Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale naskrobałyście od południa, jakieś 40 stron...
ja też często po truskawach ze śmietaną mam zgagę, ale jakoś nie mogę się powstrzymać. dzisiaj dla odmiany kupiłam arbuzika a truskawy zostawiam na rano 🙂
też chciałabym rodzić naturalnie a nie cc, bo to zawsze szybciej dojdzie się do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dużo lasek z tabelki wrześniówek nie kojarzę..
a swoja droga czekam teraz na koleżankę ma przyjsc na kawkę za pół godz ale mi sie nie chce.. mam ochotę jej napisać żeby nie przychodziła ale jakos mi głupio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co takie pustki .....
Kamisia ja mam jutro rano wizyte ....
Ciekawe jak Ania ....mam nadzije ze da znac.....

a o której masz wizytę?

u tego mojego jak pojde to musi mnie przyjac i juz .....ale najlepiej rano bo pozniej długo trzeba czekac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Lece pod prysznic trzeba sie przygotowac ..... 🤪 🤪 🤪


a ja właśnie wylazłam spod prysznica 😜 coraz ciężej z wszystkim .... już brzuszek zawadza w niektórych czynnościach , ale trzeba dać radę a jak ! 😁 😁
No własnie gdzie Izka ?? nic nie pisze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Asia ja jutro ide na wizyte wynik glukozy i moczu pokazac a on powie co dalej robic jutro troche zabiegana bede bo do dwoch roznych miejsc musze jechac oddalonych od siebie najpierw odebrac wyniki a potem do ginekologa az mnie to przeraza nie cierpie autobusami jezdzic tym bardziej ze nawet nikt miejsca nie ustapi dzisiaj jak jechalam autobusem az bok mnie bolal eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gdzie jest Izka chociaz w sumie sama wiem jak to jest z tymi wizytami ja raz mialam wizyte na 15 a o 17 dopiero weszlam akurat trafilam ze kilka kobiet mialo to dluzsze usg ale jutro to wejde miedzy pacjentkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
tak Asia ja jutro ide na wizyte wynik glukozy i moczu pokazac a on powie co dalej robic jutro troche zabiegana bede bo do dwoch roznych miejsc musze jechac oddalonych od siebie najpierw odebrac wyniki a potem do ginekologa az mnie to przeraza nie cierpie autobusami jezdzic tym bardziej ze nawet nikt miejsca nie ustapi dzisiaj jak jechalam autobusem az bok mnie bolal eh


oj wiem coś na temat autobusów 🥴 🥴 ludzie myślą że jak młoda w ciąży to się czuje świetnie i raczej nie chcą ustąpić 🥴
Ja jadę na szczęście z moim bo sobie urlop wziął , nie chce mnie samej puszczać ..tym bardziej że nie moge za dużo chodzić 🤢 a i miałam zrobić badania w poniedziałek ale zrobię jutro żeby mieć je z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny, pisałam ostatnio, że zle wyszła mi glukoza, bo po 1h 154, wczoraj powtórzyłam i po 2h wyszło mi 169, a wspomnę, że byłam na diecie, zadzwoniłam do lekarza, a on, że mam iśc jutro do swojej ogólnej po skierowanie do szpitala do endokrynologa, bo to ewidentnie cukrzyca ciążowa.
Mam prośbę dziewczyny do Was, żebyście dały tą dietkę do przepisów kulinarnych,BARDZO WAS PROSZĘ. Pozdrawiam Was wszystkie, cały czas Was czytam więc jestem na bierząco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Witam dziewczyny, pisałam ostatnio, że zle wyszła mi glukoza, bo po 1h 154, wczoraj powtórzyłam i po 2h wyszło mi 169, a wspomnę, że byłam na diecie, zadzwoniłam do lekarza, a on, że mam iśc jutro do swojej ogólnej po skierowanie do szpitala do endokrynologa, bo to ewidentnie cukrzyca ciążowa.
Mam prośbę dziewczyny do Was, żebyście dały tą dietkę do przepisów kulinarnych,BARDZO WAS PROSZĘ. Pozdrawiam Was wszystkie, cały czas Was czytam więc jestem na bierząco.


podaj mi maila to Ci prześle bo to zeskanowane jest i ciężko bedzie wrzucić ! Strasznie dużo dziewczyn ma tą cukrzyce 🥴 ehh się przypałętało i Tobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...