Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
no waśnie musze Asmag zakupic bo mi sie skonczył!!!!
a ja właśnie zażeram sie kacha manna z dzemem truskawkowym 🙂niczym Smakija 😜

Dorcia to dlatego tak Ci twardnieje ,musisz brac ..jak ja nie biore mam to samo ,a im wyzej w ciazy tym gorzej,,,niekiedy nospe jeszcze do tego musze brac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doris5969 napisał(a):
Lenia to i ja mam od trzech dni obiecuje sobie ze ogarne chate i poprasuje ,ale kazdego dnia mówię sobie jutro ☺️i jak dzisiaj tego nie srobie to dopiero zrobie to we wtorek bo jutro wyjeżdżam 🙂

hehehe ja juz do sprzatania sie niestety nie nadaje...ledwie cos ogarne i mam dosc ,musze sie polozyc,bo siedziec tez nie zabardzo..wiec mam rozpizdziej na kolkach,ale moze podgadam Jedraska to posprzata ,najgorzej zawsze jest w tej kuchni..moment i taki dym ze szok 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Ja już dawano na nogach 🙂 już na targu byłam i w intermarche zakupy porobiliśmy...Kupiłam sobie dwie śliczniutkie tuniczki!!!w groszki za 20 zł!!różową w groszki i niebieską w groszki..jedną założe sobie na poprawiny do Siostry 🙂 Emilka sie awanturuje od samego rana..atakejszyn mnie z każdej strony.. 🙂 zaraz zmykam obiad ugotować..dzisiaj ide na łatwizne ☺️ będą ziemniaczki ze sosikiem grzybowym do tego mizeria i kurczak pieczony zakupiony w budce ☺️


ASIULKA ja nie moge ocenić Twojego akwarium boooooo już DAWNO to zrobiłam 😉
😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘 😘 😘 Moja Kami tez juz na Ciebie dawno zaglosowala 😁 😁 😁 Ona mowi zawsze do mnie ''mama prezent trza wyslac Babci i Ani '' 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 obowiazkowo 😁 😁 😁


Kochana Księżniczka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Ja już dawano na nogach 🙂 już na targu byłam i w intermarche zakupy porobiliśmy...Kupiłam sobie dwie śliczniutkie tuniczki!!!w groszki za 20 zł!!różową w groszki i niebieską w groszki..jedną założe sobie na poprawiny do Siostry 🙂 Emilka sie awanturuje od samego rana..atakejszyn mnie z każdej strony.. 🙂 zaraz zmykam obiad ugotować..dzisiaj ide na łatwizne ☺️ będą ziemniaczki ze sosikiem grzybowym do tego mizeria i kurczak pieczony zakupiony w budce ☺️


ASIULKA ja nie moge ocenić Twojego akwarium boooooo już DAWNO to zrobiłam 😉
😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘 😘 😘 Moja Kami tez juz na Ciebie dawno zaglosowala 😁 😁 😁 Ona mowi zawsze do mnie ''mama prezent trza wyslac Babci i Ani '' 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 obowiazkowo 😁 😁 😁


Kochana Księżniczka 😘 😘 😘
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , ale się u nas zaduch zrobił 😮 rano lało a teraz tak grzeje że szok 😮
Ogólnie do dupy się czuję 🤢 eh.... Leer widzę że znalazłaś lekarstwo na nasze dolegliwości 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 (oczywiście na te co nie mogły 😜 )
Ciekawa jestem co u dziewczyn 🤨 🤔 mam nadzieje że jest ok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Lenia to i ja mam od trzech dni obiecuje sobie ze ogarne chate i poprasuje ,ale kazdego dnia mówię sobie jutro ☺️i jak dzisiaj tego nie srobie to dopiero zrobie to we wtorek bo jutro wyjeżdżam 🙂

