Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dziewczyny któras pisała o jakims super spreju na kikut pepowny plizzzzzzzzz dajcie nazwe 🙂


Octenisept jest dobry.

teraz podobno wystarczy przemywać wodą z mydłem a jeśli nie to jak wychodzi się ze szpitala to zalecają co robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mariola-s napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dziewczyny któras pisała o jakims super spreju na kikut pepowny plizzzzzzzzz dajcie nazwe 🙂


Octenisept jest dobry.

teraz podobno wystarczy przemywać wodą z mydłem a jeśli nie to jak wychodzi się ze szpitala to zalecają co robić


Podobno jak się przemywa wodą i mydłem to długo się goi. W każdym szpitalu teraz każą wodą i mydłem. Mojego męża siostra przemywała spirytusem i po kłopocie w ciągu trzech dni. Ja mam w domu ten octenisept i go na Nataszce stestuje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
nie wiecie przypadkiem kiedy poprawi się pogoda? bo już mam dość... chcę słoneczka!!!

Kochana u mnie słoneczko od rana 23styopnie tak w sam raz wiec zapraszam 🤪
w pogodzie podaja że jutro i sobota ma być gorzej a od niedzieli znowu ładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Witam się i ja 🙂
Pogoda mocno barowa...od wczoraj leje...wlaściwie wygląda jakby już jesień się robiła!
Idę nadrabiać, bo pewnie trochę się nazbierało od wieczora 🙂

jesien z dupy sredniowiecza!!!
Ja tez nadrabiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poki co Olenka wazy 1,700kg (plu,minus 200gr-tak mowil doktorek 🙂) serduszko zdrowiutki e160 uderzen na minute ,wszystko w jak najlepszym porzadku 🙂 🤪 🤪 🤪 wg usg 32tc
czytam dalej Was Myszorki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski .....
Dzisiaj miałam zajebista noc , obudziłam sie o 4 nad ranem , dzidzia oczywiscie kopała niesamowiecie , a mamusi zachciało sie parowek z musztarda .....co zamykałam oczy widziałam jak maczam w musztardzie te parowki i co musiałam sobie zrobic cos do jedzenie , bo inaczej nie zasnelibysmy , ze nie było parowek to zjedlismy 2 kanapeczki , ale parowkowy sen z oczy nie przeszedł , musiałam isc i sobie kupic ,,,,obzarłam sie i juz było o wiele lepiej ....a tak w ogole pogoda zajebista parno nie ma czym oddychac ....robie kolejne pranie hi hi ...przeszłam całe miasto w poszukiwaniu sukienki dla mojej kumpeli ale znalazłysmy i jestem ....a dzisiaj chyba miałam te skurcze ....taki ciagnacy bol brzucha przez 30 sekund tak z 4 razy ....
A teraz Was podczytam i spadam do bratowej na ploty , ale wieczorkim bede .... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....
Dzisiaj miałam zajebista noc , obudziłam sie o 4 nad ranem , dzidzia oczywiscie kopała niesamowiecie , a mamusi zachciało sie parowek z musztarda .....co zamykałam oczy widziałam jak maczam w musztardzie te parowki i co musiałam sobie zrobic cos do jedzenie , bo inaczej nie zasnelibysmy , ze nie było parowek to zjedlismy 2 kanapeczki , ale parowkowy sen z oczy nie przeszedł , musiałam isc i sobie kupic ,,,,obzarłam sie i juz było o wiele lepiej ....a tak w ogole pogoda zajebista parno nie ma czym oddychac ....robie kolejne pranie hi hi ...przeszłam całe miasto w poszukiwaniu sukienki dla mojej kumpeli ale znalazłysmy i jestem ....a dzisiaj chyba miałam te skurcze ....taki ciagnacy bol brzucha przez 30 sekund tak z 4 razy ....
A teraz Was podczytam i spadam do bratowej na ploty , ale wieczorkim bede .... 🙂 🙂

hehe niezle też tak miałam z 2 tyg temu o 4 pobudka a ja nie miałąm nic do żarcia 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
A poki co Olenka wazy 1,700kg (plu,minus 200gr-tak mowil doktorek 🙂) serduszko zdrowiutki e160 uderzen na minute ,wszystko w jak najlepszym porzadku 🙂 🤪 🤪 🤪 wg usg 32tc
czytam dalej Was Myszorki 😘

gratulejszyn 😘 ja jutro idę i już mam stresa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka,to ładna już dziewuszka z Twojej Oleńki 🙂 Ja idę do grzebologa 3 sierpnia,mam nadzieję że Gabi też ładnie przybiera 🙂
A mnie naszło znów na te Twoje racuchy,idę sprawdzić czy wszystko mam i pocisnę z nich... 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spakowana jestem, zmiescilam sie w mala walizke
tylko pampersy i rozek pojdzie osobno w reklamowce.

jeszcze musze kosmetyki dla siebie kupic tak aby miec spakowane a w domu drugie uzywac.

