Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny topie smutki w...grzankach z pomidorem serkiem i wędliną..nażarłam sie jak świnia... ☺️

ja przed chwila opędzlowałam miche spageti sasasa

No i wy tez macie cos czego my wam zazdroscimy heheh jeny jak mi sie pomidor marzy chociaz....


no to zjedz pomidorka, przeciez można jak się karmi 🙂 w szpitalu na sniadanie i kolacje zawsze był do kanapki pomidor 🙂

ale moge powodowac alergie jako jedne z silniejszych,. a poki moja mala jest w szpitalu nie chcialm spowodowac zadnej alergi, zaparc ani kolek wiec scisla dieta drobiowo marchewkowo nabiałowa jeszcze chwile, potem bedziemy testowac i rozbudowywac mamusiną diete


a to wypróbujesz pomidora jak mała wróci o domu. U mnie nic sie nie dzieje póki co, a prawi codziennie na kanapki sobie kładę.

Postanowiłam sobie, że po 18 nie będę już nic jeść, ciekawe czy nie zaśsie mnie z głodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny topie smutki w...grzankach z pomidorem serkiem i wędliną..nażarłam sie jak świnia... ☺️

ja przed chwila opędzlowałam miche spageti sasasa

No i wy tez macie cos czego my wam zazdroscimy heheh jeny jak mi sie pomidor marzy chociaz....


no to zjedz pomidorka, przeciez można jak się karmi 🙂 w szpitalu na sniadanie i kolacje zawsze był do kanapki pomidor 🙂

ale moge powodowac alergie jako jedne z silniejszych,. a poki moja mala jest w szpitalu nie chcialm spowodowac zadnej alergi, zaparc ani kolek wiec scisla dieta drobiowo marchewkowo nabiałowa jeszcze chwile, potem bedziemy testowac i rozbudowywac mamusiną diete


a to wypróbujesz pomidora jak mała wróci o domu. U mnie nic sie nie dzieje póki co, a prawi codziennie na kanapki sobie kładę.

Postanowiłam sobie, że po 18 nie będę już nic jeść, ciekawe czy nie zaśsie mnie z głodu 😮


Ja po porodzie też sobie to obiecam..ale teraz kurna jak mnie zaśsie z głodu to jem,bo myśle że Emilka głodna jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny topie smutki w...grzankach z pomidorem serkiem i wędliną..nażarłam sie jak świnia... ☺️

ja przed chwila opędzlowałam miche spageti sasasa

No i wy tez macie cos czego my wam zazdroscimy heheh jeny jak mi sie pomidor marzy chociaz....


no to zjedz pomidorka, przeciez można jak się karmi 🙂 w szpitalu na sniadanie i kolacje zawsze był do kanapki pomidor 🙂

ale moge powodowac alergie jako jedne z silniejszych,. a poki moja mala jest w szpitalu nie chcialm spowodowac zadnej alergi, zaparc ani kolek wiec scisla dieta drobiowo marchewkowo nabiałowa jeszcze chwile, potem bedziemy testowac i rozbudowywac mamusiną diete


a to wypróbujesz pomidora jak mała wróci o domu. U mnie nic sie nie dzieje póki co, a prawi codziennie na kanapki sobie kładę.

Postanowiłam sobie, że po 18 nie będę już nic jeść, ciekawe czy nie zaśsie mnie z głodu 😮

ja zamiarzem wprowadic do diety wsjo oprocz smazonego i sosów bo chce schudnąc wiec pozostane przy gotowanym, ale napewno rozbuduje bo teraz odrobine skromnie to wyglada'
ale poki co -10 mam a jeszcze musi mi zejsc 11 bo mialam +21, a do tego chce schudnac jeszcze jakies 10 sprzed ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):


Ja po porodzie też sobie to obiecam..ale teraz kurna jak mnie zaśsie z głodu to jem,bo myśle że Emilka głodna jest 😁


jedz na co masz ochotę 🙂 ja jak urodziłam, jeszcze na porodówce to miałam mega chcice na kawę z mlekiem, najchętniej napisałbym się jej jeszcze na fotelu porodowym hehe a jak przyszłam do domu, widziałam coca colę to tylko zostało mi ja powąchać.
dzień przed porodem na wieczór zjadłam cały pojemnik bigosu tak mnie na niego naszło, a już na nast.dzień rano były skurcze, także tyle dobrego że posmakowałam ostatni raz póki co bigos 🙂

ps. u sierpnióweczek był magiczny jabłecznik, Anulka, moze wypróbuj bigosu? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Anulcia napisał(a):


