Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a czy wy też macie takie "wróżki " obok siebie???
u mnie to ażdy z rodziny przepowiada mi inną datę porodu 😉
mama prosi zebym 13 urodziła,
teściowa po 17 sobie życzy,
dziadek Zosi by chciał w swoje urodziny i termin jednocześnie czyli 16
a mój mąż sie cały czas śmieje że to na pewno będzie 10 - bo wtedy jest walka Adamka i Zosia na pewno będzie chciała ją już zobaczyć 😉

cała dalsza rodzina twierdzi zę urodzę w moje urodziny czyli.... jutro 🙂 i ta wersja mimo wszystko najbardziej mi sie podoba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nikt od nas cale szczescie nic nie oczekuje, zadnych dat, ale te ciagle pytania kiedy kiedy męczą jak piernik,

Tak w ogole to czesc wszystkim brzuszkom, ja dzis z dwoma spacerkami i kilkoma stresami, tak mnie budzil bol dzisiaj a to te cholerne jelita 😞 a nic wczoraj nie zgrzeszylam na noc z jedzeniem, nawet w dzien nie nagrzeszylam bardzo, tak mnie lapal bol jelit co jakis czas ze co sie przebudzilam badalam czy ja nie rodze czasem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ah musze cie zmartwic i Zosienke , ze nie mam jak tego albumu pokazac wogole nie umiem tego zapisac inaczej i cos poknocilam w tym pliku:/

szkoda.. ciekawa byłam... ale wieze że album jest cudny 🙂
my sie musimy też za jakieś zdjęcia z brzuszkiem zabrać... w poniedziałek umówiłam sie z kuzynka kosmetyczką więc moze wtedy jak mnie trochę upodobni do człowieka.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ah musze cie zmartwic i Zosienke , ze nie mam jak tego albumu pokazac wogole nie umiem tego zapisac inaczej i cos poknocilam w tym pliku:/

szkoda.. ciekawa byłam... ale wieze że album jest cudny 🙂
my sie musimy też za jakieś zdjęcia z brzuszkiem zabrać... w poniedziałek umówiłam sie z kuzynka kosmetyczką więc moze wtedy jak mnie trochę upodobni do człowieka.... 😉


No świetna pamiątka, byle byś zdążyła 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...i ja sie witam 🙂
wczoraj nie zdazylam fotek zrobic niestety-cale po poludnie spedzilismy w sklepach.
dzis znowu do brata na parapetowke idziemy a sobota i niedziele u rodzicow i tesciow sie zapowiada. ciesze sie, bo przynajmniej jakos czas mi zleci do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i Kuba juz siedzi w ławce na 1 lekcji i od poczatku Poska Ludowa!!!!!!!!!!
u mnie tez nikt dat porodu nie wymaga i nawet nie pytaja sie co chwila czy rodze bo wiedza na kiedy termin i mnie nie mecza i za to im WIELKIE DZIĘKI 🙂ja dzisiaj tez 3 razy latałam do kibelka ale cieżko było bo mnie Kacha troszke boli
Luiza Ty te ksiażke to w FOTO JOKER robiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
no i Kuba juz siedzi w ławce na 1 lekcji i od poczatku Poska Ludowa!!!!!!!!!!
u mnie tez nikt dat porodu nie wymaga i nawet nie pytaja sie co chwila czy rodze bo wiedza na kiedy termin i mnie nie mecza i za to im WIELKIE DZIĘKI 🙂ja dzisiaj tez 3 razy latałam do kibelka ale cieżko było bo mnie Kacha troszke boli
Luiza Ty te ksiażke to w FOTO JOKER robiłaś?


Nie, przez empik foto, zawsze przez net sobie tam wysylam foty i potem za kilka dni odbieram w empiku. ale slyszalam , ze sa tez w innych punktach fotoskiazki,
Obczailam teraz na tej stronie fotojoker - to nawet takie same są te CEWE fotoksiązki i ceny podobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie każdy przewiduje inną date ale jak wczoraj wróciłąm z wizyty i szczęśliwa opowiadałam ze coś w sprawie rozwarcia się dzieje (1 palec) to i moja mama i siostra nie mogły zrozumieć z czego ja sie ciesze i dlaczego mi tak zależy żeby "coś" sie już działo... normalnie ja to chyba jednak podmieniona w szpitalu zostałam bo zupełnie inaczej patrze i przeżywam ciąże niż moja siostra i jak widać mama...
a ja sie strasznie cieszę z tego lekkiego postępu bo
- chcę już przytulić moją Zosie- a wiem ze już jest na to gotowa
- tak mnie tyłek boli że gdyby sie okazało zę sie jeszcze nic nie dzieje a mnie to jużak boli to bym się chyba posrała ze strachu jak będzie bolało jak coś sie zacznie dziać
[- mam już dość swojej nieporadności i proszenia męża żeby mi stopy wytarł czy coś w tym stylu... on chętnie pomaga ale chciałabym być znowu samowystarczlna...

zresztą pewnie mnie rozumiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na probe sobie to zrobilam, bo ogolnie jestem fanem albumow z wklejanymi zdjeciami, taki tez zrobilam sobie slubny i dziecku tez bede robic wklejany,kocham takie albumy, a tu wybralam tylko 26 sztuk z tej sesyjki to sprawdzilam jak to wyglada, i calkiem calkiem oczko cieszy 🙂)i wymyslilam juz ze np dla tesciow taką mala fotoksiazke ze zdjeciami 1 wnuka moze na jakiego mikolaja podrzucic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no i Kuba juz siedzi w ławce na 1 lekcji i od poczatku Poska Ludowa!!!!!!!!!!
u mnie tez nikt dat porodu nie wymaga i nawet nie pytaja sie co chwila czy rodze bo wiedza na kiedy termin i mnie nie mecza i za to im WIELKIE DZIĘKI 🙂ja dzisiaj tez 3 razy latałam do kibelka ale cieżko było bo mnie Kacha troszke boli
Luiza Ty te ksiażke to w FOTO JOKER robiłaś?


