Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Mam jeszcze takie pytanko:
czy wasze szkraby tez tak maja ze sa w miare spokojne,cos tam sie przekrecaja a tu raptem rzuca je na wszystkie strony przez chwile i za moment znowu spokoj? 😁 moja to chyba tez szpagaty robi,najpierw powolutku uwypukla moja skore nozkami a za moment normalnie rozchodzi sie na boki,smieszne uczucie 😁

a drugie pytanie,wczoraj juz o tym pisała Kasia co ma małego Grzesia..chodzi o te czopki glicerynowe,po wyjsciu ze szpitala dzien,dwa mozna juz sobie go \"zaaplikowac\" ? troche jestem przerazona tym wyproznianiem sie po porodzie,kolezanka rozwalila sobie odbyt 🤢


Jeśli chodzi o czopki, to ja w drugiej dobie po porodzie takie dostawałam, także i tym razem z nich skorzystam, tylko muszę się w nie zaopatrzyć, bo nie wiem czy w szpitalu, w którym teraz będę rodziła je dają

ja z pewnościa tez je kupie i nie zawaham sie ich uzyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No przeciez sie pochlastam.........
zrobilam kolejne podejscie ulozylam sie juz mi oko uciekalo.. dzwonek do drzwi...
Kominiarze z kalendarzami........... nie zniese !!!! dobrze ze nie przez okno na drabinie bo bym go odepchnela od sciany chyba wrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer super ze wrociłas,choc pocichutku myśałam ze juz bedziesz w domku z małą 🙃

Spotkałam znajoma która urodziła 3 tyg temu małego bejbusia,mały bo ważył 2400,a ja sie zamartwiałam wagą mojej Hani. Przybiera teraz na wadze ze az mu dwa cyce nie wystarczaja hehe,taka malutka kruszynka w tym wozku lezała 🤪

Ja też się wagą nie martwię,Moja i tak jest najmniejsza ze wszystkich wrześniowych dzieciaczków,ale najważniejsze, że wszystko jest oki 🙂

to ile twoja wazy? bo moja w 30 tyg wazyła 1530
Moja w 30 wazyła 1280 g,a teraz w zeszłym tyg czyli w 34/35- 2127 🙂 z tego, co powyliczał gin to w 40 tyg będzie pewnie 2800-2900 i tyle mi starczy w zupełności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer super ze wrociłas,choc pocichutku myśałam ze juz bedziesz w domku z małą 🙃

Spotkałam znajoma która urodziła 3 tyg temu małego bejbusia,mały bo ważył 2400,a ja sie zamartwiałam wagą mojej Hani. Przybiera teraz na wadze ze az mu dwa cyce nie wystarczaja hehe,taka malutka kruszynka w tym wozku lezała 🤪

Ja też się wagą nie martwię,Moja i tak jest najmniejsza ze wszystkich wrześniowych dzieciaczków,ale najważniejsze, że wszystko jest oki 🙂

to ile twoja wazy? bo moja w 30 tyg wazyła 1530
Moja w 31 wazyła 1280 g,a teraz w zeszłym tyg czyli w 34/35- 2127 🙂

tzn w 31 tyle wazyła,nie wiem jak teraz..w srode sie dowiem. to faktycznie drobniutka..a mnie musial poschizowac ten cholerny doktorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer super ze wrociłas,choc pocichutku myśałam ze juz bedziesz w domku z małą 🙃

Spotkałam znajoma która urodziła 3 tyg temu małego bejbusia,mały bo ważył 2400,a ja sie zamartwiałam wagą mojej Hani. Przybiera teraz na wadze ze az mu dwa cyce nie wystarczaja hehe,taka malutka kruszynka w tym wozku lezała 🤪

Ja też się wagą nie martwię,Moja i tak jest najmniejsza ze wszystkich wrześniowych dzieciaczków,ale najważniejsze, że wszystko jest oki 🙂

to ile twoja wazy? bo moja w 30 tyg wazyła 1530
Moja w 31 wazyła 1280 g,a teraz w zeszłym tyg czyli w 34/35- 2127 🙂

tzn w 31 tyle wazyła,nie wiem jak teraz..w srode sie dowiem. to faktycznie drobniutka..a mnie musial poschizowac ten cholerny doktorek

Ja też się trochę wystraszyłam, że taka Malutka, że za mało waży itp, a on mnie uspokoił,powiedział że to też jest wynikiem tego, że ja schudłam ponad 10 kg i dlatego. I że nabierze jeszcze ciałka...no i nabiera, bo w zeszłym tyg miała już 2127 g 🙂 Więc już się nie denerwuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer super ze wrociłas,choc pocichutku myśałam ze juz bedziesz w domku z małą 🙃

Spotkałam znajoma która urodziła 3 tyg temu małego bejbusia,mały bo ważył 2400,a ja sie zamartwiałam wagą mojej Hani. Przybiera teraz na wadze ze az mu dwa cyce nie wystarczaja hehe,taka malutka kruszynka w tym wozku lezała 🤪