choc skoro mam isc do szpitala juz w 38 tygodniu to bede dla siebie wiecej ubran potrzebowac ale maz bedzie przynosil mi codziennie swieze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
A poki co Olenka wazy 1,700kg (plu,minus 200gr-tak mowil doktorek 🙂) serduszko zdrowiutki e160 uderzen na minute ,wszystko w jak najlepszym porzadku 🙂 🤪 🤪 🤪 wg usg 32tc
czytam dalej Was Myszorki 😘

to super kochana ze wszytsko ok .....z Myszką.....juz spora jest , ale jak cos to dodaj plus 200 bo minus na pewno nie hi hi .....mam nadzije ze podwozie sprawdzone i wszytsko zamkniete ....bo my musimy razem na porodowke trafic hi hi ....13 wrzesnie , no niech juz bedzie 12 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
a u mnie od razu agresor sie uruchomił jak czytałam to zęby ze złości zagryzłam!!!!!!pier*****dziwka jedna !!!!!!!!!dobrze ze Zosia jest ok 🙂
😁 😁 😁 ja tez sie zbuzowalam!!!!dobrze Zonia,moglas w kly przycelowac jeszcze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka super że Oleńka rośnie zdrowo 🙂 oby tak dalej 🙂
mnie teraz prześladują słodycze, takie mam na nie parcie że masakra a tu nie można. Najgorsze jest to że przed ciążą to nie musiałam ich jeść a teraz to jak taka nałogowa słodzinka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 dawno mnie tu nie bylo i juz pewnie o mnie nie pamietacie ale sie przypominam 🙂)
Mam juz wozeczek dla mojej coreczki Jedo 4fyn classic, we wtorek ide kupic lozeczko wszystko kupuje osobno nie przez allegro jak wczesniej myslalam bo w sklepie do ktorego ide maja ogromny wybor rzeczy i poprostu kupie wszystko takie jak mi sie podoba a nie w komplecie 🙂)

a więc jestem spakowana do szpitala, chociaz mialam z tym problem bo co strona interentowa to inna lista potrzebnych rzeczy zmiescilam sie w torbe raczej mała albo sredniej wielkosci trudno powiedzieć:P dla siebie mam wszystko lacznie z kosmetykami pizamami pantoflami jedyne co to klapki pod prysznic musze kupic i 2 staniki do karmienia.

dla coreczki tez juz wszystko dokupie tylko 2 pajacyki rozmiaru 56 i 2 koszulki rozmiaru 56 bo suma sumarum nakupowalam wszystkiego 62 a dzidzia chyba mala bedzie bo mam dosc maly brzuch:P

do lekarza ide dopiero 28lipca i juz sie nie moge doczekac jak zobacze moją Liliankę 🙂)

aha i czy wy tez macie rozstepy na brzuchu?? ja mam okropne!!! a tak dbałam o to zeby nie wyszły smaruje Mustella dosc droga 90zl... i nic to nie daje mam dopiero 21 lat i obawiam sie ze nie pokaze sie juz w bikini w tym wcieleniu.

Puchną mi stopy i ręce musialam juz ponad msc temu sciagnac obrączke , kupic nowe butki bo stopy mam chyba o 2 rozmiary wieksze.

Ale strasznie sie ciesze ze juz za 49dni bede mamusią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a u mnie od razu agresor sie uruchomił jak czytałam to zęby ze złości zagryzłam!!!!!!pier*****dziwka jedna !!!!!!!!!dobrze ze Zosia jest ok 🙂
😁 😁 😁 ja tez sie zbuzowalam!!!!dobrze Zonia,moglas w kly przycelowac jeszcze!


ale pinda, ze Cie nie przeprosila !! masakra .... ja jakbym odwinela w ryjsko toby baba tymi obrusami sie nakryla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
Niestety tak jest, My przed ciążą też nie zauważaliśmy kobiet w ciąży i starszych osób. Taka prawda.

Oj bardzo Cie przepraszam,ale wypowiadaj sie za siebie 😜 😉
Ja jestem tak wychowana,ze zawsze ustepuje miejsca staruszkom ,inwalidom ,osoba ktore potrzebuja pomocy i miajscowki bardziej niz ja...ucze tez tak swoja coreczke i nie wyobrazam sobie plaszczyc dupsztyla kiedy ktos ledwo stoi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dziewczyny któras pisała o jakims super spreju na kikut pepowny plizzzzzzzzz dajcie nazwe 🙂


Octenisept jest dobry.

teraz podobno wystarczy przemywać wodą z mydłem a jeśli nie to jak wychodzi się ze szpitala to zalecają co robić


Podobno jak się przemywa wodą i mydłem to długo się goi. W każdym szpitalu teraz każą wodą i mydłem. Mojego męża siostra przemywała spirytusem i po kłopocie w ciągu trzech dni. Ja mam w domu ten octenisept i go na Nataszce stestuje 😁 😁

kurcze ja tez pamietam byla panika,bo kikuta nie mozna bylo moczyc...podczas kapieli przykrywalam pielucha ... 😮 czyzby takie zmiany nastapily??? 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
nie wiecie przypadkiem kiedy poprawi się pogoda? bo już mam dość... chcę słoneczka!!!

ja tez chce...mam dosc tej pogody(raczej jej braku.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...