Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Jezu was nadrobić to normalnie masakra!!! Kurcze współczuje Izie!!!! Pamiętam jak ja się martwiłam.

Laski kto z was ma już zaplanowane cesarkę? wiecie dokładnie na czym to polega? o co chodzi LEER z tym cewnikiem? nie słyszałam, że go zakładają. Przeraziłaś mnie jeszcze bardziej LEER!!!!!!!!!


zakladaja cewnik, zeby moc podczas operacji i po niej kontrolowac ilosc moczu.. poprawcie mnie jesli sie myle 😁
ja nie mam planowanej, jedynie bardzo prawdopodobna ze wzgledu na ulozenie dziecka i tc no i dodatkowo ze wzgledu na to neurologiczne wskazanie..


ja pierdziu!!! nie pomyślałam o tym cewniku!!! a w jaki sposób ułożone jest twoje maleństwo?


pupka a glowke ma pod zebrami.. ale moze sie przekrecil jednak i to pupka pod zebrami.. dowiem sie juz w ten czwartek.
ostatnio w 34tc byl posladkowo ulozony, nie zauwazyulam zmiany, ale moze cos mi umknelo 😉


to tak jak moj!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski,
no doczytalam was, skrobiecie jak szalone..
Izka na porodwoce, ale jaja !!!! jesli nie beda skurcze postepowac i rozwarcie tez, to moze wytrzyma, moja przyjaciolka chodzila z 4cm przez 4 tygodnie, wiec to jeszcze o niczym nie swiadczy, .. no chyba ze skurcze sa i rozwarcie sie powieksza to kochane RODZiMY 🙂

co do cewnika, to nie takiego strasznego. Mnie jak wywolywali porod z corcia, to mialam cewnik i dobrze, bo jak cie juz podepna pod te wszystkie aparaturki, dadza kroplowki i monitoring, to nie ma bata sie ruszac z loza i trza lezec, a ta mala rureczka wcale tam nie przeszkadza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
przeraża mnie ten cewnik. Jak oni go zakładają? 😮 😮 coś mi się wydaje, że to bardzo niekomfortowe i wstydliwe.


a poród nie jest wstydliwy i później te oględziny Kasiek na obchodach? Ja miałam zakładany co najmniej kilka razy i nigdy nic mnie nie bolało. Serio nie masz się czego bać. Tym bardziej, że to chyba na 1 lub 2 doby tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
przeraża mnie ten cewnik. Jak oni go zakładają? 😮 😮 coś mi się wydaje, że to bardzo niekomfortowe i wstydliwe.

hehe lezy sie na lozku lub samolocie a oni wkladaja cieniutka rureczke do cewki moczowej i wsjo.wstydliwe troche ale za to pozniej komfort jest 😁 a co to za wstyd w porownaniu do porodu gdzie rozklada sie nogi przed wieloma llekarzami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
przeraża mnie ten cewnik. Jak oni go zakładają? 😮 😮 coś mi się wydaje, że to bardzo niekomfortowe i wstydliwe.

hehe lezy sie na lozku lub samolocie a oni wkladaja cieniutka rureczke do cewki moczowej i wsjo.wstydliwe troche ale za to pozniej komfort jest 😁 a co to za wstyd w porownaniu do porodu gdzie rozklada sie nogi przed wieloma llekarzami....


to co jest , kraczyc sie trza i swiecic katarzynami,ale kochane bedzie nam wszystko jedno , byle jak najszybciej urodzic..
u mnie na sali oprucz mojego lekarza bylo dwoch lekarzy praktykantow, polozna, 2 przerazone na praktyce pielegniarki, i bylo mi wszystko jedno kto mi w katarzyne zaglada, byle jak najszybciej mi pomogli urodzic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ojej, tak czytam i widzę że u nas to jakaś loteria... ciekawe na którą padnie w ostateczności?