Ja po porodzie też sobie to obiecam..ale teraz kurna jak mnie zaśsie z głodu to jem,bo myśle że Emilka głodna jest 😁


jedz na co masz ochotę 🙂 ja jak urodziłam, jeszcze na porodówce to miałam mega chcice na kawę z mlekiem, najchętniej napisałbym się jej jeszcze na fotelu porodowym hehe a jak przyszłam do domu, widziałam coca colę to tylko zostało mi ja powąchać.
dzień przed porodem na wieczór zjadłam cały pojemnik bigosu tak mnie na niego naszło, a już na nast.dzień rano były skurcze, także tyle dobrego że posmakowałam ostatni raz póki co bigos 🙂

ps. u sierpnióweczek był magiczny jabłecznik, Anulka, moze wypróbuj bigosu? 🤪 🤪


Hehe obawiam sie,że na mnie to nic nie podziała ☺️ 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Anulcia napisał(a):


Ja po porodzie też sobie to obiecam..ale teraz kurna jak mnie zaśsie z głodu to jem,bo myśle że Emilka głodna jest 😁


jedz na co masz ochotę 🙂 ja jak urodziłam, jeszcze na porodówce to miałam mega chcice na kawę z mlekiem, najchętniej napisałbym się jej jeszcze na fotelu porodowym hehe a jak przyszłam do domu, widziałam coca colę to tylko zostało mi ja powąchać.
dzień przed porodem na wieczór zjadłam cały pojemnik bigosu tak mnie na niego naszło, a już na nast.dzień rano były skurcze, także tyle dobrego że posmakowałam ostatni raz póki co bigos 🙂

ps. u sierpnióweczek był magiczny jabłecznik, Anulka, moze wypróbuj bigosu? 🤪 🤪


Hehe obawiam sie,że na mnie to nic nie podziała ☺️ 🤪 😁 😁


oj tam oj tam, o Ci szkodzi 😜

dobra Laski, mykam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Luiza masz jakieś zdjęcia Laury? 🙂

a;e ze szpitala nie chcialam wam wrzucac bo smutne... jak ma te kabelki tam podpiete... jak chcecie to wam wrzuce jedno ale chyba ze sie wstrzymacie do czwartku jak nie to wrzuce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Luiza masz jakieś zdjęcia Laury? 🙂

a;e ze szpitala nie chcialam wam wrzucac bo smutne... jak ma te kabelki tam podpiete... jak chcecie to wam wrzuce jedno ale chyba ze sie wstrzymacie do czwartku jak nie to wrzuce


A to poczekamy do czwartku i zobaczymy jak Twoja Księżniczka prezentuje sie w pełni sił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Luiza masz jakieś zdjęcia Laury? 🙂

a;e ze szpitala nie chcialam wam wrzucac bo smutne... jak ma te kabelki tam podpiete... jak chcecie to wam wrzuce jedno ale chyba ze sie wstrzymacie do czwartku jak nie to wrzuce


A to poczekamy do czwartku i zobaczymy jak Twoja Księżniczka prezentuje sie w pełni sił 🙂

Dzieki 🙂 napewno nadrobie! najpierw ja wyprzytulam za cale 1,5 tyg rozłaki pougniatam wycaluje a potem na robie zdjec kochanej kruszynie dupeczce kochanej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do wagi - mam już swoja, czyli cale 49 kg, ale w ciazy przytylam tylko 10, pewnie nie bylo w tym tluszczyku. Ale powiem wam ze w nic sie nie mieszcze. Wczoraj bylam na zakupach bo normalnie nie mialam co ubrac. U mnie jest tak w dzien siedze i rycze ze nie mam co ubrac, ze brzuch gruby i skora wisi, ze biodra sie rozszerzyly, a w nocy jak maly sie budzi i go karmie jestem tak potwornie glodna, ze pol czekolady na raz wciagne!!! ☺️ ☺️i tak codziennie od prawie 3 tygodni!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Fuck! ja was nadrobiłam a wy sie zmywacie!od 14 tyle naskrobałyscie ze szok! juz dawno tak nie bylo!
Co do badań grupy krwi u nas musi byc oryginal nic innego nie akceptuja.
Super że Laura wroci w czwartek do domu! to juz tak niedlugo..... 🤪

