Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

w ciuchach moj probuje mi narzucic swoj styl , a ja lubie luzne rzeczy i kolorowe ale dla niego jak naloze cos co lubie wygladam zle, wiec zakupy sama robie z ciuchami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczynki,macie moze pojecie jak sie pielegnuje truskawki zwisajace???
Dostalam od szwagierki donice do powieszenia 🙂Niespodzianke mi od rana sprawila jak niewiem 🙂hi hi
Ale nie mam pojecia jak to hodowac,czy moge w domku je miec???prosze o rade jak wiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki,macie moze pojecie jak sie pielegnuje truskawki zwisajace???
Dostalam od szwagierki donice do powieszenia 🙂Niespodzianke mi od rana sprawila jak niewiem 🙂hi hi
Ale nie mam pojecia jak to hodowac,czy moge w domku je miec???prosze o rade jak wiecie 🙂

Asiula nie mam pojęcia. Sprawdź w necie, na pewno gdzieś o tym będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Witajcie ... no ja jak zawsze na końcu ... i przy Was to spioch bo wstaje o 9,00
Asiulka
]a wczoraj byłma na tych pierwszych zajeciach w szkole rodzenia i dostalam liste co zabrac do naszego szpitala , wiec jak byś chciala to mogę ci napisac co i jak ... 🙂 🙂 🙂

Karolcia ,bardzo chetnie mozesz mi zdac relacje co i jak 🙂))))Milo,ze pomyslalas o mnie 😘
Jakby cos to moj e-mail [email protected],napisz mi namiar na siebie(tzn.nr teli nk,bo Ciebie jeszcze nie mam ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powodzenia z tymi truskawkami! Był jakiś program, w którym mówiono że super truskawki zwisające, ale jeszcze nikomu tak nie urosły 🤢 koledze mojego A. też się nie powiodło... ale ciężarna może rzuci jakiś specjalnym urokiem i hormonikiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hejka 🙂ja na nogach od 7 rano nie zaglądałam bo poleciałam z Kuba do szkoły jak wróriłam zjadłam sniadanie i wziełąm sie za sprzatanie bo normalnie od komuni czyli 1,5 tyg nie sprzatałamno lae juz mam czyscuiutko 🙂Właśnie wtrąbiłam kawałek snickersa i 2 czastki czekollady Wedla jabłko-śliwka -polecam pycha 🙂Ja wczortaj tez miałam z rana kiepski humor wszystko i wszyscy mnie irytowali na mojego M nakrzyczałam przez tel i o mały włos z siostra bym sie pokłuciła !!!!!!!!!!!ale po po ludniu na szczescie mi juz przeszło 🙂co do krzyża to mnie nie boli i mam nadzieje ze tak juz to zostanie 🙂
dziewczyny a co sie dzieje zCzarnadawno jej nie było???

Wlasnie niewiem tez o niej pomyslalam ,trza bedzie do niej chyba pisac ,jak sie nie odezwie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski, jestem w kropce...przyszła do mnie sąsiadka z prośbą o pożyczenie 2000.mamy super kontakt i w ogóle, oni mają komornika na koncie swoim, nie mają kasy...za 2 miesiące zalegają z płaceniem za mieszkanie...i właściwie nie mają co do gara włożyć. Kurde chciałabym im pomoc, ale z drugiej strony 2000 to dla mnie dużo kasy, boję se że nie będą mieli jak oddać, a nie stać mnie na rozdawanie pieniędzy...co mam zrobić??Z jednej strony bardzo chcę im pomóc, a z drugiej też po pierwsze nie mam, a po drugie boję se że nie odzyskam tej kasy, a same wiecie jak teraz pieniądze potrzebne... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski, jestem w kropce...przyszła do mnie sąsiadka z prośbą o pożyczenie 2000.mamy super kontakt i w ogóle, oni mają komornika na koncie swoim, nie mają kasy...za 2 miesiące zalegają z płaceniem za mieszkanie...i właściwie nie mają co do gara włożyć. Kurde chciałabym im pomoc, ale z drugiej strony 2000 to dla mnie dużo kasy, boję se że nie będą mieli jak oddać, a nie stać mnie na rozdawanie kasy...co mam zrobić??Z jednej strony bardzo chcę im pomóc, a z drugiej też po pierwsze nie mam, a po drugie boję se że nie odzyskam tej kasy, a same wiecie jak teraz kasa leci... 🤢 🤢


hmm ciękza sprawa, bo pewnie to pójzie na spłatę długu.. ale nie wiaomo czy dla Was będą mieli na oodanie 😞 ja bym niestety odmówiła bo moga byc problemy z odzyskaniem. 200 zł.. jeszcze tak.. ale 2000 zł to juz za użo.

