Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
dzieki laski mama i ciocia tez mnie utwierdziły w tym że moja odmowa jest słuszna w takiej sytuacji
.
Marta trzymaj sie, nie ma co ukrywać że cukrzyca to nic dobrego ale nie takie problemy kobiety maja 🙂 to tylko zmiana stylu zycia( diety) ważne aby mała była zdrowa:_) a Twój wynik nie jest aż taki zły jak na cukrzyce widać że to początkowa faza moja kuzynka miała aż 190!

gadałyście o wieku ja nie mam co narzekać choc też czuje sie już dosc staro.. ( ale to przez to że jestem juz mężatka bede miala córcie.. obowiązki... a w moim wieku tu sie bawia na 102 ) 😁

czarna bedzie dziewczynka na bank!

jest nas dwie 🙂

ha ha ha..jutro zobaczymy.....

a nie chcialabys malutkiej Juleczki?Wloski czarniutkie jak mamusia ,figlarne oczka jak mamusia..a po Tatusiu ,co by tam mogla miec??heheheh

Asik dla mnie zeby tylko było zdrowe a czy chłopak czy dziewczynka to nie ma roznicy...


Ja obstawiam dziewczynkę. A dlaczego? Bo wstydliwa 🙂 jak do tej pory nóżek nie rozchyliła to widocznie się wstydzi :P. Facetowi zawsze coś tam zwisa i u mnie od samego początku jak tylko lekarz przyłozył sondę do mały rozłozył nogi, i jeden i drugi 🙂 bezwstydni faceci 😉

jest nas 3 🙂Tak faceci to okrakiem siadaja i wogole..dobrze,ze dziewczyny sa wstydliwe...przynajmniej jako dzieciaczki....Bo co to dzis za mlodziez bezwstydna,to wydaje mi sie ,ze faceci az tacy nie sa jak te nastoletnie DZIUNIE z nadetymi ustami ..

P.S zabrzmialo sedziwie 😁 😁 😁

Asia masz rację. Ja w zeszłym roku byłam na egzaminie gimnazjalnym, bo zawsze ktoś od nas jest oddelegowany, to czułam się tam jak zakonnica...te laski normalnie masakra jakaś!!!!!!!Wyglądały w większości jak z trasy...faje paliły po bramach...jakby mogły to by tam pewnie tych chłopów w obroty wzięły..aż zal było na to patrzyć...
A ja wcale aż tak święta nie jestem 🤪 🤪 🤪, mimo wszystko to była już przesada

buhahaha..... 🙂 🙂ale takie jest zycie .....

No jest, jest...ale Aga wierz mi, jakbyś te niektóre zobaczyła, to byś nie uwierzyła, że one kończą gimnazjum dopiero!!! Normalnie jak "Galerianki" -widziałyście ten film???

ogladałam i wiem ze tak jest ....a pozniej matki zaskoczone ze ich 13 letnie corki sa w ciazy.....ja w wieku 13 lat o seksie nawet nie pomyslałam.....zeby sie malowac przeciez w szkołach zabronione do 8 klasy ....to przez te gimnazja w głowach sie przewraca


ja częłąm się malowac ( a raczej delikatnie podkreslac oczy) dopiero w liceum, odwazyłam się to zrobic na szkolną dyskotekę . W gimnazjum to jedynie lekki fluid kryjący bo miałam problemy z cerą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Leer napisał(a):
ja to moze starej daty nie jestem ale ,,za moich czasów" nie było tak jak teraz do dzisiaj wspominamy z mamą jak bawiłam sie kurami ( mam nawet zdjecie) ubrałam w korale mama powiązała im nogi i nosiłam, albo jak psa ubierałam w ciuszki malowałam mu paznokcie i woziłam w wózku jak dziecko.. a teraz.. 😮

