Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Musiałam Was nadrobić, bo od rana mnie nie było a tu tyle stron 🙂 🙂 🙂 Postanowiłam, że będę na bieżąco.
Karolinko.....[color=red][/color]o ile mi wiadomo ta bakteria, którą masz przeważnie nie daje objawów. Tak jak Chlamydia, tyle, że chlamydia jest dużo gorsza. Tą bakterią co masz Twój M mógł zarazić się wiele lat temu. Nie robi się standardowych badań w kierunku wykrycia ureaplasmy. Dopiero, gdy jesteś w ciąży robi się wymaz z pochwy w kierunku różnych zakażeń. A poza tym ureaplasma jak i chlamydia oraz wiele innych bakterii, pierwotniaków, jednokomórkowców jest bardzo rozpowszechniona. Och.... ależ się rozpisałam.... Te wiadomości mam od mojej bratowej, która od 20 lat jest laborantką w szpitalu wojskowym.
Nie denerwuj się, bo może nie jest tak jak myślisz, a stres działa niekorzystnie i na Ciebie i na Wojtusia.
Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No dobra... Udało mi się spakować (nie wiem czy wszystko wzięłam...), prasowanie nie tknięte, szkło nie ruszone... Palce od klawiatury już bolą, plecy również od chińskich pozycji... Idę ściągnąć ciuszki z dworu i chyba się kimnę by nie spać po drodze...
A i spodnie dresowe sobie na chybcika skróciłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu szalona 😁 😁 😁 🙃 toż to już takie uzależnienie od brzuszka że odwyk by nie pomógł 🤪 😜
Kalais najważniejsze że maleństwo zdrowiutkie , a to omdlenie czemu Cię tak złapało ?co to za program ??


Hej
myslę ze zemdlałam bo leżałam za długo na plecach, a jeszcze na badaniach musialam być na czczo więc to wszystko zrobilo swoje. A ja jestem w programie fundacji zaglębia miedziowego, badaja jak wplyw ma srodowisko zaglebia miedziowego na ciezarne, dlatego tez mialam robione dodatkowe badania na metale ciezkie itp Pozniej po porodzie mam dostac od nich jakis upominek i jeszcze raz zglosic sie do szpitala, ale juz z dzieciaczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu szalona 😁 😁 😁 🙃 toż to już takie uzależnienie od brzuszka że odwyk by nie pomógł 🤪 😜
Kalais najważniejsze że maleństwo zdrowiutkie , a to omdlenie czemu Cię tak złapało ?co to za program ??


Hej
myslę ze zemdlałam bo leżałam za długo na plecach, a jeszcze na badaniach musialam być na czczo więc to wszystko zrobilo swoje. A ja jestem w programie fundacji zaglębia miedziowego, badaja jak wplyw ma srodowisko zaglebia miedziowego na ciezarne, dlatego tez mialam robione dodatkowe badania na metale ciezkie itp Pozniej po porodzie mam dostac od nich jakis upominek i jeszcze raz zglosic sie do szpitala, ale juz z dzieciaczkiem.


jak dla mnie super program. Zawsze to dodatkowe i bezpłatne badania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie wrocilam z usg. Wychodzi na to ze jestem ok 30 tyg Hania wazy troche za malo 1426g,wszystkie inne pomiary sa prawidlowe,zbadal ja cala jest zdrowiutka to najwazniejsze ! Martwi mnie troche ta waga,za tydzien mam wizyte to bede musiala zgarnac tego ciecia-lekarza prowadzacego aby porownal ostatatnie badania. Czemu mnie nie dziwi ze sie machnal w tygodniach 😮 Generalnie powinnam sie cieszyc,film dostalismy tylko nie mam zdjec,zaslaniala sie raczka,ale pokazala sie z profilu. Tak czy siak jakos nie mam humoru,mam nadzieje ze jeszcze nadrobi z waga,tlumacze to sobie juz na wszystkie sposoby 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Wlasnie wrocilam z usg. Wychodzi na to ze jestem w 30/31 tyg Hania wazy troche za malo 1426g,wszystkie inne pomiary sa prawidlowe,zbadal ja cala jest zdrowiutka to najwazniejsze ! Martwi mnie troche ta waga,za tydzien mam wizyte to bede musiala zgarnac tego ciecia-lekarza prowadzacego aby porownal ostatatnie badania. Czemu mnie nie dziwi ze sie machnal w tygodniach 😮 Generalnie powinnam sie cieszyc,film dostalismy tylko nie mam zdjec,zaslaniala sie raczka,ale pokazala sie z profilu. Tak czy siak jakos nie mam humoru,mam nadzieje ze jeszcze nadrobi z waga,tlumacze to sobie juz na wszystkie sposoby 😞


