Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ide sie zdrzemnąć bo jakoś mnie muli.. wpadne do was później to sobie pogadamy 🤪
p.s asia ja tez liczyłam że przyjdę z malutką ale widocznie tak miało byc 😉

no chyba wszystkie spodziewały sie innego obrotu spraw.. no ale widać Nadia ma inne plany 🙂
dobrze że jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny czy któras zamawiała ta koszulke?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1656656749.html
jak tak to czy warto?bo ja musze zamowic jakas a nie wiem jaka 😞

Dorcia wczoraj zamowilam ja akurat 🙂
Ale z tego co pamietam Mariolka tez ja mna juz dawno,wiec podpytaj 🙂


doczytałas o koszuli co chciałas zamówić tą co ja ? bo mi przyszła i 42XL jest na styk w cycach i brzuchu 😮 materiał super ale wielkość nie ta 🥴 będzie po porodzie 🙂
😁 😁 😁 😁
bede po porodzie jak parowa opieta 😁 😁 😁 😁 te na ramiaczkach co masz chyba tez zamowie ,ale poki co to chyba rozmiarow na nas nie ma 😁 😁 😁 😁
Serio to ja duze mam dwie juz,a te chcialam po porodzie ,tylko teraz niewiem czy sie wepcham o 😲 a pomiedzy s/m ,a l/xl nie bylo rozmiarow... 😲 bo najchetniej wzielabym m/l ale dupa zimna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
o kutwa,dziś 12,więc jeszcze miesiąc i zobaczę Gabrysię 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 (mam nadzieję, że dłużej to nie potrwa) 🙂
🤪 🤪 🤪 9miech startuje!!!winszuje! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
o kutwa,dziś 12,więc jeszcze miesiąc i zobaczę Gabrysię 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 (mam nadzieję, że dłużej to nie potrwa) 🙂
🤪 🤪 🤪 9miech startuje!!!winszuje! 🤪

DZIĘKI 🙂 aż trudno mi w to uwierzyć, że ten czas tak przeleciał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za pociągniecie tematu AFI i będę wdzieczna gdybyście dały znać co Wam na wizytach powiedzą...
patrząć po wynikach to rzeczywiscie nie mam mało tych wó czyli to dla mnie dobra wiadomość bo mieszcze sie w normie wiec nie ma niebezpieczeństwa ale jednocześnie Zosia ma jeszcze pole do popisu więc liczę że jeszcze sie przekręci..
wczoraj wieczorem chyba próbowała bo myślałąm że mi brzuch rozerwie i żbra połąmie ale w końću odpuściła i została chyba z łepinką nad pępkiem... grunt że sie kręci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny czy któras zamawiała ta koszulke?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1656656749.html
jak tak to czy warto?bo ja musze zamowic jakas a nie wiem jaka 😞


tak, ja zamawiałam i jestem zadowolona. Amarancik sobie strzeliłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
dzieki za pociągniecie tematu AFI i będę wdzieczna gdybyście dały znać co Wam na wizytach powiedzą...
patrząć po wynikach to rzeczywiscie nie mam mało tych wó czyli to dla mnie dobra wiadomość bo mieszcze sie w normie wiec nie ma niebezpieczeństwa ale jednocześnie Zosia ma jeszcze pole do popisu więc liczę że jeszcze sie przekręci..
wczoraj wieczorem chyba próbowała bo myślałąm że mi brzuch rozerwie i żbra połąmie ale w końću odpuściła i została chyba z łepinką nad pępkiem... grunt że sie kręci 🙂


nie masz czym sie martwic- miescisz sie w normach a i dzieciatko terfaz bedzie najwiecej przybierac na wadze, wiec kieszonki beda sie zmniejszac. ja jeszcze nigdy nie miaalam kopniakow w zebra- bo tam gdzie mam zebra jest caly tulow mej malej jak rogalik heheh a nozki, glowa raczki na dole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
SMS DO LEER

