Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jastin203 napisał(a):
Wczoraj od rana jakby mi się wody płodowe odchodziły powoli no wiec telefon do mojego gina a on mi mówi że mam jechac do szpitala na izbe przyjec i tam mnie zbada jego kolega z dyżuru i jak sie okaże że to wody to mnie zostawia w szpitalu no wiec pojechaliśmy 😮tam na izbie przyjec babka dzwoni do lekarza na oddział i mówi że jestem od tego i tego lekarza i czy coś wie na ten temat a on mi mówi że nic nie wie,no już miałam nerw!!ale ok wiec ta mumówi co robimy doktorze a ten do niej ze mam się położyc na oddział bo on nie ma czasu zejsc do mnie a izbe,a jesli nie chce to mam prawo opóscic szpital na własna odpowiedzialnosc czujecie to!!!wiec ja mysle czy ja wiem co to było połóże sie wiec przyjeli mnie tam mnie ten idiota zapracowany zbadał zrobił usg i powiedział ze to nie wody prawdopodobnie ,i rano jak nic sie nie bedzie działo to mnie wypuszcza do domku,wiec rano wiecie co usłyszałam od ordynatora "po co pani tu wogóle leży?"normalnie mam dosyc koszmar byc w szpitalu i nie wiem jak ja to przeżyje teraz to tam ku*****nie pojade jak główki nie bedzie widac !! 😠laska że mną leżałą w pokoju co 18 sierpnia miała termin i ciagle ją trzymia bo nic sie nie dzieje .!!!


O matko kochana...... to mzoe jakis inny szpital wybierz.... toż to nieporozumienie jakieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dawno ,nie tu nie było witam w końcu wrzesień ja mam termin na 30 więc liczę ze załapie się na wrzesień tak po środku jestem wiec korzystam tez z października ( w poprzedniej ciąży tez tak było byłam w wrześniówkach a urodziłam po terminie i był początek października prawdopodobnie będzie Zuzia wizyta w poniedziałek mam nadzieje odwróci się główką w dół bo puki co to siedzi pośladkami a ja się boje cesarki ,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
mariola-s napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski ale dzisiaj doła miałam. Normalne z pół dnia ryczałam, przez to, żę jak pomyślałam sobie o Nataszce to nachodziła mnie myśl czy będę potrafiła się nią dobrze zająć 😞

chyba wszystkie co pierwszy raz rodzą mają takie wątpliwości...
Jak Ja nawt nigdy maleńkiego dzidziusia na rękach nie nosiłam 😞 Mam nadzieję, żew szpitalu mnie nauczą 🙂

to jesteśmy w takiej samej sytuacji, ja też nie miałam kontaktu z takim maleństwem...



Ja byłam odebrac moja kolezanke po pordzie i sluchajcie taka polozna szalona babka nagle sie odwraca do mnie podczas ubierania dziecka n wyjscie i mowi prosze potrzymac 🤪 🤪 i wsadzila mi w rece malenstwo 52 cm a ja jak wryta wzielam i nie drgnelam przez minute tak sie zestresowalam, heh 🙂 ale wiecie za kilka dni tak sie oswoilma ze to naprawde nie jest nic trudnego, ale ciesze sie ze mialam okazje poobmacywac takiego noworodka przez pierwsze jego tygodnie. Zobaczycie za wlasne to juz wogole instynkt i pyk pyk juz wiesz jak i krzywdy sie nie zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O jezu hormony mi szaleją - uroniłam łezke ☺️ ☺️ wzruszenia.... fotoksiązka jest cudowna, zaplacilam majatek za taką malutką ale warto było....
ależ cudeńko ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
dobra Wrzesniówki moje, mykam z kompa, marzy mi się kapiel i położenie się do łożka 🙂
jakby któras urodziła to prosze o PW .

Buziaki, papa


Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny weszłam powiedzieć Wam dobranoc 😘 jutro USG 😎się doczekać nie moge 😁

to wózio mojej Kruszynki 🙂 jutro odbieramy ze sklepu 🙂 kolor szary+róż 😎 🙂
http://allegro.pl/polski-wozek-od-producenta-3w1-gratis-bogus-drivef-i1785717449.html

DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):

O jezu hormony mi szaleją - uroniłam łezke ☺️ ☺️ wzruszenia.... fotoksiązka jest cudowna, zaplacilam majatek za taką malutką ale warto było....
ależ cudeńko ☺️ ☺️ ☺️

a możesz sie jakoś pochwalić... ? maz wersje elektroniczną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):

