Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy mamusie i brzusie .....
U nas noc w miare jak nakarmie ja mlekiem spi do 3 , a pozniej dokarmiam ja cycem i tak co 2 godz chce jesc .....
Dzisiaj JULCIA ma 2 tyg....kiedy to mineło ... 🙂 🙂
Agata....jak karmisz bebilonem to nie ulewa sie Gabi , i czy w nocy tylko mlekiem karmisz czy cyckiem tez????
Ania ....juz niedługo kochana moze jutro cos sie rozstrzygnie , a jezeli masz jakis niepokoj , to grzej na IP ze cos mało Ci sie rusza i musza Cie podłaczyc do ktg ....
Novika ...Gratulacje .....ale wielka niunia nam sie urodziła , zadna nie przekroczyła 4 kg a tu 4.3....
A gdzie nasz kochany Leginsik ....moze juz daje czadu na porodówce...


mój ma dzis równe 3 tygodnie 😁 ale ten czas zasuwa 😉

tydzien roznicy..... 🙂 🙂


u nas jakos wszystkie wczesniej , obroc sz Agaty i A pewna jedz sika z Zg



I pewnie ja do Nich dołącze 😁 Bo moja Klucha za leniwa jest żeby wyjść przed czasem 😁 No ale zobaczymy jutro co m w szpitalu powiedzą 🙂

Ania jutro sie rostrzygnie kochana zobaczysz.....a jak jestes nie pewna jedz i powiedz ze mało sie rusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Cholerne krocze 😞 nie wiem czy nie powinnam z tym gdzies isc czy to za wczesnie? zeby az tak bolało 😞( jezu

Luizka dobra decyzja wszytskich moich znajomych popros meza o wyjecie szwow , bo jak masz rozpuszczalne czesto po bokach ciagna i sie nie chca rozpuscic....

powaznie??? jezu zamarlam na samą myśl o bólu... nie wiedzialam ze mozna zdjac rozpuszczalne!!!
moge juz?? mam od soboty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Cholerne krocze 😞 nie wiem czy nie powinnam z tym gdzies isc czy to za wczesnie? zeby az tak bolało 😞( jezu

Luizka dobra decyzja wszytskich moich znajomych popros meza o wyjecie szwow , bo jak masz rozpuszczalne czesto po bokach ciagna i sie nie chca rozpuscic....

powaznie??? jezu zamarlam na samą myśl o bólu... nie wiedzialam ze mozna zdjac rozpuszczalne!!!
moge juz?? mam od soboty....

ja po cc mialam tydzien , wiec ty spokojnie bo te rozpuszcza sa do dupy i strasznie ciagna, meza do dzieła niech wyjmie peseta......to nie boli .....a zobaczysz jaka ulga.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Cholerne krocze 😞 nie wiem czy nie powinnam z tym gdzies isc czy to za wczesnie? zeby az tak bolało 😞( jezu


nie wiem czy to cie pocieszy, ale to co czujesz ja czuje na brzuchu. Juz teraz moze mniej, bo od operacji minely juz ponad 2 tyg... ale dokladnie taki sam bol... jak wstaje rwie najbardziej z jednej strony brzucha, normalnie jakby mnie jakas szwa ciagnela ( zostaly mi wszystkie zdjete po 5 dniach ), najgorzej jest jak po dluzszym lezeniu albo siedzeniu jestem. Wczesniej ciagnelo wszysto tak zajebiscie ze cagle mialam lzy w oczach, teraz najbardziej wrzeszcze z bolu jak w nocy wstaje do babla. Przy karmieniu bardzo boli, bo maly lezy na ranie ( inaczej nie siegnie do cyca). Bol jak cholera, normalnie czasem gryze poduszke z bolu, zeby tak ryja nie drzec. Dobrze ze z dnia na dzien jest odrobine lepiej. A i jeszcze ci powiem na pocieszenie ze z miejscem intymnym tez mam problem... dostalam jakas infekcje od tych pieprzonych podpasek. Tez uzywam Tamtum Rosa - przynosi ulge, ale nie na dlugo. Tak to swedzi piecze i szczypie. Nawet siedziec nie idzie. A jeszcze musze to cholerne podpaski zakladac!!Czasem mam takiego dola, ze szok. Maz stara sie mnie wspierac, ale nie wie co ja czuje.

