Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
aaaaaa MAGA - jak obczailam ten przepis na to z nutelli to mi oczy zaswiecily a ze ja nie umiem takich rzeczy robic tylko gotowac to wbijam sie bez 2 zdan 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


my je bedziemy zajadac dopiero jutro, ale o jaaacie, jak to wyglada i smakuje 😁 😁 😁 nie moglam sie powstrzymac i troche sobie dziabnelam 🤪 maz tez i sie tak slinimy a jutro 🤪 🤪 jeszcze przed szpitalem dzis zrobie lody o smaku nutelli 😁
a jak mnie zostawia juz w szpitalu i rodzinka to zje za mnie tooo.. 😠 😠


Jezusicku dobrze z enie wiem jak smakuje bo bym cie znalazla... 🤪 🤪
to zjedz sobie dzisiaj za jutro tobie wolno 🙂 w razie czego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
tak w ogole to hej brzuszki!
biore sie wlasnie za nadrabianie Was, bo wstalismy wczesniej z mezem, bo on do pracy 😁
no i dzis wizytaaaaaa.. na ktorej sie dowiem co i jak z cc 🤪


Nie moge sie doczekac wiesci... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema brzusie i mamusie ....
Mozna powiedziec ze sie wyspalismy .....tak sie nazarłam rurek w czekoladzie na noc , myslałam ze w nocy zejde taka miałam zgage....
Po obchodzie wiemy to , ze jezeli cisnienie podskoczy , albo cos z ktg bedzie nie tak , lub wody spadna ....CIĄŻA ZOSTANIE ZAKONCZONA ....BO JUZ JEST DONOSZONA...., ostro do domu wroce juz z dzidzia moja kochana....
Co tam u Was kochane...ktoras urodziła?????


Przynajmniej konkrety a nie to co u Rybki ... a i dobrze że to będzie Twoja ostatnia wizyta bo byś jeszcze ze 3 razy do terminu u nich była 😜 🙃 😉 tak Cie kochają w tym szpitalu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
hejka! ale u mnie właśnie grzmi... śniło mi się że nasza Czarnulka urodziła 🤪 coraz gorzej mi się śpi, jak się obudzę to już nie mogę zasnąć, nie wygodnie, masakra...

Sprawdzam na mapie gdzie twoje miasto 😁 😁 😁 jest co by sie upewnic ze do mnie to dojdzie!!!!
Przeciez tu skwar niemilosierny i zarowa od rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hejka! ale u mnie właśnie grzmi... śniło mi się że nasza Czarnulka urodziła 🤪 coraz gorzej mi się śpi, jak się obudzę to już nie mogę zasnąć, nie wygodnie, masakra...

Sprawdzam na mapie gdzie twoje miasto 😁 😁 😁 jest co by sie upewnic ze do mnie to dojdzie!!!!
Przeciez tu skwar niemilosierny i zarowa od rana


u mnie też żar od samiuśkiego świtu 😮 😮 😮 i tak ma być do końca tygodnia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Właśnie Was skończyłam nadrabiać i donoszę ze mnie Zosia dziś w nocy 2 razy obudziła- widać miała coś ważnego do zrobienia w brzuchu w nocy 😉 tak więc to że dziecko może w nocy obudzić to nie bajki... mi sie kilka razy nawet zdarzyło obudzić krzykiem bo tak mi przyłożyła.. raz mąż nie spał i widział tą akcje jak mi "coś" próbowało wyjść bokiem z brzucha i się zdziwił ze jego córa ma już takie możliwosći żeby mnie tak expresowo obudzić... 😉
Poza Zosią to jeszcze ból brzucha mi nie dawał spać (a wieczorem miałam kilka ale nieregularnych skurczy- gdybyście widziały minę mojego męża.. normalnie przerażenie w oczach 😉 )
Doliczając do tego chyba 4 wycieczki do wc w nocy nie wiem jak to zrobiłam że sie wyspałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hejka! ale u mnie właśnie grzmi... śniło mi się że nasza Czarnulka urodziła 🤪 coraz gorzej mi się śpi, jak się obudzę to już nie mogę zasnąć, nie wygodnie, masakra...

