Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie zamierzam nikogo przekupowac,mile byc dla mnie nie musza ,odpysknac tez potrafie 😉 😜,grunt ,zeby wszystko bylo oki ,zeby dzidzia przyszla na swiat cala i zdrowa ,a i my zebysmy nie byly poszkodowane jakos strasznie 🙂Planuje tez porod z mezem i polecam kazdemu ,bo w przeciwnym wypadku nikt by sie mna nie zajal ,kiedy rodzilam core ..Dzieki Bogu byl i pilnowal wszystkiego ,kiedy ja bylam ,ze tak powiem na wpol przytomna ..Rodzilam od 22 do 10 rano ,przeszlam swoje ..ach ,ale wiem ,ze wlazlo dzidzi to i wyjsc tez musi,nie my jedne nie ostatnie bedziemy rodzic 😆 🙂 😎 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oby tylko wszystko poszlo zgodnie z naszymi planami..Aby mezowie byli przy nas i mieli taka mozliwosc...bo niekiedy nie ma czasu ,kiedy maz przyjedzie do szpitala,jest juz po ptokach...Tak miala moja szwagierka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że już pouciekałyście 😜 więc idę i ja 🙂
Spokojnych Świąt Wielkanocnych , słonecznych , rodzinnych i samych pyszności na stole coby brzuszki warowały z zadowolenia 🙂 i mokrego dyngusa ... bo zakropić go nie możemy niestety 😜 ale odbijemy sobie za rok hehe 😁 do usłyszonka :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, widzę że u was wesoło a u mnie wręcz przeciwnie,,, koszmar totalny od odwiedzin,,teściów" nigdy ich tak nie nazwę idioci . tak w skrócie to tak namieszali że wczoraj odwołałam prawie ślub i zerwałam z narzeczonym,,, nie spotkałam jeszcze takich ludzi bez serca jak oni... moja mama zwolniła sie z pracy dziś żeby do mnie przyjechać bo takiej histerii dostałam że nie mogłam oddychać.. mam nadzieje że maluszkowi nie zaszkodziłam tymi nerwami. Nie będę sie rozpisywać więcej bo az mnie trzęsie znowu. ale wiecie co? nie pozwolę odebrać sobie szczęścia takim ludziom jak oni!
mam twardy brzuszek i trochę odczuwam dyskomfort czy to normalne? mam nadzieje ze moje maleństwo będzie zdrowe , po tylu awanturach i łzach co ja z nimi miałam od początku ciąży to książkę można napisać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej dziewczyny, widzę że u was wesoło a u mnie wręcz przeciwnie,,, koszmar totalny od odwiedzin,,teściów" nigdy ich tak nie nazwę idioci . tak w skrócie to tak namieszali że wczoraj odwołałam prawie ślub i zerwałam z narzeczonym,,, nie spotkałam jeszcze takich ludzi bez serca jak oni... moja mama zwolniła sie z pracy dziś żeby do mnie przyjechać bo takiej histerii dostałam że nie mogłam oddychać.. mam nadzieje że maluszkowi nie zaszkodziłam tymi nerwami. Nie będę sie rozpisywać więcej bo az mnie trzęsie znowu. ale wiecie co? nie pozwolę odebrać sobie szczęścia takim ludziom jak oni!
mam twardy brzuszek i trochę odczuwam dyskomfort czy to normalne? mam nadzieje ze moje maleństwo będzie zdrowe , po tylu awanturach i łzach co ja z nimi miałam od początku ciąży to książkę można napisać..

Współczeuje Madzia ......Jak piszesz to do tego doszedł jeszcze narzeczony , w takich chwilach powinnas miec jakos dobra dusze, a tu co .....Dobrze, ze masz wspaniała mame....O dzdzie nie masz co sie martwic, jedynie Ty musisz sie uspokoic - wiem , ze ciezko w takich chwilach ....Pamiietaj o tym , ze masz mało dzidzie w brzuszku.Jak mi jest zle od czasu do czasu , chce mi sie płakac to rozamwiam z dzidzia , ręce kłade na brzuch i wtedy jest mi lżej , myśle ze mnie słyszy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuźwa, goście nas jeszcze nawiedzili...więc idę, bo pomyślą, że jestem upośledzona towarzysko 🙂!Trzymajcie się babeczki 😘 😘 😘 😘
Jeszcze raz pięknych Świąt życzę, a wlaściwie życzymy 🙂[color=red][/color]
[URL=http://img707.imageshack.us/i/gallery20603212500x500.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5836/gallery20603212500x500.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej dziewczyny, widzę że u was wesoło a u mnie wręcz przeciwnie,,, koszmar totalny od odwiedzin,,teściów" nigdy ich tak nie nazwę idioci . tak w skrócie to tak namieszali że wczoraj odwołałam prawie ślub i zerwałam z narzeczonym,,, nie spotkałam jeszcze takich ludzi bez serca jak oni... moja mama zwolniła sie z pracy dziś żeby do mnie przyjechać bo takiej histerii dostałam że nie mogłam oddychać.. mam nadzieje że maluszkowi nie zaszkodziłam tymi nerwami. Nie będę sie rozpisywać więcej bo az mnie trzęsie znowu. ale wiecie co? nie pozwolę odebrać sobie szczęścia takim ludziom jak oni!
mam twardy brzuszek i trochę odczuwam dyskomfort czy to normalne? mam nadzieje ze moje maleństwo będzie zdrowe , po tylu awanturach i łzach co ja z nimi miałam od początku ciąży to książkę można napisać..