kieys pozyczylismy 1000 zł znajomemu męza, miał nam oddac do konca miesiąca.. przeciągneło ie to do kilku miesięcy, a my wteyd zeby w sciane bo to nasze oszczednosci były...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski, jestem w kropce...przyszła do mnie sąsiadka z prośbą o pożyczenie 2000.mamy super kontakt i w ogóle, oni mają komornika na koncie swoim, nie mają kasy...za 2 miesiące zalegają z płaceniem za mieszkanie...i właściwie nie mają co do gara włożyć. Kurde chciałabym im pomoc, ale z drugiej strony 2000 to dla mnie dużo kasy, boję se że nie będą mieli jak oddać, a nie stać mnie na rozdawanie kasy...co mam zrobić??Z jednej strony bardzo chcę im pomóc, a z drugiej też po pierwsze nie mam, a po drugie boję se że nie odzyskam tej kasy, a same wiecie jak teraz kasa leci... 🤢 🤢


hmm ciękza sprawa, bo pewnie to pójzie na spłatę długu.. ale nie wiaomo czy dla Was będą mieli na oodanie 😞 ja bym niestety odmówiła bo moga byc problemy z odzyskaniem. 200 zł.. jeszcze tak.. ale 2000 zł to juz za użo.

kieys pozyczylismy 1000 zł znajomemu męza, miał nam oddac do konca miesiąca.. przeciągneło ie to do kilku miesięcy, a my wteyd zeby w sciane bo to nasze oszczednosci były...

No dokładnie, potrzebują na spłatę za to mieszkanie...często pożyczają , raz 100zł ,czasem 50...takie mniejsze kwoty pożyczamy, ale tu się boję...Sami nie bardzo mamy, a z drugiej strony żal mi ich...ale wiem że nie będą mieli jak oddać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Leer napisał(a):
pościel ładna, ale po co nam poduszka? i nie ma ochraniaczy na łóżeczko ani rożka a na tym mi zależy. 🥴


ja chyba kupię taką http://allegro.pl/7el-posciel-dziecieca-120x90-super-cena-i1611418824.html

Super zestawik Agatka ,cena tez elegancka 🤪 Ja jednak wole takie posciele niemowlece typowo,no niewiem ale te w Kubusie Puchatki to jakos tak bardziej dla przedszkolaka mi podchodza...ja wole dla bobasa w jakies wlasnie boćki kaczuszki,i inne smoczki hi hi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
w sytuacji kiedy oni mają komornika to oznacza że chyba mają problemy z regulowaniem swoich zobowiązań. ja bym nie pożyczyła zwłaszcza tak wielkiej kwoty. wogóle kilka razy się przejechałam na pożyczaniu i mam zasadę że nie pożyczam

Dzięki, ja też uważam, żeby nie pożyczać. Ja nie umiem odmawiać, później aż mnie serce boli. Ale Tomek też tak mówi, że po prostu nie mamy i tyle, nie będziemy przecież sami sie zapożyczać, żeby komuś pożyczyć...on pójdzie i im powie, jak z pracy wróci, bo ja nie umiem... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
nie mogę sie doczytać nic na temat rożka czy jest usztywniony ?? 😮
http://allegro.pl/7el-posciel-dziecieca-120x90-super-cena-i1611418824.html
zawsze można zapytanie wysłać 😉

Ja nie potrzebuje usztywnienia do rozka..Tym bardziej ,ze rozek nieusztywniony mozna wykorzystac jako kolderke do wozia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
nie mogę sie doczytać nic na temat rożka czy jest usztywniony ?? 😮
http://allegro.pl/7el-posciel-dziecieca-120x90-super-cena-i1611418824.html
zawsze można zapytanie wysłać 😉