jeżeli Hania jest młodsza wg lekarza o 2 tygodnie, to jest to jeszcze dopuszczalny przedział, bo mozliwe ze wczesniej ciąża została źle zmierzona. Ja tez mam młodszą o 2 tyg. Wg miesiączki powinnam byc teraz w 33 tc i 5 dniu
Co do wagi wg rzeczywiście jest trochę niska, czy lekarz mówił ci o hipotrofii płodu? ( http://www.mamopedia.pl/ciaza/ciaza/hipotrofia-plodu ). Ale nie miejmy od razu czarnych myśli, moze Hania po prostu później podgoni z wagą 🙂 Głowa do góry !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Wlasnie wrocilam z usg. Wychodzi na to ze jestem ok 30 tyg Hania wazy troche za malo 1426g,wszystkie inne pomiary sa prawidlowe,zbadal ja cala jest zdrowiutka to najwazniejsze ! Martwi mnie troche ta waga,za tydzien mam wizyte to bede musiala zgarnac tego ciecia-lekarza prowadzacego aby porownal ostatatnie badania. Czemu mnie nie dziwi ze sie machnal w tygodniach 😮 Generalnie powinnam sie cieszyc,film dostalismy tylko nie mam zdjec,zaslaniala sie raczka,ale pokazala sie z profilu. Tak czy siak jakos nie mam humoru,mam nadzieje ze jeszcze nadrobi z waga,tlumacze to sobie juz na wszystkie sposoby 😞

kochana nie denerwuje sie ....bo to zaszkodzi tobie i małej .....na pewno jest walniencie w tyg , bo wiarygodne jest z poczatku ciazy i powinnas jej sie trzymac ....a jaki był termin na poczatku i jaki wychodzi Ci z OM....bo ja mam z OM na 13.9 i usg tez .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Wlasnie wrocilam z usg. Wychodzi na to ze jestem w 30/31 tyg Hania wazy troche za malo 1426g,wszystkie inne pomiary sa prawidlowe,zbadal ja cala jest zdrowiutka to najwazniejsze ! Martwi mnie troche ta waga,za tydzien mam wizyte to bede musiala zgarnac tego ciecia-lekarza prowadzacego aby porownal ostatatnie badania. Czemu mnie nie dziwi ze sie machnal w tygodniach 😮 Generalnie powinnam sie cieszyc,film dostalismy tylko nie mam zdjec,zaslaniala sie raczka,ale pokazala sie z profilu. Tak czy siak jakos nie mam humoru,mam nadzieje ze jeszcze nadrobi z waga,tlumacze to sobie juz na wszystkie sposoby 😞


jeżeli Hania jest młodsza wg lekarza o 2 tygodnie, to jest to jeszcze dopuszczalny przedział, bo mozliwe ze wczesniej ciąża została źle zmierzona. Ja tez mam młodszą o 2 tyg. Wg miesiączki powinnam byc teraz w 33 tc i 5 dniu
Co do wagi wg rzeczywiście jest trochę niska, czy lekarz mówił ci o hipotrofii płodu? ( http://www.mamopedia.pl/ciaza/ciaza/hipotrofia-plodu ). Ale nie miejmy od razu czarnych myśli, moze Hania po prostu później podgoni z wagą 🙂 Głowa do góry !

