Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tylko troche zle sie czuje krocze nadal boli siedziec na tylku nie moge jak juz to albo na lewym albo na prawym pośladku masakra..w czwartek jade z mala mama i mezem do tczewa a niedziele 2pazdziernika chrzciny mala ma i potem 2 tyg w tczewie bede 🙂 dzisiaj bylam z mala na pierwszym spacerze na okolo domu 🙂 ale dlugo mala po nim spala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laurka2011 napisał(a):
co tam u was? stesknilam sie za wami 🙂 moja malutka tylko spi i je... 🙂mama mi duzo pomaga 🙂 mam jedynie problem z karmieniem pokarmu mam duzo ale brodawki sie chowia zawsze musze troche pokarmu odciagnac i wtedy cyca daja mala uczy sie ssac coraz lepiej jej idzie w nocy jednak sciagam pokarm i z butelki ja karmie bo straszny nerwusek z niej



U Nas dwupaki w tym ja nerwowe i zniecierpliwione 😁 😁 Jak sie czujesz?? Pochwal sie fotkami Malutkiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurka2011 napisał(a):
ja tylko troche zle sie czuje krocze nadal boli siedziec na tylku nie moge jak juz to albo na lewym albo na prawym pośladku masakra..w czwartek jade z mala mama i mezem do tczewa a niedziele 2pazdziernika chrzciny mala ma i potem 2 tyg w tczewie bede 🙂 dzisiaj bylam z mala na pierwszym spacerze na okolo domu 🙂 ale dlugo mala po nim spala 🙂


To ile Laura już ma??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Laurka2011 napisał(a):
ja tylko troche zle sie czuje krocze nadal boli siedziec na tylku nie moge jak juz to albo na lewym albo na prawym pośladku masakra..w czwartek jade z mala mama i mezem do tczewa a niedziele 2pazdziernika chrzciny mala ma i potem 2 tyg w tczewie bede 🙂 dzisiaj bylam z mala na pierwszym spacerze na okolo domu 🙂 ale dlugo mala po nim spala 🙂


To ile Laura już ma??


9dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Laurka2011 napisał(a):
ja tylko troche zle sie czuje krocze nadal boli siedziec na tylku nie moge jak juz to albo na lewym albo na prawym pośladku masakra..w czwartek jade z mala mama i mezem do tczewa a niedziele 2pazdziernika chrzciny mala ma i potem 2 tyg w tczewie bede 🙂 dzisiaj bylam z mala na pierwszym spacerze na okolo domu 🙂 ale dlugo mala po nim spala 🙂


To ile Laura już ma??


9dni 🙂


Ale masz fajnie 🙂 a ja dalej czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Laurka2011 napisał(a):
ja tylko troche zle sie czuje krocze nadal boli siedziec na tylku nie moge jak juz to albo na lewym albo na prawym pośladku masakra..w czwartek jade z mala mama i mezem do tczewa a niedziele 2pazdziernika chrzciny mala ma i potem 2 tyg w tczewie bede 🙂 dzisiaj bylam z mala na pierwszym spacerze na okolo domu 🙂 ale dlugo mala po nim spala 🙂


To ile Laura już ma??