WYCHODZI DO DOMU ..... ODEZWIE SIĘ NIEBAWEM ....NA BRZUSZKU


czyli fałszywy alarm 😜 żeby się nie okazało że z tych wrażeń posiedzi ze 2 dni w domu i pojedzie z bólami albo bez wód 😜


wniosek z tego taki, że jabłecznik na wrześniówki nie działa. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny czy któras zamawiała ta koszulke?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1656656749.html
jak tak to czy warto?bo ja musze zamowic jakas a nie wiem jaka 😞

ja ją zamówiłam, wzięłam L a mam 170, na mnie jest akurat, ogólnie podoba mi się
Mariolka a wzielas rozmiarL/XL??? bo ja ja chce juz po porodzie ,wzielam S/M...z wymiarow to powinno byc git,brzucha nie bedzie ogromnego takiego,wiec mysle ze oki...teraz juz sama niewiem...


ja mam rozmiar S/M - na tą chwilę troszkę się na brzuszku opina, ale po porodzie będzie OK. Bałam się, że jak będzie teraz akurat to po porodzie będą mi cyce wylatać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Zocha napisał(a):
dzieki za pociągniecie tematu AFI i będę wdzieczna gdybyście dały znać co Wam na wizytach powiedzą...
patrząć po wynikach to rzeczywiscie nie mam mało tych wó czyli to dla mnie dobra wiadomość bo mieszcze sie w normie wiec nie ma niebezpieczeństwa ale jednocześnie Zosia ma jeszcze pole do popisu więc liczę że jeszcze sie przekręci..
wczoraj wieczorem chyba próbowała bo myślałąm że mi brzuch rozerwie i żbra połąmie ale w końću odpuściła i została chyba z łepinką nad pępkiem... grunt że sie kręci 🙂

nie masz czym sie martwic- miescisz sie w normach a i dzieciatko terfaz bedzie najwiecej przybierac na wadze, wiec kieszonki beda sie zmniejszac. ja jeszcze nigdy nie miaalam kopniakow w zebra- bo tam gdzie mam zebra jest caly tulow mej malej jak rogalik heheh a nozki, glowa raczki na dole.

e to Zuzia chyba skłony jakieś uskutecznia 🙂
moja teraz nóżki też ma niżej i nie kopie ale napiera ciałkiem na żebra i mam wrażenie że one wkońcu popękają 😉
dzieki za wszystkie wiadomości!!!! jesteś WIELKA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
SMS DO LEER

WYCHODZI DO DOMU ..... ODEZWIE SIĘ NIEBAWEM ....NA BRZUSZKU


czyli fałszywy alarm 😜 żeby się nie okazało że z tych wrażeń posiedzi ze 2 dni w domu i pojedzie z bólami albo bez wód 😜


wniosek z tego taki, że jabłecznik na wrześniówki nie działa. 😁

czyli mogę bez wyzutów sumienia zasokoić swoją rząde 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny czy któras zamawiała ta koszulke?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1656656749.html
jak tak to czy warto?bo ja musze zamowic jakas a nie wiem jaka 😞


tak, ja zamawiałam i jestem zadowolona. Amarancik sobie strzeliłam.

ja tyz amarant 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny czy któras zamawiała ta koszulke?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1656656749.html
jak tak to czy warto?bo ja musze zamowic jakas a nie wiem jaka 😞


tak, ja zamawiałam i jestem zadowolona. Amarancik sobie strzeliłam.
Smerfetka a Tyt z mysla po porodzie zamawialas ???bo ja tylko po ,bo u nas daja koszule szpitalne ...te seksi 😮 😁 😁 no i jaki rozmiar ?Powiedz ,bo nie chce wora tez nosic po porodzie bedziemy chudly raz dwa ,wiec mysle ze l/xl to chyba na teraz bardziej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jenyyyy jak sie clzowiek polozy to jak nie telefon to ktos przylezie :/ i chyab czuje sie bardziej rozregulowana teraz..


Przyszly mi sweterki wlasnie... ale słodziuchne nah nah ugniatam juz 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Jenyyyy jak sie clzowiek polozy to jak nie telefon to ktos przylezie :/ i chyab czuje sie bardziej rozregulowana teraz..