O jezu hormony mi szaleją - uroniłam łezke ☺️ ☺️ wzruszenia.... fotoksiązka jest cudowna, zaplacilam majatek za taką malutką ale warto było....
ależ cudeńko ☺️ ☺️ ☺️


a możesz sie jakoś pochwalić... ? maz wersje elektroniczną?


ale ona jest w takim programie z empiku hmm sprobuje to pokonać w jakis sposob i zapisac jako jakis czytelny plik, poki co tylko w tym programie do prejektowania fotoksiazki dziala:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczyny weszłam powiedzieć Wam dobranoc 😘 jutro USG 😎się doczekać nie moge 😁

to wózio mojej Kruszynki 🙂 jutro odbieramy ze sklepu 🙂 kolor szary+róż 😎 🙂
http://allegro.pl/polski-wozek-od-producenta-3w1-gratis-bogus-drivef-i1785717449.html

DOBRANOC 😘 😘 😘

Daj znac po USG jak tylko wrocisz
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
A i zablokowałam sobie oklaski 🙂 nie dlatego,że zależy mi na nich,ale dlatego że mnie nerw rzuca,bo ktoś kto mi je zabiera dalej drąży sprawe a ona dla mnie jest już definitywnie zamknięta 🙂

DOBRANOC 😘 😘

Dla wszystkich nas jest juz zamknieta, niezaleznie od czegokolwiek 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
jestem znow z racji ze jestem w szpitalu i mam bezprzewodowego neta moge Was podgladac ale nie wszystko daje rade podczytac
jakies wiesci od dziewczyn ktore sa w szpitalach ??


Nic nowego nie wiemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
jestem znow z racji ze jestem w szpitalu i mam bezprzewodowego neta moge Was podgladac ale nie wszystko daje rade podczytac
jakies wiesci od dziewczyn ktore sa w szpitalach ??


Nic nowego nie wiemy...


aha czyli czekamy
w takim razie milej nocki kobitki ja tez juz do wyrka szpitalnego sie kulgam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczyny weszłam powiedzieć Wam dobranoc 😘 jutro USG 😎się doczekać nie moge 😁

to wózio mojej Kruszynki 🙂 jutro odbieramy ze sklepu 🙂 kolor szary+róż 😎 🙂
http://allegro.pl/polski-wozek-od-producenta-3w1-gratis-bogus-drivef-i1785717449.html

DOBRANOC 😘 😘 😘


Śliczny ten rozowo szary mhmmmm 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny a ja 3 dzień czekania na poród... Dziś znów miałam masaż szyjki macicy... po wtorkowym masażu szyjka całkowicie się skróciła i czekamy na rozwarcie, odejście wód lub skurcz... powiem wam że już mam dość czekania... no ale ważne że pomału ale coś tam się dzieje... fajnie że już Asia z Krakowa na porodówce, zazdroszczę!!!Czytałam też co się działo na forum, więc jestem na bieżąco i też już się nie wypowiadam temat zakończony... aha zapomniałam też dodać że czop już odszedł no i cały czas mam plamienia, doktor mówi że do końca tygodnia powinnam urodzić ale zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiaaa222 napisał(a):
No dziewczyny a ja 3 dzień czekania na poród... Dziś znów miałam masaż szyjki macicy... po wtorkowym masażu szyjka całkowicie się skróciła i czekamy na rozwarcie, odejście wód lub skurcz... powiem wam że już mam dość czekania... no ale ważne że pomału ale coś tam się dzieje... fajnie że już Asia z Krakowa na porodówce, zazdroszczę!!!Czytałam też co się działo na forum, więc jestem na bieżąco i też już się nie wypowiadam temat zakończony... aha zapomniałam też dodać że czop już odszedł no i cały czas mam plamienia, doktor mówi że do końca tygodnia powinnam urodzić ale zobaczymy 🙂

wazne ze postepy sa.... to juz niedlugo, chwilunka i bedziesz miala swoje malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
No dziewczyny a ja 3 dzień czekania na poród... Dziś znów miałam masaż szyjki macicy... po wtorkowym masażu szyjka całkowicie się skróciła i czekamy na rozwarcie, odejście wód lub skurcz... powiem wam że już mam dość czekania... no ale ważne że pomału ale coś tam się dzieje... fajnie że już Asia z Krakowa na porodówce, zazdroszczę!!!Czytałam też co się działo na forum, więc jestem na bieżąco i też już się nie wypowiadam temat zakończony... aha zapomniałam też dodać że czop już odszedł no i cały czas mam plamienia, doktor mówi że do końca tygodnia powinnam urodzić ale zobaczymy 🙂

wazne ze postepy sa.... to juz niedlugo, chwilunka i bedziesz miala swoje malenstwo 🙂

ach, zazdroszczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...