nie wspomnial o tym bo wszystkie wymiary sa prawidlowe. gdy mialam zakladana karte nie obliczal przewidywanego terminu porodu a jesli nawet to robil to nie napisal. jesli chodzi o tydzien ciazy to od poczatku mialam dwa tygodnie roznicy bo mialam nieregularny okres,dlatego sie zdziwilam 3 tyg temu jak bylam na wizycie ze zamiast byc w 29 tygodniu on mi wyskoczyl z 31 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzucholki moje kochane..... Nie wiem czy wchodzicie na forum sierpnówek. Ja dzisiaj weszłam tam pierwszy raz i żałuję. Popłakałam się normalnie, gdy przeczytałam post jednej z nich. Nawet nie jestem w stanie opowiedzieć co ona napisała. Cała jestem roztrzęsiona. Prześlę Wam link, ale uprzedzam, nie czytajcie tego jeśli macie schizy.....albo jesteście przeczulone, bo sobie nie wybaczę że Wam to pokazałam, ale tak mną to wstrząsnęło, że nie jestem w stanie teraz normalnie funkcjonować. Zanim wejdziecie to dwa razy się zastanówcie.....
Buziaczki kochane... ja idę się położyć, ale dziś chyba nie zasnę.....
http://www...33,555748.html,str=28284 Tutaj Rasbery napisała co się stało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Brzucholki moje kochane..... Nie wiem czy wchodzicie na forum sierpnówek. Ja dzisiaj weszłam tam pierwszy raz i żałuję. Popłakałam się normalnie, gdy przeczytałam post jednej z nich. Nawet nie jestem w stanie opowiedzieć co ona napisała. Cała jestem roztrzęsiona. Prześlę Wam link, ale uprzedzam, nie czytajcie tego jeśli macie schizy.....albo jesteście przeczulone, bo sobie nie wybaczę że Wam to pokazałam, ale tak mną to wstrząsnęło, że nie jestem w stanie teraz normalnie funkcjonować. Zanim wejdziecie to dwa razy się zastanówcie.....
Buziaczki kochane... ja idę się położyć, ale dziś chyba nie zasnę.....
http://www...33,555748.html,str=28284 Tutaj Rasbery napisała co się stało

to po co to przysylasz,aby sie jeszcze schizowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Brzucholki moje kochane..... Nie wiem czy wchodzicie na forum sierpnówek. Ja dzisiaj weszłam tam pierwszy raz i żałuję. Popłakałam się normalnie, gdy przeczytałam post jednej z nich. Nawet nie jestem w stanie opowiedzieć co ona napisała. Cała jestem roztrzęsiona. Prześlę Wam link, ale uprzedzam, nie czytajcie tego jeśli macie schizy.....albo jesteście przeczulone, bo sobie nie wybaczę że Wam to pokazałam, ale tak mną to wstrząsnęło, że nie jestem w stanie teraz normalnie funkcjonować. Zanim wejdziecie to dwa razy się zastanówcie.....
Buziaczki kochane... ja idę się położyć, ale dziś chyba nie zasnę.....
Nie wiem po co... przepraszam......
Po prostu chyba nie wiem co robię.....
Wybaczcie
http://www...33,555748.html,str=28284 Tutaj Rasbery napisała co się stało

to po co to przysylasz,aby sie jeszcze schizowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Brzucholki moje kochane..... Nie wiem czy wchodzicie na forum sierpnówek. Ja dzisiaj weszłam tam pierwszy raz i żałuję. Popłakałam się normalnie, gdy przeczytałam post jednej z nich. Nawet nie jestem w stanie opowiedzieć co ona napisała. Cała jestem roztrzęsiona. Prześlę Wam link, ale uprzedzam, nie czytajcie tego jeśli macie schizy.....albo jesteście przeczulone, bo sobie nie wybaczę że Wam to pokazałam, ale tak mną to wstrząsnęło, że nie jestem w stanie teraz normalnie funkcjonować. Zanim wejdziecie to dwa razy się zastanówcie.....
Buziaczki kochane... ja idę się położyć, ale dziś chyba nie zasnę.....
Nie wiem po co... przepraszam......
Po prostu chyba nie wiem co robię.....
Wybaczcie
http://www...33,555748.html,str=28284 Tutaj Rasbery napisała co się stało

to po co to przysylasz,aby sie jeszcze schizowac

Przepraszam..... żałuję, ale jestem tak zdenerwowana.... wybaczcie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Już kiedyś rozmawiałyśmy o tej sytuacji...

Letka to ta sytuacja napisane co sie stało ,,,ze nie czuła ruchów czy to cos innego bo ja nie moge tego otworzyc....

Aguś ja też nie mogę otworzyć, ale zapamiętałam nick. Potem dziewczyna wyjechała z kraju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Już kiedyś rozmawiałyśmy o tej sytuacji...

Letka to ta sytuacja napisane co sie stało ,,,ze nie czuła ruchów czy to cos innego bo ja nie moge tego otworzyc....

Aguś ja też nie mogę otworzyć, ale zapamiętałam nick. Potem dziewczyna wyjechała z kraju...

no to o tym co wczesniej dyskutowałysmy , bo myslałam ze napisała co było przyczyna .....ze tak sie stało , ale mi sie wydaje ze cos z łozyskiem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...