Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laski .... no pogoda jest okropna wrześniowo-pazdziernikowa .....
Ja oczywiście czuje jak by mnie kto dupsko skopał ... ale coż ....
Asik- ja nie gram w te rybki , ale napisz mi jak ja mam zagłosowac na Ciebie .... a zagłosuję ....

hehehe 🙂milo mi 🙂 Wejdz na moje akwarium i w prawym gornym rogu bedzie znaczek OK ,to kliknij na ten kciuk oddajac glos 🙂 😘

jak wejść na twoje akwa? nacisnąć "fajne"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laski .... no pogoda jest okropna wrześniowo-pazdziernikowa .....
Ja oczywiście czuje jak by mnie kto dupsko skopał ... ale coż ....
Asik- ja nie gram w te rybki , ale napisz mi jak ja mam zagłosowac na Ciebie .... a zagłosuję ....

hehehe 🙂milo mi 🙂 Wejdz na moje akwarium i w prawym gornym rogu bedzie znaczek OK ,to kliknij na ten kciuk oddajac glos 🙂 😘



a ,, Twoje akwarium'' kurde jestem ślepa nie widze tego w Twoim profilu ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laski .... no pogoda jest okropna wrześniowo-pazdziernikowa .....
Ja oczywiście czuje jak by mnie kto dupsko skopał ... ale coż ....
Asik- ja nie gram w te rybki , ale napisz mi jak ja mam zagłosowac na Ciebie .... a zagłosuję ....

hehehe 🙂milo mi 🙂 Wejdz na moje akwarium i w prawym gornym rogu bedzie znaczek OK ,to kliknij na ten kciuk oddajac glos 🙂 😘

jak wejść na twoje akwa?
a Ty masz te gre u siebie??jak nie to ja Ci wysle zaproszenie 🙂 i wtedy luknij tam do mnie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laski .... no pogoda jest okropna wrześniowo-pazdziernikowa .....
Ja oczywiście czuje jak by mnie kto dupsko skopał ... ale coż ....
Asik- ja nie gram w te rybki , ale napisz mi jak ja mam zagłosowac na Ciebie .... a zagłosuję ....

hehehe 🙂milo mi 🙂 Wejdz na moje akwarium i w prawym gornym rogu bedzie znaczek OK ,to kliknij na ten kciuk oddajac glos 🙂 😘



a ,, Twoje akwarium'' kurde jestem ślepa nie widze tego w Twoim profilu ....

jestem na 42 poziomie ..musze byc,bo ja Cie mam 😁 😁 😁 😁 tam stoje sobie na foto ,zdiejcie jak w profilu na nk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laski .... no pogoda jest okropna wrześniowo-pazdziernikowa .....
Ja oczywiście czuje jak by mnie kto dupsko skopał ... ale coż ....
Asik- ja nie gram w te rybki , ale napisz mi jak ja mam zagłosowac na Ciebie .... a zagłosuję ....

hehehe 🙂milo mi 🙂 Wejdz na moje akwarium i w prawym gornym rogu bedzie znaczek OK ,to kliknij na ten kciuk oddajac glos 🙂 😘

jak wejść na twoje akwa? nacisnąć "fajne"?

tamten kciuk Mariolka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Llaski,
u mnie od rana padało i sie ochłodziło ale robi sie fajnie 🙂jutro spadam z moja sis na działke do dzieciaków a mój M jedzie do rodzinnego domu bo musi mi wkoncu ciuszki po bratanku przywieźć 🙂
mi codziennie na wieczór strasznie brzuch twardnieje i wczoraj mysaam ze nie wysiedze u sasiadów a pozycje miaam wygodna bo cała kanape dla siebie 🙂Asia ja tez bede probowała frencza jeszcze zrobic ale nie wiem co mi z tego wyjdzie !!!!!!!!!!!!!!!!! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!
piekny dzień prawda? my z mężem wczoraj spędziliśmy nocke u nas w mieszkanku sami i w ogóle... ☺️ ☺️ było bosko 🤪 🤪
dzisiaj tez jedziemy po pracy zostaniemy tam aż do poniedziałku wieczora , nawet nie mysle co sie będzie działo 🤪 ☺️
jak sie czujecie? ja bardzo dobrze.. nagle po wczorajszej nocy wszystko przestało mnie bolec i poczułam sie wreszcie taka rozluźniona.. serio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hej Llaski,
u mnie od rana padało i sie ochłodziło ale robi sie fajnie 🙂jutro spadam z moja sis na działke do dzieciaków a mój M jedzie do rodzinnego domu bo musi mi wkoncu ciuszki po bratanku przywieźć 🙂
mi codziennie na wieczór strasznie brzuch twardnieje i wczoraj mysaam ze nie wysiedze u sasiadów a pozycje miaam wygodna bo cała kanape dla siebie 🙂Asia ja tez bede probowała frencza jeszcze zrobic ale nie wiem co mi z tego wyjdzie !!!!!!!!!!!!!!!!! 🤔