hehe to ja z siostrą koty ubierałyśmy w ciuszki lalek 😁 😁


ja sama szyłam ręcznie ciuszki dla lalek barbie 🙂babcia dała mi stare firanki i robiłam im suknie slubne. Czasami babcia sama dziergała mi na drutach sweterki zeby mi lalki w zimę nie zmarzły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie świat oszalał jak oglądam na tlc program ,,mała miss:" jak te mamy malują 5 latki ... rzesy, paznokcie sztuczne nakładki na zeby.. włosy zrobione. brr.. moja corcia bedzie zadbana ale nie ,,udekorowana":..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Dziewczyny co do kilogramów to mi już obojętne ile do przodu, byle moje dziecko było zdrowe. I to się liczy. W niedzielę do mojej mamy przyszła jej koleżanka z płaczem. Jej córka jest w ciąży, obecnie leży w szpitalu, dostała plamień, skurczy i mają w szpitalu dylemat co robić dalej. Ta dziewczyna nie mogła mieć dzieci i tak się stało że jak poszła na wizytę zwykłą kontrolną do gina okazało się, że jest w ciąży. Radość wszystkich, ciąża przebiegała prawidłowo do momentu kiedy gin zaczął się jej czepiać, że za dużo i za szybko tyje. Wprowadził jej diety i inne cudawianki a ona tak sobie wzięła do serca że obecnie lekarze w szpitalu nie wiedzą w którym jest miesiącu ciąży. !!!. Tak jak ją prowadził ginekolog - dietetyk to wychodzi że 8!!!! lub 9 !!!, a z pomiarów dziecko odpowiada 6 !!!. Nie wiedzą co z nią robić, czy podtrzymywać ciążę, czy może faktycznie jest w 9 i ma rodzić, a dziecko ma tak małą masę. Ja jestem w szoku, nie wiem jaką podjęli decyzję, a mojej mamie też głupio się dowiedzieć. Ja już wolę jeść.

O kuźwa, masakra jakaś... 🤢 😮 biedna dziewczyna...


dlatego ja jestem przeiwna jakimkolwiek dietom w ciązy. Jedynie diety spowodowane cukrzyca ciążową albo innymi chorobami, które wymagają ograniczenia pewnych produktów. A tak żeby samej z siebie przechodzic na dietę w ciazy to nie..
Uważam, że jesli kobieta nie chce tyć za dużo to nie powinna zbyt często objadać się słodyczami, bo to są puste kalorie i nic ozywczego dziecku nie dają. A tak to inne rzeczy powinna jeść normalnie, tyle ile potrzebuje.

A ta dziewczyna nie wie w którym jest miesiącu? Przeciez na pewno ma założoną kartę ciążową i jest tam data ostatniej miesiączki.. Rzeczywiście, dziecko przez to ze matka ograniczała jedzenie moze być nieożywione i przez to mniejsze 😞

Kasiu ona nie mogła mieć dzieci i nawet jej przez myśljej nie przeszło że nosi w sobie cud 🙂 🙂 🙂, A okresu przez pół roku potrafiła nie mieć, tak że daty brak z OM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A za moich czasów to do Liceum musiałam chodzić z obuwiem zastępczym w worku !!!! i przyszytą tarczą !!!. A jak mnie pani od historii na początku 1 kl zatargała do łazienki i z histerią szorowała mi brwi, bo pomalowane, bo takie czarne .... 😁 😁 😁, a one takie naturalne 🙂 🙂 🙂. Był respekt, było inaczej i nie wspominam, żeby było żle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dobrnęłam do końca wpisów
Czarna będzie chłop jak nic!!!(tak na marginesie to ja tez nie wiem do konca czy bedzie chlopak czy dziewczynka,moze na nastepnej wizycie sie pokaze)