Ja nie potrzebuje usztywnienia do rozka..Tym bardziej ,ze rozek nieusztywniony mozna wykorzystac jako kolderke do wozia 🙂


sluchajcie, ja miałam usztywniany rożek, tzn z tyłu była wsadzona taka gabka. I to było dobre szczególnie jak się noiło dziecko na rękach. Ta gąbka była wyjmowalna, więc jak chciałam rożek wykorzystać jako przykrycie to po prostu wyciagałam ją z tyłu 🙂
maiłam tez nieusztywniany rożek i zdecydowanie dla mnie wygrywa uztywniany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
dużo tych niewiadomych 😮 laktator kupowac od razu czy później? kupować woreczki na pokarm do zamrażania? a może pokarmu będzie mało i nie trzeba?dużo rzeczy wychodzi "w praniu" a jak się nakupuje bez sensu to kasy szkoda 🥴

laktator lepiej po porodzie 🙂
Moje zdanie,nie kaza ma pokjarm i co wtedy???Sprzedac za pol ceny pozostaje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asia ten rożek wygada mi na lekko usztywniany nie wiem jak wy ale ja wole nie usztywniany przy Kubie miałam nie usztywniany i używało sie go super i lepiej mi sie w niego zawijalo 🙂

dokladnie Dorcia ,ja tak samo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale sie zdenerwowałam wrr;/
przed chwila zadzwonił mój N że jego wuja i 3 dzieci nie przyjdą jednak na wesele..
a oni byli wciśnięci przed bartka rodziców bo oni sobie tego zażyczyli a płaciliśmy za nich normalna kwotę i 600zł poszło sie...
teraz szukamy na siłę kogoś kto by przyszedł ale to tak głupio bo on będzie wiedział że jako koło ratunkowe tydzień przed ślubem i nikt sie nie zgadza..
a pieniążków nie odzyskamy bo wczoraj płaciliśmy i umowa [podpisana i za późno za wycofanie sie.
szlag by trafił tę jego rodzinkę.. same problemy od początku robią..;/ 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Jak nie dostajecie laktatora w spadku to sie wstrzymajcie on wcale malo nie kosztuje a moze sie okazac zbedny a jak sie okaze ze jest potrzebny to wtedy myk i do sklepu i tak samo z tymi workami na pokarm Dziewczynki nie szalejcie tak bo to bez sensu 🙂

hehe moje mysli 🙂 😁 🤪 🙃 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski, jestem w kropce...przyszła do mnie sąsiadka z prośbą o pożyczenie 2000.mamy super kontakt i w ogóle, oni mają komornika na koncie swoim, nie mają kasy...za 2 miesiące zalegają z płaceniem za mieszkanie...i właściwie nie mają co do gara włożyć. Kurde chciałabym im pomoc, ale z drugiej strony 2000 to dla mnie dużo kasy, boję se że nie będą mieli jak oddać, a nie stać mnie na rozdawanie pieniędzy...co mam zrobić??Z jednej strony bardzo chcę im pomóc, a z drugiej też po pierwsze nie mam, a po drugie boję se że nie odzyskam tej kasy, a same wiecie jak teraz pieniądze potrzebne... 🤢 🤢



Agatka ja myślę że możesz jesli oczywiscie chcesz pożyczyc im kase ale np mniejsza kwote tyle ile jestes w stanie bo 2000 to naprawde duzo jesli bardzo chcesz im pomoc to mysle ze i oni docenia kazdy grosz bedac w takiej niefajnej sytuacji.choc ja w zyciu mialam tez niemile sprawy (pozyczek nigdy nie odzyskalam)ale wiesz jak jest ma sie miękkie serce to i twadą dupę(jak to u mnie sie mówi.ale najblizszym osobom zaufanym pozyczam nadal jesli tylko mam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja będę kupowała zestaw pościeli z wypełnieniem + rożek i gadzety a do tego na zmianę 3 el pościel. Do wózka myślałam że wystarczy śpiworek + cieplejszy kocyk?

Faktycznie śpiworek do wózka to niezły pomysł.


Pewnie ze wystarczy spiworek i kocyk jeszcze tylko pod spiworek wklada sie wklad do wózka i to wystarcza 🙂na wózek przeciez jest jeszcze ochraniacz wiec tyo wszystko razem i zima nie grozna 🙂


Dorotko tak się wtrącając to CZARNULKI miało nie być tylko wczoraj a dziś od rana też cisza więc nie wiem co ona porabia 😮 😮 😮 jak wpadnie to ją dopadniemy 🤪 co nas tak zaniedbuje 😜 a ASIULKA z zielonej też nieźle przygrywa i pojawia się na minutę i znika 😮

hahahha a bo ja dzis w locie jakos tak 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...