I tak uwazam ze bylo warto jak patrze na Pawelka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy mamusie i brzusie .....
U nas noc w miare jak nakarmie ja mlekiem spi do 3 , a pozniej dokarmiam ja cycem i tak co 2 godz chce jesc .....
Dzisiaj JULCIA ma 2 tyg....kiedy to mineło ... 🙂 🙂
Agata....jak karmisz bebilonem to nie ulewa sie Gabi , i czy w nocy tylko mlekiem karmisz czy cyckiem tez????
Ania ....juz niedługo kochana moze jutro cos sie rozstrzygnie , a jezeli masz jakis niepokoj , to grzej na IP ze cos mało Ci sie rusza i musza Cie podłaczyc do ktg ....
Novika ...Gratulacje .....ale wielka niunia nam sie urodziła , zadna nie przekroczyła 4 kg a tu 4.3....
A gdzie nasz kochany Leginsik ....moze juz daje czadu na porodówce...


mój ma dzis równe 3 tygodnie 😁 ale ten czas zasuwa 😉

tydzien roznicy..... 🙂 🙂


u nas jakos wszystkie wczesniej , obroc sz Agaty i A pewna jedz sika z Zg



I pewnie ja do Nich dołącze 😁 Bo moja Klucha za leniwa jest żeby wyjść przed czasem 😁 No ale zobaczymy jutro co m w szpitalu powiedzą 🙂

Ania jutro sie rostrzygnie kochana zobaczysz.....a jak jestes nie pewna jedz i powiedz ze mało sie rusza


Pojechałabym tylko,że Ona wariuje:woohoo coś tam kombinuje sobie aż cały brzuch podskakuje..zachowuje sie standardowo czyli jak łobuziara 😁 ostatnio jak pojechałam i tak powiedziałam to mnie zrypali 😲 bo Emilka szalała i wszystko sie na KTG zapisało ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Moj maż jest cudowny, dba teraz o mnie bardzo, kurde jestem wcale nie mniej niedołęzna niz przed porodem 😞 zal mi tylko jego wolnego ... zamiast nacieszyc sie malenstwem w domu to robi za kierowce sprzataczke i opiekuna 😮 i jeszcze wspiera mnie ukrywając swoj bol.



i tak powinno być!!! to właśnie znaczy MĄŻ - ŻONA!!! - wsparcie zawsze i na maksa!! mój robił to samo jak miał wolne, bo ja po cięciu nie byłam w stanie dużo zrobić. Nawet w nocy wstawał i małego mi do łóżka przynosił, żebym nie czuła rany przy wstawaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
asik jak zlaujesz ze nie karmisz cycem nic straconego. zacznij tymka dostawiac sobie pare razy dziennie chociaz na minutke aby pobudzil laktacje i zobaczysz czy pomoze, wiadomo ze nie od razu ale po paru dniach powinno znow wrocic do normy.


Wlasnie, podobno laktacje nawet po kilku miesiacach mozna wznowic wiec nic straconego ja tez mialam napoczatku 3 krople, potem 5 ml, mi mowili wkolo ze jak ja zamierzam karmic jak dziecko w szpitalu ze nie utrzymam i co,,, elegancko odciągam tyle ile sobie ustalilam i wymierzylam co mi pozwolili zawozic , jak mala wroci bede zwiekszac stopniowo
probuj asia laktatorem najpierw 1 cyc 2 min potem drugi i tak co jakis czas powinoo sie zaczac pojawiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Cześć dziewczyny!

