Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no ja po badaniach kurcze taka miałam super pigułe ze nic a nic nie czułam wkłucia 😁a jak wracałam do domu to tak mnie naszło na owocowe mentosy ze zakupilam i cała paczke prawei na raz pochłonęłam ☺️
GRATULACJE DLA ANULKI 25 🙂a swoja droga ciekawe która bedzie 13 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia a ja dopiero teraz zobaczyłlam ze wysłaś mi fotke Oli Magdy ☺️ale na usprwiediwinie mam to ze jak sie wymieniałysmy emailami to nie znałysmy swoich nazwisk zreszta na forum nie chce podawac a mam poczte na gmailu ale zze swoim nazwiskiem moge Ci wysłać na pw adres tej poczty bo te sprawdzam po kilka razy dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
Dziewczyny do was też sie odzywają ludzie z którymi już dawno nie miałyście kontaktu i pytają czy już urodziłyście?bo u mnie to normalnie zatrzęsienie... 😮
Nie ogarniam tego...
dokladnie 🙂kolezanki ,koledzy i znajomi sprzed lat..wszyscy zainteresowani .. 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Jestem po ktg, zapisały się 3 skurcze,ale bez szału.
Badania podwozia nie było ( i dobrze,bo jaskoś weny nie mam dzisiaj 🙂 ) , mówił tylko, że gdyby się nic nie wykluło, to jesteśmy" umówieni" na poniedziałek.... 🙂
I czuję, że tak to się skończy...chociaż nadal mam nadzieję, że wcześniej się Mała wykluje 🙂
No nic, na razie trzeba spokojnie czekać i cieszyć się ostatnimi dniami w dwupaku 🙂
A co do pogody to u mnie zimno i leje 🤢



witam 🙂
ja też po ktg... niestety znow zero skurczy... Alanek grzecznie czeka do terminu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
przyszedł mi ten stanik co na alegro zamawiałam jest SUUUUPER 😁tak że polecam 🙂
no i git! 🙂ja jeszcze patrzylam na ten i chyba rozmiar zamowie jednak 80E ..bez przesady..zreszta mi jakos cyce zmalaly ostatnio..albo mam jakies zwidy 😉
http://allegro.pl/alles-biustonosz-na-ciaze-i-do-karmienia-laura-80e-i1780635125.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
szotka napisał(a):
Dziewczyny do was też sie odzywają ludzie z którymi już dawno nie miałyście kontaktu i pytają czy już urodziłyście?bo u mnie to normalnie zatrzęsienie... 😮
Nie ogarniam tego...
dokladnie 🙂kolezanki ,koledzy i znajomi sprzed lat..wszyscy zainteresowani .. 😮 😮


Mam wrazenie ze wszyscy wscibscy i zyczliwi tego swiata 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
przyszedł mi ten stanik co na alegro zamawiałam jest SUUUUPER 😁tak że polecam 🙂
no i git! 🙂ja jeszcze patrzylam na ten i chyba rozmiar zamowie jednak 80E ..bez przesady..zreszta mi jakos cyce zmalaly ostatnio..albo mam jakies zwidy 😉
http://allegro.pl/alles-biustonosz-na-ciaze-i-do-karmienia-laura-80e-i1780635125.html


o ten tez ładny 🙂i ta firma jest dobra 🙂no mi niestety nie zmalały bo w tym staniku mam mały luz i mam nadzieje ze styknie tego luzu po porodzie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pije szybkos szkl. coli i wpieprzam herbatniki z cukrem bo poczulam zjazd.....
jezu przeszlam sie wkokolo bloku raptem:/ wrocilam mokra i jak weszlam do domu to poszulam ze odplywam , miekkie kolana /....wiec zasiadlam i sie posilam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
a ktos dawał maggie znac jak tu się sytuacja rozwija?Któreś z was miały tam do niej kontakt na nk jak dobrze pamiętam?Wogóle wiadomo co u niej?


Wiem, że Asia coś do nirej skrobała na nk, ale nie wiem czy dała znać o wszystkich dzieciaczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...