Dorcia dasz rade 🙂Mi wyszedl 🙂nawet niezly,moze nie perfekt ,ale zawsze inaczej racica sie prezentuje,ale co sie nasapalam i naprychalam to moje.. 🤪 😉 trzymam kciuki 🙂
a co do twardnienia brzusia to juz tak bedzie Dorcia..mi lekarz na to zalecil 3razy dziennie po 2 tabl.Asmagu ,zeby organizm nasycic w magnez i tak przez 3 dni,potem znowu 3 razy po 1,a jak powroci twardnienie to znowu 3dni dawki zwiekszonej 🙂 daje rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
Hejka!
piekny dzień prawda? my z mężem wczoraj spędziliśmy nocke u nas w mieszkanku sami i w ogóle... ☺️ ☺️ było bosko 🤪 🤪
dzisiaj tez jedziemy po pracy zostaniemy tam aż do poniedziałku wieczora , nawet nie mysle co sie będzie działo 🤪 ☺️
jak sie czujecie? ja bardzo dobrze.. nagle po wczorajszej nocy wszystko przestało mnie bolec i poczułam sie wreszcie taka rozluźniona.. serio 😁
🤪 🤪 🤪no i piknie,nawet nie pytam dlaczego 😁 ☺️ a moze wkoncu cos drgnie 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jem w samotnosci..coraz gorzej ze mna 😉 😜 arbuza jem ,ale taki jakis nie dojrzaly malo slkodki ... 🤔

Asik ja też wciągam arbuza...leci mi po rękach...i brzuch mnie boli od niego 🤢 Ale twardo wtranżalam dalej 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 moj nie za dobry,a Ty wij kochana-na zdrowko! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolcia i co snila Ci sie Hameryka??? 😁 😁 😁 Mi si4e jakie pierdoly snily..szkola i jakies dzieci uposledzone,wlasciwie mlodziez juz ... 🤢 🤢 🤢masakra


Musze dzis wesprzec meza psychicznie bo wlasnie oznajmil ze snilo mu sie ze urodzilam 7raczki lol lol 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😘

Ja już dawano na nogach 🙂 już na targu byłam i w intermarche zakupy porobiliśmy...Kupiłam sobie dwie śliczniutkie tuniczki!!!w groszki za 20 zł!!różową w groszki i niebieską w groszki..jedną założe sobie na poprawiny do Siostry 🙂 Emilka sie awanturuje od samego rana..atakejszyn mnie z każdej strony.. 🙂 zaraz zmykam obiad ugotować..dzisiaj ide na łatwizne ☺️ będą ziemniaczki ze sosikiem grzybowym do tego mizeria i kurczak pieczony zakupiony w budce ☺️


ASIULKA ja nie moge ocenić Twojego akwarium boooooo już DAWNO to zrobiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja chyba za chuda ,bo Karolinka mnie nie widzi..musze pojesc jescze 🤪 😁 😁 😁 😁 😁


gdzie Cię kochana nie widzę ???
na rybkach mnie nie widzisz 😞 😞 😞 😞 zjadlam buleczke ,moze teraz Ci sie uda na mnie zaglosowac 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
no waśnie musze Asmag zakupic bo mi sie skonczył!!!!
a ja właśnie zażeram sie kacha manna z dzemem truskawkowym 🙂niczym Smakija 😜
🤪 🤪 🤪 🤪 pycha co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Ja już dawano na nogach 🙂 już na targu byłam i w intermarche zakupy porobiliśmy...Kupiłam sobie dwie śliczniutkie tuniczki!!!w groszki za 20 zł!!różową w groszki i niebieską w groszki..jedną założe sobie na poprawiny do Siostry 🙂 Emilka sie awanturuje od samego rana..atakejszyn mnie z każdej strony.. 🙂 zaraz zmykam obiad ugotować..dzisiaj ide na łatwizne ☺️ będą ziemniaczki ze sosikiem grzybowym do tego mizeria i kurczak pieczony zakupiony w budce ☺️


ASIULKA ja nie moge ocenić Twojego akwarium boooooo już DAWNO to zrobiłam 😉
😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘 😘 😘 Moja Kami tez juz na Ciebie dawno zaglosowala 😁 😁 😁 Ona mowi zawsze do mnie ''mama prezent trza wyslac Babci i Ani '' 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 obowiazkowo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...