Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Agamu napisał(a):
Apropo Marty,to mi się coś kojarzy, że na weekend nad morze ją mężulek miał zabrać...może chce odpokutować swoje winy 🙂


Tak wyjechali na weekend, i dobrze, oby im sie poukladalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Apropo Marty,to mi się coś kojarzy, że na weekend nad morze ją mężulek miał zabrać...może chce odpokutować swoje winy 🙂


Tak wyjechali na weekend, i dobrze, oby im sie poukladalo

wyjazd zawsze sprzyja pogodzeniu się, ja uwielbiam wyjeżdżać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Padam na cycory 😜 cały dzień na pełnych obrotach..byłam u Tata na cmentarzu i u Babci..Dziadka odwiedziliśmy,a później pojechaliśmy na "kolacje" do pizzerii,ale ja coś nie miałam apetytu i pożarłam tylko sałatke 🤪 😁 😁

to jakaś anomalia - nasza Anulcia nie miała apetytu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Padam na cycory 😜 cały dzień na pełnych obrotach..byłam u Tata na cmentarzu i u Babci..Dziadka odwiedziliśmy,a później pojechaliśmy na "kolacje" do pizzerii,ale ja coś nie miałam apetytu i pożarłam tylko sałatke 🤪 😁 😁

to jakaś anomalia - nasza Anulcia nie miała apetytu 😜


😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Niedobrze mi 😞 😞 😞
🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

skad to znam- wlasnie wszystko [URL=http://smajliki.ru/smilie-1276536423.html][IMG]http://s20.rimg.info/9596c49ef987991b1c9ead5c2667481a.gif[/IMG][/URL]
kurde, to chyba przez to, ze zjadlam na czczo 5 tabletek na raz i szybko wzielam prysznic ...wiec i rewolucje w zoladku mam

pozdrawiam Was. oczywiscie nie jestem na biezaco:/

jeszcze 3 i pol tyg i bede mama ...niech ten czas szybko zleci, bo zwariuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie meczylam do po polnocy z tymi mdlosciami, mleko pomoglo na zgage ale dalej mnie ciagnelo, łeeee
cale szczescie noc w miare przespana, ale teraz czuje sia stanadardowo polamana jak po nocce na koniu 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki tak w ogole, 😘

U mnie upał od ranca i wcale mnie nie cieszy 😞

Mph - uswiadomilas mi bliskosc tego wydarzenia, bo ja to sobie tak caly czas mysle ze eee jeszcze... kawal czasu a przeca to juz za chwilku...jakos wczesniej szybciej ten czas lecial a teraz jakby zwolnil jak na zlosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
hurra!!! wyspałam się!!! 🤪 a śniło mi się że już Szymonek był ze mną i miałam właśnie go karmić piersią... 🙂
a za oknem zachnurzone niebo, ale chyba nie jest źle, bo termometr wskazuje 20 stopni 🙂 to już lepsze niż wczorajsza pogoda...


Oj jak ja bym chiala te 20 st a nie 30 😞 😞 tro bym gdzie wylazla a tak zabunkrowana bede siedziec bo bym padla jak mucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko Ania, ale Cie przeszurało... Ja się wyspałam w miarę, u nas pogoda do d... . Dawno nie padało 😞 😞
Luiza, mph, współczuję Wam tych mdłości, ohyda nad ohydami, fuj 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
hurra!!! wyspałam się!!! 🤪 a śniło mi się że już Szymonek był ze mną i miałam właśnie go karmić piersią... 🙂
a za oknem zachnurzone niebo, ale chyba nie jest źle, bo termometr wskazuje 20 stopni 🙂 to już lepsze niż wczorajsza pogoda...


Choć jedna zadowolona 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hurra!!! wyspałam się!!! 🤪 a śniło mi się że już Szymonek był ze mną i miałam właśnie go karmić piersią... 🙂
a za oknem zachnurzone niebo, ale chyba nie jest źle, bo termometr wskazuje 20 stopni 🙂 to już lepsze niż wczorajsza pogoda...


Choć jedna zadowolona 😁 😁


No 🙂 lekutko zadzdroscimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
O matko Ania, ale Cie przeszurało... Ja się wyspałam w miarę, u nas pogoda do d... . Dawno nie padało 😞 😞
Luiza, mph, współczuję Wam tych mdłości, ohyda nad ohydami, fuj 🤢 🤢


Kurna oby to jeszcze przeszlo,a n ie tak do konca meczylo, bo jak do tego jeszcze dojdzie co innego z czyszczenia to bedzie sympatyczny komplet 😁 😁 a juz sie zdarzalo jaechac tak na 2 baty 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kahlanik napisał(a):
O matko Ania, ale Cie przeszurało... Ja się wyspałam w miarę, u nas pogoda do d... . Dawno nie padało 😞 😞
Luiza, mph, współczuję Wam tych mdłości, ohyda nad ohydami, fuj 🤢 🤢


Kurna oby to jeszcze przeszlo,a n ie tak do konca meczylo, bo jak do tego jeszcze dojdzie co innego z czyszczenia to bedzie sympatyczny komplet 😁 😁 a juz sie zdarzalo jaechac tak na 2 baty 😁 😁 😁 😁

oj współczuję, ja przez całą ciążę wymiotowałam chyba 2 razy a tak to tylko mnie mdliło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...