Sprawdzam na mapie gdzie twoje miasto 😁 😁 😁 jest co by sie upewnic ze do mnie to dojdzie!!!!
Przeciez tu skwar niemilosierny i zarowa od rana


a ja musze dzis wyjsc a tam tak goraco 🤢 😞 ostatnio unikalam wychodzeia gdziekolwiek, bo za cieplo, wynurzalam sie dopiero po 20 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dobra ja też zmykam..zaraz laptop padnie a lenia mam i niechce mi sie schylać po kabelek żeby go podłączyć ☺️ 🤪 😁 😁 do jutra Babeczki 😘 😘

Ps. jutro wyruszam na poszukiwanie butów na moje balerony!!trzymajcie kciuki 🤪 🤪

ja trzymam,!!!!!! tez nie moge znalezc butow, zwlaszca z eja mam rozm 41 i kuzwa kajakow dalej nie dostane juz na opuchniete 41 i nosze same japońce juz

dobranoc:* 😘 😘 😘

masz Ty rozmiar koito!!!! 🤪 🤪 🤪


Nie chce nic mówić ale ja mam taki sam ☺️ heheheh


No wlasnie i to jest dupa jas z takim rozmiarem i porazka, co ja se moge kupic w daichmanie co najwyzej wieksze np 42 kajaki ale tam sa takie trekturowe ze az strach, nie lubie sztucznych takich 😞( ciezko czlowiekowi nawet 41 czesto wychaczyc, ale jak na wesele to byle na raz to w daichmanie nawet jakie pantofele do 44 mozna dostac,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema brzusie i mamusie ....
Mozna powiedziec ze sie wyspalismy .....tak sie nazarłam rurek w czekoladzie na noc , myslałam ze w nocy zejde taka miałam zgage....
Po obchodzie wiemy to , ze jezeli cisnienie podskoczy , albo cos z ktg bedzie nie tak , lub wody spadna ....CIĄŻA ZOSTANIE ZAKONCZONA ....BO JUZ JEST DONOSZONA...., ostro do domu wroce juz z dzidzia moja kochana....
Co tam u Was kochane...ktoras urodziła?????

no no... i jeszcze po takich wieściach ciśnienie nie skoczyło ? 😉 ja już bym chyba miała ze 200/150 😉
oczywiscie życzę żeby wszystko i z Tobą i z malutką było dobrze i aby takie działania nie były za szybko potrzebne... ale jednocześnie zazdroszczę trochę że widzisz już gdzieś realny koniec ciąży... ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mam mega dola w piątek kłade sie do szpitala wcale mnie to nie cieszy poza tym wykrytomi te bakterie w wymazie na szczescie jest na to skuteczny antybiotyk podaja w czasie porodu wiec troszke mnie lekarz uspokoil ale skad to cholerstwo sie bierze zawsze cos do mnie sie czepnie a to cukrzyca a to plytek za malo a to bakteria
ja sie ciesze ze wiem o wszystkim bo mozna temu zaradzac ale psycha to mi wczoraj ju siadla
laski pieczcie w pn za mnie jablecznik 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
dobra wyłączam wszystko... juz pada...

u mnie burza nadciaga!! 🤪ale sie nie poddaje 🤪


No nastepna chwalipieta 😜 😜 😜 Na śląsk ją pognaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dobra ja też zmykam..zaraz laptop padnie a lenia mam i niechce mi sie schylać po kabelek żeby go podłączyć ☺️ 🤪 😁 😁 do jutra Babeczki 😘 😘

Ps. jutro wyruszam na poszukiwanie butów na moje balerony!!trzymajcie kciuki 🤪 🤪

ja trzymam,!!!!!! tez nie moge znalezc butow, zwlaszca z eja mam rozm 41 i kuzwa kajakow dalej nie dostane juz na opuchniete 41 i nosze same japońce juz

dobranoc:* 😘 😘 😘

masz Ty rozmiar koito!!!! 🤪 🤪 🤪


Nie chce nic mówić ale ja mam taki sam ☺️ heheheh


No wlasnie i to jest dupa jas z takim rozmiarem i porazka, co ja se moge kupic w daichmanie co najwyzej wieksze np 42 kajaki ale tam sa takie trekturowe ze az strach, nie lubie sztucznych takich 😞( ciezko czlowiekowi nawet 41 czesto wychaczyc, ale jak na wesele to byle na raz to w daichmanie nawet jakie pantofele do 44 mozna dostac,


