Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
heh to troche Aska mnie pocieszylas 🙂 bo ile mozna tylko faceta zadowalac heh 🙂 no ale nawet jakbym przez cala ciaze miala zakaz seksu to wytrzyma dla dzidzi wszystko 🙂
my nie mamy zakazu sexu, a mimo to posucha,bo mój mąż się boi, żeby dzidzi krzywdy nie zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
heh to troche Aska mnie pocieszylas 🙂 bo ile mozna tylko faceta zadowalac heh 🙂 no ale nawet jakbym przez cala ciaze miala zakaz seksu to wytrzyma dla dzidzi wszystko 🙂


ja jak nie mogliśmy to miałam taką ochote że wścieko tyłka dostawałam 😜 a odkąd nam zezwolił to się trzymam daleko od mojego hehe....bo mi się odechciało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
musi być dobrze ja np mam miekka szyjke i zakazany seks mam musze uwazac nie moge dzwigac itd ale slucham lekarza i wierze ze bedzie dobrze tym bardziej ze z dzidzia ok 🙂 w 14 tygodniu 8cm 🙂jak fikala na usg 🙂


mi z początku zabronił sexu ale teraz już możemy ☺️ hi hi tylko ostrożnie i z głową 😜 i też w 13tyg5dniu już malizna była 8centymetrowa 😁

dziewuszki ja jestem w 19 tc i co nie wolno mi dzwigać a lekarz stwierdził że macice mam twardą i od początku ciąży z moim sie nie kocham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre 🙂 najlepsze w tym ze okresu nie mamy i tak jak Aska mówisz powinnysmy dowoli seksu miec ale jak tak sie pomysli to lepiej uwazac bo dzidzia zdrowa musi byc a czasami jej niechcacy krzywde by sie zrobilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz twarda bo sie od poczatku ciazy nie kochasz ja mysle ze z seksem przesadzilam meza miesiac nie bylo i jak przyjechal 4-5 razy dziennie to robilismy jak teraz o tym pomysle to nie bylo to madre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

ale ładna pogoda dzisiaj jest 🙂 normalnie w krótkim rękawku można chodzić 🙂

co do ciuszków to ja jeszcze nic nie mam i nie wiem czy dostanę, jest to możliwe bo kuzynka ma prawie roczne dziecko ale jeszcze nie wie, że we mnie drzemie nowe życie 🙂
a co myślicie o ciuszkach z ciucholandu? Jak raz po raz sobie tam wchodzę to jest ich tam tak dużo są niezniszczone i naprawdę ładne, ale ten mój powiedział, że tylko nowe (chodzi o kaftaniki, śpioszki, pajacyki itp) a używane to mogą być tylko sukienki, bluzki, spodnie. Generalnie tylko to co nie ma bezpośrednio kontaktu ze skórą dziecka.

Ja z moim się rano trochę poprzytulaliśmy 🙂 nie widzę w tym nic złego jak nie ma przeciwwskazań 🙂 i tutaj pojawia się problem (albo i nie?) jak po wszystkim poszłam do łazienki siusiu to zauważyłam na chusteczce kilka takich niewielkich ledwo widocznych bladoróżowych plamek. Miała któraś tak? za tydzień idę do mojego gina to go zapytam czemu tak było. dodam tylko, że póżniej już nic nie było tylko ta odrobinka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja stasznie mocno boje sie o dzidzie juz jak brzuch mnie boli to panikuje
ja też, ale gin dal mi taki artykuł do przeczytania o bólach brzucha itp. trochę się uspokoiłam.Ale mino to jak tylko coś zaboli to panika. I papier toaletowy 100 razy ogladam, xczy przypadkiem jakiegoś plamienia nie ma!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co sexu to ja z moim na poczatku szalałam, teraz lekarz mi nic nie mowił wczesniej ale sama wolę nie bo cały czas jakis stan zapalny mam. A wiadomo te płyny też ph zmieniają. 😁 Teraz wróciłam od gina przepisał mi globulki pimafucin, mam nadzieje że przejdzie.
Moja siostra używała loveli do prania. Był w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...