Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
hej 🙂
co do tej dziewczyny co węszyła to sprawa juz załatwiona ,nie jest z naszego forum ponoc weszła przez przypadek i trafiła na moje posty i skojarzyła pewne fakty ze mna .Napisała do mnie i przeprosiła .
Kurcze strasznie duzo piszecie ja to w ciagu dnia mało czasu mam bo mateusz spi po 30 -1 h i sie budzi i drze bo chce cyca ,wiec ciagle wisi na cycu:P
Na szczescie noce sa lepsze bo np dzisiaj spal prawie do 4 rano a zasnał po kapielli czyli po 19 🙂

kurde dziewczyny jestem tydxz po cesarce a brzuchol jeszcze mam czy wy tez tak miałyscie jak szybko sie wam zmniejszył???niby mówia ze po cc wolniej brzuch spada a mnie juz lekko dobija jego wielkosc 😠


to dobrze, ze sie przyznala 😜
ja po cc nie mam brzucha prawie juz.. tzn taki malutki jest.. ale jak stoje wyprostowana to nic 😉 no troche jednak ta skora sie rozciagnela 🤪
tylko to moze dlatego, ze ja w dniu porodu nawet mialam 95,5 w najszerszym miejscu.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Chwila relaksu przy kawce 🙂
Luiza laktacje zwiększysz częściej odciągając, nawet co 2-2, 5h rób tak 2-3 dni i powinno pomóc, korzystaj puki masz czas 🙂ja nie pije herbatek tylko karmi 🙂 nie wiem czy na laktacje pomaga(choc tak czytałam) ale na dobry nastrój na pewno wpływa 🙂 🙂 a to tez ważne 😁
Agamu podaj prosze link do leżaczka 🙂

Ja w ciązy przytyłam 9 kg a po porodzie zeszło mi ok 4,5 byłam w szoku, że tak mało bo Mała ważyła 3,5 kg teraz jestem prawie na zero i cos mi się wydaje, ze bedzie jeszcze mniej na tej diecie karmiących mam 😉

to faktycznie mało Ci zeszło mi po poroidzie poleciało 8 kg ale czekam az mi opuchlizna nog zejdzie bo mi sie strasznie woda zatrzymala jeszcze dwa dni temu moje stopy przypominały płetwy dzisiaj widac zarys kostek 🙂no a dieta jest nieziemska ja jem tylko gotowane miesko własnie gotuje mi sie piers z indyka z marchweka 🙂a na desre mam pieczone jabłluszko mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
hej 🙂
co do tej dziewczyny co węszyła to sprawa juz załatwiona ,nie jest z naszego forum ponoc weszła przez przypadek i trafiła na moje posty i skojarzyła pewne fakty ze mna .Napisała do mnie i przeprosiła .
Kurcze strasznie duzo piszecie ja to w ciagu dnia mało czasu mam bo mateusz spi po 30 -1 h i sie budzi i drze bo chce cyca ,wiec ciagle wisi na cycu:P
Na szczescie noce sa lepsze bo np dzisiaj spal prawie do 4 rano a zasnał po kapielli czyli po 19 🙂

kurde dziewczyny jestem tydxz po cesarce a brzuchol jeszcze mam czy wy tez tak miałyscie jak szybko sie wam zmniejszył???niby mówia ze po cc wolniej brzuch spada a mnie juz lekko dobija jego wielkosc 😠


to dobrze, ze sie przyznala 😜
ja po cc nie mam brzucha prawie juz.. tzn taki malutki jest.. ale jak stoje wyprostowana to nic 😉 no troche jednak ta skora sie rozciagnela 🤪
tylko to moze dlatego, ze ja w dniu porodu nawet mialam 95,5 w najszerszym miejscu.. 🤔


oj to faktycznie malutki mialas brzuszek -fajnie Ci 🙂ja miałam 112 cm wiec ma co spadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Mamuski a powiedzcie mi kiedy po urodzeniu poszłyscie do pediatry ???bo ja kurcze jakas zielona jestem a niby z doswiadczeniem a nie pamietam jak to było z Kuba ☺️czy mam czekac na położna środowiskowa i ona mi cos powie czy mam dzwonic do przychodni?