hehehe ja juz do sprzatania sie niestety nie nadaje...ledwie cos ogarne i mam dosc ,musze sie polozyc,bo siedziec tez nie zabardzo..wiec mam rozpizdziej na kolkach,ale moze podgadam Jedraska to posprzata ,najgorzej zawsze jest w tej kuchni..moment i taki dym ze szok 😮 😮 😮






u mnie najgorsze jest to ze szybko napiżdza mnie kregosłup no alle spróbuje cos dzisiaj ogarnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabłecznik możecie upiec choc wątpię aby ruszył moja córcie 😁 ale to w przyszłym tyg! bo czekam za wynikami paciorkowca 😜
asia ja tez nie moge ale ryro mnie to juz końcówka wiec niech sie dzieje co chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Wróciłam ze spacerku - godzina łażenia, a czuję się jakbym cały dzień zapindalała 🤢 🤢
Kasia dorodne to Twoje maleństwo 🙂
Biedna Iza, trzymam za nią kciuki 😲
Ja mam tylko jeden smoczek ale przez pierwsze kilka tygodni nie zamierzam go podawać, bo też słyszałam, że to przeszkadza w karmieniu. I podobno dobrze, jak smoczek wymaga od dziecka wysiłku, żeby go utrzymać w buźce (jest wąski i prosty w kształcie) bo wtedy maluszek sięga po niego kiedy naprawdę potrzebuje.
Ania, ja też porykuję ostatnio, głównie to z samotności, czasem się lepiej rozładować w ten sposób niż kisić w sobie smuty!

Spadam bo padam.. Do jutra! 😘 😘



Madzia a gdzie ty masz męża !!!???
bo to chyba ja jestem najbardziej samotna na brzuszku !!!!


Głównie w pracy 🤢 Ale masz rację, nie powinnam narzekać, tylko weź wytłumacz kobiecie w ciąży żeby nie narzekała 🙂 Czasem mnie taki smut jednorazowy łapie, a potem sobie wyrzucam, że głupia jestem, wiesz 🙂 Ja Cie Karolcia podziwiam, bo Ty silna babka jesteś, żyć z marynarzem to nie lada wyczyn!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
jabłecznik możecie upiec choc wątpię aby ruszył moja córcie 😁 ale to w przyszłym tyg! bo czekam za wynikami paciorkowca 😜
asia ja tez nie moge ale ryro mnie to juz końcówka wiec niech sie dzieje co chce 😁


Ty to już możesz śmiało z rozwarciem sobie pomóc 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
INFO OD IZY:

mieliśmy ktg,nie pokazało żadnych skurczy,ale i tak dali mi jeszcze kroplówkę przeciwskurczową. Danielek się wierci, pozdrawiam 🙂


no to super 🙂 niech sobie maluszek jeszcze grzecznie posiedzi w brzuszku 🙂

im dłużej tym lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO I GIT ŻE SYTUACJA OPANOWANA U NASZEJ RYBECZKI ....
ASIK - mi na oczy padło dzis.... wiec wybacz ale ja bedę dale wypatrywac ....
Mam pytanko - ok kilku dni pobolewa brzuchol na dole tzn jak na okres .... ale idzie funkcjonowac wiadomo .... ale co zrobic jekby ten ból stał się bardzo mocny ....??? powiem że skurczów nie mam brzuszka .... tylko ten jakby ba okres....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
NO I GIT ŻE SYTUACJA OPANOWANA U NASZEJ RYBECZKI ....
ASIK - mi na oczy padło dzis.... wiec wybacz ale ja bedę dale wypatrywac ....
Mam pytanko - ok kilku dni pobolewa brzuchol na dole tzn jak na okres .... ale idzie funkcjonowac wiadomo .... ale co zrobic jekby ten ból stał się bardzo mocny ....??? powiem że skurczów nie mam brzuszka .... tylko ten jakby ba okres....

Karolcia mnie też tak pobolewa od czasu do czasu, ale samo jakoś przechodzi. Pewnie to normalny objaw na naszym etapie 🙂 A jakby się nasilił,hmmmm wtedy pewnie najlepiej do gina zadzwonić i się poradzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...