Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
no ja po badaniach kurcze taka miałam super pigułe ze nic a nic nie czułam wkłucia 😁a jak wracałam do domu to tak mnie naszło na owocowe mentosy ze zakupilam i cała paczke prawei na raz pochłonęłam ☺️
GRATULACJE DLA ANULKI 25 🙂a swoja droga ciekawe która bedzie 13 🙂



🤢ja nie zamierzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

smerfetka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kurde niedobrze mi jest 🤨 🤨


ooo to niedobrze ze Ci niedobrze!!!!!!!!!!!co jadłaś???


a może dobrze, że Ci niedobrze. Może to coś wróży 🥴..... chyba, że sie objadłaś 😜


Nooo nalezy to do objawow... wiec a nuz cie jednak dopadnie ten murzynek z opoznieniem.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
no ja niestety tez musze jeszcze kurs dzisiaj zrobic do pałłacu modzieży zapłacic za basen Kuby a nie chce mi sie ze szok 😠


a ja nadal leże pod kocem, rzygnę chyba zaraz!!!!!!!!!! Kurwa niedobrze mi!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dziewczyny do was też sie odzywają ludzie z którymi już dawno nie miałyście kontaktu i pytają czy już urodziłyście?bo u mnie to normalnie zatrzęsienie... 😮
Nie ogarniam tego...



Mnie najbardziej wkurzają sąsiedzi ciągle pytają kiedy rodze..nawet kilka razy dziennie 😠 a o nk już nie wspomne..codziennie znajomi wchodzą i patrzą na zdjęcia z nadzieją że już urodziłam i wstawiłam zdjęcia..najbardziej mnie wkurrrrr ludzie z pracy..tak to sie nie odzywają smsa nie napiszą jak sie czuje itd..a jak zobaczą to mnie obmacują po brzuchu,i pytają jak sie czuje itd,,pozory stwarzają ..na nk moim ciągle siedzą.. 😠 😠 wścibskie gnojki 😁

musiałam aż skomentować to pod jednym ze zdjęć 😁 😁

Jak coś to nie do Was KochaniutkieWy możecie siedzieć ile Wam sie podoba 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no ja niestety tez musze jeszcze kurs dzisiaj zrobic do pałłacu modzieży zapłacic za basen Kuby a nie chce mi sie ze szok 😠


a ja nadal leże pod kocem, rzygnę chyba zaraz!!!!!!!!!! Kurwa niedobrze mi!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠


bidula 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dziewczyny do was też sie odzywają ludzie z którymi już dawno nie miałyście kontaktu i pytają czy już urodziłyście?bo u mnie to normalnie zatrzęsienie... 😮
Nie ogarniam tego...

nas to by teraz wszyscy chcieli odwiedzać,a mi sie nie usmiecha teraz kogokolwiek goscic..jakoś teraz wyjątkowo chce spokoju i wyciszenia,chce tylko spedzac czas z mezem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
szotka napisał(a):
a ktos dawał maggie znac jak tu się sytuacja rozwija?Któreś z was miały tam do niej kontakt na nk jak dobrze pamiętam?Wogóle wiadomo co u niej?


Wiem, że Asia coś do nirej skrobała na nk, ale nie wiem czy dała znać o wszystkich dzieciaczkach 🙂
raz kiedys tam do Niej napisze,ale nie jestem w stanie ogarnac na bierzaco 🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no ja po badaniach kurcze taka miałam super pigułe ze nic a nic nie czułam wkłucia 😁a jak wracałam do domu to tak mnie naszło na owocowe mentosy ze zakupilam i cała paczke prawei na raz pochłonęłam ☺️
GRATULACJE DLA ANULKI 25 🙂a swoja droga ciekawe która bedzie 13 🙂



🤢ja nie zamierzam
ja mam termin na 13tego i nie obrazilabym sie gdybym to byla ja 😉 ale poki co to chyba 31 bede... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no ja niestety tez musze jeszcze kurs dzisiaj zrobic do pałłacu modzieży zapłacic za basen Kuby a nie chce mi sie ze szok 😠


a ja nadal leże pod kocem, rzygnę chyba zaraz!!!!!!!!!! Kurwa niedobrze mi!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
ja tez dzis myslalam,ze sie wspomoge paluchem,ale powstrzymalam sie i niewiem czy dobrze,bo zamulona chodze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja troczhę ogarnełam, wypiłam kawke i ciacho wcięłam i dopiero po tym sie głodna zrobiłam 😮
brzuch przez wiekszość czasu twardy... dół pleców, podbrzusze i kaśka napierdzielają niemiłosiernie ale już sie nawet nie łudzę ze to może coś oznaczać... wiem ze to głupie ale chwilowo nie wierzę ze kiedykolwiek urodze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
a ja troczhę ogarnełam, wypiłam kawke i ciacho wcięłam i dopiero po tym sie głodna zrobiłam 😮
brzuch przez wiekszość czasu twardy... dół pleców, podbrzusze i kaśka napierdzielają niemiłosiernie ale już sie nawet nie łudzę ze to może coś oznaczać... wiem ze to głupie ale chwilowo nie wierzę ze kiedykolwiek urodze 😞


Zocha to tak samo jak ja... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
Dziewczyny do was też sie odzywają ludzie z którymi już dawno nie miałyście kontaktu i pytają czy już urodziłyście?bo u mnie to normalnie zatrzęsienie... 😮
Nie ogarniam tego...



Mnie najbardziej wkurzają sąsiedzi ciągle pytają kiedy rodze..nawet kilka razy dziennie 😠 a o nk już nie wspomne..codziennie znajomi wchodzą i patrzą na zdjęcia z nadzieją że już urodziłam i wstawiłam zdjęcia..najbardziej mnie wkurrrrr ludzie z pracy..tak to sie nie odzywają smsa nie napiszą jak sie czuje itd..a jak zobaczą to mnie obmacują po brzuchu,i pytają jak sie czuje itd,,pozory stwarzają ..na nk moim ciągle siedzą.. 😠 😠 wścibskie gnojki 😁

musiałam aż skomentować to pod jednym ze zdjęć 😁 😁

Jak coś to nie do Was KochaniutkieWy możecie siedzieć ile Wam sie podoba 😎
hahha dokladnie,u mnie pipki sie odezwaly niedawno dopiero..kiedy rodze...albo ,ze Winobranie tuz tuz (bo w zeszlym roku sobie poszalalysmy troszke -bylo super !)a teraz 10tego sie zaczyna tydzien Winobraniowy i dzwonia kurna jakbym miala isc z nimi 😮 😮 😮 Albo jedna pyta kiedy wracam do pracy..bo przeciez moge do zlobka oddac...ona czeka ,bo nie moze juz sie doczekac itp...ja pierdziu to jakbym miala maskotke oddac w dobre rece.. 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...