Ja wstaje w nocy tylko na 1 odciąganie.
Ale zazdrodszcze wam tych emocji i tego co piszecie o wynagradzaniu bólu, dla mnie porod to nadal trauma i ból, a teraz to krocze, ku.wa chyba jest coraz gorzej, szwy niby rozpuszczalne, a rwie mnie i bokli zwlaszcza taki pierwszy z brzegu, juz kuleje na noge nie wiem jak sie ulozyc zeby nie bolalo az tak, nawet po tantum rosa boli i po rivanolu. nawet po zwyklym kapaniu (
Wiec nadal mam tylko ból i ból, i krwawiące serce 😞
Tylko chwila radosci jak jade do mojej coreczki i jaj mowie jak ja kocham, do tego cholernego akwarium 😞 a potem wychodze i pękam 🤨 🤨


Kochana 😘 Wszystko będzie dobrze 😘 Wiem co czujesz mimo,że moja jeszcze mi w brzuchu siedzi..Nie widzisz Laury cały czas i nie wiesz co u Niej sie dzieje..czy sie dobrze czuje itd..to tak jak ja z Emilką...wiem,że ma czasami za szybkie tętno,ale nei wiem czy w tej chwili jest Jej dobrze,czy może coś sie dzieje..mimo,że jak poszłabym teraz na KTG i wyszło ok to po wyjściu z gabinetu znowu łapie schizy..bo wiem,że jest jakiś problem..będzie dobrze Kochana Laura już niedługo będzie z Wami i Wasz dom wypełni sie cudownym zapachem Jej kupek 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Cholerne krocze 😞 nie wiem czy nie powinnam z tym gdzies isc czy to za wczesnie? zeby az tak bolało 😞( jezu


nie wiem czy to cie pocieszy, ale to co czujesz ja czuje na brzuchu. Juz teraz moze mniej, bo od operacji minely juz ponad 2 tyg... ale dokladnie taki sam bol... jak wstaje rwie najbardziej z jednej strony brzucha, normalnie jakby mnie jakas szwa ciagnela ( zostaly mi wszystkie zdjete po 5 dniach ), najgorzej jest jak po dluzszym lezeniu albo siedzeniu jestem. Wczesniej ciagnelo wszysto tak zajebiscie ze cagle mialam lzy w oczach, teraz najbardziej wrzeszcze z bolu jak w nocy wstaje do babla. Przy karmieniu bardzo boli, bo maly lezy na ranie ( inaczej nie siegnie do cyca). Bol jak cholera, normalnie czasem gryze poduszke z bolu, zeby tak ryja nie drzec. Dobrze ze z dnia na dzien jest odrobine lepiej. A i jeszcze ci powiem na pocieszenie ze z miejscem intymnym tez mam problem... dostalam jakas infekcje od tych pieprzonych podpasek. Tez uzywam Tamtum Rosa - przynosi ulge, ale nie na dlugo. Tak to swedzi piecze i szczypie. Nawet siedziec nie idzie. A jeszcze musze to cholerne podpaski zakladac!!Czasem mam takiego dola, ze szok. Maz stara sie mnie wspierac, ale nie wie co ja czuje.

I tak uwazam ze bylo warto jak patrze na Pawelka 🙂

To chyba fakt, czuje sie podbnie i jeszcze cholerne podpaski tam jak tak boli 😮 😮 😮
ani siedziec ani chodzic ani lezec ano w rozkroku ciagle jecze a czasem az po scianach chodze z tego bolu...
w takim razie dryndne do poloznej oddzialowej dla pewnosci bo moj maz powiedzial z ebez konsultacji z nnia mi tego nie zrobi a jak ona pozwoli to zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Cholerne krocze 😞 nie wiem czy nie powinnam z tym gdzies isc czy to za wczesnie? zeby az tak bolało 😞( jezu

Luizka dobra decyzja wszytskich moich znajomych popros meza o wyjecie szwow , bo jak masz rozpuszczalne czesto po bokach ciagna i sie nie chca rozpuscic....

powaznie??? jezu zamarlam na samą myśl o bólu... nie wiedzialam ze mozna zdjac rozpuszczalne!!!
moge juz?? mam od soboty....


