Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ide robic obiad ....bo zaraz M wroci a tu co brzuszek i brzuszek .... 🙂 🙂 🙂
A PIOTR.....fajne te tygodnie + dni w avatarze.....jeszcze zeby ten on-line zlikwidowac ...dla mnie to świat i ludzie hi hi ...., a zauwazyłyscie , ze na danej stronie jest tylko 6 postów i przeskauje na nastepna ....tez fajnie jest to zrobione ..... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Ja tez sie ciesze ze chłopaczek bedzie bo Kuba chciał braciszka 🙂wiadomo tam gdzies głwboko w podswiadomosci chciaam dziewczynke ale zamiast warkoczyków bedzie fryz na jeża 🙂

Ja od dziecka zawsze chciałam chłopca. Jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to juz nie byłam taka pewna co do płci. jak pojechaliśmy w 20 tc na usg i usłyszałam, że dziewczynka to chyba byłam zawiedziona... Ale minęło trochę czasu i teraz się cieszę że będzie mała a nie mały. Wśród naszych znajomych są same chłopaki, więc będzie miała powodzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja tez sie ciesze ze chłopaczek bedzie bo Kuba chciał braciszka 🙂wiadomo tam gdzies głwboko w podswiadomosci chciaam dziewczynke ale zamiast warkoczyków bedzie fryz na jeża 🙂

Ja od dziecka zawsze chciałam chłopca. Jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to juz nie byłam taka pewna co do płci. jak pojechaliśmy w 20 tc na usg i usłyszałam, że dziewczynka to chyba byłam zawiedziona... Ale minęło trochę czasu i teraz się cieszę że będzie mała a nie mały. Wśród naszych znajomych są same chłopaki, więc będzie miała powodzenie 😁



u mnie Kochana jest na odwrót cvo do dzieci znajmoych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Aguś dobrze,że jesteś powiedz jak tam Twoje bóle?? bo mnie chyba to samo dzisiaj dopadło 😞

w nocy tak mi sie ułozył na pecherz i znowu bol niesamowity ....teraz narazie odpusciło ....juz niedługo wszytskie bede tak miały ....tylko lzejsze sa na zebra , a nie na pecherz ..... 🙂 🙂 🙂ale jutro wszytsiego sie dowiem pojde do swojego Gina....rozłoze swoja Kache i powiem badaj mnie .....i nawet nie denerwuj ....i koniec gadania..... 🤪 🤪 🤪 🤪sie zdziwi dziad....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Aguś dobrze,że jesteś powiedz jak tam Twoje bóle?? bo mnie chyba to samo dzisiaj dopadło 😞

w nocy tak mi sie ułozył na pecherz i znowu bol niesamowity ....teraz narazie odpusciło ....juz niedługo wszytskie bede tak miały ....tylko lzejsze sa na zebra , a nie na pecherz ..... 🙂 🙂 🙂ale jutro wszytsiego sie dowiem pojde do swojego Gina....rozłoze swoja Kache i powiem badaj mnie .....i nawet nie denerwuj ....i koniec gadania..... 🤪 🤪 🤪 🤪sie zdziwi dziad....


To dobrze,że już ok..ja to niewiem czy mi mała na pęcherz wlazła czy coś innego...jak siedze i leże to ok jak tylko wstane to w pół zgięta musze iść..a jak siusiam to mnie coś boli.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tego ze np boli podczas sikania ja mam to samo ginekolog tlumaczyl ze kobiety w ciazy sa narazowe na infekcje czasami ma na to plyw co nosimy ubrane najlepsza jest bawelna a np rajstopy itp inne materialy przyciagaja bakterie dlatego ja teraz nawet majtki bawelniane nosze heh i tak mam infekcje pochwy wiec do konca to prawda nie jest heh teraz antybiotyk biore dzisiaj ostatni raz i niby to normalne ze szczypie w okolicach intymnych bo to znak ze to sie leczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
apropo tego ze np boli podczas sikania ja mam to samo ginekolog tlumaczyl ze kobiety w ciazy sa narazowe na infekcje czasami ma na to plyw co nosimy ubrane najlepsza jest bawelna a np rajstopy itp inne materialy przyciagaja bakterie dlatego ja teraz nawet majtki bawelniane nosze heh i tak mam infekcje pochwy wiec do konca to prawda nie jest heh teraz antybiotyk biore dzisiaj ostatni raz i niby to normalne ze szczypie w okolicach intymnych bo to znak ze to sie leczy


to znaczy mnie nie szczypie w kaśce tylko tak z prawej strony boli..jak jajnik nawet nie potrafie określić co to jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie pouciekaly heh tez by mnie juz nie bylo gdybym obiadek robila heh ale dzisiaj nie robie obiadu maz nie chcial chyba zal mu jest mnie i biedaczek tez tak jakby na diecie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
za kazdym razem tak boli?


Nie nie tylko dzisiaj jakoś tak mnie dopadło..ale już puszcza..nie wiem co to było i sie troszke martwie i myśle czy nie jechać sprawdzić tego...ja to ból wytrzymam ale boje sie o Malutką,żeby Jej nic nie było..a jeszcze od wczoraj znowu Jej aktywność spadła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Ania ja bym na Twoim miejscu zadzwonila do ginekologa spokojniejsza bedziesz a tak niepotrzebnie sie stresujesz


Najgorsze jest to ,że nie mam jej prywatnego numeru to raz,a dwa chciałam dzisiaj iśc do niej prywatnie to miejsc już nie ma 😮 tylko,może jakbym powiedziała że mnie boli to by mnie przyjeła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
napewno by Cie przyjela gdybys powiedziala ze Cię boli ja na Twoim miejscu bym poszla do niej skoro nr nie masz powinnii Cię bez kolejki przyjac skoro Cię boli


I tak właśnie zrobie..zadzwonie tam po 16 i sie zapisze,a jak nie będą mnie chcieli to przejade sie do szpitala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bedzie najlepiej sama wiem po sobie jak mnie raz brzuch bolal tez zadzwonila do mojego ginekologa i mowilam ze mnie boli to odrazu kazal mi przyjsc zobaczysz bedzie dobrze ale lepiej to sprawdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...