Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Zyc nie umierac, do robotnikow ktorzy robia blok i tych ktorzy remontuja ulice dolaczyli panowie z kosiarkami na trawnikach...... do tego 33 stopnie w cieniu mam

TU JEST JAKBY LUKSUSOWO 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮


no to poleżałaś w spokoju 😮 ja chyba też się obalę na chwilkę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zocha napisał(a):
Kurde... w darach od siostry męża dostaliśmy też fotelik samochodowy i ja oczywiscie postanowiłam zdjąć ten materiał i wygotować tak jak wszystko inne... noi ładnie się wyprało i jest świeżutkie tylko za nic nie mogę teraz tego założyć ... tzn. tak ogólnie pasuje.. tylko takie kawałki pozostawały- jakby mocowania i nie mam pojęcia jak to było wcześniej założone... kurde no!!!


Haha ja tez tak se narobilam dostalam fotelik od znajomych 2 miechy temu zdjeclam wtedy pokrowiec wypralam i schowalam zemy sie nie kurzylo, ostatnio montowalam to 2 godziny!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
padaaaaaaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 w konciu i grzmi i błyska 🙂
Kurde nie czuję się najlepiej, skurcze mam jakieś i niedobrze mi jest 🤢


Agata moze ty sie poloz lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Kurde... w darach od siostry męża dostaliśmy też fotelik samochodowy i ja oczywiscie postanowiłam zdjąć ten materiał i wygotować tak jak wszystko inne... noi ładnie się wyprało i jest świeżutkie tylko za nic nie mogę teraz tego założyć ... tzn. tak ogólnie pasuje.. tylko takie kawałki pozostawały- jakby mocowania i nie mam pojęcia jak to było wcześniej założone... kurde no!!!


Haha, ja też się właśnie z tym męczę 🙃 😁 😁 Co prawda mam instrukcję obsługi, ale ona jakoś niespecjalnie przystaje... Za mało dokładna a tu tyle gumeczek, zakładeczek, pierdółek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Zyc nie umierac, do robotnikow ktorzy robia blok i tych ktorzy remontuja ulice dolaczyli panowie z kosiarkami na trawnikach...... do tego 33 stopnie w cieniu mam

TU JEST JAKBY LUKSUSOWO 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮


Ponoć powtarzająca się dawka hałasu może doprowadzić do szaleństwa 😮 😮 To nam wszystkim dobrze wróży 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ugotowałam ... i napierdzielają mnie tak krzyże że masakra 😮 do tego ten skwar 🤢 normalnie bym leżała na leżaczku i się opalała a tu dupa zbita bo nie można 🤢 aj brakuję mi tego ... uwielbiam taką pogodę ale nie w tym roku . 😮


o tak ... i do tego zimny drineczek i basen ... życ się chce ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Zyc nie umierac, do robotnikow ktorzy robia blok i tych ktorzy remontuja ulice dolaczyli panowie z kosiarkami na trawnikach...... do tego 33 stopnie w cieniu mam

TU JEST JAKBY LUKSUSOWO 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮


Ponoć powtarzająca się dawka hałasu może doprowadzić do szaleństwa 😮 😮 To nam wszystkim dobrze wróży 😁 😁 😁

Od tego halasu katarzyna mnie boli. ej normalnie laski nagralabym wam to bez jaj!!!!! przeciez to sie nie da zaraz jebne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
padaaaaaaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 w konciu i grzmi i błyska 🙂
Kurde nie czuję się najlepiej, skurcze mam jakieś i niedobrze mi jest 🤢


Agata moze ty sie poloz lepiej...


