Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
mph napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny wiadomo co z zocha? moze macie do niej nr tel i napiszemy sms?


Ja w mojej tabelce nie mam do niej numeru ale nie wiem czy mam ostateczną wersję.

ja tez nie mam 😞 a dawno jej nie bylo. mam nadzieje ze u niej wszystko dobrze i szczesliwie urodzila...


ona tez z tego co pisała na brzuszku ze do nikogo kontaktu nie ma i pisala ze maz na brzuszku napisze


to pozostaje czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
NO I ZASNELISMY .....
ANIA 100 JA NIE Klade Julci na brzuszek , nie wiem jakos narazie tylko na pleckach ....
Mam laktator i mysle ze zda sie .....bo sie bardzo mocno zdenerwuje
Dziewczyny czy wy jecie jakies owoce .....jak tak napiszcie jakie ....bo juz mam dosyc kanapek z szynka i zup ....


ja mimo, że karmię piersią jem i piję naprawdę wszystko!położna ze SR mówiła, żeby jeść wszystko,tylko nie przeginać z tą ilością. No może odmówiłabym sobie ogórków kiszonych, albo kapuśniaku 😁 a tak nektarynki, herbatka z cytrynką, jogurcik np. kiwi albo ananas, mała kawka, masa słodyczy ( nie wiem jak wagę zgubię, ale nie mogę się powstrzymać:woohoo 🙂, soki pomarańczowe, ale nie za dużo. I powiem Wam, że mały nie ma wogóle problemów z brzuszkiem. Na szczęście nie wiem co to kolka, wzdęcia ani inne niemowlęce dolegliwości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
dziewczyny nie moge patrzec na siebie nago w lustro 😞 mam pelno rozstepow- na piersich, udach, posladkach- fioletowych! czy one chociaz zmienia swoj kolor na bialy? 😞


Boze mam to samo!!! jeszcze mam kreskę na dole brzucha!!! a rozstępów na samym brzuchu mam z milion!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
NO I ZASNELISMY .....
ANIA 100 JA NIE Klade Julci na brzuszek , nie wiem jakos narazie tylko na pleckach ....
Mam laktator i mysle ze zda sie .....bo sie bardzo mocno zdenerwuje
Dziewczyny czy wy jecie jakies owoce .....jak tak napiszcie jakie ....bo juz mam dosyc kanapek z szynka i zup ....


ja mimo, że karmię piersią jem i piję naprawdę wszystko!położna ze SR mówiła, żeby jeść wszystko,tylko nie przeginać z tą ilością. No może odmówiłabym sobie ogórków kiszonych, albo kapuśniaku 😁 a tak nektarynki, herbatka z cytrynką, jogurcik np. kiwi albo ananas, mała kawka, masa słodyczy ( nie wiem jak wagę zgubię, ale nie mogę się powstrzymać:woohoo 🙂, soki pomarańczowe, ale nie za dużo. I powiem Wam, że mały nie ma wogóle problemów z brzuszkiem. Na szczęście nie wiem co to kolka, wzdęcia ani inne niemowlęce dolegliwości..


ja tak samo- jem wszystko.
a co do kladzenia zuzi na brzuszku to klade jak najbardziej, tylko nie smuszczam jej z oka. ona to uwielbia i podnosi glowke, rozglada sie, obraca nia. tak naprawde to polozna srodowiskowa nas zachecala do kladzenia, gdy mala ma problem z jelitkami by kupka poszla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny nie moge patrzec na siebie nago w lustro 😞 mam pelno rozstepow- na piersich, udach, posladkach- fioletowych! czy one chociaz zmienia swoj kolor na bialy? 😞


Boze mam to samo!!! jeszcze mam kreskę na dole brzucha!!! a rozstępów na samym brzuchu mam z milion!!!

ja nie moge na to patrzec- stoje w lustrze(lustro mam od ziemi do sufitu) i jak widze te fioletowe pregi normalnie lzy mi lece;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny nie moge patrzec na siebie nago w lustro 😞 mam pelno rozstepow- na piersich, udach, posladkach- fioletowych! czy one chociaz zmienia swoj kolor na bialy? 😞


