Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Czas na spacerek 😁 😁 coraz krótszy dystans hehe


Ja najlepiej lubie taki krótki spacerek lodówka-kuchnia-lodówka-kuchnia 🙂
t
TEŻ LUBIE :d
Teraz przyszłam zrobić taki spacerek hmmmm tylko mam mętlik co by upolować, za bardzo nie namieszać, żeby nie zdychać w nocy :P


mi to sie tak ciasta chce ze szok.....ale poczekam do połowy m-ca i zrobie jabłecznik....


Ja pojadłam murzynka, teściu przywiózł zamówionego u teśc iowej i to półtora zamiast pół więc nadwyżki się pozbyłam na szybko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia te ladne sa nie???ale lepiej zmierzyc w sklepie nie ,tym bardziej ,ze tanie nie sa ....
http://moda.allegro.pl/hit-biustonosz-karmienie-mama-cubana-75f-biel-i1731773054.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
jestem po spacerku, normalnie nogi w d... mi wchodzą, ale już trochę podjadłam na wzmocnienie - arbuzik i kawa mrożona pycha 🙂 a takiego jabłecznika czy mudżynka też bym zjadła, ale ciacha muszą poczekać... mój to ma szczęście, jakoś nie miałam takich zachcianek i nie musiał biegać od sklepu do sklepu 🙂 Asik masz szczęście mając takiego chłopa 🙂

jak robisz kawe mrozona....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Jastin stronka 6303/6304
nie stresuj się ... bo tu nikt nikogo nie lekceważy i każda z nas się cieszy jak któraś napisze że jest ok ! 🙂

dokladnie !!!wkoncu to nasza kupa wrzesniowek do diaska! 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
jestem po spacerku, normalnie nogi w d... mi wchodzą, ale już trochę podjadłam na wzmocnienie - arbuzik i kawa mrożona pycha 🙂 a takiego jabłecznika czy mudżynka też bym zjadła, ale ciacha muszą poczekać... mój to ma szczęście, jakoś nie miałam takich zachcianek i nie musiał biegać od sklepu do sklepu 🙂 Asik masz szczęście mając takiego chłopa 🙂


a jak nasza pościel 🙃 😜 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
jestem po spacerku, normalnie nogi w d... mi wchodzą, ale już trochę podjadłam na wzmocnienie - arbuzik i kawa mrożona pycha 🙂 a takiego jabłecznika czy mudżynka też bym zjadła, ale ciacha muszą poczekać... mój to ma szczęście, jakoś nie miałam takich zachcianek i nie musiał biegać od sklepu do sklepu 🙂 Asik masz szczęście mając takiego chłopa 🙂

Niedobry czasem,ale potem naprawi wszystko swoja durnota 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Czas na spacerek 😁 😁 coraz krótszy dystans hehe


Ja najlepiej lubie taki krótki spacerek lodówka-kuchnia-lodówka-kuchnia 🙂
t
TEŻ LUBIE :d
Teraz przyszłam zrobić taki spacerek hmmmm tylko mam mętlik co by upolować, za bardzo nie namieszać, żeby nie zdychać w nocy :P


mi to sie tak ciasta chce ze szok.....ale poczekam do połowy m-ca i zrobie jabłecznik....


Ja pojadłam murzynka, teściu przywiózł zamówionego u teśc iowej i to półtora zamiast pół więc nadwyżki się pozbyłam na szybko 😁 😁 😁


moja to by mi arszeniku władowała dla polepszenia smaku 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia te ladne sa nie???ale lepiej zmierzyc w sklepie nie ,tym bardziej ,ze tanie nie sa ....
http://moda.allegro.pl/hit-biustonosz-karmienie-mama-cubana-75f-biel-i1731773054.html

kochana bardzo ładny i nawet kasy nie byłoby mi szkoda....

dokladnie 🙂ale miekkie staniki musza byc dobrane jeszcze dokladniej niz z usztywnieniem...lepi do sklepu sie przemaszerowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia te ladne sa nie???ale lepiej zmierzyc w sklepie nie ,tym bardziej ,ze tanie nie sa ....
http://moda.allegro.pl/hit-biustonosz-karmienie-mama-cubana-75f-biel-i1731773054.html

kochana bardzo ładny i nawet kasy nie byłoby mi szkoda....


Śliczny !!!! Ja kupiłam takie zwykłe czarne jeden zupełnie gładki bawełniany i jeden w tłoczone kwiatuszki, ale takie taniacze zwykłe za ok 15 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Asia Dorcia zamawiała tez fajne usztywniane i tanie ....2 za tyle bys miała

Nie wiem jakie ...kurza twarz a ta nad morzem 😁 😁 😁
Asia a z zapieciem z przodu to jakis widzialas fajny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia te ladne sa nie???ale lepiej zmierzyc w sklepie nie ,tym bardziej ,ze tanie nie sa ....
http://moda.allegro.pl/hit-biustonosz-karmienie-mama-cubana-75f-biel-i1731773054.html

kochana bardzo ładny i nawet kasy nie byłoby mi szkoda....

dokladnie 🙂ale miekkie staniki musza byc dobrane jeszcze dokladniej niz z usztywnieniem...lepi do sklepu sie przemaszerowac 🙂


dokładnie, najlepiej żeby Ci cyca już spod pachy zagarnął stanik i w miarę żeby trzymał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia Dorcia zamawiała tez fajne usztywniane i tanie ....2 za tyle bys miała

Nie wiem jakie ...kurza twarz a ta nad morzem 😁 😁 😁
Asia a z zapieciem z przodu to jakis widzialas fajny??


na allegro nawet nie szukałam z zapięciem z przodu , wiem że są po sklepach takie ... a do karmienia to jakby przód rozpiąć to nie musisz mieć tych okienek w miseczce 🙂 , szybko rozepniesz , nakarmisz i zamkniesz mleczarnie 😜 i cyc będzie się prezentował jak cza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kawa mrożona - biorę gotuję trochę wody, wsypuję kawę rozpuszczalną i zalewam wodą (trochę wody jak chcę od razu pić a jak później to może być więcej to ostygnie i rozpuścić cukier jeśli ktoś słodzi), do szklanki wrzucam pokruszony lód (akurat mam opcję kruszenia w blenderze) resztę dopełniam mlekiem (dziś na pół z taką śmietanką niebieską) a na wierzch bita śmietana
a jeśli chodzi o pościel to moja jest już w firmie kurierskiej bo raport dostałam na meila, powinna być jutro mam nadzieję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
ja mam coraz większego stracha,
a jakie pampersy kupić - activ baby czy sensitive care a może jest jeszcze inny rodzaj?


ja chusteczki dzisiaj pampers sensitive kupilam i chyba pampersy tez takie kupie

czekam na promocje heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia Dorcia zamawiała tez fajne usztywniane i tanie ....2 za tyle bys miała

Nie wiem jakie ...kurza twarz a ta nad morzem 😁 😁 😁
Asia a z zapieciem z przodu to jakis widzialas fajny??


na allegro nawet nie szukałam z zapięciem z przodu , wiem że są po sklepach takie ... a do karmienia to jakby przód rozpiąć to nie musisz mieć tych okienek w miseczce 🙂 , szybko rozepniesz , nakarmisz i zamkniesz mleczarnie 😜 i cyc będzie się prezentował jak cza 😁

No wlasnie ..a to caly szkopol w tym zeby byl wygodny,czymal wsio i sie prezentowal elegancko 🙂
Za dlugo czujemy sie jak slonie,wiec po porodzie elegancka seksi bielizna jak znalazl 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...