Może paść na mnie,ale dopiero po 30 sierpnia 😜 😜 😜

ja to samo mowie- byle ten miesiac minal w dwupaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
LASKI NAJNOWSZE INFO OD IZY RYBCI:

leży pod kroplówką,dają jej coś żeby skurcze zahamować. Ma leżeć, tylko do kibelka może isć ewentualnie, siedzieć nawet jej nie pozwalają... 🤢

biedna.... niezły stresik ją spotkał...oby kroplówa zadziałała!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
LASKI NAJNOWSZE INFO OD IZY RYBCI:

leży pod kroplówką,dają jej coś żeby skurcze zahamować. Ma leżeć, tylko do kibelka może isć ewentualnie, siedzieć nawet jej nie pozwalają... 🤢

biedna.... niezły stresik ją spotkał...oby kroplówa zadziałała!!!


dziewczyny trzymamy kciuki za nasza rybke coby jej katarzyna scisnieta jeszcze byla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

wchodze i widzę info od Izy - oj biedna niech się trzyma!

ja dzis robiłam badania - krew i mocz - wyniki we wtorek..
potem wpadłam o ciuchlandu i kupiłam sobie spodnie takie na gumce, idealne teraz do brzuszka, do tego koszule i takie czarne wdzianko i dałam 9 zł 🙂
poza tym,wyrosłam z jednych spodni ciążowych, tzn nie wciskam sie na linii bioder i pod brzuchem bardzo cisneły wiec dałam sobei z nimi spokój..
no a potem poszłam do fryjera, wyprowadziłam sobie grzywke na skos, podciełam tył i porządek na głowie przed porodem zrobiony. potem po porodzie nie będzie czasu na fryzjera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO NIEZŁA JAZDA Z IZA , BIDULKA .... CO BY JEJ MINEŁY TE SKURCZE ...NIECH SIE TRZYMA TAM DZIELNIE .....
ja pospałam po tych przedpołudniowych atrakcjach ... i noc mam z dupy....
zjadłam kolacje .... i suszy mnie jak bym popiła ...
Kasia to fakt watro isc do fryzjera .... a przynajmniej ....by wypadało ... bo jak się dzidzia urodzi to już na pewno się nie pójdzie ... a swoją drogą ja też coś kiepsko mieszczę sie spodnie ciążowe ... prawie nie ma w czym chodzic ... wszystko małe jakieś....albo brzuch już taki ogromny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello !

No kurde co ta Iza,... na bank przez te stresy z przeprowadzką, oby to zachamowali jeszcze a jak nie to byle dzidzia zdrowo wyskoczyła

Ja kupilam do szpitala mala paczke dady 2-5 a do domu pampersy 3-6

Chyba tylko nektarynki mi nie szkodzą i nie powodują bolow zoladka wiec zajadam namietnie
Łóżeczko juz stoi uszykowane nah nah idalne dla obmacywaczy 🙂) chodze co chwile i ogladam i macam 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina ja wiem jak to było przy Grześku, wyrwac się na początku z domu nie mogłam, dopiero po 2 miesiącach tak na prawe zaczełam wychodzic i to tylko na uczelnie w weekendy. Wtedy załozyłam sobie, ze zrobię porządek z włosami jakie tydzien prze porodem.. i nie zdążyłam, bo w dniu w którym miałam farbowac włosy pojechaam do szpitala i pamietam ze mega źle sie czułam z takimi odrostami.
Mysle, ze tak do listopada z grzywką będę miała spokój 🙂

zis do wyprawki dokupiłam sól fizjologiczną do przemywania oczu i w razie czego mleko bebiko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Hello !

No kurde co ta Iza,... na bank przez te stresy z przeprowadzką, oby to zachamowali jeszcze a jak nie to byle dzidzia zdrowo wyskoczyła

Ja kupilam do szpitala mala paczke dady 2-5 a do domu pampersy 3-6

Chyba tylko nektarynki mi nie szkodzą i nie powodują bolow zoladka wiec zajadam namietnie
Łóżeczko juz stoi uszykowane nah nah idalne dla obmacywaczy 🙂) chodze co chwile i ogladam i macam 😜 😜

😁 😁 😁ja tyz Kochana 🙂 macam ,przekladam i cuduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Karolina ja wiem jak to było przy Grześku, wyrwac się na początku z domu nie mogłam, dopiero po 2 miesiącach tak na prawe zaczełam wychodzic i to tylko na uczelnie w weekendy. Wtedy załozyłam sobie, ze zrobię porządek z włosami jakie tydzien prze porodem.. i nie zdążyłam, bo w dniu w którym miałam farbowac włosy pojechaam do szpitala i pamietam ze mega źle sie czułam z takimi odrostami.
Mysle, ze tak do listopada z grzywką będę miała spokój 🙂

zis do wyprawki dokupiłam sól fizjologiczną do przemywania oczu i w razie czego mleko bebiko 🙂



No ja sie farbnełam 3 dni temu ... ale to i tak na miesiąc starczy bo mi włosy tak szybko rosną ... ale do fryzjera to ja się wybiorę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...