Boze mam to samo!!! jeszcze mam kreskę na dole brzucha!!! a rozstępów na samym brzuchu mam z milion!!!

ja nie moge na to patrzec- stoje w lustrze(lustro mam od ziemi do sufitu) i jak widze te fioletowe pregi normalnie lzy mi lece;(


ja po prostu nie patrze!!! jeszcze ta wiszaca skora na brzuchu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny nie moge patrzec na siebie nago w lustro 😞 mam pelno rozstepow- na piersich, udach, posladkach- fioletowych! czy one chociaz zmienia swoj kolor na bialy? 😞


Boze mam to samo!!! jeszcze mam kreskę na dole brzucha!!! a rozstępów na samym brzuchu mam z milion!!!

ja nie moge na to patrzec- stoje w lustrze(lustro mam od ziemi do sufitu) i jak widze te fioletowe pregi normalnie lzy mi lece;(


ja po prostu nie patrze!!! jeszcze ta wiszaca skora na brzuchu.....

ja patrze i placze;(
w niedziele jade na mega zakupy ubrniowe, bo w nic nie wchodze ( na spacer z dzieckiem wczoraj poszlam w dresach!).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny nie moge patrzec na siebie nago w lustro 😞 mam pelno rozstepow- na piersich, udach, posladkach- fioletowych! czy one chociaz zmienia swoj kolor na bialy? 😞


Boze mam to samo!!! jeszcze mam kreskę na dole brzucha!!! a rozstępów na samym brzuchu mam z milion!!!

ja nie moge na to patrzec- stoje w lustrze(lustro mam od ziemi do sufitu) i jak widze te fioletowe pregi normalnie lzy mi lece;(


ja po prostu nie patrze!!! jeszcze ta wiszaca skora na brzuchu.....

ja patrze i placze;(
w niedziele jade na mega zakupy ubrniowe, bo w nic nie wchodze ( na spacer z dzieckiem wczoraj poszlam w dresach!).


polecam reduktor roztępów ziaji , napewno roztepy nie znikną ale kolor zmienia na jasniejszy i masło ujedrniające po porodzie mamamia ziajki , a jak sie dowiem co jeszcze mozna, bo chodze do szkoly kosmetycznej a jutro mam zjazd wiec wam powiem co i jak zeby byly chociaz bledsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny nie moge patrzec na siebie nago w lustro 😞 mam pelno rozstepow- na piersich, udach, posladkach- fioletowych! czy one chociaz zmienia swoj kolor na bialy? 😞


Boze mam to samo!!! jeszcze mam kreskę na dole brzucha!!! a rozstępów na samym brzuchu mam z milion!!!

ja nie moge na to patrzec- stoje w lustrze(lustro mam od ziemi do sufitu) i jak widze te fioletowe pregi normalnie lzy mi lece;(


Ja nie mam ani jednego rozstępu 🙂, a bardzo dużo przytyłam 😞, od początku smarowałam się mustelą, nie wiem czy to zasługa tego specyfiku czy akurat mam taką skórę, ale teraz też zakupuję żel poporodowy także z musteli. Bo rozstępów brak ale wisząca skóra i nadmiar kilogramów nadal są. Fakt że są to bardzo drogie kosmetyki ale ja nie żałuję wydanej kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
A ja mam pytanie od kiedy kładziecie swoje maluchy na brzuszek, jak często i po ile minut ?


ja zaczełam kłaść jak miał może tydzień 🤔 nie wiem dokładnie 😉 jak widzę że się mocno denerwuję to po chiwli go przewracam a jak jest zadowolony to go trzymam dobrych parę minut 🙂 już mi skurczybyk mały główkę dość długo przytrzymuję 🙂


Antoś lubi spać na brzuszku i się brzuszkować na nas najardziej, na kocyku mniej juz 🙂 a glowke to odkad wrocilismy do domu to trzyma baaardzo dlugo sam skubaniec silny jest 😁 🤪 przy karmieniu tez sie czasem odrywa, poniesie glowe, popatrzy sobie i dalej je 😁


mój też dźwiga od początku 🙂 jak go biorę do odbicia to się rozgląda po całym pokoju 😜 no chyba że śpi to leży bez ruchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny nie moge patrzec na siebie nago w lustro 😞 mam pelno rozstepow- na piersich, udach, posladkach- fioletowych! czy one chociaz zmienia swoj kolor na bialy? 😞