nie bój się zdjęcie szwów!- wogóle nie boli... co prawda nie wiem jak w kroczu, ale na brzuchu, który bardzo bolał nie czulam nic. A bylam przerazona tym. Polozna sie smiala, ze boje sie tego co najmniej boli, ze tyle juz przeszlam strasznych rzeczy a boje sie blachostki!! mi ściagano po 5 dniach, takze mysle ze ty juz mozesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy mamusie i brzusie .....
U nas noc w miare jak nakarmie ja mlekiem spi do 3 , a pozniej dokarmiam ja cycem i tak co 2 godz chce jesc .....
Dzisiaj JULCIA ma 2 tyg....kiedy to mineło ... 🙂 🙂
Agata....jak karmisz bebilonem to nie ulewa sie Gabi , i czy w nocy tylko mlekiem karmisz czy cyckiem tez????
Ania ....juz niedługo kochana moze jutro cos sie rozstrzygnie , a jezeli masz jakis niepokoj , to grzej na IP ze cos mało Ci sie rusza i musza Cie podłaczyc do ktg ....
Novika ...Gratulacje .....ale wielka niunia nam sie urodziła , zadna nie przekroczyła 4 kg a tu 4.3....
A gdzie nasz kochany Leginsik ....moze juz daje czadu na porodówce...


mój ma dzis równe 3 tygodnie 😁 ale ten czas zasuwa 😉

tydzien roznicy..... 🙂 🙂


u nas jakos wszystkie wczesniej , obroc sz Agaty i A pewna jedz sika z Zg



I pewnie ja do Nich dołącze 😁 Bo moja Klucha za leniwa jest żeby wyjść przed czasem 😁 No ale zobaczymy jutro co m w szpitalu powiedzą 🙂

Ania jutro sie rostrzygnie kochana zobaczysz.....a jak jestes nie pewna jedz i powiedz ze mało sie rusza


Pojechałabym tylko,że Ona wariuje:woohoo coś tam kombinuje sobie aż cały brzuch podskakuje..zachowuje sie standardowo czyli jak łobuziara 😁 ostatnio jak pojechałam i tak powiedziałam to mnie zrypali 😲 bo Emilka szalała i wszystko sie na KTG zapisało ☺️


to pewnie taka bojowa będzie tez po porodzie!! oj odpoczywaj puki mozesz!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Cholerne krocze 😞 nie wiem czy nie powinnam z tym gdzies isc czy to za wczesnie? zeby az tak bolało 😞( jezu


nie wiem czy to cie pocieszy, ale to co czujesz ja czuje na brzuchu. Juz teraz moze mniej, bo od operacji minely juz ponad 2 tyg... ale dokladnie taki sam bol... jak wstaje rwie najbardziej z jednej strony brzucha, normalnie jakby mnie jakas szwa ciagnela ( zostaly mi wszystkie zdjete po 5 dniach ), najgorzej jest jak po dluzszym lezeniu albo siedzeniu jestem. Wczesniej ciagnelo wszysto tak zajebiscie ze cagle mialam lzy w oczach, teraz najbardziej wrzeszcze z bolu jak w nocy wstaje do babla. Przy karmieniu bardzo boli, bo maly lezy na ranie ( inaczej nie siegnie do cyca). Bol jak cholera, normalnie czasem gryze poduszke z bolu, zeby tak ryja nie drzec. Dobrze ze z dnia na dzien jest odrobine lepiej. A i jeszcze ci powiem na pocieszenie ze z miejscem intymnym tez mam problem... dostalam jakas infekcje od tych pieprzonych podpasek. Tez uzywam Tamtum Rosa - przynosi ulge, ale nie na dlugo. Tak to swedzi piecze i szczypie. Nawet siedziec nie idzie. A jeszcze musze to cholerne podpaski zakladac!!Czasem mam takiego dola, ze szok. Maz stara sie mnie wspierac, ale nie wie co ja czuje.