ja tez się dowiedziałam od położnej, że ma przyjść pediatra do domu ☺️ bo nie wiedziałam wcześniej co i jak. Niby wizyta ma byc do miesiąca ale zazwyczaj przychodzą wcześniej, moja sie nie zjawiała więc po ok. 2,5 tygodnia zadzwoniłam i się umówiłyśmy. a,i to chyba położna powiadamia pediatre, przynajmniej wiem, że jakieś papiery tam wysyła czy coś.Najlepiej poczekaj az przyjdzie i wszystko Ci powie bo co miasto to inne obyczaje czasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. My po dosc ciezkiej nocy... moj misiu zasnal wczoraj o 23 i smacznie spal do 2 a potem juz nie spal do 4 nastepnie do samej 10 budzil sie co 30 min. Do teraz nie spi...Jestem wykonczona, chce mi sie spac, nie mam juz sily, jem wlasnie sniadanie z misiem na rekach...Anulcia ale ci zazdroszcze, ze nie musisz wstawac w nocy..... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
hej. My po dosc ciezkiej nocy... moj misiu zasnal wczoraj o 23 i smacznie spal do 2 a potem juz nie spal do 4 nastepnie do samej 10 budzil sie co 30 min. Do teraz nie spi...Jestem wykonczona, chce mi sie spac, nie mam juz sily, jem wlasnie sniadanie z misiem na rekach...Anulcia ale ci zazdroszcze, ze nie musisz wstawac w nocy..... 😮


moja mala od 4marudna byla w dzien tylko spi a w nocy to daje popalic widac zoltaczka jej przechodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ale sie wyspalam dzis ojej 🙂 nadinka budzila sie co 3 godzinki jadla i szla spac az do godziny 6 gdzie o 4 byla karmiona i wstala po 2 godzinach i nie chciala spac do 7,30 myslalam ze padne na twarz ale zasnelysmy oby dwie przytulone i spalkysmy az do 10 🙂 kocham tego szkrabika teraz wlasnie zasypia w lozeczku ale najpierw musialam ja poprzytulac na raczkach bo taki ma zwyczaj inaczej nie zasnie 😘
dzis idziemy na nozkach do miasta 5km w jedna strone zreszta codziennie chodzimy ale dzis idziemy odebrac tatusia z pracy i na zakupy pozniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurka2011 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
hej. My po dosc ciezkiej nocy... moj misiu zasnal wczoraj o 23 i smacznie spal do 2 a potem juz nie spal do 4 nastepnie do samej 10 budzil sie co 30 min. Do teraz nie spi...Jestem wykonczona, chce mi sie spac, nie mam juz sily, jem wlasnie sniadanie z misiem na rekach...Anulcia ale ci zazdroszcze, ze nie musisz wstawac w nocy..... 😮


moja mala od 4marudna byla w dzien tylko spi a w nocy to daje popalic widac zoltaczka jej przechodzi


no mojemu tez przechodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
hejka
ale sie wyspalam dzis ojej 🙂 nadinka budzila sie co 3 godzinki jadla i szla spac az do godziny 6 gdzie o 4 byla karmiona i wstala po 2 godzinach i nie chciala spac do 7,30 myslalam ze padne na twarz ale zasnelysmy oby dwie przytulone i spalkysmy az do 10 🙂 kocham tego szkrabika teraz wlasnie zasypia w lozeczku ale najpierw musialam ja poprzytulac na raczkach bo taki ma zwyczaj inaczej nie zasnie 😘
dzis idziemy na nozkach do miasta 5km w jedna strone zreszta codziennie chodzimy ale dzis idziemy odebrac tatusia z pracy i na zakupy pozniej 😁


nie wykancza cie nocne wstawanie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Mamuski a powiedzcie mi kiedy po urodzeniu poszłyscie do pediatry ???bo ja kurcze jakas zielona jestem a niby z doswiadczeniem a nie pamietam jak to było z Kuba ☺️czy mam czekac na położna środowiskowa i ona mi cos powie czy mam dzwonic do przychodni?


My bylismy wczoraj, sami dzwoniliśmy się umawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
Laksi czy wasze malenstwa tez maja tyle sliny co moja? normalnie słysze az sie dławi czasami ta śliną.. boje sie czasami ze nie przełknie jej tyle jej ma 🤨


no własnie mnie dobija to jak sie naje i 2 godz oglada pokoj 😮, chyba za duzo kubusow puchatkow mu tam ponaklejalam ☺️

moj babelek tez czasem dlawi sie slina. Dzis w nocy 2 razy mi tak zrobil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...