Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aneczka zaginela w akcj ,pewnie pojadla i znowu usnela na siedzaco 🤪 🤪 🤪 🤪
sluchajcie a co z Szotką,Marta Jasna sie tyz nie odezwala????a bo ona z mezem ,wiec szlaban... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja dzis jestem detka i chyba polegne wczesniej spac

do jutra laseczki :* sciskajcie kaśki
😘

Ja moją ściskam dosłownie ręką, bo mnie tak boli, że masakra ☺️ ☺️ 🙂
😁 😁 😁 😁 to se dogadzasz Kochana i wspomagasz jak cza!!! 🤪 🙃 🙃 🙃


ha ha ha ha ha ha 😁 😁 😁 😁 😁

hahaahahahaahahahahahahahahhahhahahaaha 😜 😜 😜 😜 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja dzis jestem detka i chyba polegne wczesniej spac

do jutra laseczki :* sciskajcie kaśki
😘

Ja moją ściskam dosłownie ręką, bo mnie tak boli, że masakra ☺️ ☺️ 🙂



ja to sie czuje jak by mnie tam ktos skopoał dosłownie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
mam spakować rzeczy dla Szymonka na wyjście ze szpitala - najlepiej dwa zestawy - jakby było ciepło lub zimno... zupełnie nie wiem co włożyć do tej torby, doradźcie 🙂


może uszykuj w domu i jak twój M będzie juz po Was jechał to weznie odpowiedni zestaw dla maluszka ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
mam spakować rzeczy dla Szymonka na wyjście ze szpitala - najlepiej dwa zestawy - jakby było ciepło lub zimno... zupełnie nie wiem co włożyć do tej torby, doradźcie 🙂

Nie mam pojęcia...też się zastanawiam co przygotować. Myślałam o bodziaku,na to kaftanik i połśpiochy i czapeczka...i tak w tym foteliku będzie kocykiem przykryta,więc zmarznąć chyba nie zmarznie...z resztą nie wiem ,pojęcia nie mam zielonego... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
mam spakować rzeczy dla Szymonka na wyjście ze szpitala - najlepiej dwa zestawy - jakby było ciepło lub zimno... zupełnie nie wiem co włożyć do tej torby, doradźcie 🙂

Kochana wiec tak ..warstwowo sobie planuj..bielizna(body dlugi raczej rekaw,albo koszulka)pieluszka-ze dwie wrazie co 😉,potem (pajacyk lub spiochy i kaftanik,czapeczka bawelniana ,niedrapki),mysle ze rozek albo nie gruby kombinezonik(zalezy od pogody) mysle ze git bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
bo ja to w sumie tak uszykuję ... a nie pakuję do torby ubranek ... by nie taszczyc dodatkowych kg ... a przecież na wyjście ktoś sie po nas zjawi to i ubranka wyjsciowe przywiezie ....

no tak, ale te ubranka to też do torby zapakuję, żeby była gotowa tylko do wzięcia...
tak myślałam, żeby:
ciepło: krótki bodziak, cienki pajacyk, czapeczka (lub zamiast pajacyka można kaftanik z półśpiochami, ale w razie kupy łatwiej przewinąć w pajacyku, bo jest rozpinany)
chłodno: krótki bodziak, ciepły pajacyk, czapeczka (lub zamiast pajacyka ciepły sweterek i ciepłe półśpiochy)
do tego kocyk aby przykryć, co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
W sumie to dla Wojtusia do szpitala spakowałam tylko smoczek.... 😜 😜 😜
tos poszalala 😁 buahahahahhaa
a ja smoka nawet nie kupuje...moja Kami nie chciala wogole ssac i sie cieszylam poniekad,nie mialam akcji-odstawienie od smoka potem 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ja smoczka też narazie nie planuję, mają one inny kształt od piersi i mogą potem mieć problem z właściwą techniką karmienia

a ja głupia mam dwa smoczki z dr brownsa,dwa z avent i jeden z nuki 😁 i pewnie jesli juz bede musiala czasem uzyc to tego z nuki 😁
kazdy smoczek jest inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja smoczka też narazie nie planuję, mają one inny kształt od piersi i mogą potem mieć problem z właściwą techniką karmienia

a ja głupia mam dwa smoczki z dr brownsa,dwa z avent i jeden z nuki 😁 i pewnie jesli juz bede musiala czasem uzyc to tego z nuki 😁
kazdy smoczek jest inny.


heee będziemy same ssały te smoczki jak coś.... 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Kurcze widzę że po kolei zaczynają wrześniówki lądować w szpitalach ;o powiem wam że mnie też zaczęły łapać skurcze i to z dnia na dzień coraz mocniejsze, wieczorami są najgorsze, i jednocześnie czuje małego tak nisko że mam wrażenie że złapie go za rączkę i wyciągnę he zmykam też kochane bo straszna burze przyszła :O normalnie tajfun jakiś buziaki :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja smoczka też narazie nie planuję, mają one inny kształt od piersi i mogą potem mieć problem z właściwą techniką karmienia

a ja głupia mam dwa smoczki z dr brownsa,dwa z avent i jeden z nuki 😁 i pewnie jesli juz bede musiala czasem uzyc to tego z nuki 😁
kazdy smoczek jest inny.


heee będziemy same ssały te smoczki jak coś.... 😜 😜 😜 😜

bedziemy sie same nimi uspokajać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja smoczka też narazie nie planuję, mają one inny kształt od piersi i mogą potem mieć problem z właściwą techniką karmienia

a ja głupia mam dwa smoczki z dr brownsa,dwa z avent i jeden z nuki 😁 i pewnie jesli juz bede musiala czasem uzyc to tego z nuki 😁
kazdy smoczek jest inny.


heee będziemy same ssały te smoczki jak coś.... 😜 😜 😜 😜

bedziemy sie same nimi uspokajać 😁


dokładnie ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
mam jeszcze jedno pytanko - metki które są po wewnętrznej stronie ubranek wypruwacie czy zostawiacie?

ja jakos wiekszej uwagi na nie nie zwrocilam,nie wydaja sie aby mogly podraznic dzidzie a troche roboty by bylo przy wyprowaniu wiec poki co zostawilam je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam podczytać was. Spałam troszkę, tak mnie przerazlił ten cewnik!!!! Dzieki dziewczyny za pocieszenie. A juz pogodzilam sie z cesarka. Teraz znowu mam nowe zmartwienie. BOZE JAK JA SIE BOJE!!!!!!!! porodu naturalnego nie boje sie ani troszke.............a cesarki bardzo, tego cewnika, tego ciecia, bolu, wszystkiego!!!!!! a malutki co nie chce zrobic fikolka, to nie chce!!!!!!!!!!
mam dola. Maz codziennie siedzi do nocy w pracy a ja cale dnie siedzie sama. Teraz jeszcze rycze, bo nie potrafie sobie z tym poradzic.

Pewnie niektore uwazaja ze przesadzam i robie z igly widly, ale ja w zyciu nie mialam zadnych zabiegow robione, a tj operacja. Bardzo mnie to przeraza. Dzieki ze moglam sie wygadac.........
Jeszcze ewentualnie sciany mnie sluchaja.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...