Może ci słabo od tej pieprzonej temperatury, ja po wycieczce do sklepu myślałam, że wyląduje nad klopem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Pawia nie puściłam, za to głowa mnie boli. I chyba zaraz burza będzie,już grzmi.... 🤪 🤪 🤪

o to pewnikiem odemnie ta burza poszła do Ciebie 😉

Niech ta burza idzie w dół..... niech synoptycy sie mylą.. bo ja do niedzieli zejde jak tak bedzie non stop juz widze bialy tunel 😮 😮 😮 😮 😮 😮

ja pikole to u mnie odnowa burza sie zaczeła a tak daje ,ze szok az mi telewizja zanika brrrrr
a myslałam ,że do Agatki posżła hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Zocha napisał(a):
Kurde... w darach od siostry męża dostaliśmy też fotelik samochodowy i ja oczywiscie postanowiłam zdjąć ten materiał i wygotować tak jak wszystko inne... noi ładnie się wyprało i jest świeżutkie tylko za nic nie mogę teraz tego założyć ... tzn. tak ogólnie pasuje.. tylko takie kawałki pozostawały- jakby mocowania i nie mam pojęcia jak to było wcześniej założone... kurde no!!!


Haha, ja też się właśnie z tym męczę 🙃 😁 😁 Co prawda mam instrukcję obsługi, ale ona jakoś niespecjalnie przystaje... Za mało dokładna a tu tyle gumeczek, zakładeczek, pierdółek...

no to widzę że nie tylko ja taka "pomysłowa" jestem 🙂 ja chyba się będę musiała do jakiegoś sklepu wybrać żeby oblukać co i gdzie powinno sie zaczepić... ehh... póki co idę do siostry... może w jej foteliku- mimo ze jest całkiem inny- znajdę jakąś podpowiedz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sfiksowałam 😮 😮 😮 😮
mysle co by tu zrobic zeby sie nie narobic, tyle rzeczy mnie wzywa ale zupelnie mi sie nie chce dupy ruszyc, nigdy nie bylam tak rozlazla....

a apropos tych ruchow o ktorych wczoraj bylo, to patrzcie ja od rana tylko 2 razy poczulam cos, to mozna by sie denerwowac a ja mam tak normalnie ze dopiero po obiedzie i wieczorem tylko a tak spi jak susel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja nawyklinałam sie przy tym,...... ale jak skladalam wozek bo kupowalam przez neta (bo byl 250 zl taniej) to to samo bylo

pociesza mnie to że zakończyło sie sukcesem... może i mi się uda 🤪


No uda haha, a potem czlowiekm patrzy i puka sie w czolo ze to bylo oczywiste przeciez ale co sie napoci 😁 😁
a jaki ten fotelik macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
szotka napisał(a):
A u mnie już drugi dzień pochmurno i sobie pada co jakis czas.Zastanawiam się czy się na jakis spacer nie wybrać skoro jeszcze nie pada bo przecież w tym domu to już jobla można dostać tak siedząc i nic nie robiąc...


Kurde slonce powinno byc nad morzem,, sa wakacje a nie u nas no

no no kochana ja tam za słonkiem nie tesknie az tak 😁mnie pasuje taka pogoda co jest teraz ani duszno ,ani parno tylko jeszcze co by deszczyku nie było i tej burzy to juz wogole galante 😁
a wczasowiczów juz prawie nie ma wiec słonka tez nie musi byc hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja nawyklinałam sie przy tym,...... ale jak skladalam wozek bo kupowalam przez neta (bo byl 250 zl taniej) to to samo bylo

pociesza mnie to że zakończyło sie sukcesem... może i mi się uda 🤪


No uda haha, a potem czlowiekm patrzy i puka sie w czolo ze to bylo oczywiste przeciez ale co sie napoci 😁 😁
a jaki ten fotelik macie?


Nie wiem czy to pytanie skierowane jest też do mnie 😁 😁 ale ja mam Recaro young profi plus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja nawyklinałam sie przy tym,...... ale jak skladalam wozek bo kupowalam przez neta (bo byl 250 zl taniej) to to samo bylo

pociesza mnie to że zakończyło sie sukcesem... może i mi się uda 🤪


No uda haha, a potem czlowiekm patrzy i puka sie w czolo ze to bylo oczywiste przeciez ale co sie napoci 😁 😁
a jaki ten fotelik macie?