Boze mam to samo!!! jeszcze mam kreskę na dole brzucha!!! a rozstępów na samym brzuchu mam z milion!!!

ja nie moge na to patrzec- stoje w lustrze(lustro mam od ziemi do sufitu) i jak widze te fioletowe pregi normalnie lzy mi lece;(


Ja nie mam ani jednego rozstępu 🙂, a bardzo dużo przytyłam 😞, od początku smarowałam się mustelą, nie wiem czy to zasługa tego specyfiku czy akurat mam taką skórę, ale teraz też zakupuję żel poporodowy także z musteli. Bo rozstępów brak ale wisząca skóra i nadmiar kilogramów nadal są. Fakt że są to bardzo drogie kosmetyki ale ja nie żałuję wydanej kasy.


to ja już zupełnie nie mam na co narzekać , rozstępów nie mam choć panikowałam w ciąży że pod cycami mi się zrobiły a tak na prawdę to były jakieś żyłki od brodawek 😜 także jestem mega zadowolona bo i brzuch na plaży wystawię a i mimo że nie karmię piersią do wagi z przed ciąży brakuje mi tylko nie całych 5 kg do zrzucenia więc jest ok 🙂
Fioletowe rozstępy znikną , gorzej jakby były białe ... moja siora była strasznie z ciachana rozstępmi ale kremy i ćwiczenia zdziałały cuda i wygląda teraz jakby nie rodziła także nie załamujcie się dziewczyny bo może i Wam uda się je zwalczyć 🙂 głowy do góry będzie ok !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu jak mnie ciągną te szwy cholerne!!!!!!! Masakra! Ledwo siedzę, ledwo łażę...dobrze że Tomek ma opiekę, bo byłby siwy dym chyba!!
Kurde jak cieżko jest doczytać wszystko,jak się nie jest na bieżąco na brzuszku...brakuje mi tego,żeby wiedzieć co u której 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
NO I ZASNELISMY .....
ANIA 100 JA NIE Klade Julci na brzuszek , nie wiem jakos narazie tylko na pleckach ....
Mam laktator i mysle ze zda sie .....bo sie bardzo mocno zdenerwuje
Dziewczyny czy wy jecie jakies owoce .....jak tak napiszcie jakie ....bo juz mam dosyc kanapek z szynka i zup ....

mozesz z powodzeniem jesc banany ,ja szamam i kompot jabłkowy mniamniusny, mi plozne mowily zeby unikac np nektarynek.
ja oprocz zup - rosol, buraczkowa,i kanapeczek ciemnego chlebka z wedlina lub serkiem jem gotowane miesko, lub pieczone kurczaczka albo klopsiki albo schabik tez rybka w folii i do tego marcheweczki te malutkie albo w sosiku jarzynowym i powiem wam ze wogole nie odczywam glowdu i nawet mi to wsjo smakuje 🙂
PS. ja bede jadla normalnie i pzywyczajala dziecko do smazonego nwet i wogole do wszystkiego ale jak jest w szpitalu to nie wybaczlylabym sobie jak by jeszcze tam dostala kolki albo bolow brzuszka, a tak pani mnie chwalila ze dieta dobra bo dziecko ma zero problemow w tej kwestii 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
a my znów kolędy 🤪 i tak w kółko 🙃
moja nie lubi brzuszkowania 🥴 tak samo jak brania witamin 😞

oh noł 🙂 juz sobie wyobrazam co by moi sasiedzi mysleli jak bym tak zaczela zapodawac luuulajze jezuniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Jezu jak mnie ciągną te szwy cholerne!!!!!!! Masakra! Ledwo siedzę, ledwo łażę...dobrze że Tomek ma opiekę, bo byłby siwy dym chyba!!
Kurde jak cieżko jest doczytać wszystko,jak się nie jest na bieżąco na brzuszku...brakuje mi tego,żeby wiedzieć co u której 🙂 🙂

