Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
ide konczyny rozprostowac, bo mnie plechy napierdzielaja...

jakby was juz nie bylo .. to dobrej nocki , spijcie spokojnie 🙂

Karolinka, - buzka dla Wojtusia od hamerykanskiej ciotki 🙂


dzięki ... Tobie tez buziaki i miłego dzionka ....a pózniej spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Maggie003 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Pogadałam ze swoim M ... i co wszystkie uciekły ...śnic o Ameryce



ja ta wole snic o Polszy 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=oG6pEolAKm8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=yI-78E1DRbk&feature=relmfu -moja piosenka 🙂 na mile sny 😘
dobrej nocki dziewuszki 😉 ja walcze z girami-francuza se walne u szkit,jak dam rade 😮 😮 😮 😉
a Ty Magda snij o Polsce i o naszych luksusach 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=tDxY90yyeB8&feature=related a jesce wrzuce to 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=wT89Rxa76Ks&feature=related


ty to masz zdrowie kobito, ze jeszcze francuza dasz rade se walnac, mnie juz ciezko normalnie pociapac po pazurskach .....

dobrej nocki zycze 🙂
ucaluj swoja Szakirke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=tDxY90yyeB8&feature=related a jesce wrzuce to 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=wT89Rxa76Ks&feature=related


ty to masz zdrowie kobito, ze jeszcze francuza dasz rade se walnac, mnie juz ciezko normalnie pociapac po pazurskach .....

dobrej nocki zycze 🙂
ucaluj swoja Szakirke 🙂
🤪 hehe dzieki ,bedzie w poniedzialek myszka,od Babci wroci 🙂a Ty swoja corcie 😘 😘 😘 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylam, obejrzalam wszystkie wasze foty, to jednak racja ze kobieta w ciazy kwitnie , bo kazda wyglada po prostu rewelacyjnie a domeczki kochane 😘
Zdjecia slubne to szok jak pieknie wygladalyscie
Ja mam w przyszlym tyg sesje ciazowa to cosik dodam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek !!
Ja standardowo połamana wstałam :/ pobudka na sikanie tylko 2 razy wiec bez tragedii, ale boli mnie kazda czesc ciala:/ Na dworze cieplo, ja wolalam jak bylo chlodniej i chyba sie zabunkruje w domu i dopiero na wieczor gdzie poleze.
Mam nadzieje, ze dzis wkoncu jest dzien ze mozna cos zeżrec bez rewolucji zoladkowych.... przeciez sie czlek przyzwyczail 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochane !
U mnie pogod jesienna..leje ,sine niebo...spac sie chce ...
Mam do Was prosbe..Do tych dziewczynek co graja na nk w te rybki(KAROLINKA🙂!) to wezcie Kochane zaglosujcie na nasze akwarium...Kami niedlugo wraca od Babci chcialabym Jej niespodzinke zrobic i kupic nowe rybki (takie rzadkie okazy hihi)a do tego potrzeba min 10glosow...my mamy tylko 4 .. 🤨 Jesli sie Wam chce Kochane to prosze o glosiki (kliknac tylko znaczek ok w naszym akwarium-prawy gorny rog) Bede wdzieczna 😘 😘 😘 😘 😘 bardzo! 🤪
milego dzionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochane !
U mnie pogod jesienna..leje ,sine niebo...spac sie chce ...
Mam do Was prosbe..Do tych dziewczynek co graja na nk w te rybki(KAROLINKA🙂!) to wezcie Kochane zaglosujcie na nasze akwarium...Kami niedlugo wraca od Babci chcialabym Jej niespodzinke zrobic i kupic nowe rybki (takie rzadkie okazy hihi)a do tego potrzeba min 10glosow...my mamy tylko 4 .. 🤨 Jesli sie Wam chce Kochane to prosze o glosiki (kliknac tylko znaczek ok w naszym akwarium-prawy gorny rog) Bede wdzieczna 😘 😘 😘 😘 😘 bardzo! 🤪
milego dzionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochane !
U mnie pogod jesienna..leje ,sine niebo...spac sie chce ...
]Mam do Was prosbe..Do tych dziewczynek co graja na nk w te rybki(KAROLINKA🙂!) to wezcie Kochane zaglosujcie na nasze akwarium...Kami niedlugo wraca od Babci chcialabym Jej niespodzinke zrobic i kupic nowe rybki (takie rzadkie okazy hihi)a do tego potrzeba min 10glosow...my mamy tylko 4 .. 🤨 Jesli sie Wam chce Kochane to prosze o glosiki (kliknac tylko znaczek ok w naszym akwarium-prawy gorny rog) Bede wdzieczna 😘 😘 😘 😘 😘 bardzo! 🤪 🤪 🤪
milego dzionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ,ze jesli mozecie to zaglosujcie na nasze akwarium(wystarczy kliknac w prawy gorny rog w naszym akwarium 🙂) -do dziewczyn co graja w te rybki (KAROLINKA,ANIA,JOASIA I JAK JESZCZE KTOS CHCE TO ZAPRASZAM SERDECZNIE 🙂)
Bo chodzi o to zer chcialam corci zrobic niespodziewanke i kupic nowe okazy rybek w naszym akwarium jak wroci,a do tego potrzeba 10glosow,,my mamy ino 4 dopiero 🤔 plisssss dajcie glos 🤪 🤪 🤪 Bede bardzo wdzieczna 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Nocka znów z bani-tzn najpierw męczyłam się, żeby zasnąć (przypomnę tylko, że poprzedniej nocy spałam AŻ 3 h 🤢 ), jak w końcu się udało to pewnie koło 1 już było....i obudziłam się o 4-rześka,wyspana...no masakra jakaś!!!! Zmusiłam się do zaśnięcia i obudziłam się o 6!!!!!!!!!!!!! No to pospałam 🤢 🤢 🤢
Ale nic zjadłam śniadanie, polazłam z Mają, wykąpałam się, wstawiłam pranie 🙂 i czuję się,jakby było południe już...a tu 10 ni ma 🙂
Idę podczytać zaległości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Ok pierwsze sniadanko wszamane - bułeczka - szalenstwo, ale musze dzis miec lekko na zoladku bo szykuje sie pyszny obiadzik
ALE SPIOCHOWO-leniuchowo dzisiaj 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laski .... no pogoda jest okropna wrześniowo-pazdziernikowa .....
Ja oczywiście czuje jak by mnie kto dupsko skopał ... ale coż ....
Asik- ja nie gram w te rybki , ale napisz mi jak ja mam zagłosowac na Ciebie .... a zagłosuję ....

hehehe 🙂milo mi 🙂 Wejdz na moje akwarium i w prawym gornym rogu bedzie znaczek OK ,to kliknij na ten kciuk oddajac glos 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolcia i co snila Ci sie Hameryka??? 😁 😁 😁 Mi si4e jakie pierdoly snily..szkola i jakies dzieci uposledzone,wlasciwie mlodziez juz ... 🤢 🤢 🤢masakra


Musze dzis wesprzec meza psychicznie bo wlasnie oznajmil ze snilo mu sie ze urodzilam 7raczki lol lol 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...