ale juz coraz blizej 🙂 🙂

9dni 🙂


Ale masz fajnie 🙂 a ja dalej czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hejka, wpadłam na chwilę. dzisiaj Szymonek daje czadu, cały dzionek prawie nie śpi i jest marudny... mam nadzieję że niedługo padnie i będzie grzecznie spał...
Czarna pytałaś się o menu.. ja jem praktycznie wszystko, oprócz cytrusów, czekolady chyba że występuje na innych słodkościach to też 🙂 maluch nie ma kolek ani wysypek, więc jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, wpadlam znowu na chwile, maz ubiera Antosia po kapieli i mu spiewa 😁
i krzyki sa, ale jakos mniejsze niz zwykle, bo zwykle to jakies dantejskie sceny odstawia 🤪
co do diety to ja jem raczej ostroznie, ale ostatnio pozwolilam sobie na leczo, bo wytrzymac nie moglam i nic 😁 slodycze to raczej wafelki i biszkopty 😉 ale do 1 msc tak bedzie a pozniej to juz normalnie planuje 😁
Anulcia i Legins- super, ze juz niedlugo bedziecie maly dziewcyznki przy sobie!! 🤪
hehe w ogole zauwazylam, ze wszystkie dzieciaczki przez pierwsze 2-3tyg sa grzeczniusie i tylko spia i jedza, dopiero ok 3tyg pokazuja charakterek 🤪
u mnie laktacja dalej kuleje.. ale przyjdzie elektryczna medela i moze damy rade.. oby 🤪
aha- Agatka, Asia zg i Marta- fajnie, ze juz z coreczkami! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOBRANOC .....KOLOROWYCH SNOW I MAMY NADZIEJE ZE DZIECIACZKI DOJDA DO NAS TEJ NOCY....
CO DO JEDZENIA TO JA CHYBA MUSZE ZACZAC COS JESC INNEGO NIZ CHLEB Z SZYNKA I KURCZAK , BO SIE NIEDŁUGO PORZYGAM SIE ........TYM WSZYTSKIM ......
LETKA ....JAK TAM TWOJA NOGA KOCHANA .....A MOZE RODZISZ.....????
BUZIACZKI ..... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja tez mam elektryczna medela drogie cholerstwo bo 300zł maz płacił ale uratowala moja laktacje w szpitalu której wcale nie było 🥴 teraz jest gitez majonez 🙂 byłam na zkaupach i sie załamałam.. w nic nie wchodze.. kurde najwieksze spodnie rozmiar 50!!!! i zapinam sie z ledwoscia no daje spokój przed ciaza nosiłam 42... 😞 😞 jeszcze 17 kilo... 13 za mna.. dam rade do gwiazdki ... to moj cel! a moja nadinka dzisiaj grzeczniutka mam nadzieje ze w nocy tez tak bedzie 🙂
marta jasna witaj 🙂
aga czarna ja jem wszystko oprocz czekolady, kakao, mocno smazonych mięs, mocno doprawionych.
dobranoc wam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mAGA MOZE TWOJ MAŁY MIAŁ JAKAS WYSYPKE NA TWARZY , BO MOJEJ COS WYSKOCZYŁO DZISIAJ NA TWARZY I WIDZE ZE PARE NA PUPIE ....TYLKO NA TWARZY MA PO JEDENEJ STRONIE...CZYM TO SMAROWAC....


nie mial wysypki.. my odparzenia smarujemy sudocremem a jak skorka jakas inna np za sucha to purelanem.. ale nie wiem w sumie co na wysypke..
moze to po czyms co zadlas? w sensie reakcja alergiczna? albo po jakims kremie? i przejdzie za niedlugo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna moja nadinka ma tak jakby tardzik noworodkowy na buzce od 3 dni wyglada to tak jakby miala potówki a do tej pory miala gładziutka cere ale widze ze juz jej to znika i niczym nie smaruje bo to jeszcze wplyw moich hormonow tak lekarka mowiła co do nóżek moja mała nie moze pieluch dada bo ma uczulenie na pupce i nóżkach jedynie pampera i babydream jej pasuja.. zobaczymy jak bedzie pozniej, na sucha skórke uzywam oilatum masc genialne. 🙂
sory ze sie tak wtraciłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

a ja właśnie się dowiedziałam ze jest tu jakas su***która sie nie ujawnia a mnie zna i roznosi do rodziny mojego M co pisze na brzuszku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w związku z taka sytuacja raczej nie bede sie mocno udzielała i fotek wrzucała z racji takiej ze rodzinne strony mojego M sa dość małe i ploty sie szybko rozchodza !!!!!!!!!!!!!!!a jak wiecie plotka rodzi plotke a moja rodzina nie bedzie tematem do potek!!!!!!!!!!!!!
mam nadzieje ze szybko sie dowiem która to taka suka!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...