Nie wiem czy to pytanie skierowane jest też do mnie 😁 😁 ale ja mam Recaro young profi plus

Taaa do was obu to bylo 😁

E to taki wypasiony 😁 z baza go montujesz?
ja mam baze do mojego ale nie taką isofix tylko na pasy i nie wiem czy mi sie widzi wogole takie wpinanie bo pas mi przeszkadza....i czuje ze uzyje raz i bede prowac sprzedac te bAZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
a tak wogóle to wy juz chcecie sie rozpakowac a ja musze trzymac sie w dwupaku jak najdłuzej bo wczoraj dopiero przyszły nam drzwi azienkowe i pokojowe,kalloryfer trzeba przeniesc i gniazdka w piatek przychodzi cykliniarz w sobote meble kuchenne a gdzie jeszcze maowanie scian 😮 😮 🤪 🤪jestem w totalnej rozsypce !!!!!!!!!!!!!tyle ze mam ciuszki do rozm 62 uprane i poprasowane a jutro siostra przywiezie mi juz gotowe na 68 ale kołyski jeszcze nie mam bo trzeba ja odebrac ale to najmniejszy problem bo kołyske to uszykuja jak bede w szpitalu ale meble trzeba przewiezc i poźzniej to weszytko od nowa pooukadac aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

i jeszcze dwie szafy mamy do zrobienia i mam nadzieje ze w przyszłym tyg juz sie dogdamy z gosciem wiec mam pierdolnik na maksa pod kopułką!!!!!!!!!!! 😁

o jasna dupa!!!!!no wesolo bedzie,ale dasz rade !!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja nawyklinałam sie przy tym,...... ale jak skladalam wozek bo kupowalam przez neta (bo byl 250 zl taniej) to to samo bylo

pociesza mnie to że zakończyło sie sukcesem... może i mi się uda 🤪


No uda haha, a potem czlowiekm patrzy i puka sie w czolo ze to bylo oczywiste przeciez ale co sie napoci 😁 😁
a jaki ten fotelik macie?


Nie wiem czy to pytanie skierowane jest też do mnie 😁 😁 ale ja mam Recaro young profi plus

Taaa do was obu to bylo 😁

E to taki wypasiony 😁 z baza go montujesz?
ja mam baze do mojego ale nie taką isofix tylko na pasy i nie wiem czy mi sie widzi wogole takie wpinanie bo pas mi przeszkadza....i czuje ze uzyje raz i bede prowac sprzedac te bAZE


No wypas 😁 Fajnie że mają 5-punktowe pasy, w innych chyba tego nie widziałam.
Ja nie mam bazy, myślę, że mocowanie na same pasy samochodowe styknie.
ZAŁOŻYŁAM POKROWIEC!!! 🤪 🤪 🤪 A mokra jestem od tego jak świniak 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ja juz jestem i wpieprzam kanapecke i twarozek


prawie tak jak ja 🙂
Papuga 😜 😜

Oh ja juz pożarłam jeszcze mleczko sobie przytacham

a ja dzis na odwrot..rano zjadlam zupke kalafiorkowa z koperkiem,a teraz jem platki na mleku i kanapeczke z dzemem malinowo-truskawkowym 🤪pychaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Leer napisał(a):
hejka, któraś urodziła? ja trzymam sie dzielnie, niestety.. dzis mój mąż ma imieninki i prosiłam córe aby zrobiła tacie prezent on też ja prosił ale ma nas głęboko w d.. 😁 no ale kto wie ma czas do 24 😜
zocha teraz ma tak mało iejsca że cudem byłoby odwrócenie sie znowu, tak myślę?

ja mam sporo tych całych wód i mała jest wielkościowo sporo poniżej średniej.. tak więc lekarz mówił że do 38 tc spokojnie się jeszcze będzie mogła przekręcać... ostatnio pokazywał mi jak ją wyczuć i jestem przekonana że się obróciła znowu... ostatnio sie nie myliłam więc myśle ze i tym razem mam rację... chociaż wolałabym sie mylić...
ale arobatka z tej Zosienki !!!! 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...