Mi dzis R wyjal ten szew na zewn,ostatni co ciagnal jak mi aga poradzila, i pomoglo, boli i szczypie ale juz tak nie rwie , myslalam ze 2 porod mam tak jebało...; a teraz lepiej jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny nie moge patrzec na siebie nago w lustro 😞 mam pelno rozstepow- na piersich, udach, posladkach- fioletowych! czy one chociaz zmienia swoj kolor na bialy? 😞


Boze mam to samo!!! jeszcze mam kreskę na dole brzucha!!! a rozstępów na samym brzuchu mam z milion!!!

ja nie moge na to patrzec- stoje w lustrze(lustro mam od ziemi do sufitu) i jak widze te fioletowe pregi normalnie lzy mi lece;(


Ja nie mam ani jednego rozstępu 🙂, a bardzo dużo przytyłam 😞, od początku smarowałam się mustelą, nie wiem czy to zasługa tego specyfiku czy akurat mam taką skórę, ale teraz też zakupuję żel poporodowy także z musteli. Bo rozstępów brak ale wisząca skóra i nadmiar kilogramów nadal są. Fakt że są to bardzo drogie kosmetyki ale ja nie żałuję wydanej kasy.


ja też to używałam, a nic nie pomogło.... to dlatego ze jestem a raczej bylam bardzo szczupla a potem mialam mega brzuch!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski dzis sie chyba wykazałam matczyna intuicją, chociaz nie wiem czy to bardziej intuicja czy hormony.

Bylam juz rano u malutkiej zaweiesc mleczko i udalo mi sie wejsc na troche poza godzinami odwiedzin, i mielismy juz nie jechac drugi raz w godzinach odwiedzin, ale jak wychodzilam to pani pielegniarka nachyloila sie nad moja małą i powiedziala jej "mama przyjdzie do ciebie jeszcze po poludniu" jezu laski jak mnie to dzwonilo dzis w glowie non stop w myslach to jedno zdanie nie moglam sie od tego uwolnic ze pani ją okłamała bo ja nie przyjade, i sobie wymyslilam ze ona tam na mnie na pewno czeka i ze bedzie jej smutno jak bedzie zawiedziona i moj maz mnie zawiozl bo plakalam jak glupia ze dziecko na mnie czeka
i dzis byla taka sliczna wyglada zdrowo, przybrala na wadze ladnie , trafilam na swietna lekarke ktora mnie uspokoila ze wszystko idzie w dobrym kierunku ze leczenie potrwa KILKA DNI jezu taka informacja ze do tygodnia bedziemy juz razem!!! 🤪 🤪 🤪
jeszcze wychodząc pani woła ze nie wzielam buteleczki na mleko a ja mowie ze wzielam rano po czym sie cofnelam i mowie do niej ze chyba jednak nie,.. okazalo sie ze rzeczywiscie nie wzielam, wiec po prostu musialam tam byc dzis drugi raz, czułam to... niesamowite , niby takie blache - butelka a tyle dobrej informacji do tego i jeszcze pani pozwolila mi zrobic kilka zdjec coreczki 🙂 wiec zaraz zrzucam na komputer i bede sie przyklejac i mazać

uff ale sie rozpisalam ale tak sie chcialam z wami podzielic ze wreszcie lzy szczescia mi ciekną..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Laski dzis sie chyba wykazałam matczyna intuicją, chociaz nie wiem czy to bardziej intuicja czy hormony.