Ja też się wagą nie martwię,Moja i tak jest najmniejsza ze wszystkich wrześniowych dzieciaczków,ale najważniejsze, że wszystko jest oki 🙂

to ile twoja wazy? bo moja w 30 tyg wazyła 1530
Moja w 31 wazyła 1280 g,a teraz w zeszłym tyg czyli w 34/35- 2127 🙂

tzn w 31 tyle wazyła,nie wiem jak teraz..w srode sie dowiem. to faktycznie drobniutka..a mnie musial poschizowac ten cholerny doktorek

Ja też się trochę wystraszyłam, że taka Malutka, że za mało waży itp, a on mnie uspokoił,powiedział że to też jest wynikiem tego, że ja schudłam ponad 10 kg i dlatego. I że nabierze jeszcze ciałka...no i nabiera, bo w zeszłym tyg miała już 2127 g 🙂 Więc już się nie denerwuję 🙂
To moja Ola to gigant bo w 34tc miala2600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Mi na zgagę pomaga bardzo woda ZUBER rozcieńczona ze zwykłą woda źródlaną, jak ręką odjął.Nie pije jej codziennie tylko jak czuję ze mnie zaczyna brać to małą szklaneczkę sobie trzasnę i mam spkój. O 5 rano doapdła mnie taka głodzilla ze pochłonęłam 4 kanapki z Nutelką, a teraz lody 🙂 strasznie mi puchną stopy i dłonie, boli mnie jak próbuję zgiąc palce, pije cały czas wode magnezowo-wapniową i skurcze juz mnie nie męczą tylko teraz ta opuchlizna.Zaczęłam panikować ze to mzoe cos związane z zatruciem ciążowym ale ciśnienie mam w normie, wyczytałam tez ze jednym z objawów są wymioty;/ 🥴
😮

jqa tam nie czytam bo zaraz sie nakrece ,ze wszytko mam 😜 Asia to Ty mi zapro na nk wyslala??bo jaka Asiula mnie nasza zaprosila-przyjelam ochoczo i wiem ,ze to nasza Mysza ,ale kurna juz sama niewiem ktora ☺️ 🤔


też się właśnie zastanawiałam czy to TY ? ☺️ bo u nas prawie same Anie , Asie , Agatki 😜 i Magd od groma 😁 🙃 i człowiek głupieje 😜




sprawdziłam i to nie byłam poprzednio ja, ale jakby co to własnie zaproszenia wysłałam 🙂 teraz to ja 🙂))
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Mam jeszcze takie pytanko:
czy wasze szkraby tez tak maja ze sa w miare spokojne,cos tam sie przekrecaja a tu raptem rzuca je na wszystkie strony przez chwile i za moment znowu spokoj? 😁 moja to chyba tez szpagaty robi,najpierw powolutku uwypukla moja skore nozkami a za moment normalnie rozchodzi sie na boki,smieszne uczucie 😁

a drugie pytanie,wczoraj juz o tym pisała Kasia co ma małego Grzesia..chodzi o te czopki glicerynowe,po wyjsciu ze szpitala dzien,dwa mozna juz sobie go "zaaplikowac" ? troche jestem przerazona tym wyproznianiem sie po porodzie,kolezanka rozwalila sobie odbyt 🤢
kurcze nie pamietam,ale chyba u mnie sie obylo bez czopow.. 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia z zielonej już odpowiadam:
nie mam zielonego pojęcia.. 😁 😁 ja cały czas tam jadłam i leżałam czyli to cały sukces mojego spadu wagi
a tak na serio to podobno normalne przy końcówce ciąży?: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
cześć dziewczynki,
ale się dzisiaj dziwnie czuje... dół brzucha mnie boli jakbym miała okres dostać.... do tego jakoś krzyż też pobolewa...
nie wiem czy to pogodna czy inny powód....
🤪 🤪 🤪 🤪 a to Ty Asiu 🤪 🤪 🤪 dziekuje za zapro na nk 😉 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
asia z zielonej już odpowiadam:
nie mam zielonego pojęcia.. 😁 😁 ja cały czas tam jadłam i leżałam czyli to cały sukces mojego spadu wagi
a tak na serio to podobno normalne przy końcówce ciąży?: 🙂


i dieta szpitalna 🤢 na pewno swoje zrobiła .... też by mi pasowało z 5kg schudnąć 🤪 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
ALEŻ JESTEM DUMNA!!! Mój mąż właśnie wystąpił w Radio Kraków i opowiadał o Nocy Cracovia Sacra!!! 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😎 😎 😎
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 gratulejszyn,masz slawnego meza,a wspomnial o Was cos ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
dziękuje za powitanie - miłe choc widzę że jesteście rozczarowane że nadal w dwupaku.. wiec postaram sie to jakoś naprawić jak dorwę dziś męża to łohohoh 🤪 🤪


a zrobili Ci to USG ?? 🤔

zmiana planów 🙂 nie ma drzemki , czekam na siore i jadymy do cioci na ploty z mamą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
ALEŻ JESTEM DUMNA!!! Mój mąż właśnie wystąpił w Radio Kraków i opowiadał o Nocy Cracovia Sacra!!! 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😎 😎 😎
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 gratulejszyn,masz slawnego meza,a wspomnial o Was cos ? 😉


trzeba było się chwalić wcześniej to posłuchałybyśmy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...