Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiula nic tylko się wprowadzaj do mnie 😁 🤪 na przesyłkach zaoszczędzisz 🙃 😁 😁 😁
ja mam jutro znów pojawić się u mudżyna ... może nie będzie mnie badał ? bo wczoraj się goliłam i dziś nie mam zamiaru to bym wyglądała jak pozarzynana 😁 😁 😁 😁

Nie no nie mozna Kachy tak zadreczac i straszyc kosiara dzien w dzien 😁Ona bidna juz niedlugo sama zacznie wlosy z przerazenia gubić 😲


dobrze by było jakby sie tak na lato leniła do zera 😁 😁 😁 😁 było by po problemie 🤪

lepiej wtedy portki wkladac,bo klaczydla by sie snuly za naszym sladem hahahah 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Ja też używam Lirene, i jestem bardzo zadowolona, a mam skórę alergiczną.
Ja używam co cery wrażliwej i alergicznej, intensywnie nawilżający SPF 5, lub cera wrażliwa i alergiczna, ultra UV ochronny SPF 30 🙂

Aniu ,a ze tak spytam ile masz latek??Bo ja juz sedziwa kobita hehe w listopadzie 28 mi stuknie szok! 😮a ja wciaz jak dzieciak niekiedy ... 😮Pocieszam sie ,ze jak bede rodzic Olunie to bede miala 27 jeszcze hahaha,Kami rodzilam majac prawie 21 lat

Ty sędziwa?????!!!!! 😁 😁 mi stuknie 31 w październiku!!!!!!!!!!

mi za 3 dni .......32 i ja sie czuje młodo.........

Nie watpimy 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Ja też wygibasy będę dziś uskuteczniać przed jutrzejszym przeglądem. 🙂

na bobaska ,polecamy z Agatka 🙂 🤪


Ja od początku tak robię, aby mogła się przyzwyczaić że, to takie trendi. 😁 😁 😁

hehehe a co !sprawnie ,szybko wygodnie 🙂Jest nas wiecej widze w gronie nieopierzonych 🤪 🤪 🤪

Ja chyba tak będę już zawsze robić, jakoś tak mi się wydaje lepiej 🙂


Lepiej? nie lepiej ? szybciej 😁 😁 😁 😁
przewiewniej i milej zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu jaki kolorek zamówiłaś ??? super są ... zastanawiam się nad nimi 🙂

Ja właśnie te niebieskie wzięłam 🙂 na lato takie wesołe se strzeliłam, a co 🤪 🤪
Super są naprawdę, wygodne jakby się było na boso. i wydaje mi się że cena też niezła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
przespie sie troche bo padnieta jestem


to pewnie po tej glukozie 🥴 utnij komara na pewno Ci się polepszy 🙂

Ja bez glukozy i w wyrku nadal gniję...aż mi wstyd ☺️ ☺️ ( ale tylko trochę 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu jaki kolorek zamówiłaś ??? super są ... zastanawiam się nad nimi 🙂

Ja właśnie te niebieskie wzięłam 🙂 na lato takie wesołe se strzeliłam, a co 🤪 🤪
Super są naprawdę, wygodne jakby się było na boso. i wydaje mi się że cena też niezła 🙂


super na prawdę 🙂 a jaki to materiał z którego są zrobione ? super mają też inne sandałki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Ja też używam Lirene, i jestem bardzo zadowolona, a mam skórę alergiczną.
Ja używam co cery wrażliwej i alergicznej, intensywnie nawilżający SPF 5, lub cera wrażliwa i alergiczna, ultra UV ochronny SPF 30 🙂

Aniu ,a ze tak spytam ile masz latek??Bo ja juz sedziwa kobita hehe w listopadzie 28 mi stuknie szok! 😮a ja wciaz jak dzieciak niekiedy ... 😮Pocieszam sie ,ze jak bede rodzic Olunie to bede miala 27 jeszcze hahaha,Kami rodzilam majac prawie 21 lat

Ty sędziwa?????!!!!! 😁 😁 mi stuknie 31 w październiku!!!!!!!!!!

mi za 3 dni .......32 i ja sie czuje młodo.........