Bylam juz rano u malutkiej zaweiesc mleczko i udalo mi sie wejsc na troche poza godzinami odwiedzin, i mielismy juz nie jechac drugi raz w godzinach odwiedzin, ale jak wychodzilam to pani pielegniarka nachyloila sie nad moja małą i powiedziala jej "mama przyjdzie do ciebie jeszcze po poludniu" jezu laski jak mnie to dzwonilo dzis w glowie non stop w myslach to jedno zdanie nie moglam sie od tego uwolnic ze pani ją okłamała bo ja nie przyjade, i sobie wymyslilam ze ona tam na mnie na pewno czeka i ze bedzie jej smutno jak bedzie zawiedziona i moj maz mnie zawiozl bo plakalam jak glupia ze dziecko na mnie czeka
i dzis byla taka sliczna wyglada zdrowo, przybrala na wadze ladnie , trafilam na swietna lekarke ktora mnie uspokoila ze wszystko idzie w dobrym kierunku ze leczenie potrwa KILKA DNI jezu taka informacja ze do tygodnia bedziemy juz razem!!! 🤪 🤪 🤪
jeszcze wychodząc pani woła ze nie wzielam buteleczki na mleko a ja mowie ze wzielam rano po czym sie cofnelam i mowie do niej ze chyba jednak nie,.. okazalo sie ze rzeczywiscie nie wzielam, wiec po prostu musialam tam byc dzis drugi raz, czułam to... niesamowite , niby takie blache - butelka a tyle dobrej informacji do tego i jeszcze pani pozwolila mi zrobic kilka zdjec coreczki 🙂 wiec zaraz zrzucam na komputer i bede sie przyklejac i mazać

uff ale sie rozpisalam ale tak sie chcialam z wami podzielic ze wreszcie lzy szczescia mi ciekną..


jakie to piękne co napisałaś!!! wcale się nie dziwię, że chciałaś jechać drugi raz do niej. Masz rację, ona napewno czekała..... cieszę się razem z Tobą, że wszystko idzie w dobrym kierunku, jeszcze chwilę i już będziecie razem.......... JESTEM TAK SAMO SZCZĘŚLIWA JAK TY! i gratuluję siły i woli walki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ale sie rozchorowalam laski szok..
goraczka 38,2 stopnie do 38,5 moge karmic cyckiem cycek to chce mi urwac łeb mi peka do tego mala od 3 godzin tak marudzi ze maz robi jej butelke mm bo nie daje juz rady mysle ze jest glodna zobaczymy...
i wszystko przez zastoj pokarmu.. 😞 ból niesamowity.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
hejka
ale sie rozchorowalam laski szok..
goraczka 38,2 stopnie do 38,5 moge karmic cyckiem cycek to chce mi urwac łeb mi peka do tego mala od 3 godzin tak marudzi ze maz robi jej butelke mm bo nie daje juz rady mysle ze jest glodna zobaczymy...
i wszystko przez zastoj pokarmu.. 😞 ból niesamowity.


Ojejej :/ mnie nawał tak napieprzał to co dopieor ten zastój,, i co z tym trzeba robic? odciagac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
hejka
ale sie rozchorowalam laski szok..
goraczka 38,2 stopnie do 38,5 moge karmic cyckiem cycek to chce mi urwac łeb mi peka do tego mala od 3 godzin tak marudzi ze maz robi jej butelke mm bo nie daje juz rady mysle ze jest glodna zobaczymy...
i wszystko przez zastoj pokarmu.. 😞 ból niesamowity.


no własnie ty nie jestes chora tylko masz zastoj pokarmu. Rob z tym szybko porzadek bo dostaniesz zapalenia. Moja kumpela to miala, stasznie dlugo sie leczyla. A mowila ze cyce tak bolaly ze szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny nie moge patrzec na siebie nago w lustro 😞 mam pelno rozstepow- na piersich, udach, posladkach- fioletowych! czy one chociaz zmienia swoj kolor na bialy? 😞


Boze mam to samo!!! jeszcze mam kreskę na dole brzucha!!! a rozstępów na samym brzuchu mam z milion!!!

ja nie moge na to patrzec- stoje w lustrze(lustro mam od ziemi do sufitu) i jak widze te fioletowe pregi normalnie lzy mi lece;(


ja po prostu nie patrze!!! jeszcze ta wiszaca skora na brzuchu.....

ja patrze i placze;(
w niedziele jade na mega zakupy ubrniowe, bo w nic nie wchodze ( na spacer z dzieckiem wczoraj poszlam w dresach!).


polecam reduktor roztępów ziaji , napewno roztepy nie znikną ale kolor zmienia na jasniejszy i masło ujedrniające po porodzie mamamia ziajki , a jak sie dowiem co jeszcze mozna, bo chodze do szkoly kosmetycznej a jutro mam zjazd wiec wam powiem co i jak zeby byly chociaz bledsze


super czekamy na info 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...