I tak uwazam ze bylo warto jak patrze na Pawelka 🙂

To chyba fakt, czuje sie podbnie i jeszcze cholerne podpaski tam jak tak boli 😮 😮 😮
ani siedziec ani chodzic ani lezec ano w rozkroku ciagle jecze a czasem az po scianach chodze z tego bolu...
w takim razie dryndne do poloznej oddzialowej dla pewnosci bo moj maz powiedzial z ebez konsultacji z nnia mi tego nie zrobi a jak ona pozwoli to zrobi


dzwoń śmiało!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Cześć dziewczyny!

Ja wstaje w nocy tylko na 1 odciąganie.
Ale zazdrodszcze wam tych emocji i tego co piszecie o wynagradzaniu bólu, dla mnie porod to nadal trauma i ból, a teraz to krocze, ku.wa chyba jest coraz gorzej, szwy niby rozpuszczalne, a rwie mnie i bokli zwlaszcza taki pierwszy z brzegu, juz kuleje na noge nie wiem jak sie ulozyc zeby nie bolalo az tak, nawet po tantum rosa boli i po rivanolu. nawet po zwyklym kapaniu (
Wiec nadal mam tylko ból i ból, i krwawiące serce 😞
Tylko chwila radosci jak jade do mojej coreczki i jaj mowie jak ja kocham, do tego cholernego akwarium 😞 a potem wychodze i pękam 🤨 🤨


Kochana 😘 Wszystko będzie dobrze 😘 Wiem co czujesz mimo,że moja jeszcze mi w brzuchu siedzi..Nie widzisz Laury cały czas i nie wiesz co u Niej sie dzieje..czy sie dobrze czuje itd..to tak jak ja z Emilką...wiem,że ma czasami za szybkie tętno,ale nei wiem czy w tej chwili jest Jej dobrze,czy może coś sie dzieje..mimo,że jak poszłabym teraz na KTG i wyszło ok to po wyjściu z gabinetu znowu łapie schizy..bo wiem,że jest jakiś problem..będzie dobrze Kochana Laura już niedługo będzie z Wami i Wasz dom wypełni sie cudownym zapachem Jej kupek 😁 🙂


No nie moge sie doczekac... ale najgorsze ze wtedy juz moj maz wroci do pracy 😞(
ale malutka grzeczna jest panie chwalą nie krzyczy duzo spi, grzeczniutka, moja dieta jej sluzy nie ma zadnych problemow z brzuszkiem, wezdeciami kolkami, aja od niedzieli to zjadlam chyba mniej niz w 1 dzien ciazy przed kompem 😁 😁 tylko gotowane miesko warzywa serki i wedlinka i kompot z jablek. mam nadzieje ze przy okazji zrzuce naddwyzki kg
Ania juz lada momencik i bedziecie razem!!!
My tez mam nadzieje juz niedlugo
dzis rano pani mowila ze wsjo ok ze nic sie nie dzieje niepokojacego
wiec nadal tylko trzeba czasu...oby leczenie skutecznie zadzialalo i syzbko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczynki a u Was sie sprawdziło? Jaka kruszynka w brzuchu taka teraz? czy to bujda? 😁

u mnie ciezko okreslic ale panie mowia ze duzo spi ja jeszcze nigdy nie widzialam zeby plakala zawsze spi w brzuchu ruszala mi sie tylko pod wieczor troche, wioec moze cos w tym jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki a u Was sie sprawdziło? Jaka kruszynka w brzuchu taka teraz? czy to bujda? 😁


mój był bardzo grzeczny, szczególnie w nocy spał słodko i teraz jest tak samo. Budzi się tylko na karmienie. Poprzytulam go i od razu zasypia. Ale powiem Ci szczerze, że nie wiem czy to prawda, raczej myślę, że bujda, a to, że Pawełek taki jest - czysty zbieg okoliczności!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki a u Was sie sprawdziło? Jaka kruszynka w brzuchu taka teraz? czy to bujda? 😁

u mnie ciezko okreslic ale panie mowia ze duzo spi ja jeszcze nigdy nie widzialam zeby plakala zawsze spi w brzuchu ruszala mi sie tylko pod wieczor troche, wioec moze cos w tym jest


