Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak gadałyscie o jedzonku ze wszamałam kiełbaske z patelni i mega kanapke z serkiem i papryką mniam 🙂
Agatka ja ostatnio tez po kolacji myslalam ze z porcelana sie zaprzyjaznie nie bylo wesolo
ale Ty Kochana to juz limit na przyjazn z toaleta chyba powinnas miec wyczerpany 😁 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu

do dzieła, działaj!! 😁 ja spełniłam i to i to pragnienie 😁

Masz sie dobrze 🙂
Kurde ale ja mam zakaz jeszcze zeby nie bylo za szybko, ale na chwile obecna to chyba nawet bardziej chce mi sie roweru, ja pitole tyle zawsze jezdzilismy a w tym roku ani razu a na jesien jak wypruje, tylko sie wydoic i zawiesc malutką chcoiciaz na 3h do tesciowej i jazada 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu


🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a mi nutelli dla odmiany 😁 😁 😁

Twoje pragnienie bardziej realne bo tego ginek nie zakazuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 😉u mnie właśnie skonczyla sie mini burza powietrze rześkie ,że hej ciekawe na jak długo hehehe
troche podczytałam i widze ,ze AgaCzarna zaś na Hawajach
Izarybka biedna ciągle w tym szpitalu i nic konkretnie jej nie powiedza biedna
Szotaka współczóje tej swędziawki 😮
Anulcia zycze udanych połowów co do bucików 🙂
Luzia i Kasia super ,ze wszystko wporządku po wizytach 🙂 🙂 🙂
Jej tyle tego ,ze nie wiem czy czegos nie ominełam uffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu


🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a mi nutelli dla odmiany 😁 😁 😁

Twoje pragnienie bardziej realne bo tego ginek nie zakazuje


no wlasnie cukrzyca mnie ograniczyla strasznie
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu

do dzieła, działaj!! 😁 ja spełniłam i to i to pragnienie 😁


Leer, ależ z tej Twojej Nadii uparciuch.. To ja tu z poświęceniem w tym ukropie nad jabłecznikiem w piekarniku stałam a ona dalej swoje 😆 może dlatego,że w expresowym tempie został pochłonięty jego moc zmalała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu


🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a mi nutelli dla odmiany 😁 😁 😁

Twoje pragnienie bardziej realne bo tego ginek nie zakazuje


no wlasnie cukrzyca mnie ograniczyla strasznie
🤢

Kurde bo ja zapominam o tym non stop ze was dopadlo to ale troszku liznąc by mozna co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu


🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a mi nutelli dla odmiany 😁 😁 😁

Twoje pragnienie bardziej realne bo tego ginek nie zakazuje

mi to się zdaje że w 37 tc to te zakazy tracą już na ważności... przynajmniej u mnie straciły... no chyba że coś boleć zaczyna to odpuszczamy.. lepiej teraz zakaz złamać jak się ma takie marzenia bo potem to niewiadomo kiedy będzie znowu można...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu


🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a mi nutelli dla odmiany 😁 😁 😁

Twoje pragnienie bardziej realne bo tego ginek nie zakazuje

mi to się zdaje że w 37 tc to te zakazy tracą już na ważności... przynajmniej u mnie straciły... no chyba że coś boleć zaczyna to odpuszczamy.. lepiej teraz zakaz złamać jak się ma takie marzenia bo potem to niewiadomo kiedy będzie znowu można...

ale ja nie chce przyspieszyc przed 10 wrzesnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu


🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a mi nutelli dla odmiany 😁 😁 😁

Twoje pragnienie bardziej realne bo tego ginek nie zakazuje


no wlasnie cukrzyca mnie ograniczyla strasznie
🤢


A ja Wam powiem że u mnie jest strasznie dziwno , bo piilnowac sie musze rano bardzo i śniadanko skromne , ale już pozniej to musze pilnowac by nie miec NIEDOCUKRZENIA bo spada mi na maxa cukier 3 godz bez jedzenia sa niemożliwe , i to jem ostatnio normalnie owoce , nawet słodkości , a cukiej max do 120 , wiec naprawde dziwnie jest , jak ta insulina działa ... tyle że rano jest wiekszy wynik ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej mam mega dola w piątek kłade sie do szpitala wcale mnie to nie cieszy poza tym wykrytomi te bakterie w wymazie na szczescie jest na to skuteczny antybiotyk podaja w czasie porodu wiec troszke mnie lekarz uspokoil ale skad to cholerstwo sie bierze zawsze cos do mnie sie czepnie a to cukrzyca a to plytek za malo a to bakteria
ja sie ciesze ze wiem o wszystkim bo mozna temu zaradzac ale psycha to mi wczoraj ju siadla
laski pieczcie w pn za mnie jablecznik 🙂 🙂