Musisz się trzymać mała i nie dac sie swoim pseudo teściom bo tak ich mozna nazwać jesli tyle krwi Ci napsuli i maleństwu :/dobrze naprwdę ze masz cudowną mamę 🙂a co do narzeczonego on też musi dbać o Was i mam nadzieję ze to zrozumie !!!!!czas najwyższy żeby odciął pępowinę od swojej rodziny bo za parę miesięcy będzie a w zasadzie ma już swoją.
Tak że głowa do góry i pamiętaj,że po deszczu zawsze przychodzi słońce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje Drogie Brzuchatki 🙂kończę już to pisanie bo mój M jęczy że wcale sie nim nie zajmuje tylko siedzę przed kompem.jeszcze raz wesołych i spokojnych świat Wielkanocnych Wam życzę.Buziaki i do wtorku ,albo środy bo jutro z rana jedziemy na świeta z cała rodziną na mazury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris wybieracie sie na swieta w moje strony , ja pochodze z warmińsko-mazurskiego.....



Jeszcze na chwilke wpadłam przed snem na nasze forum 🙂faktycznie jedziemy w Twoje strony 🙂a dokładnie do Pasymia: 🙂latem na urlop tez tam jeździmy no i na sylwka tam byliśmy a do Olsztyna na narty przyjezdzaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

✿............(..(..(
✿...............)..)._..-.._
✿............__)/.,','.......`.
✿..........,".....`......,--...`.
✿........,"...@.........'....`...
✿.......(Y.............(...........;''.
✿........`--.____,...............,..;
✿........((_.,----'.,---'......_,'_,'
✿............(((_,-.(((______,-
….......o00o……………….. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
vVVv..00✿00…_…..… o00o...
(___).`0000´._.(_)_..00✿00..
.~Y~……..|….(_)✿(_).0000.|
….|… …..|/…/.(_)….|.|/.|/.|
\|//.\|//.\|//.\|//.\|//.\|//
♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki wiem,ze nastroje swiateczne itd.,itp.,jedak mam pytanko...Czy ktoras z Was brala globulki clotrimazolum????Ja wzielam wieczorkiem i cala noc czulam dyskomfort,zupelnie jakbym sie zesikala..masakra 😮 🤢
Mam nadz,ze to nie saczenie wod plodowych..panikuje ,niewiem czy to normalne ...Strasznie sie martwie,jesli ktoras z Was cos wie na ten temat,dajcie znac ,bo sie zamartwie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu jesli lekarz Ci je zalecił to stosuj. Ja je brałam,faktycznie uczucie mało przyjemne dlatego zawsze stosowałam je na wieczór jak sie już kładłam spać wtedy ta substancja nie wycieka 🤢 Jeśli chorujesz na grzybka to lepiej go jak najszybciej wyleczyc,wydaje mi sie że te leki nie maja jakiegoś znaczącego wpływu na dzieciątko jesli lekarz Ci je zalecił to tak jest 🙂

Byłam ostatnio na wizycie i rozmawiałam z dziewczyna która znała przypadek pewnej babki,jeździła na basen w ciąży nabawiła się infekcji,grzybica zaatakowała płód i w 4 miesiącu musieli ją skrobać,cos strasznego !! Dlatego dziewuchy dbać o siebie ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Asiu jesli lekarz Ci je zalecił to stosuj. Ja je brałam,faktycznie uczucie mało przyjemne dlatego zawsze stosowałam je na wieczór jak sie już kładłam spać wtedy ta substancja nie wycieka 🤢 Jeśli chorujesz na grzybka to lepiej go jak najszybciej wyleczyc,wydaje mi sie że te leki nie maja jakiegoś znaczącego wpływu na dzieciątko jesli lekarz Ci je zalecił to tak jest 🙂

Byłam ostatnio na wizycie i rozmawiałam z dziewczyna która znała przypadek pewnej babki,jeździła na basen w ciąży nabawiła się infekcji,grzybica zaatakowała płód i w 4 miesiącu musieli ją skrobać,cos strasznego !! Dlatego dziewuchy dbać o siebie ! 😘

ojojoj to jest cholerstwo 🥴straszne to co piszesz ... 😮
Ale dziekuje Ci Leginsiku za pocieszenie-juz wiem ,ze to normalne uf 😎 😉 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzień dobry, widzę że większość nas brzuszków już pouciekało do rodzin i w ogóle a reszta pewnie od samego rana już się krząta po kuchni mi też trzeba zacząć swojego wysłałam po nocce do łózka niech śpi 🙂a wieczorkiem policyjne grill 🙂 takich świat jeszcze nie miałam więc,
życzę Wam wszystkim i waszym rodzinką i oczywiście brzuszkom spokojnych pięknych Świąt pełnych radości i miłości, dużo pysznych smakołyków(nie przejmujcie się waga po porodzie będziemy walczyć:P) miłych chwil spędzonych w gronie rodzinnym, mokrego dyngusa nie z kieliszkiem ale wiadrem wody w ręku 😉 no i fajnego kicającego zajączka
WESOŁYCH ŚWIĄT 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiac123 napisał(a):
A dzień dobry, widzę że większość nas brzuszków już pouciekało do rodzin i w ogóle a reszta pewnie od samego rana już się krząta po kuchni mi też trzeba zacząć swojego wysłałam po nocce do łózka niech śpi 🙂a wieczorkiem policyjne grill 🙂 takich świat jeszcze nie miałam więc,
życzę Wam wszystkim i waszym rodzinką i oczywiście brzuszkom spokojnych pięknych Świąt pełnych radości i miłości, dużo pysznych smakołyków(nie przejmujcie się waga po porodzie będziemy walczyć:P) miłych chwil spędzonych w gronie rodzinnym, mokrego dyngusa nie z kieliszkiem ale wiadrem wody w ręku 😉 no i fajnego kicającego zajączka
WESOŁYCH ŚWIĄT 😘

Moj tez chrrrrapie po nocce 😁Wesolych swiat Asiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...