Ania 100 straszna historia z ta znajomą naprwde az mna wstrzasnęla

Co do kg to tez sie nie przejmuje na początku przytyłam duzo a teraz narazie waga powoli w gore idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Laski troszke was nadgoniłam 🙂 gadałyscie o wieku no ja z tego rocznika co Agatka tyle ze z lipca wic 31 niebawem stuknie 🙂i uwazam ze jest git bo przed 40 bede miala juz dwójke odchowanych dzieci i bedziemy mogli sie jeszcze cieszyc młodym zyciem tzn mój bedzie po 40 ae to i tak jest git 🙂co do wagio to dla mnie to istny koszmar bo w piatek zapewne sie okaze ze juz ponad 10kg mi przybyło -tak czuje niestety 😞a gdzie jeszcze do konca echhh ale najwazniejsze zeby Mateo był zdrowiutki bo to co opisała ANIA100 to jakas kompletna paranoja i szkoda mi dziewczyny i tego maleństwa
Leer nie daj sie wrobic w wynajem na chwilke rodzince mieszkania bo sie nie wyprowadza napewno a tylko moga zuzyc wasze mieszkanie i sie zadomowic nie ma barta we wsi ja bym sie nie zgodziła tym bardziej ze braciszek noie kwapił sie z pomoca w remoncie !!!co do Twojego wieku to pomysl ze jestes teraz młoda inni sie bawia,ale jak Ci inni beda dopiero planowac rodziny Ty juz bedziesz miała odchowane dzieciatko i bedziesz mogła oddychac pełną piersia 🙂
Aga ja stawiam na Szymonka 🙂czasami chłopcy sa bardziej niesmiali niz dziewczynki 😜 😜 😜
Dzisiaj na probe kupiłam maślanke stracuiatello z Mrągowa jest dobra ,ale bardziej polecam pieczone jabłko 🙂
Asia jak fajnie ze Piotr Cie odblokował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a gdzie Ty się Dorotko podziewałaś ?? 🙃 ooo to i ja spróbuje pieczone jabłuszko 😁 choć straciatella jest dla mnie pierwsza klasa 😁 😁
Ania100 jak będziesz wiedziała co z tą dziewczyną to daj znać...straszne to co napisałaś 🥴 .

U mnie się wiatrzysko ruszyło straszne , chyba coś popada 🙂 oby burzy nie było to może lać 🙂 przynajmniej się ochłodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej dobrnęłam do końca wpisów
Czarna będzie chłop jak nic!!!(tak na marginesie to ja tez nie wiem do konca czy bedzie chlopak czy dziewczynka,moze na nastepnej wizycie sie pokaze)

Ania 100 straszna historia z ta znajomą naprwde az mna wstrzasnęla

Co do kg to tez sie nie przejmuje na początku przytyłam duzo a teraz narazie waga powoli w gore idzie 🙂


toż to zapomniałyśmy o Tobie 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej dobrnęłam do końca wpisów
Czarna będzie chłop jak nic!!!(tak na marginesie to ja tez nie wiem do konca czy bedzie chlopak czy dziewczynka,moze na nastepnej wizycie sie pokaze)

Ania 100 straszna historia z ta znajomą naprwde az mna wstrzasnęla

Co do kg to tez sie nie przejmuje na początku przytyłam duzo a teraz narazie waga powoli w gore idzie 🙂


toż to zapomniałyśmy o Tobie 🙃 😉




bo u mnie jest juz wpisany Szymonek 🙂 ale nie jest to do konca pewne bo lekarz sam nie byl pewny czy fiutek mu mignal na usg czy nie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
a gdzie Ty się Dorotko podziewałaś ?? 🙃 ooo to i ja spróbuje pieczone jabłuszko 😁 choć straciatella jest dla mnie pierwsza klasa 😁 😁
Ania100 jak będziesz wiedziała co z tą dziewczyną to daj znać...straszne to co napisałaś 🥴 .

U mnie się wiatrzysko ruszyło straszne , chyba coś popada 🙂 oby burzy nie było to może lać 🙂 przynajmniej się ochłodzi 😁



Kochana rano to pojechalismy odebrac zrobine usterki w naszym nowym mieszkanku i troszke nam sie zeszło a potem do sklepu pojechalismy na zakupy 🙂Moj M własnie pojecha odstawic samochód do warsztatu bo cos sie dzieje z tłumikiem i pierdzi ale tylko troszke a zaraz wakacje Kube na działke trzeba bedzie do rodziców odstawic potem przywieźć bo na oboz jedzie wiec auto bedzie non stop na chodzie tylko szkoda ze benzyna taka droga 😠no ale co zrobić trzeba życ dalej 🙂
A Ty jak sie czujesz dzisiaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej dobrnęłam do końca wpisów
Czarna będzie chłop jak nic!!!(tak na marginesie to ja tez nie wiem do konca czy bedzie chlopak czy dziewczynka,moze na nastepnej wizycie sie pokaze)