Nie watpimny 🙂 🙂 🙂 🙂


nikt nie śmie twierdzić inaczej Czarnulko 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu jaki kolorek zamówiłaś ??? super są ... zastanawiam się nad nimi 🙂

Ja właśnie te niebieskie wzięłam 🙂 na lato takie wesołe se strzeliłam, a co 🤪 🤪
Super są naprawdę, wygodne jakby się było na boso. i wydaje mi się że cena też niezła 🙂


super na prawdę 🙂 a jaki to materiał z którego są zrobione ? super mają też inne sandałki 🙂

To jest taka jakby skórka lekko zamszowa ( nie wiem jak to określić), inne też mają fajne, też już tam żurawia zapuszczałam, ale w końcu na te się zdecydowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu jaki kolorek zamówiłaś ??? super są ... zastanawiam się nad nimi 🙂

Ja właśnie te niebieskie wzięłam 🙂 na lato takie wesołe se strzeliłam, a co 🤪 🤪
Super są naprawdę, wygodne jakby się było na boso. i wydaje mi się że cena też niezła 🙂


super na prawdę 🙂 a jaki to materiał z którego są zrobione ? super mają też inne sandałki 🙂

Asiek ,a Ty wysoka laseczka jestes nie?Ja karel 164cm w kapeluszu ,takze i gire mam krotka ,nie moge takich,a takie pikne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nadrobiłam...
Asia jeżeli chodzi o kremy to możesz też spojrzeć na kosmetyki z AA są naprawde fajne a i nazwa ciekawa... 🙂Ach i jak będziesz wybierać nieważne jakiej firmy to bierz te z 30/35+ bo w ciąży i po ciąży skóra wymaga więcej składników a wiadomo krem im dla dojrzalszej skóry tym ma ich więcej a zaszkodzić ci nie zaszkodzi po prostu skóra weźmie z niego tylko to co potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu jaki kolorek zamówiłaś ??? super są ... zastanawiam się nad nimi 🙂

Ja właśnie te niebieskie wzięłam 🙂 na lato takie wesołe se strzeliłam, a co 🤪 🤪
Super są naprawdę, wygodne jakby się było na boso. i wydaje mi się że cena też niezła 🙂


super na prawdę 🙂 a jaki to materiał z którego są zrobione ? super mają też inne sandałki 🙂

To jest taka jakby skórka lekko zamszowa ( nie wiem jak to określić), inne też mają fajne, też już tam żurawia zapuszczałam, ale w końcu na te się zdecydowałam 🙂


mnie i tak każdy but obżera więc pewnie musiałabym pocierpieć i przez te sandałki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
zjadłam 3 brzoskwinie i gruchę 🤪 ale mi dobrze a jak Tymonek szaleje 🙂 🙃 🙃 🙃 🙃
truskawki mi się przejadły .. arbuzy w sumie też 🤢

po truskawkach latam jak glupia do wc i zgaga mnie piecze ..potruskawkavch ze smietanka 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Czarna stawiam na chłopca 🙂

Aga poki co tylko ja na Julke stawiam....straszylas juz kopalami ,a ja jako jedyna zbiore plony niezle 😮....Czy ktos stawia na Julie ????niewiem,czy wszystkie sie Ciebie boja ,czy jak 😉 😜 😜

ha ha mnie sie boja ...no wiesz co ...moze w zyciu jestem wredna suka....ale na brzuszku nie hi hi .... 🤪 🤪 🤪, ale w sumie tylko Ty mi napisałas ze bedzie cipuszka.....Dobrze ze moj M tego nie widzi ..... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu jaki kolorek zamówiłaś ??? super są ... zastanawiam się nad nimi 🙂

Ja właśnie te niebieskie wzięłam 🙂 na lato takie wesołe se strzeliłam, a co 🤪 🤪
Super są naprawdę, wygodne jakby się było na boso. i wydaje mi się że cena też niezła 🙂


super na prawdę 🙂 a jaki to materiał z którego są zrobione ? super mają też inne sandałki 🙂

Asiek ,a Ty wysoka laseczka jestes nie?Ja karel 164cm w kapeluszu ,takze i gire mam krotka ,nie moge takich,a takie pikne


ja tak 171 cm , i kawał kopyta 🥴 🥴 🥴 także mi pozostają tylko na płaskich bo jakbym obcas założyła to bym mojego po głowie z wysokości klepała 😉 a on tego samego wzrostu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu jaki kolorek zamówiłaś ??? super są ... zastanawiam się nad nimi 🙂

