Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Hej Dziołchy 🙂melduje sie tylko na chwilke i pewnie w weekend mało bede na brzuszku ze wzgledu na nasz wielki jutrzejszy dzien 🙂
Anczess gratuluje jajeczek i witam w klubie 😁
Trzymajcie sie Kochane i miłego weekendu zycze Wam i Wadszym brzusiom 😘 😘 😘
[color=black][color=yellow]Agamu[/color[/color]] mi sie tez ppodoba pomysł z telefonami 🙂
Dorocia trzymamy za Was kciuki, nie stresujcie się za bardzo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siema mamuski....
Agata interes zycia z tymi butelakami .....co do telefonów jest jak najbardziej za .....chyba dzisiaj przysiąde i zrobie ta tabelke , a z tel musimy sie dogadac kto zbiera ....., ja w sumie mogłabym zbierac do tej tabelki , tylko jak tabele bede wystawiała na forum to na pewno bez tel .....Rozni ludzie nas moga czytac i roznie to moze byc no tak ....Po co nam bieda no tak.....mogłyby miec 2 osoby te tel , bo to roznie bywa....
Dorcia nic sie nie stresuj , bo wiesz KUBA to widzi, a dzidzia czuje ....a to jutro Kuby wielki dzien ... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Tak włąsnie też myślę, że nie będzie można ich tak wystawić na widok publiczny. Może na gg sobie poprzesyłamy ( te które chcą oczywiście)?? Jakby któraś chciała to podaję moje gg 7836944 🙂

Agata ja robie ta tabelke , a pozniej dogadamy sie co do tel ....te co bede miały ochote dac ok , a te co nie to nic na siłe ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Tak włąsnie też myślę, że nie będzie można ich tak wystawić na widok publiczny. Może na gg sobie poprzesyłamy ( te które chcą oczywiście)?? Jakby któraś chciała to podaję moje gg 7836944 🙂

Agata ja robie ta tabelke , a pozniej dogadamy sie co do tel ....te co bede miały ochote dac ok , a te co nie to nic na siłe ....
Dobra 🙂 🙂 🙂 to ja kasuje to moje gg, w razie W jest u mnie w profilu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Tak włąsnie też myślę, że nie będzie można ich tak wystawić na widok publiczny. Może na gg sobie poprzesyłamy ( te które chcą oczywiście)?? Jakby któraś chciała to podaję moje gg 7836944 🙂

Agata ja robie ta tabelke , a pozniej dogadamy sie co do tel ....te co bede miały ochote dac ok , a te co nie to nic na siłe ....
Dobra 🙂 🙂 🙂 to ja kasuje to moje gg, w razie W jest u mnie w profilu 🙂

ok mała widziałam ze masz w profilu , ja toze mam swoje gg w profilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki!
Pięknie za oknem, ciężka noc za mną (chyba po tym ogródku) budziłam się co chwilę i wreszcie o 7 zasnęłam kamieniem do 10 🙂 Jeszcze gniję w betach, ale mam dziś zupełnie inne nastawienie niż wczoraj - pewnie dlatego, że mąż m wolny weekend. Jutro chyba pojedziemy do Wrocławia na pokaz fontann o którym pisała Leginsik.
Butelki super, chyba się skuszę, choć nastawiam się na cycka. Muszę tylko znaleźć info czy można je podłączyć pod odciągacz, by M. też mógł karmić 🙂
Mieszkaniec mojego brzuszka nieśmiało puka od kilku dni, puka rano i wieczorem, więc to nie jelita jak myślałam na początku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karollka napisał(a):
ja tez mam zamiar kupic laktator AVENT 🙂 sadze ze rzeczy jednej formi powinny pasowac itp. 🙂