Nie, przez empik foto, zawsze przez net sobie tam wysylam foty i potem za kilka dni odbieram w empiku. ale slyszalam , ze sa tez w innych punktach fotoskiazki,
Obczailam teraz na tej stronie fotojoker - to nawet takie same są te CEWE fotoksiązki i ceny podobne


ja zdjecia wysylam wlaśnie przez fotojokera a moja koezaqnka zrobia piekna foto kasiazke włąśnie tam ze ślubu i co jest najlepsze ta ksiazka jest 1000 razy ładniejsza niz to co dal fotograf profesjonalista.Ja właśnie musze usiasc i Kubie z komuni zrobic taka fotoksiazke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
u mnie każdy przewiduje inną date ale jak wczoraj wróciłąm z wizyty i szczęśliwa opowiadałam ze coś w sprawie rozwarcia się dzieje (1 palec) to i moja mama i siostra nie mogły zrozumieć z czego ja sie ciesze i dlaczego mi tak zależy żeby \"coś\" sie już działo... normalnie ja to chyba jednak podmieniona w szpitalu zostałam bo zupełnie inaczej patrze i przeżywam ciąże niż moja siostra i jak widać mama...
a ja sie strasznie cieszę z tego lekkiego postępu bo
- chcę już przytulić moją Zosie- a wiem ze już jest na to gotowa
- tak mnie tyłek boli że gdyby sie okazało zę sie jeszcze nic nie dzieje a mnie to jużak boli to bym się chyba posrała ze strachu jak będzie bolało jak coś sie zacznie dziać
[- mam już dość swojej nieporadności i proszenia męża żeby mi stopy wytarł czy coś w tym stylu... on chętnie pomaga ale chciałabym być znowu samowystarczlna...

zresztą pewnie mnie rozumiecie...


Czlowiek czuje sie jak starzec niedołężny - tu sie nie wcisnie, tam sobie nie sięgnie... mi tez pomaga ze wszystkim doslownie i na zbyt wiele nie pozwala, ale do mojego charakteru ciezko mi z tym fakt, zwsze lubilam tak wsjo rach ciach a teraz nawet przewrocenie z boku na bok to rwący bol ehh. ale jeszcze tylko chwilunke i bedziemy mialy werwe znow 🙂 bedziemy obskakiwac nasze dzieciaczki jak odzyskamy siły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no i Kuba juz siedzi w ławce na 1 lekcji i od poczatku Poska Ludowa!!!!!!!!!!
u mnie tez nikt dat porodu nie wymaga i nawet nie pytaja sie co chwila czy rodze bo wiedza na kiedy termin i mnie nie mecza i za to im WIELKIE DZIĘKI 🙂ja dzisiaj tez 3 razy latałam do kibelka ale cieżko było bo mnie Kacha troszke boli
Luiza Ty te ksiażke to w FOTO JOKER robiłaś?


Nie, przez empik foto, zawsze przez net sobie tam wysylam foty i potem za kilka dni odbieram w empiku. ale slyszalam , ze sa tez w innych punktach fotoskiazki,
Obczailam teraz na tej stronie fotojoker - to nawet takie same są te CEWE fotoksiązki i ceny podobne


ja zdjecia wysylam wlaśnie przez fotojokera a moja koezaqnka zrobia piekna foto kasiazke włąśnie tam ze ślubu i co jest najlepsze ta ksiazka jest 1000 razy ładniejsza niz to co dal fotograf profesjonalista.Ja właśnie musze usiasc i Kubie z komuni zrobic taka fotoksiazke 🙂


No wierze ze lepsza czlowiek ma swoj gust i pod siebie robi wybiera taki ktore najbardziej sie podobaja i je zestawia razem... troche czasu zajmuje (pewnie w ciazy robilam to 3 trazy dluzej hehe)to fakt ale warto . Ja tez wykleilam sobie albym slubny sama, dziekuje bardzo za fotografa za 2 tys zl pff, kolega fotograf nam robil i z wywolaniem i albumem wielgasnym to byl koszt ok 500 zl tylko. a zdjecia -przygotowania-slub,plener itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa heh tu sie przytrzymac tam sie odepchnac przerzucic brzuch i do tego ta napierdzieljaąca kacha.... ałć ałć i tka cala noc lewy prawy lewy prawy
jak w szpitalu se kimne na brzuchu w koncu to beda musieli mnie wybudzac chyba 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
taaaa heh tu sie przytrzymac tam sie odepchnac przerzucic brzuch i do tego ta napierdzieljaąca kacha.... ałć ałć i tka cala noc lewy prawy lewy prawy
jak w szpitalu se kimne na brzuchu w koncu to beda musieli mnie wybudzac chyba 😁 😁

i będziemy kurczowo trzymać się łóżka, żeby nikt nas nie ruszał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...