Ja właśnie te niebieskie wzięłam 🙂 na lato takie wesołe se strzeliłam, a co 🤪 🤪
Super są naprawdę, wygodne jakby się było na boso. i wydaje mi się że cena też niezła 🙂


super na prawdę 🙂 a jaki to materiał z którego są zrobione ? super mają też inne sandałki 🙂

To jest taka jakby skórka lekko zamszowa ( nie wiem jak to określić), inne też mają fajne, też już tam żurawia zapuszczałam, ale w końcu na te się zdecydowałam 🙂


mnie i tak każdy but obżera więc pewnie musiałabym pocierpieć i przez te sandałki 🥴


Też tak mam, nie ma butów które by mnie nie obtarły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
☺️Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
przespie sie troche bo padnieta jestem


to pewnie po tej glukozie 🥴 utnij komara na pewno Ci się polepszy 🙂

Ja bez glukozy i w wyrku nadal gniję...aż mi wstyd ☺️ ☺️ ( ale tylko trochę 🙂 )

ja właśnie wstałam ale to tylko dlatego że czekam na kuriera z lodówką 🙂 taki dziś dzień że najchętniej bym cały dzień przespała.... a tu jeszcze na zakupy muszę się wybrać .... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
zjadłam 3 brzoskwinie i gruchę 🤪 ale mi dobrze a jak Tymonek szaleje 🙂 🙃 🙃 🙃 🙃
truskawki mi się przejadły .. arbuzy w sumie też 🤢

po truskawkach latam jak glupia do wc i zgaga mnie piecze ..potruskawkavch ze smietanka 😮 😮 😮

A mnie jakoś truskawy nie rajcują w tym roku, nie wiem czemu...Skubnę jedną ,dwie i to wszystko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
No nadrobiłam...
Asia jeżeli chodzi o kremy to możesz też spojrzeć na kosmetyki z AA są naprawde fajne a i nazwa ciekawa... 🙂Ach i jak będziesz wybierać nieważne jakiej firmy to bierz te z 30/35+ bo w ciąży i po ciąży skóra wymaga więcej składników a wiadomo krem im dla dojrzalszej skóry tym ma ich więcej a zaszkodzić ci nie zaszkodzi po prostu skóra weźmie z niego tylko to co potrzebuje.

tak ale chyba poki co nie bede szalec ,dop po porodzie moze,bo jak ma duzo wit A to dziecku moze poszkodzic ...teraz to ja niewiem jaki krem ,bo mi sie z ta witamina przypomnialo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
zjadłam 3 brzoskwinie i gruchę 🤪 ale mi dobrze a jak Tymonek szaleje 🙂 🙃 🙃 🙃 🙃
truskawki mi się przejadły .. arbuzy w sumie też 🤢

po truskawkach latam jak glupia do wc i zgaga mnie piecze ..potruskawkavch ze smietanka 😮 😮 😮


ja ostatnio 3 razy dziennie idę 😎 waga stoi także nie jest źle 😎 ale staram się co 2 godziny coś zjeść 5 razy na dzień i na kolacje delikatnie, po trochę a żeby żołądek pracował i spalał 🙂 a i Tymon niech bierze co tam chce !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
☺️Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
przespie sie troche bo padnieta jestem


to pewnie po tej glukozie 🥴 utnij komara na pewno Ci się polepszy 🙂

Ja bez glukozy i w wyrku nadal gniję...aż mi wstyd ☺️ ☺️ ( ale tylko trochę 🙂 )

ja właśnie wstałam ale to tylko dlatego że czekam na kuriera z lodówką 🙂 taki dziś dzień że najchętniej bym cały dzień przespała.... a tu jeszcze na zakupy muszę się wybrać .... :/

Ja na szczęscie mogę dziś bezkarnie przeleżeć cały dzień -taki też mam plan...no muszę wyjść z Mają i do sklepu, ale sklep mam 10 metrów od domu, a z Mają wyjdę za blok tylko na siku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...