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
a co do wagi - mam już swoja, czyli cale 49 kg, ale w ciazy przytylam tylko 10, pewnie nie bylo w tym tluszczyku. Ale powiem wam ze w nic sie nie mieszcze. Wczoraj bylam na zakupach bo normalnie nie mialam co ubrac. U mnie jest tak w dzien siedze i rycze ze nie mam co ubrac, ze brzuch gruby i skora wisi, ze biodra sie rozszerzyly, a w nocy jak maly sie budzi i go karmie jestem tak potwornie glodna, ze pol czekolady na raz wciagne!!! ☺️ ☺️i tak codziennie od prawie 3 tygodni!!! 😜

to i tak ci dobrze ja mam duuuuuzo do zrzucenia, ale mam szczwany plan do marca zrzucic ciazowe kg i jeszcze 10 swoich albo 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a co do wagi - mam już swoja, czyli cale 49 kg, ale w ciazy przytylam tylko 10, pewnie nie bylo w tym tluszczyku. Ale powiem wam ze w nic sie nie mieszcze. Wczoraj bylam na zakupach bo normalnie nie mialam co ubrac. U mnie jest tak w dzien siedze i rycze ze nie mam co ubrac, ze brzuch gruby i skora wisi, ze biodra sie rozszerzyly, a w nocy jak maly sie budzi i go karmie jestem tak potwornie glodna, ze pol czekolady na raz wciagne!!! ☺️ ☺️i tak codziennie od prawie 3 tygodni!!! 😜

to i tak ci dobrze ja mam duuuuuzo do zrzucenia, ale mam szczwany plan do marca zrzucic ciazowe kg i jeszcze 10 swoich albo 15 [/quo

jak sie chce to mozna wszystko. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
kahlanik Do becikowego z krakowa składa się wniosek w Urzędzie Miasta i do tego dołączasz ksero dowodu osobistego i ksero aktu urodzenia . Do becikowego urzędowego : wniosek , ksero dowodu osobistego , aktu urodzenia , zaświadczenie że byłaś pod opieką od 10TC i oświadczenie że nie pobierałaś nigdzie indziej kasy za urodzenie dziecka . jak będziesz składała dwa wnioski na raz to nie musisz mieć po 2 razy skserowany dowód i akt urodzenia, jedna kopia wystarczy .


DZIĘKI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Moze nasze dwupaczki rodza .....Maggi i Leginsik dawno sie nie odywały.....
Letka skacze, a gdzie Karolina i Anulcia......
A co do Kamisi napisałam do niej przed weekendem sms .....to odp ze jest tragedia w tym szpitalu , ale musza sobie dawac rade .....

ja jestem podczytuje was nie rodze chociaz bardzo juz bym chciała,
po odejsciu tego rannego czopa tak jak by jeszcze cis wyleciało i nic nawet nie boli


No Karola 😁 mi czop odleciał dzień przed 🙂 także jest wielka nadzieja 🤪 😁 😁 😁

mam nadzieje Asiu , bez kitu był jak meduza fuj ale jak sie wystraszyłam , czy twoj był podbarwiony krwią?


Ponoć podbarwiony krwią czop oznacza, że szyjka się rozwiera, więc, Kochana, trzymaj torbę w pogotowiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Moze nasze dwupaczki rodza .....Maggi i Leginsik dawno sie nie odywały.....
Letka skacze, a gdzie Karolina i Anulcia......
A co do Kamisi napisałam do niej przed weekendem sms .....to odp ze jest tragedia w tym szpitalu , ale musza sobie dawac rade .....

ja jestem podczytuje was nie rodze chociaz bardzo juz bym chciała,
po odejsciu tego rannego czopa tak jak by jeszcze cis wyleciało i nic nawet nie boli


No Karola 😁 mi czop odleciał dzień przed 🙂 także jest wielka nadzieja 🤪 😁 😁 😁

mam nadzieje Asiu , bez kitu był jak meduza fuj ale jak sie wystraszyłam , czy twoj był podbarwiony krwią?


Też chce meduze... 😮 a że tak zapytam wprost gdzie ją znalazłyście?na majtach na papierze czy pływającą w wc ☺️ 🤪 😁 😁


Ja miałam na papierze ☺️ 😁 Ale u mnie nie było meduzy tylko śluz z niteczkami krwi jakby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...