a my jutro wybieramy sie do ZOO 🙂 🙂 🙂 🙂 Spedzimy wreszcie caly dzien razem...
Ja z laktatorem się wstrzymam na razie, jak będzie potrzeba to kupię po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trochę ogarnęłam, pranie powiesiłam, gary pozmywałam 🙂....i padam na cyce!! Teraz chwilkę poleżę,później biorę się za obiadek, bo mój kochany po 13 wraca z pracy: 🤪 A pogoda śliczna, pewnie pójdziemy gdzieś połazić troszkę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nick imię data porodu płeć imię niuni telefon
mgrzedzicka Magdalena 31.08 dziewczynka Oleńka
malstep Malwina 1.09 chłopak Franek
karollka Karolina 1.09 dziewczynka Amelka
megimi Magdalena 3.09 nie wie
leer Magdalena 4.09 nie wie
kamiska Kamila 6.09 chłopak Szymon
kahlanik Magdalena 6.09 chłopak Tadeusz
mariola-s Mariola 7.09 chłopak Szymon
agata1982 Agata 7.09 nie wie
mama1815 Wiktoria 8.09 nie wie
iza131313 Izabela 9.09 chłopak Mikołaj
asia2011 Joanna 12.09 nie wie
zaneta2712 Żaneta 12.09 nie wie
ilusia13 Ilona 12.09 nie wie
agamu Agata 12.09 dziewczynka Gabriela
asiulkazg83 Joanna 13.09 dziewczynka Oleńka
czarna79 Agnieszka 13.09 nie wie
anczes Anna 14.09 nie wie
karolinecka831 Karolina 15.09 chłopak Wojtek
asia19874 Joanna 16.09 chłopak Tymek
anula1983 Anna 16.09 dziewczynka Katarzyna
louisedg 16.09 dziewczynka
mph 16.09 dziewczynka
zocha Anna 16.09 dziewczynka Zosia
szotka Agnieszka 17.09 dziewczynka Alicja
smerfetka Aneta 17.09 chłopak
kalais 18.09 chłopak
leginsik Izabela 18.09 nie wie
fashionalex 19.09 dziewczynka Mia
aniawiktoria1 Anna 20.09 nie wie
asia85a Joanna 22.09 nie wie
anulka25 Anna 22.09 nie wie
kasia1986 Katarzyna 24.09 chłopak
gusia743 Agnieszka 24.09 nie wie
asulenka Joanna 24.09 nie wie
mirkaaa Mirka 24.09 nie wie
doris5969 Dorota 25.09 chłopak Igor
ania100 Anna 25.09 nie wie
letka82 Iwona 27.09 chłopak Wojtek
jasna281288 Magdalena 28.09 dziewczynka Laura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Matko!! Ale na dużo!!!! Aguś na końcu popraw, bo jasna to Marta a nie Magda 🙂

piszcie wszystkie co jest nie tak ja pozniej poprawie .....i wkleje jeszcze raz , Agata ty jestes tu długo wiec zobacz co mi mogło umknąc..... 🙂 🙂 🙂Jade do sklepu bo musze zrobic jakis obiadek , a w lodówce echo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rzeczywiscie nas duzo, swietna robota !

ja dzis ide do teatru, jak mowilam mamy do wyadania 950 zl razem z mezem z funduszu socjalnego w pracy na sport lub teatr wiec teraz co tydzien gdzies chodzimy aby wydac te pieniadze.

pogoda sliczna, moj maly nie rusza sie ostatnio za duzo nie wiem czy pozycje zmienil ale malo go czuje, dzis lezalam z godzine i nic sie nie odezwal, troche sie martwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
rzeczywiscie nas duzo, swietna robota !

ja dzis ide do teatru, jak mowilam mamy do wyadania 950 zl razem z mezem z funduszu socjalnego w pracy na sport lub teatr wiec teraz co tydzien gdzies chodzimy aby wydac te pieniadze.

pogoda sliczna, moj maly nie rusza sie ostatnio za duzo nie wiem czy pozycje zmienil ale malo go czuje, dzis lezalam z godzine i nic sie nie odezwal, troche sie martwie.
Ale fajnie macie z tym funduszem 🙂 tez by mi sie taki przydał.A co do ruchów to moja też se jakoś uspokoiła,też troszkę się martwię,ale pocieszam se że na poniedziałkowym usg też jej nie czułam, a tak latała i szalała, że cięzko było ją pomierzyć! Więc widać ma jeszcze dużo miejsca i pływa sobie gdzieś głębiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...