Kamisia ten paciorkowiec to nic groźnego O ILE SIĘ O NIM WIE, więc luz, gorzej jakbyś go miała a nikt by Ci nie kazał zrobić badań, bo widzę, że nie wszystkie szpitale wymagają 😮 🤢


dokładnie dobrze że masz zrobione badania i wiesz że z tym będą walczyć w trakcie porodu 🙂
Pomyśl jak nie długo zostało i nie łam się tylko ciesz że to już tuż tuż 😁 😘


no wiem wiem mamy na szczęscie 21wiek (choć jak piszecie co u Rybci w szpitalu to zaczynam wątpić czy wszędzie ten 21wiek dotarł) medycyna rozwinięta takze mam nadzieje ze bakteria nam nie zagrozi
Dorcia to trzymaj sie dzielnie keszcze przynajmniej ze 2 tyg kobieto 🙂
ja moge w nast rodzic byle mi cukier unirmowali boje sie porodu jak cholera no i tego co pozniej czy podolam ale przeciez na to czekamy cale 9 m-cy na nasze szczęscia 🙂


Podoasz Kochana napewno 🙂kazda z nas podoła 🙂oby tyoko nasze pociechy nie miały koek bo to jest najwiekszy koszmar macierzynstwa!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu


🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a mi nutelli dla odmiany 😁 😁 😁

Twoje pragnienie bardziej realne bo tego ginek nie zakazuje

mi to się zdaje że w 37 tc to te zakazy tracą już na ważności... przynajmniej u mnie straciły... no chyba że coś boleć zaczyna to odpuszczamy.. lepiej teraz zakaz złamać jak się ma takie marzenia bo potem to niewiadomo kiedy będzie znowu można...

ale ja nie chce przyspieszyc przed 10 wrzesnia

eeee wszyscy mówią że to na przyspieszenie to przereklamowane i jak widać po naszej Leer to chyba prawda...
a mi to o przyspieszenie nawet nie chodzi .. bardziej o spełnianie tych marzeń 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Nie mówicie mi nawet o remontach, my jesteśmy w czarnej dupie, tamci właściciele wyprowadzą się dopiero 31, my też musimy zwolnić to mieszkanie 31 więc nie wiem jak to będzie... A mój jeszcze wymyślił sobie oprócz malowania i tapet, co jest koniecznością cyklinowanie podłogi i kładzenie jakiegoś kamienia na jedną ścianę, nie wspomnę, że meble trzeba wszystkie porozkręcać potem z powrotem złożyć, wszystko popakować, przewieźć, a ja nawet łóżeczka i materaca jeszcze nie mam hahaha.



uffffffffffffffffffff dobrze ze nie jestem sama 🙂wiem ze to marne pocieszenie dla nas obu ale zawsze jakies... 🙂D
my to meble w całości przewozic bedziemy 🙂na szczesie nie ma ich za wiele 🙂reszte sie kupi z czasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Nie mówicie mi nawet o remontach, my jesteśmy w czarnej dupie, tamci właściciele wyprowadzą się dopiero 31, my też musimy zwolnić to mieszkanie 31 więc nie wiem jak to będzie... A mój jeszcze wymyślił sobie oprócz malowania i tapet, co jest koniecznością cyklinowanie podłogi i kładzenie jakiegoś kamienia na jedną ścianę, nie wspomnę, że meble trzeba wszystkie porozkręcać potem z powrotem złożyć, wszystko popakować, przewieźć, a ja nawet łóżeczka i materaca jeszcze nie mam hahaha.



uffffffffffffffffffff dobrze ze nie jestem sama 🙂wiem ze to marne pocieszenie dla nas obu ale zawsze jakies... 🙂D
my to meble w całości przewozic bedziemy 🙂na szczesie nie ma ich za wiele 🙂reszte sie kupi z czasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...