Jak nigdzie nie znajde własnie tam sie udam..tam troche drogo,ale trza jakoś wyglądać na weselichu Siostry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema brzusie i mamusie ....
Mozna powiedziec ze sie wyspalismy .....tak sie nazarłam rurek w czekoladzie na noc , myslałam ze w nocy zejde taka miałam zgage....
Po obchodzie wiemy to , ze jezeli cisnienie podskoczy , albo cos z ktg bedzie nie tak , lub wody spadna ....CIĄŻA ZOSTANIE ZAKONCZONA ....BO JUZ JEST DONOSZONA...., ostro do domu wroce juz z dzidzia moja kochana....
Co tam u Was kochane...ktoras urodziła?????


no i fajnie wiesz na czym stoisz trzymaj sie tam pozdrow mojego doktorka 🙂hehee ja musze isc do wojewodzkiego i mi sie nie usmiecha no ale moze ja tez te hawaje tam odnajde 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hejka! ale u mnie właśnie grzmi... śniło mi się że nasza Czarnulka urodziła 🤪 coraz gorzej mi się śpi, jak się obudzę to już nie mogę zasnąć, nie wygodnie, masakra...

Sprawdzam na mapie gdzie twoje miasto 😁 😁 😁 jest co by sie upewnic ze do mnie to dojdzie!!!!
Przeciez tu skwar niemilosierny i zarowa od rana


a ja musze dzis wyjsc a tam tak goraco 🤢 😞 ostatnio unikalam wychodzeia gdziekolwiek, bo za cieplo, wynurzalam sie dopiero po 20 🤪


A ja musialam wlasnie bo milam duzo misji z tymi autkami.
ale dzis mowie zdecydowane "NIE"
wszytskich pod telefonem tylko przyjmuje i lezakuje za roletami z wiatrakiem ino prowaint na biezaco donosze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
w mieszkaniu nade mna robia remont i az mi sie w glowie kreci od tego wiercenia 😠 😠

Heh u mnie ocieplaja blok dra ryje,a an dole robia ulice..... całą wiec mlot pneuumatyczny to dla mnie jak powiew poranka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamiska i Aga trzymam kciuki.
Witam się dziewczynki, dzisiaj mam wizytę na 18.30, więc wieczorkiem zdam relację.
Wczoraj wieczorem i w nocy miałam skurcze i mam mega parcie na odbyt i wczoraj miałam wrażenie, że mi brzuch jeszcze niżej opadł i juz niedługo będę go nosic na kolanach.
Jadę na zakupki, bo światło w lodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
w mieszkaniu nade mna robia remont i az mi sie w glowie kreci od tego wiercenia 😠 😠

Heh u mnie ocieplaja blok dra ryje,a an dole robia ulice..... całą wiec mlot pneuumatyczny to dla mnie jak powiew poranka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ale ja sie pocieszam, ze za niedlugo im za to wiercenie od 6 zafunduje malutki naturalny mlot pneumatyczny 😁 😁 🤪 muhehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam 🙂
Ja się dziś wyspałam, zaliczyłam tylko jedną wizytę w kibelku i to na półśpiocha, ciągle sobie powtarzałam "nie myśl, nie myśl" bo jakby mi się myślenie włączyło to bym już na bank nie usnęła 🥴 😁 😁
Zaraz wskakuję pod prysznic i idę do sklepu po jakieś przekąski póki temperatura znośna w miarę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema brzusie i mamusie ....
Mozna powiedziec ze sie wyspalismy .....tak sie nazarłam rurek w czekoladzie na noc , myslałam ze w nocy zejde taka miałam zgage....
Po obchodzie wiemy to , ze jezeli cisnienie podskoczy , albo cos z ktg bedzie nie tak , lub wody spadna ....CIĄŻA ZOSTANIE ZAKONCZONA ....BO JUZ JEST DONOSZONA...., ostro do domu wroce juz z dzidzia moja kochana....
Co tam u Was kochane...ktoras urodziła?????