Ania 100 straszna historia z ta znajomą naprwde az mna wstrzasnęla

Co do kg to tez sie nie przejmuje na początku przytyłam duzo a teraz narazie waga powoli w gore idzie 🙂


toż to zapomniałyśmy o Tobie 🙃 😉




bo u mnie jest juz wpisany Szymonek 🙂 ale nie jest to do konca pewne bo lekarz sam nie byl pewny czy fiutek mu mignal na usg czy nie 😆


a kiedy następna wizyta i USG 🙂 to jeszcze faktycznie nie wiadomo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde laski jestem zła 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Miałam straszną ochotę na obiad zrobić kopytka z ciemnym sosem pieczeniowym i kapuchą kiszoną gotowaną ( aż mi ślinka cieknie...).
polazlam do sklepu, a tam nie ma kapusty...kurde kto całą wykupił ja sie pytam, powaliło ich???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie chce mi się jechać autem do dalszego sklepu po samą kapuchę 😞
Poszłam więc na łatwiznę, zakupiłam 2 słoiki fasolki po bratońsku i tyle..... 🙂
A ten zestaw pierwotny może jutro zrobię, jak po południu podjedziemy na zakupy i kupię KAPUCHĘ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a gdzie Ty się Dorotko podziewałaś ?? 🙃 ooo to i ja spróbuje pieczone jabłuszko 😁 choć straciatella jest dla mnie pierwsza klasa 😁 😁
Ania100 jak będziesz wiedziała co z tą dziewczyną to daj znać...straszne to co napisałaś 🥴 .

U mnie się wiatrzysko ruszyło straszne , chyba coś popada 🙂 oby burzy nie było to może lać 🙂 przynajmniej się ochłodzi 😁



Kochana rano to pojechalismy odebrac zrobine usterki w naszym nowym mieszkanku i troszke nam sie zeszło a potem do sklepu pojechalismy na zakupy 🙂Moj M własnie pojecha odstawic samochód do warsztatu bo cos sie dzieje z tłumikiem i pierdzi ale tylko troszke a zaraz wakacje Kube na działke trzeba bedzie do rodziców odstawic potem przywieźć bo na oboz jedzie wiec auto bedzie non stop na chodzie tylko szkoda ze benzyna taka droga 😠no ale co zrobić trzeba życ dalej 🙂
A Ty jak sie czujesz dzisiaj?


dziś rewelacja tylko gorąco 🥴 🥴 🥴 i przede wszystkim bez nerwów 🙂
oj z tymi autami to masakra jakaś ...studnia bez dna , u nas opony musimy wymienić bo już na łysych śmigamy 🥴 a dla bezpieczeństwa musimy je koniecznie kupić bo już nie długo i Tymonek będzie jeżdżił z nami 😁 🙃 W dzisiejszych czasach ciężko bez auta ....
u mnie już grzmi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
Pisałyście, że dziewczynki są wstydliwe... Moja na usg skrzyżowała rączki przed buzią (na zdjęciu widać tylko nosek) za to pipkę pięknie odsłoniła ;0 Nie wiem po kim ona taka jest 🤪 🤪 🤪
Leerka - sposób na nudę?? Masa stron w necie na różniste tematy (ja ostatnio czytam e-dziecko.pl) albo wyleguję się z książką.
Miałam dzisiaj wyprać wózek, ale pogoda jakaś taka niestabilna, więc jeszcze poczekam.
Zakupy remontowe prawie do końca zrobione, jutro tylko do odbioru płyty na drzwi szafy i od niedzieli działamy na maksa!! M. ma urlop i nasz przyjaciel też sobie wziął by nam pomóc - ciekawe czy będzie chciał się wprowadzić do nas :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Hej Laski 🙂
Pisałyście, że dziewczynki są wstydliwe... Moja na usg skrzyżowała rączki przed buzią (na zdjęciu widać tylko nosek) za to pipkę pięknie odsłoniła ;0 Nie wiem po kim ona taka jest 🤪 🤪 🤪
Leerka - sposób na nudę?? Masa stron w necie na różniste tematy (ja ostatnio czytam e-dziecko.pl) albo wyleguję się z książką.
Miałam dzisiaj wyprać wózek, ale pogoda jakaś taka niestabilna, więc jeszcze poczekam.
Zakupy remontowe prawie do końca zrobione, jutro tylko do odbioru płyty na drzwi szafy i od niedzieli działamy na maksa!! M. ma urlop i nasz przyjaciel też sobie wziął by nam pomóc - ciekawe czy będzie chciał się wprowadzić do nas :P

Moja też pierwsze co pokazała to była pipka...zero wstydu, zero skrępowania ....i zero wątpliwości kto tam mieszka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...