Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doris5969 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Nie mówicie mi nawet o remontach, my jesteśmy w czarnej dupie, tamci właściciele wyprowadzą się dopiero 31, my też musimy zwolnić to mieszkanie 31 więc nie wiem jak to będzie... A mój jeszcze wymyślił sobie oprócz malowania i tapet, co jest koniecznością cyklinowanie podłogi i kładzenie jakiegoś kamienia na jedną ścianę, nie wspomnę, że meble trzeba wszystkie porozkręcać potem z powrotem złożyć, wszystko popakować, przewieźć, a ja nawet łóżeczka i materaca jeszcze nie mam hahaha.



uffffffffffffffffffff dobrze ze nie jestem sama 🙂wiem ze to marne pocieszenie dla nas obu ale zawsze jakies... 🙂D
my to meble w całości przewozic bedziemy 🙂na szczesie nie ma ich za wiele 🙂reszte sie kupi z czasem


Kochana i tak masz lepiej, bo u mnie to już 39 tydz. leci 😮 😮 😮 Zaczynam mieć poważną schize, że nie zdążymy 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski przed chwila mierzyli mi cisnienie hi hi ....rano miałam 130/80 a teraz 110/70 nic po ich mysli .....wszystko na odwrot hi hi , jutro usg z wodami i zobaczymy.....zeby zaczał sie 38 to wtedy beda wywoływac.....jak nic nie wyskoczy wczesniej.... 🤪 🤪 🤪


kurcze bezsens ze razem nie polezymy tylko kazda w innym szpitalu hmmmmmm

NO FAJNIE BYŁOBY GDYBYS LEZAŁA W MIEJSKIM BO TAK WCZESNIEJ MIAŁO BYC ....ZE RAZEM BEDZIEMY RODZIŁY TYLKO W INNYCH SZPITALACH....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu dziękuje za twoje poświecenie ale pisałam że nawet 10 ciast jej nie ruszy 😁 uparciuch jak mama 🙂
ale u mnie ciemno sie zrobiło zaraz chyba będzie okropna burza buuu;/ a ja sie boje burzy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski przed chwila mierzyli mi cisnienie hi hi ....rano miałam 130/80 a teraz 110/70 nic po ich mysli .....wszystko na odwrot hi hi , jutro usg z wodami i zobaczymy.....zeby zaczał sie 38 to wtedy beda wywoływac.....jak nic nie wyskoczy wczesniej.... 🤪 🤪 🤪


kurcze bezsens ze razem nie polezymy tylko kazda w innym szpitalu hmmmmmm

NO FAJNIE BYŁOBY GDYBYS LEZAŁA W MIEJSKIM BO TAK WCZESNIEJ MIAŁO BYC ....ZE RAZEM BEDZIEMY RODZIŁY TYLKO W INNYCH SZPITALACH....


no mnie z powodu tej insuliny kazali do wojewodzkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
CZYTAM WAS ALE TAK MI CIEZKO IDZIE HI HI .....JESZCZE NA WEEKENDZIE JESTEM .....JAK DOJDE DO DZISIEJSZEGO DNIA TO URODZE .... 🤪 🤪

hihi AGUS któras by w końcu mogła zacząć 🤪

KOCHANA JA MYSLE ZE MAGA CHYBA ROZPOCZNIE , BO U MNIE WSZYSTKO ZAMKNIETE....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu


🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a mi nutelli dla odmiany 😁 😁 😁

Twoje pragnienie bardziej realne bo tego ginek nie zakazuje

mi to się zdaje że w 37 tc to te zakazy tracą już na ważności... przynajmniej u mnie straciły... no chyba że coś boleć zaczyna to odpuszczamy.. lepiej teraz zakaz złamać jak się ma takie marzenia bo potem to niewiadomo kiedy będzie znowu można...

ale ja nie chce przyspieszyc przed 10 wrzesnia

eeee wszyscy mówią że to na przyspieszenie to przereklamowane i jak widać po naszej Leer to chyba prawda...
a mi to o przyspieszenie nawet nie chodzi .. bardziej o spełnianie tych marzeń 😉


Kur... aj a nie zapytalam gina a mi maz nie uwierzy na slowo ze juz mozna skoro zakaz nie zostal oficjalnie odwolany, a przeciez nie zadzwonie do gina sie upewnic czy moge sie bzykac 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Pawia nie puściłam, za to głowa mnie boli. I chyba zaraz burza będzie,już grzmi.... 🤪 🤪 🤪

o to pewnikiem odemnie ta burza poszła do Ciebie 😉

Niech ta burza idzie w dół..... niech synoptycy sie mylą.. bo ja do niedzieli zejde jak tak bedzie non stop juz widze bialy tunel 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
A u mnie już drugi dzień pochmurno i sobie pada co jakis czas.Zastanawiam się czy się na jakis spacer nie wybrać skoro jeszcze nie pada bo przecież w tym domu to już jobla można dostać tak siedząc i nic nie robiąc...


Kurde slonce powinno byc nad morzem,, sa wakacje a nie u nas no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezuu jak mi sie chce roweru i seksu


🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


a mi nutelli dla odmiany 😁 😁 😁

Twoje pragnienie bardziej realne bo tego ginek nie zakazuje

mi to się zdaje że w 37 tc to te zakazy tracą już na ważności... przynajmniej u mnie straciły... no chyba że coś boleć zaczyna to odpuszczamy.. lepiej teraz zakaz złamać jak się ma takie marzenia bo potem to niewiadomo kiedy będzie znowu można...

ale ja nie chce przyspieszyc przed 10 wrzesnia

eeee wszyscy mówią że to na przyspieszenie to przereklamowane i jak widać po naszej Leer to chyba prawda...
a mi to o przyspieszenie nawet nie chodzi .. bardziej o spełnianie tych marzeń 😉


Kur... aj a nie zapytalam gina a mi maz nie uwierzy na slowo ze juz mozna skoro zakaz nie zostal oficjalnie odwolany, a przeciez nie zadzwonie do gina sie upewnic czy moge sie bzykac 😁 😁 😁 😁 😁

co fakt to fakt.. też bym nie zapytała ☺️ ale jak mi ostatnio powiedziała na wizycie że już mogę rodzić bo malutka gotowa to sobie resztę sama dopowiedziałam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde... w darach od siostry męża dostaliśmy też fotelik samochodowy i ja oczywiscie postanowiłam zdjąć ten materiał i wygotować tak jak wszystko inne... noi ładnie się wyprało i jest świeżutkie tylko za nic nie mogę teraz tego założyć ... tzn. tak ogólnie pasuje.. tylko takie kawałki pozostawały- jakby mocowania i nie mam pojęcia jak to było wcześniej założone... kurde no!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
padaaaaaaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 w konciu i grzmi i błyska 🙂
Kurde nie czuję się najlepiej, skurcze mam jakieś i niedobrze mi jest 🤢

hmmm... a moze sie coś jednak zaczyna dziać... ? podobno jak szyjka sie skraca to moze być niedobrze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyc nie umierac, do robotnikow ktorzy robia blok i tych ktorzy remontuja ulice dolaczyli panowie z kosiarkami na trawnikach...... do tego 33 stopnie w cieniu mam

TU JEST JAKBY LUKSUSOWO 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...