no i fajnie wiesz na czym stoisz trzymaj sie tam pozdrow mojego doktorka 🙂hehee ja musze isc do wojewodzkiego i mi sie nie usmiecha no ale moze ja tez te hawaje tam odnajde 😁


Aga, no mnie by od reki skoczyło, jak mi wczoraj lekarz powiedzial z esie moze juz nie zobaczymy przed to sie zdziwilam bardzo i nie moglam dojsc do siebie jak bym normalnie sie dowiedziala ze w ciazy jestem 😁 😁
To oby poki co nic nie skakalo i nie spadalao a jak bedzie trzeba niech malutka wyskakuje iw racajcie dumnie do domku 🙂)
Kamiska nie zamartwiaj sie na wszytsko mają leki i bedzie dobrze, wiemy po co tam idziemy i dla kogo, badz dzielna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
w mieszkaniu nade mna robia remont i az mi sie w glowie kreci od tego wiercenia 😠 😠

Heh u mnie ocieplaja blok dra ryje,a an dole robia ulice..... całą wiec mlot pneuumatyczny to dla mnie jak powiew poranka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ale ja sie pocieszam, ze za niedlugo im za to wiercenie od 6 zafunduje malutki naturalny mlot pneumatyczny 😁 😁 🤪 muhehe 😁


A jak się dziecię spokojne uda to co? Będziesz podszczypywać? 🙃 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema brzusie i mamusie ....
Mozna powiedziec ze sie wyspalismy .....tak sie nazarłam rurek w czekoladzie na noc , myslałam ze w nocy zejde taka miałam zgage....
Po obchodzie wiemy to , ze jezeli cisnienie podskoczy , albo cos z ktg bedzie nie tak , lub wody spadna ....CIĄŻA ZOSTANIE ZAKONCZONA ....BO JUZ JEST DONOSZONA...., ostro do domu wroce juz z dzidzia moja kochana....
Co tam u Was kochane...ktoras urodziła?????


no i fajnie wiesz na czym stoisz trzymaj sie tam pozdrow mojego doktorka 🙂hehee ja musze isc do wojewodzkiego i mi sie nie usmiecha no ale moze ja tez te hawaje tam odnajde 😁


Aga, no mnie by od reki skoczyło, jak mi wczoraj lekarz powiedzial z esie moze juz nie zobaczymy przed to sie zdziwilam bardzo i nie moglam dojsc do siebie jak bym normalnie sie dowiedziala ze w ciazy jestem 😁 😁
To oby poki co nic nie skakalo i nie spadalao a jak bedzie trzeba niech malutka wyskakuje iw racajcie dumnie do domku 🙂)
Kamiska nie zamartwiaj sie na wszytsko mają leki i bedzie dobrze, wiemy po co tam idziemy i dla kogo, badz dzielna


hehe ja tez mam troche stresa, jak sobie pomysle, ze to juz na dniach 😁 😁 albo juz jutro 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Siema brzusie i mamusie ....
Mozna powiedziec ze sie wyspalismy .....tak sie nazarłam rurek w czekoladzie na noc , myslałam ze w nocy zejde taka miałam zgage....
Po obchodzie wiemy to , ze jezeli cisnienie podskoczy , albo cos z ktg bedzie nie tak , lub wody spadna ....CIĄŻA ZOSTANIE ZAKONCZONA ....BO JUZ JEST DONOSZONA...., ostro do domu wroce juz z dzidzia moja kochana....
Co tam u Was kochane...ktoras urodziła?????
bodajze Mariolka Cie snila,zes urodzila 🙂 🤪 mialam juz pisac do Ciebie,bo za cicho siedzialas 😉:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
w mieszkaniu nade mna robia remont i az mi sie w glowie kreci od tego wiercenia 😠 😠

Heh u mnie ocieplaja blok dra ryje,a an dole robia ulice..... całą wiec mlot pneuumatyczny to dla mnie jak powiew poranka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ale ja sie pocieszam, ze za niedlugo im za to wiercenie od 6 zafunduje malutki naturalny mlot pneumatyczny 😁 😁 🤪 muhehe 😁

O tak na sasiadch sie zemscimy troszke 😜 😜 😜 ah zeby malenstwowiedzialo w jakich niecnych planach uczestniczy 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...