Kurna to ja 24 godziny na pełnych obrotach będe ☺️ Emilka strasznie sie bulwersuje,po kim to ma ??Nie mam pojęcia 😁..bo chyba nie po Mamusi ☺️ 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki a u Was sie sprawdziło? Jaka kruszynka w brzuchu taka teraz? czy to bujda? 😁

u mnie ciezko okreslic ale panie mowia ze duzo spi ja jeszcze nigdy nie widzialam zeby plakala zawsze spi w brzuchu ruszala mi sie tylko pod wieczor troche, wioec moze cos w tym jest


Kurna to ja 24 godziny na pełnych obrotach będe ☺️ Emilka strasznie sie bulwersuje,po kim to ma ??Nie mam pojęcia 😁..bo chyba nie po Mamusi ☺️ 🤪 😁 😁


No jak nie a po kim maóły wariatuncio 🤪 🤪 🤪
ania na obrotach szybciej zgubisz kilosy ani sie obejrzysz, moja kolzenak przytyla 21 kg w ciazy i w 3 miechy zeszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki brzuszki i mamuśki.

Właśnie udało mi się uśpić Emilkę, po każdym jedzeniu 2 -3 godziny usypiania czyli możemy rozpoczynać karmienie, działa na nią śpiewnie 🤪, a mamtka nie ma głosu 🤪 repertuar dla dzieci też ograniczony i co mamusia najbardziej zna ? kolędy więc jak przystało na wrzesień pastorałki są na topie 🙃.
W nocy moja kruszynka dała nam tak popalić że wyłam razem z nią sercemi krwawiło że nie wiem o co jej chodziło, miałam załamanie i już się zastanawiałam czy nie wpadam w deprechę, bałam się tak ranka jej wstania, karmienia i co dalej............. że szok, na szczęście słodkie maleństwo oszczedziło mamusię. Ciężko mi bo ja od początku jestem sama mąż dostał aż jeden dzień wolnego w dzień porodu, i to wsio możemy zapomnieć o okolicznościowym , tacierzyńskim i innymi dniami wolnymi, sorry że się zalę ale muszę z siebie to wyrzucić bo jest mi po prostu przykro. Piszecie że po cc was boli i dobrze że mąż, ja niestety a może i stety o bólu musiałam zapomnieć bo jak się jest samej to nikt ci nie pomoże i choć boli czy rwie to muszę wszystko zrobić.
Dziś przychodzi położna i już jestem zła bo to taka stara baba upierdliwa na maksa i zamiast sie interesować mną i dzieckiem to sie interesuje wszystkim innym, a Emilka śpi a ona ją obudzi 😠, niech zrobi swoje i spada.
Aniu od Emilki jak cie coś niepokoi to leć na ktg i niech ci gadają że jesteś taka czy siaka masz prawo.
Ja co do mojego pobytu w szpitalu i porodu nie chcę nic obecnie pisać bo mamy jeszcze nasze kochane brzuchatki i nie można ich stresować ale teraz już wiem że to ja i moje dziecko jest najważniejsze a nie widzimisie lekarzy i lepiej stawiać stanowczo na swoim niż słuchać ich durnych pomysłów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochane!

My dziś jak zwykle niedospani, ale tragedii nie ma. Tadeo męczy brzuszek, a ja nie mogę patrzeć jak on się wygina, już nie wiem jak mu pomóc, póki co na chwilę pomaga termofor i troszkę masaże, ale to ciągle za mało 😞 Poleciłam mojemu M. zakupić Bobotic w aptece, bo już mi witki opadają.

Mój mały pączuszek wyraźnie przybrał na wadze, co mnie cieszy, bo to znaczy, że mleczko mam dobre 🤪 🤪 Żółtaczka już mu zupełnie zeszła i generalnie jest śliczny i przekochany, rzadko płacze na całego, nawet jak go brzuszek bardzo boli to głównie stęka i się krzywi, serce mi krwawi, że się tak czasem musi męczyć 😞 😞 😞 Sama bym się chętnie za niego pomęczyła, byle mu tylko oszczędzić boleści 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...