Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie wiedzialam,ze nawet na koniec ciazy bede miala taki hard core ...Jestem tak zdenerwowana i zmeczona ...pewnie nocka z glowy...
Modle sie by urodzic szczesliwie ,bo tak prawde mowiac dziewczynki to cala ciaze mam meksyk w rodzinie... 😞 😞 😞 Dobrze,ze mam wsparcie u Andrzeja i mam dla kogo funkcjonowac..niekiedy sie odechciewa wszystkiego.. 😞 😞 😞
ech...Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
Malex,chyba niestety u nas ciasto nie działa 😞...albo moja córcia jest po prostu uparta 🙂 Mimo wszystko dziękuję za dobre chęci 😘
Ja na 8 jadę na ktg,zobaczymy co tam słychać ciekawego 🙂 Mówił, że badać mnie dziś nie będzie,ale w razie wu przygotowałam Katarzynę, coby wstydu nie było 🙂
No to idę coś zjeść kobietki, miłego dnia 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Witam się i ja 🙂
Malex,chyba niestety u nas ciasto nie działa 😞...albo moja córcia jest po prostu uparta 🙂 Mimo wszystko dziękuję za dobre chęci 😘
Ja na 8 jadę na ktg,zobaczymy co tam słychać ciekawego 🙂 Mówił, że badać mnie dziś nie będzie,ale w razie wu przygotowałam Katarzynę, coby wstydu nie było 🙂
No to idę coś zjeść kobietki, miłego dnia 😘 😘 😘 😘
Tak wiec czekamy na wiesci.. 🙂
Dzien dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie,
trochę mnie nie było tutaj a widzę,że się działo. Próbuję od kilku dni Was nadrobić ale nie ma takiej opcji 🙂 Trochę dzieciaczków już na świecie, super!! Ja nie mam żadnej zapowiedzi porodowej ale idę dzisiaj do gina i zobaczymy co powie. W pt byłam na ostatnim usg i widziałam jak mała coś sobie przeżuwała 🙂teraz to już tylko w realu się zobaczymy tylko ciekawe kiedy to nastąpi. Nie to,że mi się jakoś spieszy ale najgorsza ta sama niewiadoma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
GRATULACJE DLA IZY!!!!!!!!!!
Ide dziewczynki na badania bo w piatek wizyta u gin 🙂
aaaaaaaa i jednak beda dwie szafy okazało sie ze na te druga znajdzie sie kaska 😁jestem bardzo happy bo wszytko sobie bedziemy mogli poukadac od razu wiem ze to sporo kasy ale raz sie żyje no i ten komfort ze w ekspresowym czasie stanie w pokoju 🙂 🙃 🙃
Asia dobrze ze masz wsparcie w Andriu to jest najważniejsze i pamiętaj Ola .Kamisia i on są najważniejsi dla Ciebie a reszta rodzinki sie juz tak ie przejmuj jesli daja Ci w kość!!!!!
mój Marcin niestety zapomniał o moich imieninach co były,ale wybaczyłam mu bo wiem ze teraz ma za guzo na głowie,ae wczoraj jak sie kadłam do łóżka on juz leżał i dła mi prezent i złożył życzenia spoźnione 😁a przy tym miał taka mione ze od razu go wysciskałam i rozczulil mnie na maksa 🙂

do poźniej 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki
Czekamy pomimo obrzydliwej pogody na same dobre wieści 🙂
Ciekawe co u dziewczynek szpitalnych ? Dawno się nie odzywały Iza rybka, Martusia.
Dziś ambitny plan na początek prace papierkowe a co będzie dalej zobaczymy.


Chcialas powiedziec, przy cudnej pogodzie na cudne wiesci :P:P ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki
Czekamy pomimo obrzydliwej pogody na same dobre wieści 🙂
Ciekawe co u dziewczynek szpitalnych ? Dawno się nie odzywały Iza rybka, Martusia.
Dziś ambitny plan na początek prace papierkowe a co będzie dalej zobaczymy.


Chcialas powiedziec, przy cudnej pogodzie na cudne wiesci :P:P ?

dla mnie pogoda jest bomba,brakowało mi już powiewu chłodu..upały też sie człowiekowi nudzą choćby nie wiadomo jak kochał lato,pora na jesień 🤪

...ale dzisiaj wyjątkowo mam lenia 🤔 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zgadzam sie zgadzam , czuje powiew powietrza i moge zyc pelnia zycia a nie w klitce za roletami :/

Ja tyz mam lenia, pojadlam i ogladam przepis na zycie hurtem 😁
NAwet obiadek mam na dzis od tesciowej wiec błogie lenistwo, to ostatki to trzeba korzystac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
A dla mnie pogoda jest do bani i całe lato w szczecinie było do bani kilka dni upałów i to wszystko, a dziś przy takiej pogodzie to tylko deprechy można się nabawić, leje, wieje, ciemno, zimno, obrzydliwie.

Ha to do mnie te chmurki dopiero idą....na dniach mają sie zjawic, a ja czekam 😁
a poki co jest w sloncu 25 ale wiaterek i rzeskie powietrze, nie wiem czemu lato w tym roku postanowilo meczyc na poludniu zamiast nad morzem umilac czas.

A jak tam aniu akcje skurczowe, ustały? czy nadal sie pojawiają? u mnie nic a nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...