi tam pasuje bo już dostawałam do głowy leżeć tam i patrząc jak co chwile któraś rodzi a ja wciąż nic i nic i nic...wrócę dopiero z rozwarciem 🤪 czyli planuje tak moze w przyszłym tyg 😜
ale powiem wam że aż mnie ciary przechodziły jak u mnie w pokoju było słychać noworodki jak plączą zaraz po porodzie normalnie cudo 🙂
ale powiem wam że cc jest teraz tyle że az strach przez mój 4 dniowy pobyt 10 lasek urodziło z czego 9 miało cc a jedna to nie wiem bo jej wody odeszły dzis rano..
a co do wagi ciesze się też ale w szoku też byłam 🙂 mam nadzieje że juz nie nadrobię..


Mi może ubędzie w trakcie tej cholernej przeprowadzki. Chyba że mnie usadzą na pakach i zakażą cokolwiek robić, to z nudów pewnie będę wcinać ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
asia z zielonej już odpowiadam:
nie mam zielonego pojęcia.. 😁 😁 ja cały czas tam jadłam i leżałam czyli to cały sukces mojego spadu wagi
a tak na serio to podobno normalne przy końcówce ciąży?: 🙂

nie pamietam 😮 😮 😮 😮 ja chyba nie chudlam,a trzymalam linie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale winszuje 🤪 🤪 🤪 🤪

ja też nie chudłam a przydało bys sie chociaz 5 kg 🙂


Nooo, ja to już mam +20kg, aż wstyd 😮 😮


kużwa ja 18 😠i jestem zła na siebie bo jeszcze mo zostało prawie 6 tyg!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry,
My byliśmy wczoraj na urodzinach naszego przyjaciela i podjadłam dużo dobrych rzeczy, bo on lubi pichcić i dogadzać innym 🙂 Noc mi minęła w porządku, tylko raz na siusiu wstałam.
Aga, to Ci się szykuje faktycznie "urlop" jak Cię nie chcą wypuścić, ale to nic, co innego jest teraz ważne 🙂
Historia Leer mnie autentycznie przeraziła, co za ludzie, to chyba nie jest wielki problem zrobić USG?? A jak się coś dzieje niedobrego?? co za shit 😠
Maga Ty to masz z tymi skurczami bidulko, ale przynajmniej jesteś oswojona z tematem, a ja nawet nie wiem czego się spodziewać 😮


no my z mezem smiejemy sie, ze jak odstawie tabletki na skurcze to macica taka przecwiczona, ze w sekunde wypchnie małego i nie zdazymy do szpitala dojechac 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry,
My byliśmy wczoraj na urodzinach naszego przyjaciela i podjadłam dużo dobrych rzeczy, bo on lubi pichcić i dogadzać innym 🙂 Noc mi minęła w porządku, tylko raz na siusiu wstałam.
Aga, to Ci się szykuje faktycznie "urlop" jak Cię nie chcą wypuścić, ale to nic, co innego jest teraz ważne 🙂
Historia Leer mnie autentycznie przeraziła, co za ludzie, to chyba nie jest wielki problem zrobić USG?? A jak się coś dzieje niedobrego?? co za shit 😠
Maga Ty to masz z tymi skurczami bidulko, ale przynajmniej jesteś oswojona z tematem, a ja nawet nie wiem czego się spodziewać 😮


ja się też boje że jak dostanę skurczy to nie będę wiedział że to już to 😮 🤢


mowie Ci kochana, nie ma opcji zebys nie wiedziala, ze to to 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry,
My byliśmy wczoraj na urodzinach naszego przyjaciela i podjadłam dużo dobrych rzeczy, bo on lubi pichcić i dogadzać innym 🙂 Noc mi minęła w porządku, tylko raz na siusiu wstałam.
Aga, to Ci się szykuje faktycznie "urlop" jak Cię nie chcą wypuścić, ale to nic, co innego jest teraz ważne 🙂
Historia Leer mnie autentycznie przeraziła, co za ludzie, to chyba nie jest wielki problem zrobić USG?? A jak się coś dzieje niedobrego?? co za shit 😠
Maga Ty to masz z tymi skurczami bidulko, ale przynajmniej jesteś oswojona z tematem, a ja nawet nie wiem czego się spodziewać 😮