Przyszly mi sweterki wlasnie... ale słodziuchne nah nah ugniatam juz 😁 🙃 🙃 🙃


Kochaniutka to te "MOJE" sweterki??jaki rozmiar zamawiałaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny czy któras zamawiała ta koszulke?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1656656749.html
jak tak to czy warto?bo ja musze zamowic jakas a nie wiem jaka 😞


tak, ja zamawiałam i jestem zadowolona. Amarancik sobie strzeliłam.
Smerfetka a Tyt z mysla po porodzie zamawialas ???bo ja tylko po ,bo u nas daja koszule szpitalne ...te seksi 😮 😁 😁 no i jaki rozmiar ?Powiedz ,bo nie chce wora tez nosic po porodzie bedziemy chudly raz dwa ,wiec mysle ze l/xl to chyba na teraz bardziej..


ja mam rozmiar S/M - na tą chwilę troszkę się na brzuszku opina, ale po porodzie będzie OK. Bałam się, że jak będzie teraz akurat to po porodzie będą mi cyce wylatać. Mam 173cm. wzrostu i ważę 69 teraz 59 przed ciążą i myślę, że ta S/M jest ok jak na czas po porodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski a rodzić chcecie w swojej koszulinie czy szpitalnej?? Ja sobie kupiłam taką niby do porodu, ale teraz sie zastanawiam, czy nie lepiej zapaćkać ich...szkoda mi tej mojej,bo ładna jest 🙂 W pepco zakupiona za 9 zyli-przeceniona z 20 😜


ja właśnie w tej kwestii bardzo nie zdecydowana jestem. Obecnie jestem na etapie: RODZĘ W SZPITALNYM WDZIANKU 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jenyyyy jak sie clzowiek polozy to jak nie telefon to ktos przylezie :/ i chyab czuje sie bardziej rozregulowana teraz..


Przyszly mi sweterki wlasnie... ale słodziuchne nah nah ugniatam juz 😁 🙃 🙃 🙃


Kochaniutka to te \"MOJE\" sweterki??jaki rozmiar zamawiałaś??


No te po dyszku co były 😁

Ja wzielam 68 rozowo blekitny i 74 taki grubszy turkusowy, bo juz mniejsze mam takie dziergane na drutkach po mojej sis mlodszej sie sostaly nie poniszczone wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski a rodzić chcecie w swojej koszulinie czy szpitalnej?? Ja sobie kupiłam taką niby do porodu, ale teraz sie zastanawiam, czy nie lepiej zapaćkać ich...szkoda mi tej mojej,bo ładna jest 🙂 W pepco zakupiona za 9 zyli-przeceniona z 20 😜


Agato na Lutyckiej dostaniesz ich koszulę, nie pozwolą w swojej i dzieciaczka też ubierają w szpitalne ubranka, potrzebne są tylko na wyjście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jenyyyy jak sie clzowiek polozy to jak nie telefon to ktos przylezie :/ i chyab czuje sie bardziej rozregulowana teraz..


Przyszly mi sweterki wlasnie... ale słodziuchne nah nah ugniatam juz 😁 🙃 🙃 🙃


Kochaniutka to te \"MOJE\" sweterki??jaki rozmiar zamawiałaś??


No te po dyszku co były 😁

Ja wzielam 68 rozowo blekitny i 74 taki grubszy turkusowy, bo juz mniejsze mam takie dziergane na drutkach po mojej sis mlodszej sie sostaly nie poniszczone wcale.


kurde..ja sie właśnie zastanawiam jaki rozmiar mojej wziąć..ale chyba 68 najlepiej jak ma być grubaskiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski a rodzić chcecie w swojej koszulinie czy szpitalnej?? Ja sobie kupiłam taką niby do porodu, ale teraz sie zastanawiam, czy nie lepiej zapaćkać ich...szkoda mi tej mojej,bo ładna jest 🙂 W pepco zakupiona za 9 zyli-przeceniona z 20 😜


ja właśnie w tej kwestii bardzo nie zdecydowana jestem. Obecnie jestem na etapie: RODZĘ W SZPITALNYM WDZIANKU 😉


To tak jak ja, na chwilę obecną szpitalne wygrywa.
Zaraz się zabieram za dalsze prasowanko, z butlą mineralki oczywiście bo mi dzięki Bogu jako jedynej pomaga 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny co zjem to mi nie dobrze i mi sie chce heftać 😞( od kilku dni ilam tak problemy z kolacyjkami od 2 dni juz od obiadu jakies atracje a wieczorem jak co zjem to kicha....a teraz to nawet sniadanie mi nie weszlo mimo ze kanapeczki z serkiem pomidor i rzodkiewka i do tego jogurcik.
Chyba musze jesc jeszcze mniej ....tak mnie gniecie...ze tez nie wiem czy nie wyladuje w kibelku jak Asia dzis..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...