Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kalais napisał(a):
dziewczyny mam do was pytanko, czy wy tez macie taka galaretowta wydzieline?, ja mam tak od kilku dni i nie wiem czy tak ma byc czy to czop sluzowy odchodzi mi na raty?!, a mojego gina nie moge zapytac bo jest na urlopie

Ja nie mam tego, ale raczej to będzie ten czop 🙂


Agata dzisiaj wygrywasz Nasz wróżka Agatka 😁 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kalais napisał(a):
dziewczyny mam do was pytanko, czy wy tez macie taka galaretowta wydzieline?, ja mam tak od kilku dni i nie wiem czy tak ma byc czy to czop sluzowy odchodzi mi na raty?!, a mojego gina nie moge zapytac bo jest na urlopie

Ja nie mam tego, ale raczej to będzie ten czop 🙂


Agata dzisiaj wygrywasz Nasz wróżka Agatka 😁 😁 🙂


No ja dzisiaj jakąś taką moc mam dziwną...tyle że z tego mojego wróżenia nic nie wynika 🙂 No chyba że humor dobry 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
ej mam takie dziwne pytanko u niemowlakow masc przeci odparzeniom (np.linomag) stosuje sie profilaktycznie czy tylko jak zacznie sie cos dziac ze skora?


na codzień to chyba taki zwykły krem na pupkę jak się pojawią zaczerwienienia czy odparzenia to bardziej "specjalistyczne" np.sudocrem.( linomag chyba tez bardziej z tych ) jak się używa za często tych silniejszych to później przy nie chcą działać bo skóra malucha sie przyzwyczaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
ej mam takie dziwne pytanko u niemowlakow masc przeci odparzeniom (np.linomag) stosuje sie profilaktycznie czy tylko jak zacznie sie cos dziac ze skora?


na codzień to chyba taki zwykły krem na pupkę jak się pojawią zaczerwienienia czy odparzenia to bardziej "specjalistyczne" np.sudocrem.( linomag chyba tez bardziej z tych ) jak się używa za często tych silniejszych to później przy nie chcą działać bo skóra malucha sie przyzwyczaja

aha to git bo mam krem taki ogolny bambino i kupilam linomag..wiec krem nacodzien a linomag tylko jak cos zacznie sie dziac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
ej mam takie dziwne pytanko u niemowlakow masc przeci odparzeniom (np.linomag) stosuje sie profilaktycznie czy tylko jak zacznie sie cos dziac ze skora?


na codzień to chyba taki zwykły krem na pupkę jak się pojawią zaczerwienienia czy odparzenia to bardziej "specjalistyczne" np.sudocrem.( linomag chyba tez bardziej z tych ) jak się używa za często tych silniejszych to później przy nie chcą działać bo skóra malucha sie przyzwyczaja
dokladnie ,lepiej uzywac sama zasypke jak wszystko ok,a jak jakies zaczerwienienie to Linomag albo Sudocrem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kalais napisał(a):
dziewczyny mam do was pytanko, czy wy tez macie taka galaretowta wydzieline?, ja mam tak od kilku dni i nie wiem czy tak ma byc czy to czop sluzowy odchodzi mi na raty?!, a mojego gina nie moge zapytac bo jest na urlopie

Ja nie mam tego, ale raczej to będzie ten czop 🙂


Agata dzisiaj wygrywasz Nasz wróżka Agatka 😁 😁 🙂


No ja dzisiaj jakąś taką moc mam dziwną...tyle że z tego mojego wróżenia nic nie wynika 🙂 No chyba że humor dobry 🙂 🙂 🙂


No i oto chodzi dobrego humoru nam potrzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Emilka sie awanturuje!!!!!!!!aż milusioooo 🙂 i dzwoniła Pani ze sklepu,że już wózio Emilki jest 🙂jutro odbieram 🙂 😎
no widzisz 🙂i juz jest piknie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny widzialyscie na stronie glownej wielki regulamin????
ostatnio sporo z tych podpunktow zostalo naruszone...


gdzie on??

http://www.brzuszek.net/regulamin_forum.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
a słuchajcie a z Luizą to co wczoraj miala jakies skurcze czy cuś a dzisiaj jej wcale nie było?


😘 😘 😘jestem jestem czytam co sie działo, raniutko bylam
bo mnie sie dzis udalo pospac, w końcu bez dzwonka i bez telefonu a potem mialam wizyte u laryngloga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a słuchajcie a z Luizą to co wczoraj miala jakies skurcze czy cuś a dzisiaj jej wcale nie było?


😘 😘 😘jestem jestem czytam co sie działo, raniutko bylam
bo mnie sie dzis udalo pospac, w końcu bez dzwonka i bez telefonu a potem mialam wizyte u laryngloga


i co tam na wizycie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja to troszke durniutka jestem ☺️ bo Ona sie rozpycha a jak cicho siedzi z 30 min to ja już panike sieje ☺️ ale to chyba nie jest złe nie?? 🤪


ja mam to samo , wkońcu jesteśmy ich mamusiami i mamy prawo panikować


My niby Razem mamy planowane wydzieranie sie?? 😁


a no razem chociaz z usg ostatnio mi pow ze wyszło dzien w tył ale i tak trzymam sie tego 28 wrzesnia, nie moge sie doczekać i mam cicha nadzieje ze tak 14 moze juz urodze bo juz bym chciala miec tą dupcie przy sobie


ja moją Emilke to chyba zjem,za to że mnie tak teraz straszy!!!!! 🤪


Ja dzisiaj raz czułam ruchy 😲 😲wiec chyba mozemy startowa c w konkursie na najbardziej lewniwe dziecko i wsytraszoną mame......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a słuchajcie a z Luizą to co wczoraj miala jakies skurcze czy cuś a dzisiaj jej wcale nie było?


😘 😘 😘jestem jestem czytam co sie działo, raniutko bylam
bo mnie sie dzis udalo pospac, w końcu bez dzwonka i bez telefonu a potem mialam wizyte u laryngloga


i co tam na wizycie?


Okazuje sie ze niestety ta mała torbiel ropna jest nadal, ale nie zwieksza sie i poki co nie beda nic z tym robic az do porodu wiec nadal tylko wapno i płukac tantum verde, najwazniejsze ze mnie nic nie boli tam, i dopiero jak popordzie dojde do sibie i ogarne sie z dzieckiem to pod koniec poazdziernika mam przyjsc i bedą mnie badac - badnia aso. i kazala mi byc na czczo 6 godzin 🤪 🤪 :d buahah to dobre dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Emilka sie awanturuje!!!!!!!!aż milusioooo 🙂 i dzwoniła Pani ze sklepu,że już wózio Emilki jest 🙂jutro odbieram 🙂 😎


Pochwalisz sie jaki wybralas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
dziewczyny mam do was pytanko, czy wy tez macie taka galaretowta wydzieline?, ja mam tak od kilku dni i nie wiem czy tak ma byc czy to czop sluzowy odchodzi mi na raty?!, a mojego gina nie moge zapytac bo jest na urlopie

MI wylazła jedna taka wielka galareta i to był właśnie ten czop, czyli jest szansa ze to on... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
ja jestem ... próbuje nadrobić ale chyba nie dam rady...
więc zaraz chyba też jadę do sklepu z meżem .. może sie an jakieś lody załapie ? 😉 😆


mniammmm 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...