ja się też boje że jak dostanę skurczy to nie będę wiedział że to już to 😮 🤢


Może nam najpierw chlusną wody, choć to niby poród od dupy strony wtedy. Moja koleżanka opowiadała, że w ogóle nie czuła pierwszych skurczy, dopiero wyszły na KTG i się mocno zdziwiła, jak jej powiedzieli, żeby jechała się do domu spakować i wracała bo to już 😮
Z drugiej strony nie czuć skurczy, to chyba nie takie złe 😁 😜


hehe to ciekawie 😁 jednak ja nie mam co liczyc na taka opcje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
HALLO!!!!!!!!!
nawet nie wiecie jak mi dobrze..
czekałam na ten dzień jak na zbawienie.. wreszcie w domku.. 🙂
dzieki za wsparcie i za esy na prawdę były przydatne!
a o szpitalu pozwólcie że nie wspomnę na razie.. muszę odetchnąć bo jeszcze nie dowierzam ze takie rzeczy sie dzieją normalnie.
co tam u was? słyszałam o czarnej pozdrówcie ja koniecznie.
Wiecie co..
za nic na świecie nie chciałabym miec cesarki..
jak ja widziałam te laski co cierpiały z tymi cewnikami kroplówkami itd to az mnie skręcało..
a dzis rano myślałam że mi wody odeszły.
wstaje sobie na lajcie z łóżka a mi cos po nogach centralnie leci.. ale zatrzymało sie wiec chyba to nie to.. dawali mi tablety dopochwowe wiec może one to spowodowały . Piguła sama nie wiedziała co to.
a i najważniejsze schudłam 4,5 kg 😎


hej
to dobrze wiedziec, zwlaszcxza, ze mnie szykuje sie pewnie cesarka 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSTALAM SMSIK OD AGATKI I JUZ DRAPIE:
IZARYBKA LEZY W SZPITALU MA ROZWARCIE NA 1PALEC I ZE LEZYBIDNA W SZPITALU..MA MIEKKA SZYJKE I SIE BOI CO BEDZIE DALEJ ..CHYBA SIE ZACZELO LASKI ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UFF JUZ JESTEM
to była jakaś masakra , zle mi sie zrobiło .... myślałam że zejde ... jeszcze sama w chacie , ból jakis masakra ... ale zległam i jeszcze gorzej , brzuchol taki ból ale ,nie skurcze tylko tak ze srodka jakby żołądek ... ale tak leże i myśle mineła godzina i mi zle coś nadal jakos w głowie mi sie zaczeło krecic .... myśle że chyba musze coś zjesc bo godzina mineła ... ja wstaje a nogi jak z waty .... łapy się trzęsą jak na głodzie alkoholowym .... ale ufff dorwałam jakieś jedzonko , owoca i do glukometru że może to cukier ja patrze a tam 75 wynik ... nigdy nie miałam tyle ... i pewnie z tąd te dziwne obiawy , nikomu nie życze ... jak pomysle co mogło się stac gorszego jak by mi tak opadło jeszcze ... to nie doszła bym do kuchni już .... ale zjadłam coś i po 15 min już zaczeło byc lepiej .... uff właśnie zjadłam juz też obiadek ... i czuje się jakas senna i zmęczona tymi atrakcjami ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ASIA ZG zamówiłaś już stanik do karmienia?????????bo ty to masz ten sam rozmira co ja 75 f a na allegro ni ku ta nic nie moge znależć 😠[color=green][/color]

WLASNIE NIE..CHYBA SKLEPY NA ZOSTANA.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
DOSTALAM SMSIK OD AGATKI I JUZ DRAPIE:
IZARYBKA LEZY W SZPITALU MA ROZWARCIE NA 1PALEC I ZE LEZYBIDNA W SZPITALU..MA MIEKKA SZYJKE I SIE BOI CO BEDZIE DALEJ ..CHYBA SIE ZACZELO LASKI ...

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 niech na bieżąco daje znać !!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinka to uważaj na siebie i Wojciecha! jak cos bedzie nie tak to zadzwoń do kogoś kto mieszka blisko zeby wiedział na wszelki wypadek!!
Izka nie ma co sie strachać już czas na nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...